Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43401) dilipok válasza RohamDroid (#43400) üzenetére


dilipok
veterán

nem igazan jo a pelda, mert az LA Noire-ban tobb mint 400 szinesz MotionScan adata van nagyreszt a lemezen... Itt viszont ilyesmirol szo sincs ;)

Mint emlitettem ez nem "divat", hanem egyszeruen a ket mediaformatum eltero adatkapacitasabol adodik...

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43402) RohamDroid válasza dilipok (#43401) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Igen tudom de hátha itt is lesz majd. Gta-ban ugyan nincs annyi szereplő aki aktív mint az la noire-ban volt ugyan de, itt 3 karakter lesz, alapból, és nagyobb játékteret is igérnek.

Rengeteg autót stb. De gondolom itt is úgy lesz majd hogy órákon át keresel egy kocsit ami tetszene, de amikor beszállsz egybe csak olyan jön veled szembe :D

Tisztában vagyok az adatmennyiséggel amit a dvd elbír.... nem értem hogy miért nem érted :D hogy azzal a szóval nem arra utaltam.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#43403) szasanyi válasza RohamDroid (#43386) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez elég paradoxon... ha elég vékonyan kened akkor hogyan folyik mellé? Mert akkor bizony túl sok van rajta.

(#43404) Brian_GT válasza RohamDroid (#43395) üzenetére


Brian_GT
őstag

A GT5 talán a világ legnagyobb játék adatbázisával rendelkezik illetve egy pálya betöltése előtt olyan fizikai dolgokat kell jó előre neki betöltenie minden kocsira, hogy csodálom, hogy csak ennyi a betöltési ideje. Most aki pc-hez szokott az ok, én is látom hogy nem 2 sec, de ilyenkor én vagy kortyolok még párat az innivalómból vagy megigazítom a pedálokon a lábam vagy magamat az ágyon :) Mert általában nem 2 perces futamok szoktak következni :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43405) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Van hogy nem sajnálom a pasztát az eszközökön.. De most megtanultam hogy jóból is megárthat a sok.

Gt5 igen tudom hogy sok mindent be kell töltenie na de amikor az elején vagyok és 2 körös versenyeket kell menni akkor türelmetlen leszek a sokadik ilyennél sajnos. :))

Üdv.: Csaba

(#43406) dilipok válasza Brian_GT (#43404) üzenetére


dilipok
veterán

Azt meg sem emlitve, hogy a megjelenes utan nem is ilyen volt a betoltes, hanem addig be sem jott a pre-race menu, amig be nem toltott mindent. Most legalabb mar tudsz allitgatni, ha kell, es nem kell a toltokepernyot bamulni :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43407) DM-Fan válasza RohamDroid (#43384) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én legutóbb decemberben kentem újra a FAT gépemet. Az eredeti cikkem megírásakor még MX2-es pasztát használtam, most decemberben már MX4-est, amit még jobbnak találtam, mint az MX2-est. Szóval bátran. Én mindig gondosan szétterítem a magokon az anyagot, leheletvékonyra. Ez eddig mindig bejött és mindig így kaptam a legjobb hűtőteljesítményt PC esetében is. A tartóssággal sincs gond ilyenkor.

Get Moded!

(#43408) tl-x


tl-x
őstag

Sziasztok. Nektek megy a store? Nekem mar jopar napja nem jon be.

(#43409) szilchi válasza tl-x (#43408) üzenetére


szilchi
őstag

Nekem megy az angol.PS-en és PC-n is megy :K .

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#43410) tl-x válasza szilchi (#43409) üzenetére


tl-x
őstag

Fura mert Vita-n nekem is megy, de ps3an egyis se (usa,angol,magyar). Pc-n hogy tudom kiprobalnI?

(#43411) dilipok válasza tl-x (#43410) üzenetére


dilipok
veterán

itt probald

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43412) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Nekem megy minden.

Ajánlom figyelmetekbe : http://prohardver.hu/hir/extra_adatok_uj_xbox_one_microsoft.html

Vicc komolyan a cserélgetést is megnehezítik majd :\

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#43413) tl-x válasza dilipok (#43411) üzenetére


tl-x
őstag

Koszonom, nem tudom mi lehetett a baj. Kitoroltem az alkalmazast es felraktam ujra es most megy. :R

[ Szerkesztve ]

(#43414) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Megpecsételődött egy kis MX-4 pasztával.

