Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) .tnm válasza Malibutomi (#3150) üzenetére


.tnm
addikt

:R Sorry, elfelejtettem beírni.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3152) Drenadar válasza Malibutomi (#3150) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Jah hogy az név ötlet volt? sorry, azt hittem, hogy organisation tipus... sorry.

a REP az fontos?

(#3153) .tnm


.tnm
addikt

No Man's Sky-ra tekintsetek rá, elvileg olyan lesz, hogy bármelyik csillagrendszeren bármelyik bolygó teljesen bejárható...

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3154) Malachi válasza .tnm (#3153) üzenetére


Malachi
addikt

nahát, mennyire felkapott lett most ez az űrszim téma! nem mondnom, hogy nagyon bánom. :)

(#3155) Apokalipsy1 válasza .tnm (#3153) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Sejtetem ez lesz hogy jönni fognak a hulladék konkurensek,nincs sok esélye a star citizen ellen és csak 4 ember csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#3156) ng0ofy válasza Apokalipsy1 (#3155) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Az utóbbi időben elég sok hasonlót jelentettek be, próbálják a farhullámokat megülni, majd meglátjuk mire lesznek jók (:
Nem voltam a héten gép előtt, most látom, hogy kirakták az RSI-re a vállalati rendszert, már olvasom is :D Gondolom ez a 3xx hsz emiatt (is) van (:

(#3157) GypsFulvus2 válasza Apokalipsy1 (#3155) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nem hinném, hogy ez konkurálni akarna a SC-el. Továbbá meglepően újszerú. Még az sem lehetetetlen, hogy forradalmian új megközelítés. Procedurálisan generált világ - ez teljesen új módszer. Amit a távolban látsz, megközelítheted, a játék minden eleme folyamatosan generálódik, ahogy közeledsz. Azért tűnik ilyen furának a grafika. Elvileg végtelen világ. Az összes csillag, amit az égen látsz, megközelíthető, nem pedig díszlet. Leszállhatsz a bolygóira, lemerülhetsz a tengerei alá stb. Fenemód érdekes, szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#3158) GrooveHero válasza .tnm (#3153) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nincs ezzel semmi baj sem csak az, hogy gagyi :K

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3159) GypsFulvus2 válasza GrooveHero (#3158) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Szerinted. Szerintem meg végre valami teljesen új dolog, új ötlet, ami felkavarhatja a játékfejlesztés évtizedes állóvizét.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#3160) Apokalipsy1 válasza GypsFulvus2 (#3159) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Ez már a második random generált szar játék amit bejelentenek, nem tanultak a spore hibájábol hogy kis idő után monoton lesz az egész.Readásul az egész unityegines fos lesz ami nem a stabilitásárol hires.

(#3161) GypsFulvus2 válasza Apokalipsy1 (#3160) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

KIcsit korai szerintem leszólni valamit, aminek csak az alapjaiból láthattunk egy kicsi részletet. Persze simán lehet, hogy ez is egy beteljesítetlen ígéret marad.
Mindegy, itt ez úgyis offnak számít, szóval részemről be is fejeztem a tárgyalását. Mindenki saját ízlése szerint eldönti majd, érdekli-e vagy sem.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#3162) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Hogy on is legyek: S(z)avazzatok a Kétségbevonhatatlan Csillaglátnokok Társaságra! :D
Egy ember csak egy névre szavazhat? Mert most a HideUranus is megtettszett. :)

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#3163) ng0ofy válasza GypsFulvus2 (#3162) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

A hideuranus a hangzása miatt nekem is tetszik, én azokhoz ami tetszik beírok valami jelet, miért ne tetszhetne több verzió is? Aztán majd azokból amiket most leszűkített a társaság szavazunk egy véglegeset.

Azzal egyet kell értenem .tnm-el, hogy jövő hét csütörtökre/péntek délutánra el kellene dönteni egy nevet (vagy néhányat), hogy be lehessen mihamarabb regisztrálni őket.

