Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43151) dunc


dunc
nagyúr

Srácok GT5 be be lehet állítani(hol kell) ,hogy mindig fix nézet legyen (motorháztető) vagy mindig állítgatni kell amikor újraindítom a játékot ? És lehet rakni tükröt motorháztető nézetbe ? :U Nagyon hiányzik ! :O

(#43152) Brian_GT válasza Ghard (#43150) üzenetére


Brian_GT
őstag

Jajaja ezért mondom hogy talán idén már mi is felkerülünk a térképre :)

Melyikre gondolsz ami a moziban volt megrendezve és Vettel-el volt promózva?? jah nem...hülye vagyok az gt5 megjelenésekkor volt. Amúgy az is egész jó volt azon ott voltam. Akkor még Pécsen laktam és a legjobb 10ben voltam...6. lettem és mehettem volna a pesti döntőre, de nem volt megoldás a felutazásra + 6. is azért lettem mert még ps3-am sem volt akkor szóval a gt5-t életemben nem játszottam még :) Tudtuk, hogy a Suzukai pálya lesz és ps2n gyakoroltunk rá. Ahhoz képest a 6. hely jó lett. :)

Dee egy ilyen kis vmi sehol sincs ahhoz amit itt academy alatt kérnek tudásban.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43153) Nayrobi válasza Mister_X (#43147) üzenetére


Nayrobi
őstag

Lehet, hogy nem láttad, és most én közlöm veled a rossz hírt, de a június ps+ játékok között ott a Demon’s Souls...

(#43154) Bogyi007 válasza Mister_X (#43147) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kövi hónapban nem a Demon's Souls lesz éppen a Plusban benne?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#43155) dilipok válasza dunc (#43151) üzenetére


dilipok
veterán

az opcioknal van valami ilyen, ha jol emlekszem (legalabbis nekem nem kell allitgatni, ezert gondolom, hogy ott beallitottam korabban). Tukrot szerintem nem lehet kulon rakni.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43156) dunc válasza dilipok (#43155) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem mondod,hogy az opciókba ? :D De melyik opció az ? Melyik menübe ? :DD

(#43157) dilipok válasza dunc (#43156) üzenetére


dilipok
veterán

na bekapcsoltam, es valoban nincs ilyen opcio, viszont nekem mindig azon a nezeten kezd, amit legutobb hasznaltam.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43158) dunc válasza dilipok (#43157) üzenetére


dunc
nagyúr

Ha kikapcsolod a ps-t akkor is ? Mert az alap amikor semmi nem látszik ! Én a motorháztetős nézetet szeretem ,és nincs tükör se ez picit gáz ! :U

(#43159) dilipok válasza dunc (#43158) üzenetére


dilipok
veterán

aha, akkor nem. De a legrosszabb esetben is annyi, h meg kell nyomnod parszor a selectet az elso versenynel ;)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43160) dunc válasza dilipok (#43159) üzenetére


dunc
nagyúr

Tudom ,de a tükröt nehezen bocsájtom meg :))

(#43161) RohamDroid válasza dunc (#43160) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

igen a tükör az nagy hiány a többi nézetbe. Amit én észrevettem hogy a toyota yarisomban amit a játék elején vettem nincs műszerfal semmi sincs belül :D csak egy nagy feketeség ez nektek is ígyvan ?

Üdv.: Csaba

(#43162) supercow


supercow
őstag

EU Június Plus
Kingdoms of Amalur: Reckoning
ICO and Shadow of the Colossus HD
Demon’s Souls
Ebből a Reckoning megvan lemezen, ICO-t játszottam PS2-n (tetszett), a Demon’s Souls-t viszont NAGYON várom.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#43163) dunc válasza RohamDroid (#43161) üzenetére


dunc
nagyúr

:K

(#43164) dilipok válasza RohamDroid (#43161) üzenetére


dilipok
veterán

csak a premium autokban van rendes belso nezet (amiket a szalonbol tudsz venni)

supercow: keszulj fel, hogy sirni fogsz, annyira kocsog az a jatek neha ;]

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43165) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Nemtudom ki keresett hdd-t de talaltam egy jo kis dolgot : [LINK]

Üdv.: Csaba

(#43166) ldave válasza RohamDroid (#43165) üzenetére


ldave
félisten

Csak szerintem ez nem jó PS3-ba :)

A Slime draws near! Command?

(#43167) RohamDroid válasza ldave (#43166) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

hát ha kivezeted a kábeleket a psből akkor sztem megoldható.. de amúgy már érdekes mert a gyerek módosította az árat lol.. :D

én kivezettem a psen kívülre a hdd-t mert marha meleg szokott lenni és nemhiszem hogy még az a plusz meleg jót tenne neki...

