Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43051) mr.dana


mr.dana
aktív tag

nekem meg nem megy az U3 !!! beteszem a lemezt és nem indul .. ( azonnali indulóra van állítva nálam ) de tök mindegy szal a lemez ikon sem jelenik meg / magyrul nem tom indítani .... az első 1-2 chapter ig semmi gond nem volt ... :F

(#43052) dilipok válasza mr.dana (#43051) üzenetére


dilipok
veterán

nem karcos, mocskos a lemez?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43053) MasterMark válasza dilipok (#43050) üzenetére


MasterMark
titán

Nocebo hatás...

Switch Tax

(#43054) mr.dana válasza dilipok (#43052) üzenetére


mr.dana
aktív tag

nagyon mocskos nem lehet , megnézem ( kölcsön kaptam ) de mondom eddig semmi gond nem volt vele ...
többi game indul .. szal azzal lesz valami ...

(#43055) dilipok válasza mr.dana (#43054) üzenetére


dilipok
veterán

igazabol eleg egy fel ujjlenyomat is a rossz helyen. Mar jartam ugy parszor, h a tok uj lemezzel is gondja volt egy pici folt miatt.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43056) Ghard válasza dilipok (#43048) üzenetére


Ghard
őstag

lol, az a ps1 és ps2es játékok futtatására vonatkozik :DDD

(#43057) Mister_X válasza dilipok (#43055) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én inkább a karcoktól félek, mert az adatsűrűség nagy, a teflonréteg meg vékony. Bár nem szokásom dobálni sem és a lemez felületét sem szoktam fogdosni és a gép sem karcol.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43058) mr.dana válasza dilipok (#43055) üzenetére


mr.dana
aktív tag

Hát a tököm eldurran ... letörölgettem / "polírozgattam a lemezt valóban volt rajta 1-2 nagyon halvány folt , meg 1 kis karc szerű valami , de nem hosszú vékony , hanem 1 kis foltocsjka szerű vmi , mint 1 kopás , de nem az volt mert lejött és teljesen tiszta a lemez .. beteszem "pöccre" indul , faxán játszom vele , majd este akarom indítani megint nincs ott a lemez ikon , sőt ki sem adja a lemezt csak ha kikapcsolom a gépet és megmyomom az eject gombot !!!!!! :W

(#43059) #49155328 válasza aaa1975 (#43047) üzenetére


#49155328
törölt tag

Menü 1080p a játék 720p. Hol itt a probléma?

(#43060) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Van aki előrendelte már vagy előfogja a Last of Us-t?? Gondolkodom rajta és szeretnék kicsit ,,dumálgatni" róla, mit gondoltok róla. Nem tűnik rossznak, nekem a Legenda Vagyok feeling miatt tetszik. Jah meg adnak hozzá egy pólót.... árukapcsolás 5ös, viszont nekem pont kapóra jön ez is :) Szeretem ha kapok valami kézzel foghatót a pénzemért....MW3-as pólóm is így lett.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43061) dilipok válasza Ghard (#43056) üzenetére


dilipok
veterán

akkor bocsanat. Mentsegemre legyen mondva, h a problemat sem ertem igazan :R

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43062) semetka válasza Brian_GT (#43060) üzenetére


semetka
őstag

Előrendeltem én is a gameshopnál, ott egy karkötő + LED-es zseblámpa jár hozzá.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#43063) DM-Fan válasza semetka (#43062) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Van, ahol póló jár mellé, van, ahol fémkulacs+karkötő. Promózzák mindenhol rendesen. A gyűjtői doboz (ami 20 eFt-ba kerül) pedig már mindenhol elfogyott előrendelésben. Csúnya lenne, ha ezt követően kapnánk egy pocsék játékot - bár ilyet a Naughty Dog még nem követett el, de hát mindent el kell kezdeni valahol. ;)

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#43064) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Ez a GT5 annyira nem nyerő neten valahogy.. Mindenféle hülye szoba van és eddig 4 szobában vártam 30 percet hogy legyen valami verseny de csak practice volt.. :D marad a single : D

Annyira jó ez a ps hogy a telefont rányomom meg minden féle kütyüt és a házi videókat megtudom utogatni akárkinek nem kell felnyomni mindent a gépre aztán a gépet tv-re stb mindent tud imádom !!

