Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43251) Brian_GT válasza Mister_X (#43249) üzenetére


Brian_GT
őstag

Hmm nagyon várom már, szeretem a pepecselős játékokat. Kíváncsi leszek rá nagyon. Addig meg amíg felkerül plusra elütöm az időt egy kis Grid2-vel :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43252) Mister_X válasza Brian_GT (#43251) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És tudjátok mit? Nem bántam meg, hogy megvettem. Sőt, örülök neki. Eleinte átkoztam magam, hogy én barom, Plus így, Plus úgy, de most már áldom az esztelenségem :D Lesz ebben vagy száz órám, mire végigviszem, ha nem több.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43253) Goldwin válasza Mister_X (#43240) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Ettől féltem!

[ Szerkesztve ]

(#43254) dilipok válasza Mister_X (#43249) üzenetére


dilipok
veterán

az elso boss elott le lehet jonni a toronybol hatul, es ott van egy gyuru amivel nem fel, hanem haromnegyed energiad van szellemalakban ;) nagyon hasznos, mert ugyis egy csomo idot ebben a formaban fogsz eltolteni ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43255) Mister_X válasza dilipok (#43254) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Na, én ott estem le és nem két perc oda eljutni, így hagytam is vagy 1500 lelket elúszni, inkább bossfightoltam. Neked is megvan?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43256) dilipok válasza Mister_X (#43255) üzenetére


dilipok
veterán

aha, mindketto resze

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43257) Mister_X válasza dilipok (#43256) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én a Demon's után tervezem megvenni a Dark Soulst, mert engem nagyon megfogott. Nem is emlékszem, hogy volt-e valaha hasonló játék, ami ugyan ezeket elérte nálam.

Bte, azért a gyűrűért ugye vissza tudok menni már ember alakban is, boss után?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43258) Brian_GT válasza Mister_X (#43257) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ez a szellem alak ember alak ez mi ez??? Nyilván kiderül majd a játékban de elő érdeklődöm :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43259) dilipok válasza Brian_GT (#43258) üzenetére


dilipok
veterán

parancsolj

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43260) Brian_GT válasza dilipok (#43259) üzenetére


Brian_GT
őstag

THX. Nagyjából értem, de ez átjárás a másik játékoshoz és meg is lehet ölni minden. Hát játszok és közben vki rámront :) Szemétség.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43261) dilipok válasza Brian_GT (#43260) üzenetére


dilipok
veterán

az azert csak magasabb szinten jellemzo, attol nem kell felni. Amugy meg eleg para tud lenni, mikor szol, hogy valaki eppen tamad, te meg lopakodsz onnantol mindenhol es varod, hogy a sarok mogul radrontson :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43262) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Ps3-ra témát akarnák felrakni ezzel kapcsolatban néhány kérdés:
-mekora pendriveot kezel a ps3 maximum?
-milyenre kell leformázni a pen-t
-pontosan hogyan rakom rá a már letöltött témát a ps3 felismerje

Előre is köszönöm!

(#43263) james001 válasza FuRiONight (#43262) üzenetére


james001
veterán

A PS3 csak FAT32-őt ismer fel,ami ugye 4 GB. A témákat pedig a PS3/THEME mappába kell berakni.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#43264) raziel01 válasza james001 (#43263) üzenetére


raziel01
veterán

Az egy fájlra jutó méret max 4 GB. 32 GB-os pendrive-ot is kezel gondolom.

(#43265) james001 válasza raziel01 (#43264) üzenetére


james001
veterán

Én úgy tudom hogy egy FAT32-ős pendrive csak 4 gigás lehet,afelett már nem az. Max ha átformázod FAT32-re,de az eléggé macerás.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#43266) raziel01 válasza james001 (#43265) üzenetére


raziel01
veterán

Rosszul tudod.
32 GB-os pendrive-ot használok Xbox-on és az is csak FAT32-t kezel.
Az egy fájlra jutó méret lehet max 4 GB de ennek nincs jelentősége, mert úgysem akkorák a fájlok konzolon.
A formázásban meg nem tudom mi a nagy macera. Windows-ban kb fél perc alatt megvan. Jobb klikk/formázás.