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#43169) Mister_X válasza supercow (#43162) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ááá, azt a jó durva életbe, pont tegnap vettem meg a Demon's Soulst, ment volna a pénz akkor inkább a Blood Dragonba :W :O :(((

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43170) supercow válasza Mister_X (#43169) üzenetére


supercow
őstag

Pedig direkt jó előre bejelentik a következő havi megjelenéseket, hogy nem történjen ilyen idegesítő eset.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#43171) Ghard válasza Mister_X (#43169) üzenetére


Ghard
őstag

Én a DoA5el jártam így, dobozosan vettem, de azóta a kutyának se kellett,3000ért meg nem adom el :)

(#43172) Mister_X válasza supercow (#43170) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én meg bementem Store-on a Weekly Top vagy mi a bánatra és láttam, hogy 3000Ft, nem is rossz. Aztán gyorsan le is ment 2700-ra a Plus miatt :) Holnap reggel lesz egy kis vinyópucolás (TWD:SI 4GB-ot pakolt fel, hogy a durvaanyját) és méret szerint csökkenő sorrendben leszedk ezt-azt, ami biztosan kella hosszú hétvégére. Aztán meg veszek egy vincsit, mert kell a hely.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43173) Damien13


Damien13
csendes tag

Tud valaki olyanról, hogy egy Ps3 80gb-os konzolt megflasheltek volna már, hogy fusson rajta írott játék? :R

http://logout.hu/blog/damien13/index.html

(#43174) TazLeacher válasza Damien13 (#43173) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Vak vagy? Ba***ott nagy fekete betűkkel van kiírva a topic elejére és a címében is benne van! NO WAREZ! Ennél több mi kell még? Tanulj meg előbb olvasni, aztán gyere kérdezni. :(((

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#43175) raziel01 válasza Damien13 (#43173) üzenetére


raziel01
veterán

Nem értem minek akarna valaki lemezírással bajlódni mikor ott van a boltban a kész, működő példány.

(#43176) Ghard válasza TazLeacher (#43174) üzenetére


Ghard
őstag

Igazából túl van nyomva a topic warez meg törés szavakkal(amúgy sincs értelme,csak zavaró), a google biztos ezt dobja ki elsőnek ha rákeres vki :D

(#43175) raziel01
Főleg,hogy lemezes írott játék ps3on sehogy sem fut :)

[ Szerkesztve ]

(#43177) supercow


supercow
őstag

Gépre fussa, lemezre már nem... Ez kb olyan szint, mint amikor a kamasz jogsit szerez és az összes kuporgatott pénzből megveszi a suttyó Calibrát tyuningolni meg racingozni. Aztán kiderül hogy kéne műszaki, átírás, szerviz, új gumi... arra persze már nem jut zseton, szétesik a verda.

Én addig nem vettem ps3-at amíg nem voltam benne biztos hogy tudok játékot is venni hozzá.

Kids these days...

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#43178) MasterMark válasza supercow (#43177) üzenetére


MasterMark
titán

Én meg vettem xboxot, és egy hónapig demókon éltem rajta... :D

Switch Tax

(#43179) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Valaki Uncharted 3 ban tud segíteni? Trófeákat csinálom és az egyik nem megy. Throwback Master amikor vissza kell dobni egy gránátot és 2 ellenfélnek kell ettől meghalnia. Néztem már youtubeos vidiket is de az én gránátjaim soha nem úgy repülnek mint a videón. Valahogy lehet irányítani a dobás szögét ill magasságát?

(#43180) Damien13 válasza TazLeacher (#43174) üzenetére


Damien13
csendes tag

Kérdeztem és nem azt mondtam, hogy ezt fogom csinálni Ja és vak vagyok :DDD

http://logout.hu/blog/damien13/index.html

(#43181) james001 válasza boygabi_ (#43179) üzenetére


james001
veterán

Ezt nem lehet becélozni mint a saját gránátjaidat,szerencsén múlik az egész. Egyébként arra szokta dobni amerre a kamera áll,szóval "célozz" az ellenségre a jobb analóggal és talán összejön :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#43182) Ghard válasza supercow (#43177) üzenetére


Ghard
őstag

Szerintem meg nem, mert a gép csak 2 játék ára,ezt számoltam mikor boxot vettem ps3 mellé, a ps3al meg nem dübörög senki ablaka alatt és nem is tör össze senkit.(max idegileg jer1cho-t) :)

(#43179) boygabi_
a képernyő közepére képzelj egy célkeresztet :)

[ Szerkesztve ]

(#43183) Goldwin


Goldwin
aktív tag

Vettem egy Guitar Hero Aerosmith gitárt, de az USB-s vevőegysége nem működik. Nem világít a led és sem a PS3, sem a PC nem ismeri fel. A gitár az villog, de nem találja a vevőt. Mit lehet ilyenkor tenni? Érdemes szétszedni a vevőegységet? Nincs valakinek egy eladó? Valaki tud olyan oldalt, ahonnan lehetne rendelni?

[ Szerkesztve ]

(#43184) Warpig


Warpig
aktív tag

Sziasztok!

PS3 controller működik pc-n?

