Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42201) konyi79


konyi79
addikt

Sziasztok!
Sztereo bluetooth headset-tel van rá lehetőség valahogy, hogy ne csak az online beszélgetést, hanem a játék hangját is kitegye rá?
Biztos volt már téma, de ne kelljen már végigolvasnom a fórumot.

Köszi.

(#42202) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Az új Sly Cooperről röviden:

Zseniális játék. A grafika príma (imádom a cel-shaded megoldásokat), a szinkron tökéletes. Sly és a csapat többi tagja is folyton nyomatja a vicces beszólásokat és a játék rengeteg komikus pillanatot tartalmaz. A platform elemekkel nincs semmi baj, viszonylag könnyűek, de simán lehet hibázni, ami HP levonással jár. Lopakodni rengeteg helyen kell, bár néha idegesítő, hogy pont a legrosszabbkor ébred fel egy őr vagy törik el valami a közelünkben. A feladatok is változatosak, minden karakternek megvan a maga speckója, stílusa. A bossharcok azért nagyon kemények a játék többi részéhez képest, de ezek általában reflexekren múlnak. Bár most lehet, hogy ez változni fog a későbbi fejezetekben, egyelőre még csak az elsőn vagyok túl. Simán megéri az árát.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42203) zzola


zzola
félisten

Kérdés: PSN Plus hosszabbításon gondolkodom, ha év vége felé vagy jövőre váltanék PS4-re, akkor ezt a pluszt ott is tudom majd használni? Kérdés, a megvásárolt tartamot másik accountommal is fogom tudni használni (mert ugye most tudom használni) ?

(#42204) v!ct0y válasza zzola (#42203) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ezt még szerintem csak a sony tudja.

(#42205) zzola válasza v!ct0y (#42204) üzenetére


zzola
félisten

Köszi. Én attól tartok, hogy az új játékoknál hozzá fogják rendelni a játékot az accounthoz, így csak azzal az egy accounttal lehet majd játszani a játékkal. Ez csak találgatás és ne legyen így...

(#42206) Goldwin válasza Mister_X (#42202) üzenetére


Goldwin
aktív tag

A teszt mikorra várható?

(#42207) Mister_X válasza Goldwin (#42206) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A szünet alatt még tesztelek (nagyon megfogott a játék), jövő hét végére megírom a tesztet is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42208) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szevasztok

mivel az alaplapom gariban van 1 hete lassan, elővettem öcsém S PS2-esét.... semmi chip, semmi buhera, alap fapados. tán a legutolsó S PS2-es...

nah, lényegében, hogy képben legyetek. nekem a PS CSAK autóversenyes játékokra kell. egyelőre elvagyok a GT4-gyel, (meg pár NFS) de kacsintgatok a GT5 felé...

hangos gondolkodásom: kéne venni egy alap, olcsó, régi (?) PS3-at és azt picit feljavítani.

kérdés: megéri-é ezt az utat végigjárni, vagy felejtő, és egyből a drágábbat venni?

üdv és köszönöm :C :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42209) DM-Fan válasza - = Zk = - (#42208) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Régi PS3-at szerintem ne vegyél, tekintve, hogy azokra már semmi garancia nincs, valószínű teljesen kiszáradtak, újra kéne őket pasztázni, nem tudni, hogy a meghajtójuk milyen állapotban van, illetve a fogyasztásuk és a zajszintjük is magasabb. Abszolút lutri, milyet fogsz ki és garancia nélkül nem egy életbiztosítás.
Egy új SuperSlim ugyan gagyin néz ki, de a 12 GB-os verzió olcsón megkapható és ha tényleg csak 1-2 játék miatt vennéd, akkor lehet, hogy elég is. Ha később mégis kéne nagyobb tárhely, akkor belecsapsz egy akármilyen laptop HDD-t és kész az upgrade, még a garanciát sem bukod ezzel a módosítással. Egy új SuperSlim garanciális és nem biztos, hogy sokkal többe kerül, mint egy használt FAT, vagy Slim, ráadásul még pasztázni sem kell. Ha besz*rik, akkor pedig ott a gyári garancia.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#42210) Mister_X válasza - = Zk = - (#42208) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amíg merengel, PS2-re szerezd be a Burnout 3-at (meg Revenge, Legends, Dominator), TOCA3-at, Test Drive Unlimitedet és egy jó ideig el leszel, mint befőtt :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42211) - = Zk = - válasza Mister_X (#42210) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszi, de én ink NFS/GT párti vagyok ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42212) Mister_X válasza - = Zk = - (#42211) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Burnout 3: Takedown - feltétlen próbáld ki. Maximum nem fog neked bejönni, amit azért kétlek ;)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42213) - = Zk = - válasza Mister_X (#42212) üzenetére


