Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) ng0ofy válasza Malachi (#3600) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

picit gondolkodtam mijaza Aliberum :D

(#3602) ng0ofy válasza .tnm (#3599) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Úgy-úgy szerintem vizuális hasonlóan gondolkodunk (: Viszont azt a mérleget hagyjuk meg a Justitia nevű corpoknak ;)

(#3603) Malachi válasza ng0ofy (#3601) üzenetére


Malachi
addikt

hát persze, próbáltam érzékeltetni a kisbetű/nagybetűvel, de nem vagyok szakember meg a szürke miatt is nagyon összefolyik az egész. ez tényleg csak egy gyors vázlat, szóval valami ilyenre gondoltam.

ja, de jogos tényleg, az első betű a felső sorban folytatódik ha úgy nézem. na ennyire értek hozzá. :D

de az elképzelés kb. remélem átmegy rövid értelmezés után. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3604) GypsFulvus2 válasza Szőrös  (#3590) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Van egy jó barátom, aki nagyszerű rajzoló és illusztrátor, holnap megkérdem, mit tudna kihozni ebből a jelmondatból. Ideiglenesen meg jó most amit .tnm összehozott, amíg ki nem találunk jobbat.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#3605) .tnm


.tnm
addikt

itt van még egy másik (ezt még a beszélgetések előtt találtam ki), nem csináltam még meg mindkét variánsra. és ma este már nem fog beleférni a másik, pláne ha úgy is lesznek jobbak.

meg a kétágú nyíl eleje (de nem lett az igazi és ezért el is bizonytalanodtam, hogy tudne-e úgy jól kinézni) (ez csak draft, de ezt se fogom befejezni)

(amúgy nagyon mercedes-es is sajnos)

esetleg egy iránytű (jellegű radar) is lehetne az útkeresés szimbóluma

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3606) Drenadar válasza Malachi (#3603) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

oké, figy..

mi lenne, ha:

klánnév ahogy te elgondoltad.
felette a star citizenes logó, amiben nem csillag van, hanem egy fej, valami jellel, hogy szabad (erre még nem jöttem rá hogy mi legyen)
és felette az egyik hajó sziluettje.

Szín - szürke dominál, és lehetne piros, vagy valami sötét szín ami a szürkével jól harmonizál.

nem tudom sikerült e elképzelni, és tetszik e, mert hogy én nem fogom megcsinálni az biztos... (nem értek hozzá)

szerintem ne rugaszkodjunk el a star citizen logotól csak kicsit gondoljuk tovább.

(#3607) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Eközben egy másik galaxisban...
Nos szerintem CR fél szemmel ezt is figyeli...és talán egy kicsit e miatt is késhet DFM. Ezt a szinten minimum meg kell ütni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3608) Szőrös  válasza .tnm (#3605) üzenetére


Szőrös 
veterán

hopp alakul komám....ez a radar ötlet nem is rossz.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3609) Malachi válasza Drenadar (#3606) üzenetére


Malachi
addikt

színnek olyan kell majd, ami minden hajón jól mutat, ezt még nem tudjuk sajnos eldönteni. csak azért lett szürke ez, mert a PS ezt dobta hirtelen. :D tényleg csak képpel is be akartam mutatni, amit szövegben összezagyváltam előtte, de ez csak egyetlen tipp a sok közül.

kombinálható akármivel, sőt, nekem most .tnm megoldásai nagyon tetszenek.

itt mindenképp kell majd szerintem három-négy tökéletesen kidolgozott végleges terv, és azokból lehetne szavazással választani majd.

nem tudom, mennyire sürgős a dolog, de érdemes volna erre alaposan időt szánni.

[ Szerkesztve ]

(#3610) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Amit legelsönek linkeltetek Liberium Arbitrum közepén star citizen logoval azt kéne tovváb gondolni és a két szöveg tetejére és alá csikot betteni.
Háttérnek meg: http://www.cocgblog.com/wp-content/uploads/2012/12/Star-Citizen.jpg
http://i.imgur.com/PGoah.jpg ezt kéne szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#3611) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Közben szerencsétlenkedtem én is kicsit .tnm nyomán gimpben, a minőségért sorry. Az ott egy aurora igen.