(#43267) james001 válasza raziel01 (#43266) üzenetére


james001
veterán

Ok :R
A formázás alatt meg azt értettem hogy egy nem FAT32-ős pen-t vagy külső HDD-t átformázni FAT32-re,az már nem megy csak egy kattintással.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#43268) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Catherine-nek mi az értelme? idáig csak két pályát toltam le, ott csak ilyen kockamászás volt. a többi rész is ilyen?

(#43269) Plutor válasza james001 (#43267) üzenetére


Plutor
aktív tag

Én 16GB-s pent használok a Pc-n NTFS,a PS3-n FAT32-n.
Pc-n 1 klikk és már át is van formázva.

(#43270) DM-Fan válasza james001 (#43265) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Akár 16 TB méretű is lehetne a FAT32-re formázott meghajtó 4096 byte-os szektorméret mellett. A 4 GB-os korlát csak a fájméretre vonatkozik. Itt tessék olvasgatni!

Plutor: szerintem arra gondolt, hogy ha adatok is vannak pl. HDD-n, akkor azokat archiválni kell a fájlrendszer-konverzió előtt.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#43271) Plutor válasza DM-Fan (#43270) üzenetére


Plutor
aktív tag

Na a konvertálás az tényleg sok idő.

(#43272) james001 válasza DM-Fan (#43270) üzenetére


james001
veterán

Köszi,egyébként pont egy konzolos ismerősöm mesélte nekem még régen ezt az egész FAT32-ős dolgot,úgy látszik rossz információt adott át :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#43273) ldave válasza Sanyi.mTs (#43268) üzenetére


ldave
félisten

Maga az aktív játék rész ilyen kockamászás lesz végig, de egyre nehezebbek lesznek a pályák. Amúgy meg a Catherine-ben a történeten van a lényeg, mely egy 30 év körüli emberről szól, aki élete egyik legfontosabb döntése előtt áll.

A Slime draws near! Command?

(#43274) DM-Fan válasza Plutor (#43271) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem, úgy értettem, hogy az a sok idő, amíg lemented az adatokat, majd visszaállítod az újonnan létrehozott fájlrendszerre. Konvertálásba nem fognék, a konverziót úgy értettem, hogy újraformázod FAT32-re.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#43275) Ghard válasza FuRiONight (#43262) üzenetére


Ghard
őstag

1TB-os külső vinyót is kezel,amennyiben fat32re van formázva.

(#43276) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Aki előrendelte vagy fogja a Last of Us-t. Hol rendeltétek elő? Én eddig talán a Platinumnál láttam elfogadható jó ajánlatot...576 és cd galaxis brutál áron adja.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43277) DM-Fan válasza Brian_GT (#43276) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Konzolvilágnál 13.900 Ft-ért kapod a játékot, egy kulcsot és egy szilikon karkötőt. Konzolok Szervizénél 14.990 Ft-ért kapod a játékot és mellé egy fekete pólót (kettőből választhatsz: Ellie vagy Joel legyen rajta).
Az 576-nál 14.999 Ft-ért kapod a játékot és mellé egy bögrét (amire adott esetben a PSN ID-dat is felírják). Mindhárom ajánlat korrekt szerintem.
A CD Galaxis ahogy nézem 14.990 Ft-ért csak a játékot adja. Nem értem, ki vásárol még náluk.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#43278) DM-Fan válasza DM-Fan (#43277) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A kulcsot természetesen kulacsot akart lenni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#43279) raziel01 válasza DM-Fan (#43277) üzenetére


raziel01
veterán

Egyik sem korrekt de aki nem tud várni annak nincs jobb ajánlat. Zavvin úgyis lesz 2 hónap alatt 25 fontért.
Brutális összeg 1 játékért a 14 ezer Ft. Ráadásul úgy, hogy ez nem egy 100 órás JRPG.