- = Zk = -
félisten

PC-n "Börnáutoztam"... egy darabig jó volt, aztán meguntam :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42214) Mister_X válasza - = Zk = - (#42213) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A Paradise jó, de smafu a 3-hoz képest.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42215) - = Zk = - válasza Mister_X (#42214) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én ink aszfaltbetyárkodom... :D
a TDU sorozat első része tetszett, de a második az irányíthatóságán elbukott nálam. :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42216) Ghard válasza - = Zk = - (#42213) üzenetére


Ghard
őstag

A burnout 3 és revenge volt az utolsó a sorozatban és az egyik legjobb, amit ezután adtak ki (pcre is), annak csak a neve burnout, egyébként semmitérő játékok.

[ Szerkesztve ]

(#42217) - = Zk = - válasza Ghard (#42216) üzenetére


- = Zk = -
félisten

alapból sem vagyok egy Burnout rajongó... :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42218) Tegla80


Tegla80
addikt

sziasztok
Szeretném szemléltetni és megosztani a tapasztalataimat a hamarosan meglévő vidivel.
(remélem holnapra elérhető lesz majd annak akit érdekel)
Megszánt az élet és sikerült remek árban "bezsákolnom",így most nagyon happy vagyok. :DD
Gyors csere és indul az install meg a vidi is,h látszon mennyi idő is egy ilyennel.
GT5 re leszek nagyon kíváncsi,mert ez 2x gyorsabban ír/olvas kb,mint a vertex2-ő
szóval ezt "lőttem a búcsúban"

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#42219) Mister_X válasza Ghard (#42216) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem még a Paradise is eléggé Burnout volt. Csak a Crash mód hiányzik.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42220) - = Zk = - válasza Tegla80 (#42218) üzenetére


- = Zk = -
félisten

256-os SSD. ehh :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42221) v!ct0y válasza Tegla80 (#42218) üzenetére


v!ct0y
veterán

Azért a másfél másodpercért biztos megérte ;]

(#42222) Tegla80 válasza - = Zk = - (#42220) üzenetére


Tegla80
addikt

Jól céloztam és a 2 pálcát 3ból leszedtem. :DD

v!ct0y
nézőpont kérdése,de sztem azért a kb 5mp-enkénti 1.5mp ért megérte :P ;]

Sony® & PlayStation®

(#42223) Tegla80


Tegla80
addikt

:))
"8.21mp" ennyi volt kompletten az install 0 ról FW el menü-ig
"1.54-09mp"volt letöltéssel és a 8gb felrakással a GT5 :B (30/2 es a net-em)
mást nincs mit hozzáfűznöm.
(azt eddig is tudtam még a vertex2 nél is,h többé nem sz@r@xom HDD vel a PS-ben, eztán tuti biztos vok benne ;] )
YT on fent lesznek a vidik .
jó8

Sony® & PlayStation®

(#42224) Tegla80


Tegla80
addikt

dupla lett az előző szerkesztése után :F :(((
bocsi :B

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#42225) jookomak válasza Tegla80 (#42223) üzenetére


jookomak
őstag

Elhisszük, sőt még tudjuk is, hogy gyors az ssd, de ember, annyiba kerül, mint maga a ps3. Az asztaliban persze nekem is az van.

(#42226) Edgeri válasza Tegla80 (#42218) üzenetére


Edgeri
senior tag

Engem érdekel majd a tapasztalatod, mennyivel "érezhetőbben" lett gyorsabb.

ui: hoppá megkaptam végre az egyedi avataromat :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#42227) DM-Fan válasza Edgeri (#42226) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Mi ez a vérmes hal? :DDD Kezet foghatsz jookomak kollégával! Nyolcat is! Tiszta "tengermélyi varázs" a topic.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#42228) Edgeri válasza DM-Fan (#42227) üzenetére


Edgeri
senior tag

Csuka, kedves barátom, csuka :D
Majd leharapom tőből a csápjait ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#42229) DM-Fan válasza Edgeri (#42228) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Elnézést kívánok Csukás úr! :D

Get Moded!