Üdv.: Csaba

(#43065) Ghard válasza RohamDroid (#43064) üzenetére


Ghard
őstag

Olyan szobába menj, ahol legalább 6an vannak és a körök száma 3-4, esetleg a skid recovery force legyen off. Ezekben pörögnek a versenyek gyorsan, de ha így sem találsz, akkor keress csak monzára, ott mindig sokan vannak.

(#43060) Brian_GT
Biztos nagyon jó lesz,efelől senkinek nincs kétsége.
A mw3nál pedig bármi jobb,szóval ha az tetszik,akkor ez is fog.

[ Szerkesztve ]

(#43066) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Sziasztok!

Most fogok venni egy SuperSlim gépet. Viszont nekem több hely kellene mint 12gb.
Hogyan tudok beleapplikálni egy SATAs belső HDDt?
Minden SATAs HDD jó hozzá, vagy oda kell figyelni valamire?
HELP :D

EUNE: iNeeko

(#43067) Prime110


Prime110
aktív tag

GTA nap(ok) a PSN-en, ha valaki nem nézte volna:
GTA4 Complete Edition PLUS-osoknak 4.644.- HUF, pl.

(#43068) raziel01 válasza Prime110 (#43067) üzenetére


raziel01
veterán

Véletlenül nem ez a játék az ami botrányosan rosszul megy/néz ki PS3-on?

(#43069) szilchi válasza Prime110 (#43067) üzenetére


szilchi
őstag

A San Andreas-ra lehet benevezek :K .Kár,hogy a Vice City/Liberty City Stories-t nem vették be az akcióba.Pontosabban a PS3 verziójukat,mert a PSP/Vita ott van.

WinnerBoy:Elméletileg mindegyik jó bele.De azt hiszem kell majd egy beépítőkeret hozzá.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#43070) zzola válasza WinnerB0Y (#43066) üzenetére


zzola
félisten

Kell venned egy HDD beépítő keretet, ez ~3000 forint. Figyelj rá, hogy a SUperSlim-hez való legyen, mert a SLim HDD keret nem jó hozzá! Bármelyik 2.5" szabványos méretű HDD/SSD jó hozzá, lehetőség szerint 7200 fordulatszámút vegyél.

(#43071) Ghard válasza WinnerB0Y (#43066) üzenetére


Ghard
őstag

Akkor miért nem az 500ast veszed? Külön a hdd meg a keret többe lesz, de te tudod.

(#43072) Brian_GT válasza Ghard (#43065) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nem feltétlen az MW3at akartam kihozni a Last of Us-al. Persze full más kategória, csak így előrendelői cuccokból onnan rendelkezek valamivel :)

Amúgy szerintem az is jó játék....most aki szereti az fps-t az sokan nagyon szeretik a Call of Duty-kat is. Én szinte minden játéktípust szeretek. Ugyan úgy el C&C-zek mint pl egy CoD vagy Dirt-GT5-NFS.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43073) WinnerB0Y válasza Ghard (#43071) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Az a helyzet, hogy erre van lehetőségem.
Ezt kínálták fel nekem jó áron. Majdnem fele a boltinak.
Nyilván nem fogok+ költeni még egyszer ennyit egy 500gb osra. Mellesleg kapok hozzá eredeti játékokat is. Közeli ismerős és ezért megyek bele a használt bizniszbe.

EUNE: iNeeko

(#43074) erahurka


erahurka
félisten

Elkezdtem pár hete a God of Wart, hát ritka egy idegesítő játék. Konkrétan már a földhöz vágtam a kontrollert néha.
Most épp a Spiked Coloumns of Torture-nél vagyok, ideggyilkos. De legalább egy mentési pontot betettek volna elé.
A másik ami idegesít a kamerakezelés. Sok helyen eszméletlenül elcseszetten igazodik hozzám, van hogy nem is látszom egy-egy szörnytől, zseniális.
Nem értem miért szeretitek ennyien ezt a szörnyűséget :F