A lényeg, hogy ez egy 16 ágú csillag, amit szépen meg lehet csinálni 3D szerűben is, több idő persze (: Valamint a nyilak amiről szó volt, nekem ez a minta a szélén nagyon tetszik, de a bezáró kört kihagynám. A svábbogár a közepére kell :U

Egyébként vajon direkt ilyen csótányszerűre tervezték az Aurórát? Mekkora trollok :D

[ Szerkesztve ]

(#3612) Malachi válasza Szőrös  (#3607) üzenetére


Malachi
addikt

:Y :Y :Y

az a sok gyönyörű Cobra Mk3...huu. ez azért egy kis fricska a SC-nek, nem? szóval, hogy ők már kijöttek az alphával... a harc elkezdődött!

én örülök, mert mi csak nyerhetünk ezen.

[ Szerkesztve ]

(#3613) Drenadar válasza ng0ofy (#3611) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nem felismerhető... és szerintem nagyon sok ez a nyíl... sztem nem is kellene... :)

(#3614) Apokalipsy1 válasza ng0ofy (#3611) üzenetére


Apokalipsy1
tag

És ha warhammer chaos logoját tennék közepére? :D

http://s1.wallls.com/preview/1/stars-warhammer-symbol-chaos-7693.jpg

(#3615) ng0ofy válasza Drenadar (#3613) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Pedig most látom, hogy lehagytam egy forgatást, 4-el kevesebb. Meg lehet nagyon szépre csinálni. Egy négyágú nagy, aztán egyre kisebbek, hogy alig látni a csillag szárait, ilyesmit alapanyagként használva, összegyúrva a radaros ötlettel, csak idő-idő-idő (:

(#3616) GypsFulvus2 válasza ng0ofy (#3615) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Miért kell ragaszkodni a SC logo alapjához? Tuti az lesz a leggyakoribb. Mit szólnátok inkább egy elmét/agyat jelképező körszerű formához, amit két szárny övez? Ez jobban kifejezné a jelmondat lényegét, legalábbis szerintem. Jó lenne, ha valaki, aki tájékozottabb, megválaszolná, mennyire sürgős ez. Mert ha nem égető, akkor ne kapkodjuk el. Ahogy mondtam, van egy barátom, aki profi illusztrátor, könyvekhez is tervezett címlapokat, s többek között a Galaktikában is jelentek meg munkái. Azt mondjuk nem tudom mennyire ér rá ilyesmire, de ha akarjátok megkérdezhetem. Ha viszont gyorsan le akarjátok zavarni ezt a témát, akkor nem zargatom feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#3617) Malachi válasza GypsFulvus2 (#3616) üzenetére


Malachi
addikt

tippre nem hiszem, hogy sürgős lenne, ha jól figyeltem, csak a nevet kell mielőbb bejegyezni majd.

(#3618) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Én ilyesmit gondoltam, de ez csak gyors karistolás:

Eddig .tnm utolsója tetszik legjobban a háromágú csillaggal, abból ki lehetne hozni valami jót.

[ Szerkesztve ]

(#3619) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Hát idő az még van.
Ha túl sok nyíl van, annak lesz egy ilyen szétszaladunk fílingje szerintem. A szárnyas jó ötlet, de stilizált agyat nehezen tudok elképzelni. Akkor már inkább fej.

(#3620) .tnm válasza Malibutomi (#3618) üzenetére


.tnm
addikt

Eddig .tnm utolsója tetszik legjobban a háromágú csillaggal, abból ki lehetne hozni valami jót.

Jó hát én is szeretem a női testet, de lehet egy popsi bikini páros nem a legjobb logó a "szabad akaratnak" :)

amúgy önmagában csak a 3 ágúra gondoltál, vagy hogy a háromágút behelyettesíteni a felette lévő felirat közepére?

---

megcsinálhatod az RSI Organization alfórumában a Libero Arborétum recruiting thread-et és be lehet íratni a nagy gyűjtő thread-be
Hungary
Liberum Arbitrium
[A] - M

sztem a role play az nem játszik, bár nem teljesen tiszta, hogy az mit is jelent (itt).

az SID szavazás még nem dőlt el (legalább egy szavazat még kell), a névváltás viszont matematikailag biztos.
(részletes eredmények, ha az SID-nek is vége.)

@(#3611) ng0ofy

én is a "bénát hozom elő", ha komolyabban képet kell szerkeszteni.