(csak én vagyok akkora paraszt, hogy eszembe jutott a corp. név kereskedés, mint üzleti ötlet? :D)

(#3164) .tnm válasza GypsFulvus2 (#3162) üzenetére


.tnm
addikt

még nem kezdtünk szavazni, egyelőre csak ötleteket gyűjtünk. a +1-egyezés csak visszajelzés a kitalálónak, véleményformálás a többieknek, így aztán annyi helyre írod, ahányra akarod (meg eleve lehet mást is írni, mint +1-et, pl. ha majdnem jó a név).

amúgy a HIDEURANUS-t nem gondoltam komolyan, nem bíznék benne, hogy jóváhagynák az RSI modik.

közben küldhettek pm-ben ajánlásokat, hogy kiket gondolnátok group leader-nek, illetve azok is írjanak, akik kacérkodnak a gondolattal, hogy ők maguk legyenek azok. az üzeneteket bizalmasan kezelem.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3165) Malibutomi válasza Drenadar (#3133) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Csak most láttam ezt az irásod.
Szerintem nem sok esélye van hogy kihejtsa azt a kártyát.

[ Szerkesztve ]

(#3166) GypsFulvus2 válasza .tnm (#3164) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Thx! Sztem a HideUranus teljesen jó, nem lehetnek akkora vaskalapos faxok, hogy a humor legkisebb csíráját is diszkriminálják. Sztem az idézett "komolytalan" neveket kizárással fenyegető bejegyzés csak a káromkodásokat meg nyilvánvaló hülyeségeket tartalamzó nevekre vonatkozik Olyasmikre mint FuckyouCR vagy Gay Niggers from Outer Space... :DDD
A Hideuranus még bőven belefér sztem. Ha már senki sem szavaz a csilláglátnokokra, akkor legyen ez! :)

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#3167) .tnm válasza GypsFulvus2 (#3166) üzenetére


.tnm
addikt

szerintem, de lehet tévedek, a többség nem akarja viccesre venni a figurát. mindenesetre ha komolyan jelölté válna az ánuszos ötlet, akkor valaki találjon ki már rá egy értelmes feloldást mert én csak kb. összedobáltam szavakat XD

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3168) Zyrius válasza GypsFulvus2 (#3166) üzenetére


Zyrius
aktív tag

szerintem a "rejtsd el az ánuszod" az nincs messze attól, amiket példaként említesz :) kizárt, hogy engedélyezik

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#3169) GypsFulvus2 válasza .tnm (#3167) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Kár. Humor nélkül minden unalmassá válik egy idő után. Az nem zárja ki a hatékonyságot, sőt. A travianban az egyik szervert a BORZ nevű klánnal nyertük meg, ahol én voltam KannásBorZ, az ártatlanok eltaposója. :D .Különben is, te csak az Uranus bolygóra gondoltál, nem? ;) Na jó, akkor részemről tömindegy, mi lesz a név.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#3170) Malachi


Malachi
addikt

khm, most az, hogy "vicces" az egy dolog, de én egy homo corpnak adnék ilyen nevet. abba meg nem lépek be! :DDD

(#3171) Drenadar válasza Malibutomi (#3165) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Hát most szomorú lettem...
Most nincs pénzem új gépre, és éppen elég gyengének érzem a HD7770-et... de akkor ezekszerint a cpu ami gyengus? Meg kellene +4giga memória a gépbe, de az alaplap csak ddr2-t kezel ami meg horror áron van.

Más... az mitől van, hogy egyesek a google docsban anonymusok, másoknak meg ott a nevük?
Akik anonymusok azoknak nincs google accuk, vagy nincsenek belépve?

(#3172) GypsFulvus2 : miért nem? tök jó poén
amúgy az egész internet egy nagy kémhálózat... ne legyünk paranoidek :D

[ Szerkesztve ]

(#3172) GypsFulvus2 válasza Drenadar (#3171) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nincs google accom. Nem kedvelem a kémprogramokat... :B

Szerk: "Only the paranoid survive." :)

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#3173) Infrared16


Infrared16
tag

HI! Space Nebula Sailors :D végre élő Sc topic.