(#43280) erahurka válasza jookomak (#43226) üzenetére


erahurka
félisten

Hát ez szép. Két nappal az akció kezdete előtt elfogyott a HR és a Killzone 3. Remélem csak valami szarakodás van a szerverükkel :(

(#43281) DM-Fan válasza raziel01 (#43279) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nézd, minden új játék 11-12-13 eFt körüli összegért megy megjelenéskor kishazánkban. Ez a hivatalos ára. Több üzlet is azt csinálja az utóbbi időben, hogy odaadja a játékot 10.990 Ft-ért és mellécsap egy pólót, posztert, 2-3 DLC-kódot vagy valami egyéb merchandise-t, hogy megnyomják a vásárlói kedvet. Én idén már 4 játékot vettem (tavaly összesen egyet - most meg dömping volt), mind mellé kaptam minimum egy-egy igényes pólót és posztert és egyik játék sem került többe 12 eFt-nál. Sőt, a bolttól épp 2 hete kaptam egy grátisz Far Cry 3 pólót, pedig épp nem is vettem semmit, csak fölhívtak, hogy fáradjak be érte. Ha a pólók és a nyomás árát nézem (idén már 5 pólónál járok), kvázi minden játék megállt 10 eFt-ból a megjelenést megelőző napon. Szerintem ez magyar viszonylatban korrekt - a Last of Us póló is jónak néz ki, biztos lehet, hogy nem 500 Ft-os szar kínai termék. Persze, megjelenést követően 2-3 hónappal már 6-8 eFt-ért megkapod használtban a játékot (adott esetben már ugye online pass nélkül, aminek pótlása megint 2 eFt körüli összeg), ha épp nem valami erős húzócímről van szó - a Last of Us-nál speciel nem vagyok biztos, hogy ennyiből meg fog állni használtan 2-3 hónap múlva.
El kell fogadni, hogy ez is egy hobbi és ha komolyan űzöd, az pénzbe kerül. Nem csak a gépet kell megfizetni. A Last of Us esetében pedig ugye ráadásul egy olyan stúdió termékéről van szó, akinek a PS3 eddigi legjobb címeit köszönhetjük. Valahol indokolt tehát a picit magasabb nyitóár.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#43282) raziel01 válasza erahurka (#43280) üzenetére


raziel01
veterán

Ott rontottad el, hogy nem rendelted meg. Sokan már megrendelték akkor amikor kiraktad az akciót, mert már eleve az olcsó ár volt feltüntetve.

(#43283) Mister_X válasza DM-Fan (#43277) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ahogy elnézem, a KonzolVilágos a legkorrektebb. Most néztem meg a ConsoleCornert, ott nem írták ki, hogy adnak-e valamit ugyan ennyiért, de mindig szoktak. Még a DmC-t vettem tőlük (más betervezettet nem kellett, szerencsére), amellé is adtak CD-t meg DLC-t.

The Last of Us mikor is jelenik meg?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43284) Dexar007 válasza Brian_GT (#43276) üzenetére


Dexar007
veterán

Konzolvilágnál ingyen van a posta,vagy legalábbis volt,mikor én rendeltem,úgyhogy ezt is számold bele.Más helyeken elkérnek még egy plusz ezrest a szállításért.

Give me your cum,bull!

(#43285) Brian_GT válasza DM-Fan (#43277) üzenetére


Brian_GT
őstag

te melyiket rendelted elő?

Én amit néztem ott a platinumshop 12.990-ért adja egy pólóval ajándékba, de az piros és nem néz ki olyan jól, mint ez a fekete. viszont olcsóbb is 2.000-el.