(#42230) Mister_X válasza Edgeri (#42226) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor is az enyém a legkirályabb :DDD Bár, ha ma mennék igényelni, már mást vásztanék. Na, majd két év múlva.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42231) Tegla80 válasza jookomak (#42225) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
Mivel nem vok egy nagy játék vásárló és szinte csak a GT5 meg az aktuális "FPS"(jelenleg BF3,előtte KZ3) és a plusz os tartalmak,demók (itt aztán az előny az SSD vel) pörögnek a gépben és "singli" üzemmódban futtatom a game-et az életben,ezért megtehetem a minimál béremből is :B
Sztem mivel ennyi volt "SSD" ,így talán megérte.(nekem tuti)

Kellemes Húsvétot minden fórumtársamnak!

Sony® & PlayStation®

(#42232) james001 válasza Mister_X (#42230) üzenetére


james001
veterán

Két év múlva lefoglalom a tiédet ;]

Amúgy ja,Boldog Nyulat mindenkinek! :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#42233) Tegla80 válasza Edgeri (#42226) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
itt "PS3&Sandisk 256gb...."eléred.
A GT5 ös vidit még meg kell vágnom mert majd 2 óra és nincs értelme felrakni teliben,mert egyértelműen látszik majd vágva is,h mennyi az annyi .Plusz külön kiszedem a GT5 8gb os telepítést a látvány végett.
Talán ma még megleszek vele,bár játszanom is kellene már picit végre. Gyilkolni ;]

Sony® & PlayStation®

(#42234) rash001


rash001
csendes tag

Sziasztok. PS3-on a fifa 13-ban hol lehet kikapcsolni a rezgő funkciót? Kerestem de nem találtam meg.

(#42235) dilipok válasza rash001 (#42234) üzenetére


dilipok
veterán

a preferencesnel van.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42236) Mister_X


Mister_X
nagyúr

LoL, ennyire kényelmes lenne a cross-buy? Ugye nekem promós Sly Cooperem van, de feltévedtem a Store-ba, hátha van Sly-os avatar (nincs) és próbaképp rámentem a Vita-s Thieves in Time adatlapjára. Aztán ott volt a Download gomb :Y Hozzá is adtam a letöltési listámhoz. Azt hittem, hogy a PS3-as verzió mellé adnak egy voucher kódot, de ezek szerint nem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42237) rash001 válasza Mister_X (#42236) üzenetére


rash001
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

(#42238) rash001 válasza dilipok (#42235) üzenetére


rash001
csendes tag

egy kicsit pontosabban? Még igy sem találom.

(#42239) gera021


gera021
aktív tag

sziasztok,

ma vettem ps3 super slim 500gb valtozatot, kerdesem az lenne a szakertokhoz h mien tv vegyek hozza csak jatekra hasznalnam es 100k korul tudok raszanni, koszi szepen...

(#42240) MasterMark válasza gera021 (#42239) üzenetére


MasterMark
titán

Minnél nagyobb FullHD plazmát. (Ha tudsz rá vigyázni.)

Switch Tax

(#42241) gera021 válasza MasterMark (#42240) üzenetére


gera021
aktív tag

ertem szoval plazma tv legyen gamer hasznalatra...

(#42242) Tegla80 válasza gera021 (#42241) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
"input lag táblázat"
azért olvas utána a plazmának,mert annak "gazda" kell és odafigyelés. Nem 1szerű "sima tv",mint pl 1 LED LCD amit lehet "ütni-vágni" ,igaz képre a plazma a csúcs. (de a led sem sz@r :N )
plusz nézz be ide is esetleg
[link]

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#42243) gera021 válasza Tegla80 (#42242) üzenetére


gera021
aktív tag

szia,

koszi a segitseget, te meik tipust ajanlanad? bf3 lenne 90%ban... :)

(#42244) Tegla80 válasza gera021 (#42243) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha utána olvasol pl itt
"Plazma tv topic" az első hsz el kezd ,és még mindig plazmát akarsz akkor ott a topickban segítenek kiválasztani a neked megfelelőt.
Ha netán elriadsz a plazmától és neked is LED LCD kell akkor az előző hsz-ben linkelt topic-ban kapsz segítséget.