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

(#3174) GypsFulvus2 válasza Infrared16 (#3173) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Üdv! Hé, ez nem is rossz corp név! Na, regsztrálj csak gyorsan! :D

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#3175) Malibutomi válasza Drenadar (#3171) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Egy 7870/270x elmüködik a prociddal, és kb. kétszer gyorsabb mint a 7770. Ezt a cserét mondjuk egy huszasból meg lehet úszni.

(#3176) Drenadar válasza Malibutomi (#3175) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Egy huszasból? azt hogy? :| olyan olcsó?

(#3177) Malibutomi válasza Drenadar (#3176) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

7870-et 40-45 között már simán kapsz.

(#3178) .tnm válasza Malibutomi (#3177) üzenetére


.tnm
addikt

használtat, nem? és a 7770-et tudja (talán) 20-ért eladni.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3179) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

oké... csak kellene a 7770-es is másik gépbe :(

(#3180) Malibutomi válasza .tnm (#3178) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

45 körül már boltban is van. De ha 40 körül kap garis használtat aprón, akkor ez a legjobb fejlesztés amit meg tud lépni viszonylag olcsón.

Drenadar
Hát úgy már nem olyan jó ha a 7770-et nem tudod eladni.

[ Szerkesztve ]

(#3181) Drenadar válasza Malibutomi (#3180) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

ha jól látom legolcsóbban a r9 270 50K... mi a különbség a 270 és a 270x között?

(#3182) Malibutomi válasza Drenadar (#3181) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Gyakorlatilag csak órajel különbség van a sim a és az X között.
De a 270X ugyanaz mint a 7870, és azt kapsz olcsóbban.

Lehet kellene nyitni majd a lokálban egy Star Citizen HW topicot...vagy elfér itt?

[ Szerkesztve ]

(#3183) Drenadar válasza Malibutomi (#3182) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

elfér, mert befejeztem, sorry mindenkitől.

(#3184) .tnm válasza Malibutomi (#3182) üzenetére


.tnm
addikt

sztem egyelőre elfér, konkrétan a játékért olyan sokan nem akarnak még bővíteni, mint kiderült. (eleve nem vagyunk annyian, újonnan érkezőnek eszébe se jutna, hogy van ilyen topik, úgy is ide tenné fel a kérdést)

majd alfa, béta alatt, ha már sokan vagyunk, akkor érdemes lehet

akinek több hajója van, (jó, ez táblázat alapján két ember), vagy tervez hajót venni pénzért, az szokta nézni, hogy a szürke piaci árak hogy mozognak? erősen elgondolkodtam, hogy eladjam az M50 LTI-t (nagyon durva haszonnal mennek el, gyakorlatilag kihozhatnám úgy, hogy végeredményben 0FT-ért vettem meg a játékot, az Aurora LX-et, meg a buggy-t)? ráadásul semmi hír róla, hogy mikor jelenik meg akár csak a hangárban. viszont ahogy nézem (köztünk is) elég ritka lenne, hátha előnyt ad bizonyos helyzetekben. filózok nagyon...

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3185) Malibutomi válasza Drenadar (#3183) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem nem baj :) De még sok ilyen téma lesz a játék kapcsán azért kérdeztem :)

(#3186) Drenadar válasza Malibutomi (#3185) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

hát, nem mondom, hogy nem esne jól venni egy új gépet... vagyis hát talán a ház és a táp maradhatna... :(

(#3184) .tnm:
Nem én nem nézegetem ezeket... én úgy vagyok vele, hogy ezek az én hajóim és nekem ezek kellenek :)
mondjuk nekem nem is olyan hajóm van, amit már ne lehetne beszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#3187) Malachi válasza Malibutomi (#3185) üzenetére


Malachi
addikt

ha lesz majd félhivatalos gépigény, azt az első hsz-ben fel lehetne tüntetni, és nem kell majd külön téma neki.