(#43075) dilipok válasza erahurka (#43074) üzenetére


dilipok
veterán

az a szornyuseg egy 2005-os jatek :) a hangulat es az egesz sorozat karpotol a kisebb hibakert. Nem mellesleg a tovabbi reszek sokkal gordulekenyebbek lesznek. Nem hiaba az az elso resze ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43076) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Gt5 academy editionben hol találom azt a speed test tracket amit adtak elvileg ajándékba hozzá ? le is van töltve... de nem találom sehol a játékban se a plusz kocsikat amiket kaptam =(

Üdv.: Csaba

(#43077) Ghard válasza RohamDroid (#43076) üzenetére


Ghard
őstag

:)

(#43078) jookomak válasza erahurka (#43074) üzenetére


jookomak
őstag

Óóó, lesz ez még rosszabb is. Tény, hogy az első rész a legnehezebb. Sokszor kellett kikapcsolnom a ps-t, hogy ne tegyek kárt a tv-ben, kontrollerben, illetve magamban.
Viszont a darálós rész kárpótol mindenért. Meg hát ugye a bossfightok.

(#43079) RohamDroid válasza Ghard (#43077) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Ez megvolt :D és nincs semmi :\

Üdv.: Csaba

(#43080) leslieke válasza erahurka (#43074) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Olyan ismerős a szitu. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#43081) erahurka válasza jookomak (#43078) üzenetére


erahurka
félisten

Az az oszlopos rész volt a csúcsa. Az után már egyszerű volt. Még Ares is basszus, rányomtam mindent és már szét is szedtem, a nagy minotaurus sokkal keményebb ellenfél volt.
Remélem tényleg könnyebbek lesznek a későbbiek, vagy legalábbis kevésbé idegesítőek.

(#43082) Ghard válasza RohamDroid (#43079) üzenetére


Ghard
őstag

Akkor ott kell lennie a car deliveryben vagy a garázsodban (és a kereskedőknél is ott van).
A pályák meg a practiceben GT módban, vagy simán árkádnál.

(#43083) Brian_GT válasza erahurka (#43074) üzenetére


Brian_GT
őstag

Hát isten hozott a régi játékok idejében :)
Nem bunkózni akarok, csak tényleg amikor ez a rész készült még képesek voltak normális nehézségű játékot csinálni aminél igen is néha küzdeni kellett.
Nem mint ma ahol nem mernek nehéz vagy csak nehezebb játékot csinálni, mert azt nem lehet eladni.

Ma az emberek olyan játékot keresnek ami pár óra alatt végigvihető, nem kell benne gondolkodni csak menni. Nyilván az élvezeti faktor és a stresszes nap után nem akar az ember a pihenésre szánt játékban is idegeskedni, de mostanra ezt a szintet olyannyira elrontották, hogy egy 5 éves is képes lesz lassan kijátszani bármit.

Nem mondom hozzuk vissza pl egy Resident Evil 1-2 szintet, de annak a hangulata mikor az ember végigjátszást kinyomtatva, leírást olvasva meg szó szerint taktikát próbál hogy ne dögöljön meg, hogy legyen elég még 2 lövésre a lőszer, mert tudja nemsokára meg kellene halnia a kisbossnak stb... ezek olyan élmények voltak. Ezekben a játékokban még fél napig sírtál ha pl egy magnum lőszert elpazaroltál :) Aki játszott velük tudja milyen kincs volt :)

Szóval nagyon elmentünk a rossz irányba és ha egy fejlesztőcsapat mer nehéz játékot csinálni, a kiadó visszaküldi őket a tervezőasztalhoz, hogy nah lehet újból kezdeni, mert ez a játék biza nem könnyű. Ez kb 2009-10 gyümölcse és csak virágzik...sajna :(

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43084) james001 válasza erahurka (#43081) üzenetére


james001
veterán

Ne félj,mindegyik részben lesz olyan idegesítő rész ami "mosolyt csal az arcodra" ;] :DDD

Brian_GT: Egyetértek,régen még volt nehézsége a játékoknak. Igaz ma is adnak még ki olyan gémeket amik Normal-on is megizzasztanak,de régen másabb volt. Pl. PS2-őn a Black vagy az első Devil May Cry néha durván cumizós még easy-n is :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#43085) Brian_GT válasza james001 (#43084) üzenetére