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#43185) ldave válasza Warpig (#43184) üzenetére


ldave
félisten

Aha, kell hozzá a Motioninjoy-nak nevezett program/driver és akkor működni fog.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#43186) Warpig válasza ldave (#43185) üzenetére


Warpig
aktív tag

Thx!

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#43187) RohamDroid válasza supercow (#43177) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Na igen én is így váltottam most ps3ra (végre nem vagyok munkanélküli egy ideje) mivel szerettem volna eredeti tartalommal gazdagítani a polcomat, és az internetes világát is élvezni a konzoloknak. Ezért lett cserélve a másik gép erre.

A calibrás rész tetszett.. :D eszembejutott mikor megvettem az autómat egy skoda fábiát és mindenki hurrogott hogy azthitte kocsit veszek stb igen ám de én ezt a 2000es évjáratú remek állapotban lévő verdát annyiért vettem amennyiért ők a szarrárohadt opel astrákat meg egyes golfokat nembeszélve az agyonhajtottságukról ja meg a civicek amik 20éves korukra legalább 20szor voltak törve :D

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#43188) Mister_X válasza RohamDroid (#43187) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Fizess elő Plusra, nem bánod meg :) Ugyan ott lennél két-három hónap alatt, mint ha warezolnál :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43189) RohamDroid válasza Mister_X (#43188) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Az a baj hogy egyáltalán nem tudom hogyan működik stb vannak e ingyenes tartalmak plusosoknak stb majd utána olvasok hogy miért érdemes előfizetni.

Üdv.: Csaba

(#43190) leslieke válasza RohamDroid (#43189) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Összefoglalóban minden benne van.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#43191) supercow válasza RohamDroid (#43189) üzenetére


supercow
őstag

"ingyenes tartalmak" havi 2-3 teljes játék amit addig játszhatsz, amíg van érvényes Plus előfizetésed. Ezért is érdemes az 500gb-os gépet venni, mert elég hamar megtelik. :DDD

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#43192) RohamDroid válasza supercow (#43191) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Na ez már egy jó érv lenne.. Nekem 60 gigás van jelenleg de majd lesz egy kis upgrade :D . Csak azért váltottam ugye a konkurenciától mert nem akartam fizetni a netes tartalmakért de ez azét még mindig összehasonlíthatatlan hogy azért fizetek hogy menjek havonta 2 kört forza4ben vagy azért hogy kapjak teljes gameket grátiszba a hűségemért...

leslieke Igen már közben rájöttem :B olvasgatom.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#43193) Mister_X válasza RohamDroid (#43192) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én ma veszek 160GB-osat, nyár végén talán egy nagyobbat :) Most a 160-as is betelne nagy valószinűséggel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43194) RohamDroid válasza Mister_X (#43193) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Nekem van otthon egy 2,5" 1 terrás az gondolom menne vele nem ? Mert olvastam valahol hogy nincs korlát... Mondjuk így is kívülre van vezetékelve a hdd. Egy jó kérdés szerintetek a ps áram ellátása elbírja a rendes nagy hdd-ket is ? Vagy csak a laptop hdd-hez biztosít elég táp ellátást ?

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#43195) Mister_X válasza RohamDroid (#43194) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha alapból 60GB-os géped van, akkor nem fog vele menni. De Tegla80 a háttertár szaki, majd ő megmondja a frankót :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43196) Brian_GT válasza Mister_X (#43195) üzenetére


Brian_GT
őstag

Jaja... Tégla van köztünk. :D :D Ő a te embered ebben a kérdésben. Amúgy érdemes ha van lehetőséged nagy hdd-re..nekem 320as és már a plusok miatt majdnem megtelt...már szelektálnom kell, ami még megy de egy idő után kénytelen leszek vagy nagyobb hdd-t venni vagy ps4-et :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43197) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Aha köszi srácok. A nem fog menni az csak a normál méretűre vonatkozik vagy már az adat méretre is ? Szóval hogy érthető legyek :DD 3,5"-os semmilyen se megy vele de 2,5"-osból akár 500gb-osat is rárakhatok ?

Megkeresem a téglát és írok neki.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#43198) Mister_X válasza RohamDroid (#43197) üzenetére


Mister_X
nagyúr

3.5"-es be se fér, 2.5"-ből meg tudtommal is 500-at kezel max a 60-as, de 320 a tuti és sokáig az is elég.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43199) erahurka


erahurka
félisten

Pár napja elkezdtem a GoW 2-t. Sokkal kellemesebb az elsőnél, még nem sikerült idegbajt kapnom, pedig 3-4 órát már beletettem szerintem. :))
Igaz, ezt eleve easy-ben kezdtem.

[ Szerkesztve ]

(#43200) WinnerB0Y válasza Mister_X (#43198) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Mekkora probléma az, ha nem 7200 rpm es a HDD?
Nem igazán van eladó 7200 rp es jó árban (mármint ami nekem megfelel XD)

EUNE: iNeeko

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.