Véleményem szerint,mivel kérdeztél Én e 2 típusból választanék 100 körül.
"32"EH5300"
vagy
"40"EH5000" igaz ez 110től van
mondanám az es5500 öt is,mert lag ra az a "legjobb" talán, (persze a plazmák után.) de az drágább lenne.
de olvasd el a plazmát először és utána a megfelelő topic-ban beszélgessünk róla.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#42245) DM-Fan válasza gera021 (#42239) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ha csak 100 eFt-od van, abból értékelhető plazma nem nagyon áll meg, csak HD-Ready felbontásban, 42"-os méretben. Maximum 1-2 éves, belépőszintű használtat kaphatsz ennyiért fullHD felbontásút, 42"-os méretben.

Viszont 150 eFt-ból már kiváló belépő 42"-os fullHD 3D Panasonic-ot kapsz újonnan 2 év garanciával, ami képminőséget, feketeszintet, színhűséget, homogenitást, mozgásmegjelenítést tekintve garantáltan ver minden LCD-t 250-300 eFt alatt. Ha 180 eFt is akad, akkor már 50"-os belépő Samsung fullHD 3D is kijön belőle, 220 eFt körül ugyanezen méretben Panasonic is. Az viszont tény, hogy a plazmára kicsit oda kell figyelni, a HUD-okkal vigyázni kell. Mondjuk én 5 éve nyomom PS3-mal plazmán és még soha nem volt semmi gondom, pedig csak a minimális odafigyelés van meg. LCD-re soha nem váltanék vissza, LED-LCD-re meg pláne nem!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#42246) gera021 válasza Tegla80 (#42244) üzenetére


gera021
aktív tag

nagyon sokat segitesz, koszi szepen, olvastam a linket, hasznos nagyon,tv linket megneztem es tetszik is meg az ara is jo a penztarcamhoz, sony fajta kozul is van amit ajanlanal jatekra 100k korul?

(#42247) gera021 válasza DM-Fan (#42245) üzenetére


gera021
aktív tag

ertem, koszi a tapasztalatokat, sajna most ennyit tudok raaldozni, akkor celszerubb lenne kicsit gyujtenem (akk meg 2-3 honap)... :R

[ Szerkesztve ]

(#42248) DM-Fan válasza gera021 (#42247) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Azzal meg az a baj, hogy a plazmáknál most lesz modellváltás, az utolsó példányokat nyomják most ki a tavalyi modellekből és pl. a Panasonic-nál pont megszűnik az alsó modellkategória és helyette az eddig alsó-középkategóriásnak szánt modellek fognak lekerülni, amelyek viszont érthető módon picit drágábbak lesznek, cserébe a felső kategóriás modellek lesznek majd várhatóan olcsóbbak, mert azok is lejjebb kerülnek egy szinttel, mivel lesz egy referencia-kategória az eddigi csúcskészülékek fölött. Szóval ha most nem vásárolsz, akkor korrekt áron csak január környékén fogsz tudni. De LCD-knél is jellemző, hogy az újonnan bemutatott modellek mindig jóal drágábbak, mint pár hónappal/fél évvel később.
Viszont ha filmet is néznél, akkor én várnék, mert egyrészt korrekt áron fogsz tudni 50"-os készüléket venni (ezen méret alá én már nem adnám, már lassan 3 éve ilyen méretet nézek - korábban nekem is 42"-osom volt, a következő pedig 65"-os lesz az 50"-os után), másrészt pedig tényleg nagyon látványos a képminőségbeli különbség.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#42249) gera021 válasza DM-Fan (#42248) üzenetére


gera021
aktív tag

arra szeretnelek megkerni meg h tipust tudnal nekem irni csak jatekra? , (foleg sony, :) ) :R

(#42250) Tegla80 válasza gera021 (#42249) üzenetére


Tegla80
addikt

a Sony-k sztem messze túl vannak árazva ezért a Sony-hoz még többet kellene hozzáraknod,h "értelmes" tv-t kapj.
Plazmából meg csak Pana..., sztem is, ahogy már írták. :K

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.