Brian_GT
őstag

Black az egy marha jó kis játék volt, kb a régi Medal of Honor érzést hozta vissza, meg kicsit még talán a régi Nintendo 64es James Bondot. Nagyon jó játék volt az. Ha kellett kemény harc, de erdőben lopakodás stb. áááá jó kis nosztalgia.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43086) erahurka válasza Brian_GT (#43083) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem ez azert is van mert régebben inkább a gyerekek szórakozása volt a videojáték, ők tenyleg a kihívást keresték. Azota felnőtt az a generáció es az idősebbek is játszanak viszont másra vágynak, ahogy te is írtad munka után nem agyf@szt akar kapni az ember :)
Inkabb a hangulaton és a sztorin van manapság a hangsúly (ha a grafikát nem vesszük Figyelembe).

[ Szerkesztve ]

(#43087) Mister_X válasza james001 (#43084) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Fú, az Ascensionban volt talán a harminckettedik vagy harmincnegyedik fejezet, amikor átmentünk a restaurált izén és elindítottuk lefele a liftet. Ott olyan mennyiségben dobálta az elektromos szellemeket meg a gorgonokat meg a többi nemkétütéses szörnyet, hogy beletelt egy kis időbe, mire továbbjutottam.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43088) Ghard válasza Mister_X (#43087) üzenetére


Ghard
őstag

Még nem sokat játszottam vele,de az biztos, hogy a kamera helyezkedése ebben a részben a legrosszabb, amúgy sem könnyű a játék, így meg idegesítő is.

(#43089) james001 válasza Brian_GT (#43085) üzenetére


james001
veterán

Bizony,nagy kedvencem a hidas misszió volt a kemény M16-ossal :D Kár hogy nincs belőle ilyen HD kiadás mint sok más jó PS2-es címből...

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#43090) dilipok válasza Mister_X (#43087) üzenetére


dilipok
veterán

az a vege elott van nem? Es nincs checkpoint, csak az elejen, ugye? Mert ott azert en is furcsan neztem vagy ketszer :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43091) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Tudtok nekem mondani gameket amiket nem érdemes kihagyni a ps világában és olcsón betudom szerezni ?

Üdv.: Csaba

(#43092) Mister_X válasza RohamDroid (#43091) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Fú, de gyűlölöm az ilyen kérdéseket. Vagy szeretem? Gyűlölöm és szeretem.

Nademitnemérdemeskihagyni (szerintem): God of War saga Collection, God of War: Ascension, Heavy Rain. Meg persze a szokásos Resistance trilógia, Killzone trilógia, LittleBig Planet, Metal Gear Solid 4, inFamous széria, Gran Turismo 5. Ezek az exkluzívak. Multiplatformból Bayonetta, DmC, Castlevania: Lords of Shadows, Metal Gear Rising (nem, nem vagyok hack'n'slash mániás, kikérem magamnak!) és esetleg Skyrim, Kingdoms of Amalur, Oblivion, Orange Box, Borderlands, The Walking Dead (Telltale Games), stb.

Ha nagyot akarsz akasztani, akkor fizess elő PlayStation Plusra.

Amit semmilyen körülmények között ne hagyj ki, mert máglyán végzed karóba húzva: TWD: Survival Instict, Aliens: Colonial Marines, Duke Nukem Forever, Star Trek: The Videogame. (;]) Miért? Tanító célzattal, majd megtanulod, hogy mi a jó és mi a rossz játék :D

@dilipok: Azaz. De még előtte is voltak liftes, csesztetős részek. Ott tanultam meg értékelni az ereklyéket :DDD

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43093) jookomak válasza RohamDroid (#43091) üzenetére


jookomak
őstag

inFamous 1-2, killzone 1-3, resistance 1-3, uncharted 1-3, gt5, little big planet 1-2, god of war összes, heavy rain. Ezek javarészt régebbi játékok, használtan 2-5k darabja. Vagy lehet rendelni a zavvi.com-ról is, ott elég olcsók a régebbi címek.

Mister_X: Ahogy mondod :)

[ Szerkesztve ]

(#43094) MasterMark válasza Mister_X (#43092) üzenetére


MasterMark
titán

És a Journey?