Üdv.: Csaba

(#43415) dilipok válasza RohamDroid (#43414) üzenetére


dilipok
veterán

nekem egy picit soknak tunik azon a paszta... (de en csak amator vagyok, lehet igy jo :DDD )

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43416) RohamDroid válasza dilipok (#43415) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Bank kártyával szépen elhúzogattam nem tettem rá nagyon sokat. De majd kiderül mindenesetre örülnék ha valami szaki mondana rá valamit :D :DD

Üdv.: Csaba

(#43417) raziel01


raziel01
veterán

Cd Galaxis PS3 akciók
Új címekkel bővült, régiek is visszakerültek. Vigyétek. :D

(#43418) szasanyi válasza RohamDroid (#43416) üzenetére


szasanyi
félisten

Szerintem is soknak tűnik, és ilyenkor érdemes egy ~0,5cm "keretet" csinálni azaz a széleiről körben levenni a pasztát (mondjuk fültisztító pácával). Aztán ha a nyomásra terjeszkedik a paszta, van egy kis helye mielőtt oldalra lenyomódna róla.

(#43419) DM-Fan válasza RohamDroid (#43414) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Alapvetően nincs azzal baj, ha szélétől széléig kened - én is így csináltam, viszont tényleg kenheted vékonyabban is, mert akkor garantáltan nem fog kipréselődni semmi oldalt. Mondjuk az MX-4-nek teljesen mindegy, mert nem vezet, tehát elvileg akkor sem lenne gond, ha lábakra kerülne, de oda nem is tud, a nyáklapnak meg mindegy. A vékony kenés viszont a hőátadás miatt fontos, mert nem szigetelni akarjuk a magot.

Get Moded!

(#43420) erahurka


erahurka
félisten

Azt a bazi nagy címkét amúgy miért nem lehet a külső fóliára rakni?

(#43421) raziel01 válasza erahurka (#43420) üzenetére


raziel01
veterán

Gondolom a gyárban hamarabb van a matricázó részleg, mint a fóliázó.

(#43422) RohamDroid válasza szasanyi (#43418) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

hm próbáltam nagyon vékonyra :S De ezekszerint vastag lett. Pedig épphogy elfedi. De most nem akarom mégegyszer szétszedni és leszedni róla vagy inkább kenjem ujra ?

Üdv.: Csaba

(#43423) RohamDroid válasza raziel01 (#43417) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

de jó hogy visszakerültek...... megrendeltem a god of war collectiont akkor már a másikat is megrenteltem volna amit akkor levettek. -.-" cdgalaxis minőség. :D

most nagy gondolkodóban vagyok hogy mi legyen egy killzone vagy megvegyem használtban a gta-t :\ Gta jobban kellene :D

Üdv.: Csaba

(#43424) raziel01 válasza RohamDroid (#43423) üzenetére


raziel01
veterán

GTA nagyon ratyi PS3-on. Mondjuk Xbox-on is de PC-n is optimizálatlan.

(#43425) RohamDroid válasza raziel01 (#43424) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Tudom de jo lenne psen tolni trófeákat gyüjteni stb de nem találok sehol reális áron..

Üdv.: Csaba

(#43426) Goldwin válasza raziel01 (#43424) üzenetére


Goldwin
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#43427) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Sziasztok!

Új vagyok ebben a témában, bocsi ha triviális kérdést teszek fel. Szeretnék használtan venni játékot PS3-ra, mégpedig a Far Cry 3-at és a L.A. Noire CE-t. A kérdésem az lenne, hogy van-e ezekhez a játékokhoz online kód, mert ha igen akkor inkább beszerzem őket bontatlan verzióban.

Előre is köszönöm a válaszokat. :R

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#43428) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Far cry 3-hoz kell online pass, de itt egy lista a pass-t igénylő játékokról, amiket ha neten akarsz játszani érdemes megvenni bontatlanul.

Lista

Üdv.: Csaba

(#43429) Pickle Rick válasza RohamDroid (#43428) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Köszönöm :R

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#43430) Edgeri válasza DM-Fan (#43407) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szia! Milyen állapotban találtad az előző kenést?

Üdv, Edgeri

(#43431) Def26


Def26
félisten

Nincs valakinek 48 órás live pontja? :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43432) Ghard válasza Def26 (#43431) üzenetére


Ghard
őstag

mije?

(#43433) kelzsoca válasza Def26 (#43431) üzenetére


kelzsoca
félisten

https://vertigostore.eu

(#43434) szasanyi válasza Def26 (#43431) üzenetére


szasanyi
félisten

Sanszos, hogy itt nagy mennyiségben fog találni. :DDD

(#43435) Def26 válasza kelzsoca (#43433) üzenetére


Def26
félisten

OO fuck. Nem ide akartam, ne haragudjatok. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43436) Ghard


Ghard
őstag

A székely és a fia polipot fogtak az erdőben.
- Hát Fiam, mi kurvára eltévedtünk.