---
ha érdekel valakit, akkor megnézem és beírom majd a betűtípus nevét (azt hiszem freeware)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3621) Malachi válasza .tnm (#3620) üzenetére


Malachi
addikt

nekem is az "ugrott be" először róla. ;]

ettől még - sőt éppen ezért - egyáltalán nem rossz!

látom, hogy többen sokkal jobban értenek a grafikához, mint én. szóval rátok is hagyom a munkát, majd jövök kritizálni. ;]

(#3622) Djuree


Djuree
félisten

lesz ma hangár update cutlassel?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3623) .tnm


.tnm
addikt

[Itt]
szavazzon, aki tegnap este 17 után még nem szavazott. (A munkából fórumozóknak ismétlem meg).
Az SID még épp nem dőlt el.

@(#3622) Djuree

kizárt.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3624) Djuree válasza .tnm (#3623) üzenetére


Djuree
félisten

:(
kezdenek szánalmasak lenni, több hónapja dolgozik elvileg külön csapat a hajókon és képtelenek a cutlasst megcsinálni. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3625) Malachi


Malachi
addikt

ma mikor lesz wingman's hangar?

(#3626) PhilBrick válasza Malachi (#3625) üzenetére


PhilBrick
őstag

18:00-kor szokott.

(#3627) Djuree


Djuree
félisten

most nézem a hangár peccset. nem mondjátok hogy bekerült egy akvárium és ennyi meg egy kis dizájn?! :Y
ezen dolgoztak hetekig? omfg! :W ennyire futja a milliókból? én fele ennyiért örömmel többet csináltam volna...ezeknek egy fillért se többet.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3628) Malachi válasza PhilBrick (#3626) üzenetére


Malachi
addikt

köszönet!

(#3629) PhilBrick válasza Djuree (#3627) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nomeg egy csomó mindenen "under-the-hood". Mi már lenyugodtunk, de hasonlókat gondoltunk tegnap.

(#3630) Djuree válasza PhilBrick (#3629) üzenetére


Djuree
félisten

nem lepődnék meg ha az elején is így ment volna, de akkor nem így ment, jött minden ahogy kell. egyre jobban úgy tűnik nekem hogy az volt a beetetés. mostmár jön a lé magától is, ellustultak. a külföldi fórumokon van néhány nagyon vérgőzös kijelentés, érdemes belenézegetni. az a legszebb hogy igazuk van...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3631) PhilBrick válasza Djuree (#3630) üzenetére


PhilBrick
őstag

El kell ismernünk, marketingben nagyon jók. Épp ezért nem értem, miért nem szólt ott a cégnél senki, hogy aranyhal update-el kiadni valamit nem jó ötlet. Akkor inkább ne adják ki! Csakhogy előre beígérték a patchet.
Egyébként meg tudom érteni ha lassan mennek a dolgok hálaadás és újév között. Még ott sem mindenki munkamániás. De akkor mondják azt, hogy viszlát januárban és nem görcsölünk rajta.

Egyébként a kedvenc bugreportom ez: • KNOWN ISSUE Unable to look left when sitting on the Constellation toilet Kiváncsi vagyok mennyi időbe tellik kijavítani. ;]

(#3632) Djuree válasza PhilBrick (#3631) üzenetére


Djuree
félisten

csak az a probléma hogy a cutlasst már hónapok! óta csinálják. vicc...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3633) Drenadar válasza Djuree (#3632) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

de ha kijön olyan lesz, hogy beszarsz! :D

amúgy megvetted már? mármint a cutlasst :)

(#3634) Szőrös  válasza Djuree (#3632) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mint ahogy jó pár hajót és ahogy mondták a PBR miatt van amire még várni kell.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3635) Diopapa


Diopapa
addikt

Bezzeg EVE-ben mennyi hajó van! ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3636) Djuree válasza Drenadar (#3633) üzenetére


Djuree
félisten

nem vettem még meg, azt vettem volna az aurora helyett ha már meg lett volna akkor a modell is hozzá. így már nem is fogom megvenni, nagyon nem tetszik a hozzáállásuk a dolgokhoz...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3637) Drenadar válasza Djuree (#3636) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

támogatom... inkább vegyél nekem Conit... ok? :B

köffi!