576 ajánlata nem érdekel, bögrét nem akarok.

konzolvilágos még egy egész jónal néz ki, mert árban a platinum és a konzolok szervize közé ékelte be magát... nem tudom ez a szilikon karkötő mennyire tűnik komolynak?? nekem olyan kis egyszerű valaminek néz ki.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43286) jookomak válasza Brian_GT (#43285) üzenetére


jookomak
őstag

Nekem asszem zavvi lesz, van 10% kódom, és így 12000-re jön ki. Bár lehet várok vele, 2 hónap után tuti 20 gbp alá megy. Gow ascension is már annyi.

(#43287) raziel01 válasza jookomak (#43286) üzenetére


raziel01
veterán

Mondjuk azt nem hittem volna, hogy ilyen hamar lemegy a GOW ára.
10%-os kód amúgy pre-order-re nem használható szerintem.

(#43288) #49155328


#49155328
törölt tag

A PS3 mellett kinek van Vitája is ?
Lehet hogy be kellene szereznek egyet már egy halom játék van rá köszönhetően a HU és US plusszos tagságnak.
Bár egy kicsit sokallom a memkártyák árát.
Ha jól tudom akkor a egy kártyára nem is mehet a két külön reg?

(#43289) DM-Fan válasza Brian_GT (#43285) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én a Joel-es fekete pólósat rendeltem elő. Törzsvásárló vagyok, megérdemlik, hogy náluk vásároljak, 1 eFt-ért nem rohangászok másik boltba, hosszabb távon jobban jövök ki így.

Get Moded!

(#43290) Mister_X válasza #49155328 (#43288) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egy Vita-n egyszerre csak egy profil lehet aktív. Tehát vagy HU vagy US. Vagy két Vita két 32GB-os kártyával ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43291) Brian_GT válasza DM-Fan (#43289) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ez a konzolok szervize amit mondasz igaz?

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43292) DM-Fan válasza Brian_GT (#43291) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen.

Get Moded!

(#43293) erahurka válasza raziel01 (#43282) üzenetére


erahurka
félisten

Hát igen. Mondjuk legkorábban augusztus elejétől lesz olyan tévém amin olvasható méretben/felbontásban jelenik meg a felirat, addig meg még tuti lesz akció, ha nem is itthon de zavvin vagy shopto.neten :))

(#43294) semetka


semetka
őstag

Én gameshopnál rendeltem elő, kapok egy karkötőt meg egy LED-es zseblámpát. :D

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#43295) Brian_GT válasza DM-Fan (#43292) üzenetére


Brian_GT
őstag

Köszi...amúgy hogy melyik póló legyen megjegyzésben kell jelezni nekik? Mert csak 1 féle változatot látok és azon a képen a faszi van. Nekem a csajos kellene majd.

Semetka: Az se annyira rossz ajánlat. Bár valszeg a karkötő szoba dísz lenne, ahogy nézem nem éppen egy utcai viselet stílusú. De a lámpa hasznos. Még gondolkodom melyik legyen.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43296) DM-Fan válasza Brian_GT (#43295) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Miért látsz egyfélét? :F Ott van mindkettő, arra adsz le megrendelést, amelyiket szeretnéd.

Get Moded!

(#43297) Brian_GT válasza DM-Fan (#43296) üzenetére


Brian_GT
őstag

Hmmm..fáradok..tényleg... benéztem a piros pólóssal.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43298) woker


woker
aktív tag

Azoknak a figyelmébe ajánlanám akik nem riadtak el a Dust 514-től :) : a játékon belül létre lett hozva a Dust-HUN csatorna. Ha szeretnél magyarul beszélő játékosokkal együtt játszani, 1 squadban akkor érdemes lehet rá fellépni.

Így talán azoknak is élvezetesebb lesz a játék akik nem beszélnek valamilyen idegennyelvet viszont szeretnének csapatban játszani mint sem magányos farkasként.

(#43299) Mister_X válasza woker (#43298) üzenetére


Mister_X
nagyúr

No, az nem is lenne rossz. De van Dust 514 topic is. :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43300) woker válasza Mister_X (#43299) üzenetére


woker
aktív tag

Valóban, de az nem tűnik elég aktívnak ;)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.