(#43437) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Na gyerekek, már előre látom, hogy mi lenne itt, ezért csináltam sebtében egy Demon's Souls topicot. Nameg nekem is lenne egy rahedli kérdésem, de nem akarok itt offolni. :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43438) DM-Fan válasza Edgeri (#43430) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Az MX2-t? Nem volt vészes, de azt ugye 1,5 évvel korábban kentem csak fel. Úgy voltam vele, hogy ennyi idős korában már inkább évente újrakenem, alig kerül valamibe. Plusz így legalább már MX4-et kentem föl, ami még hatékonyabb hővezetés szempontjából.

Get Moded!

(#43439) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Nekem most ezzel a vastagabb :S kenéssel annyit nyertem hogy a gagyi pasztához képest kb 30 perccel késöbb kapcsol be idle módban a hűtés igazán.

Üdv.: Csaba

(#43440) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Aki letöltötte milyen játék ez a Catherine? Mert ahogy olvastam ilyen puzzle valami game, elindítottam már a letöltést, csak én nem tudom mostanában a szokásosnál is lassabb a store. Amikor meg megláttam, hogy mekkora a játék lehidaltam. Mi majdnem 10G ebben? :)

Amúgy én nem értem hogy nem kövezték még meg a Sony-t a net adapter sebbessége miatt. Azt megértem az első sőt még a slim kiadása idején se volt annyira elterjedt, hogy valakinek 80-100 megás nete legyen, de most mikor kijött az SS, nem raktak bele egy 150 megás adaptert. Katasztrófa.

PS4 már azzal jön igaz?? Ezt annyira nem olvastam meg. Amúgy akinek van itt XBOX is, annak mekkora adaptere van? Ugyan ilyen vacak vagy ott erre jobban figyeltek??

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43441) dilipok válasza Brian_GT (#43440) üzenetére


dilipok
veterán

nekem ugyanugy 3 mega korul szokott tolteni mindketto. En nem talalom ezt lassunak :) bar "csak" 30 Mbitrol beszelunk

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43442) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Nekem 12 megás netem van bőven kiszolgál a gép :D Bár van amikor nagyon lassan jön a cucc még ezzel is.... 4 giga valamelyik nap egy demo..... több órán át jött le :N

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#43443) Tegla80 válasza Brian_GT (#43440) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
wifi vel szenvedsz?
mert,kábelen"gigabit" -et tud amúgy,(1000base... bla bla,na arra rakd,ne automat-ra) ,szóval max a PSN re lehetsz mérges amiért ennyit tud.(meg magadra ha wifi-zteted :K )
Bár sztem ez még korrekt a mai napig :D
(van GT-s cimbim akinek sajna 1mb es nete van !! jah és más nincs is náluk,2013ban :U )

amúgy,ha a routered "benne van a korban",akkor az is lehet "fékező hatás"(lehet fel sem tűnik,de ha reseteled és utána megint "hasít" akkor az már "csere érett"!!) teszteld le nyugodtan,és utána kukázd sztem ha igazam van. :K

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#43444) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A cd galaxis essential kiadásokkal nem vagyok kibékülve, nagyon jó áron vannak, de jobban kedvelem az eredeti kiadásokat...most nem tudom hogy beruházzak ezekre, mert vennék vagy 5-6 játékot, fogcsikorgatva... :B

(#43445) ldave válasza Brian_GT (#43440) üzenetére


ldave
félisten

Csak letöltés számít? Nekem megvan lemezen :)
Szerintem nagyon jó logikai játék egy felnőtteknek szóló történettel. Érdemes adni neki egy esélyt.

A Slime draws near! Command?

(#43446) csab2 válasza Ghard (#43436) üzenetére


csab2
veterán

:DDD :DDD :DDD

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#43447) csab2


csab2
veterán

Sziasztok!
Neten (PC-n) nincs lehetőség arra, hogy megnézzem az aktuális PSN+ kínálatot?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#43448) Goldwin válasza csab2 (#43447) üzenetére


Goldwin
aktív tag

(#43449) erahurka válasza WhiteWalker (#43444) üzenetére


erahurka
félisten

Eredeti kiadást ezekből már csak használtan fogsz kapni, árban ugyanennyiért vagy drágábban.
Én is jobban szeretem a rendes kiadásokat, de végül is csak a gerincük látszik a polcomon az meg jól néz ki Essential változatban is.

(#43450) csab2 válasza Goldwin (#43448) üzenetére


csab2
veterán

Köszönöm!
Közben én is megtaláltam, elhamarkodottan kérdeztem.
Még egyszer kösz! :R

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.