(#3638) MuldR válasza Drenadar (#3606) üzenetére


MuldR
tag

Ize...biztos, hogy fejet akarunk? Melyik faj fejet? :)
Merthogy ugye nemcsak emberek lesznek.
Szoval szerintem a fej nem tul jo otlet. Inkabb valami fajfuggetlen kene.

(#3639) PhilBrick válasza MuldR (#3638) üzenetére


PhilBrick
őstag

Csak az ember lesz játszható faj induláskor. Később várható a Xi'en, de a vegyes quild kétséges.
Hivatkozás

(#3640) .tnm


.tnm
addikt

Végeredmény:

22 szavazó
Arbitrium Liberum: 5 szavazat
Liberum Arbitrium: 17 szavazat

ARBITLIBER: 4 szavazat
LIBERARBIT: 4 szavazat (-1?)
LIBERUMARB: 2 szavazat
LIBERUMARM: 13 szavazat (-1?)

A (-1?) arra vonatkozik, hogy megint volt valaki, aki kétszer szavazott* és ráadásul nem is ugyanúgy, ezért amíg nem válaszol, hogy melyiket vegyem érvényesnek, addig nem tudom, melyikből vonjam le. (A nyertesen nem változtat).

*Ha ez nem lett volna, akkor most először lenne pontos és szép statisztika oldal is, sajnos így nem lesz. (A saját statisztikámat is csak akkor teszem nyilvánossá, ha már tudom, hogy melyek szavazat az érvényes.)

Én köszönöm mindenkinek a részvétel a szavazásokban, remélem sikerült egy kicsit elfoglalni vele magatokat, amíg erre a csalódást okozó patch-re vártunk. Azt is remélem, hogy sikerült a szavazásokkal a csapat vágyát igazságosan összesíteni. Nem volt egy sima menet (elég sok technikai gubanc közbeszólt), de a kulturáltan a végére értünk és a részvételi arányainkat a legtöbb ország parlamenti választása megirigyelné. :)

Tomcsi gondolom a fentiek alapján, amint tudja megcsinálja a thread-et és feliratkozik a Nagy Org topikba. A rangelnevezések, logó, "csapat színek" kérdése még hátravan, de ezek menedzselését már Tomcsi fogja instruálni.

Talán a mai WH-ban már be is jelentik az Org modul indulását, de én már nem bízom benne.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3641) Malachi válasza .tnm (#3640) üzenetére


Malachi
addikt

kösz és még egyszer kösz a munkát! :R :R :R

(#3642) Revolit válasza .tnm (#3640) üzenetére


Revolit
senior tag

Ezt most én toltam el! ;]
Bocs srácok, azt hittem újra szavazásra volt felhívás egy mai hozzászólás.

Ez vezetett félre amúgy:

"[Itt]
szavazzon, aki tegnap este 17 után még nem szavazott. (A munkából fórumozóknak ismétlem meg).
Az SID még épp nem dőlt el."

Én 17 előtt szavaztam :P

[ Szerkesztve ]

(#3643) .tnm válasza Revolit (#3642) üzenetére


.tnm
addikt

17:10 perckor szavaztál. :) Utánam, egyből Te voltál az első. Pontban 17 órakor még nem is volt kinn a form. :P

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3644) .tnm


.tnm
addikt

Eredmény részletek [itt].

(Btw. egy hét múlva az összes statisztikát törölni fogom, mentse le az, akinek esetleg kell muzeális célokból.)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3645) Revolit válasza .tnm (#3643) üzenetére


Revolit
senior tag

Ah, még 17-kor bent voltam akkor, sry :DDD

(#3646) Diopapa


Diopapa
addikt

Wingman most (aki nem tudná) :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3647) Szőrös  válasza Diopapa (#3646) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nézem :)
A nagy "dolog" jövő héten jön hangárhoz...hát hmm várjuk. :)

.tnm : akkor ez tuti jövő héten jön :D

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#3648) .tnm


.tnm
addikt

új patch "next week."

kérdés, hogy ez most melyik week, ha múlt pénteken a "this week" tegnap volt.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3649) Drenadar válasza .tnm (#3648) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

de jó! a köv patchban mi lesz? :D lesz zöld hal is az akváriumban? vaaaagy esetleg kis moszatocska: )

(#3650) .tnm válasza Drenadar (#3649) üzenetére


.tnm
addikt

tippre, a fegyver platform.... :S :(

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.