(#3188) .tnm válasza Drenadar (#3186) üzenetére


.tnm
addikt

Freelance LTI $145-ért láttam hirdetni (csak a hajó)
csomagban $163-ért. mellesleg alig van eladó. (többen keresnek, mint ahányan hirdetnek)

szerk: 325A $125 (Arbiter LTI csomagként).

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3189) Drenadar válasza .tnm (#3188) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

a 325A nálam csak mint hajó van meg, semmi más nincs hozzá.

És nem tudom megéri-e a Freelancert annyiért eladni.
Tudom most páran arra gondolnak, ha eladnám annyiért, és a 325A-t beolvasztanám credire, hoppá és megvan a Consti... de nah... izé...

(#3190) PhilBrick válasza .tnm (#3184) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ha tényleg ennyiért mennek, én biztos eladnám a helyedben.
Megjelenéskor és utána biztosan rengeted fajta hajót lehet majd venni. Racingeket is. Ha megtartod, csak azért tartsd meg mert ritka darab lesz, ne azért mert hasznos lehet!
Én egy Avangerre valót költöttem, ebből a keretből tervezem kipróbálni a 300-t és az Aurorat is visszaváltással.
De megjelenéskor szerintem tutira lehet majd vennni sokminden mást is. Például a 890 vagy Surveyor. És nem hiszem, hogy drágábbak lesznek egy Connie-nál, mivel akkor már potenciális játékosokat kell becsábítani, nem 1-2 éve elkötelezett backereket. Szóval szerintem lefelé fognak menni a hajóárak. Valamint le merném fogadni, hogy lehet majd irl pénzért is biztosítást venni a hajókra. Akár LTI-t is. ;]

(#3191) Drenadar válasza PhilBrick (#3190) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

vajon meddig lehet hajókat visszaváltani?

(#3192) PhilBrick válasza Drenadar (#3191) üzenetére


PhilBrick
őstag

Bízom benne, hogy a dogfighting alatt még igen. :B Ha tévedtem, akkor is inkább Avangerrel kezdek, mint 300 vagy Aurora...

Szerk: Még eszembe jutott valami: Valamelyik milestonenál volt egy olyan, hogy alternatív kezdőhajó az Aurora helyett. Ott azt írták, hogy Aurora vásárlók becserélhetik majd arra ha szeretnék. Szóval bizakodom.

[ Szerkesztve ]

(#3193) .tnm válasza PhilBrick (#3190) üzenetére


.tnm
addikt

téged se látunk a táblázatban... :U

@+2
persze, ahogy gondolod. bár lassan nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3194) PhilBrick válasza .tnm (#3193) üzenetére


PhilBrick
őstag

Szerintem még ráérek vele.

(#3195) Drenadar válasza PhilBrick (#3194) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

semmi sem muszáj...

(#3196) Apokalipsy1


Apokalipsy1
tag

Ladik lista betelt kéne böviteni.

(#3197) .tnm válasza Apokalipsy1 (#3196) üzenetére


.tnm
addikt

bővítve az első lap. a név ötleteket sorba rendeztem (kell majd a szavazáshoz), erre google drive eldobta az összes kommentet... (és hiába vontam vissza a változtatásokat, hiába próbáltam megnyitni a revíziókat, végleg elvesztek, bocsánat.)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3198) ng0ofy válasza .tnm (#3197) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

nekem küldött mailt azokról, ahol kommenteltem, átküldjem?

(#3199) .tnm válasza ng0ofy (#3198) üzenetére


.tnm
addikt

felvettem egy új oszlopot, oda írjad be inkább (jelölve, hogy Te mondod)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3200) .tnm válasza PhilBrick (#3194) üzenetére


.tnm
addikt

ment pü.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.