Multiplatformból, meg ugye most már a Mass Effect. :)

Switch Tax

(#43095) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Köszi a címeket srácok vannak amiket már játszottam másik platformokon és nem jöttek be de van ami csak ps-en van és mindenféleképpen ki akarom próbálni ilyen pl a killzone, a gt5 már megvan na meg a god of war.. ps2őn elérhető részek már megvoltak és nagyon élveztem a gameket.

Viszont most a gt5 nagy rabja vagyok végre egy igazán nehéz autó szimulátor. Szeretem az olyan játékokat amik kihívással vannak telítve és nem az 5 perc alatt végigjátszósak. Viszont amit mindenki kihagyott a gta sorozat ti azokat nem kedvelitek ?

Gta5-re már előrendelési listán vagyok. :DD

Üdv.: Csaba

(#43096) MasterMark válasza RohamDroid (#43095) üzenetére


MasterMark
titán

A GTA-t nem igazán kedvelem. A Vice City-vel még úgy el lehetett lenni, de ez a stílus nekem nagyon nem jön be.

(#43097) jookomak: Nem ám, hanem nyílt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#43097) jookomak válasza RohamDroid (#43095) üzenetére


jookomak
őstag

Én csak az exkluzívokat írtam, elsősorban arra mennék rá.
GTA baromi jó volt, én végigjátszottam a kiegekkel együtt, de párszor vertem a fejem a falba, hogy hogy futhat ez ilyen szarul egy konzolon...
És ha már multiplatform, akkor a batman-eket sem szabad kihagyni. Resident evil 5 sem volt rossz (6 még nem volt meg), vagy a final fantasy 13, ha szereted a jrpg-t. (mellesleg van nálam eladó ff, meg lbp 1 is, ócsóért) És ez nem burkolt hirdetés volt :))

(#43098) RohamDroid válasza jookomak (#43097) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Nekem a gta4 nagyon bejött főleg hogy választhatsz kit ölsz meg a küldetés során stb így befolyásolni tudsz sok mindent. Én amivel legtöbbet szívtam az a bankrablós küldetés volt.. Sajnos amikor választani kellett hogy a rendőrt vagy a néger gyereket lövöm le én a néger gyereket lőttem le.. később láttam hogy ha nem őt lőttem volna le akkor segített volna a bankrablásban.. :D

Final fantasy-t nem nagyon ismerem utoljára PSX-en játszottam vele, de gtaból is csak az alap volt még meg sajnos.

Konzolos laggról meg csak annyit hogy pl xboxon jobb a draw distance és talán kicsit élesebb is a kép de cserébe amikor sok mindent csinálsz egyszerre sok robbantás stb nagyon tud laggolni. ( ezeket saját tapasztalatra építem ps3 és xbox 360 egymás mellett pip,720p)

Little big planet meg nem nagyon jön át egyelőre.. majd meglátom de először komolyabbakra szeretnék benevezni. A géphez amit kaptam az egy skate 2 na az a játék az maga a bugok és laggolások erdeje. :C

Külömben én sem értem hogy ha egy dolgot megcsinálnak egy konzolra aminek a hardveres felépítése adott és évekig csinálják akkor beállíthatnák úgy az extra grafikai paramétereket hogy ne laggoljon, mert szegénységi bizonyítvány lesz mind a konzol mind a fejlesztő számára, és így az amúgy is harcban álló két nagyobb gyártó közönsége még jobban eltávolodik egymástól, és megy a kinek jobb a gépe vita.

MasterMark Igen a Vice City volt talán az utolsó igazi klasszikus a san andreas szerintem nagy melléfogás volt, de a gta4 nekem bejött nagyon.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#43099) james001 válasza RohamDroid (#43095) üzenetére


james001
veterán

Ha szereted a GTA-t akkor próbáld ki a Sleeping Dogs-ot is,én sztem egy-két dologban még jobb is mint a GTA.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#43100) RohamDroid válasza james001 (#43099) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Megvolt.. igaz csak a másik platformon, de túl sok mellék dolog volt benne ami nem tetszett. A közelharc pl nagyon jó volt, de a vezetés az botrány :D

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.