Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43201) jookomak válasza WinnerB0Y (#43200) üzenetére


jookomak
őstag

A gyári is 5400-es benne, szóval semekkora.

(#43202) Mister_X válasza WinnerB0Y (#43200) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tegla a szaki továbbra is, de szerinte az 5400rpm ömsanyargatás :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43203) MasterMark válasza WinnerB0Y (#43200) üzenetére


MasterMark
titán

Lassabb lesz a telepítés. (De csak pár perc különbség van, ha jól hallottam itt.)

Switch Tax

(#43204) supercow válasza erahurka (#43199) üzenetére


supercow
őstag

Én easy módban indítok mindent, mert inkább a sztori érdekel és nincs időm sokszor végigcsinálni valamit. És a reflexeim sem a régiek már... Öregszem na :DDD

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#43205) dilipok válasza supercow (#43204) üzenetére


dilipok
veterán

mondom en, hogy a demon's soulsnal sirni fogsz ;]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43206) raziel01 válasza dilipok (#43205) üzenetére


raziel01
veterán

Ott nincs easy mód. :D
Dark Souls-t NG++-on is végigvittem de Demon Souls-tól félnék én is.

(#43207) Brian_GT válasza dilipok (#43205) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én is várom már, mert megakartam venni pár hónapja. Még kérdeztem is a különbséget demon és dark között.
Szerintem jövő hónapban ilyen kommentek lesznek:

- Sikerült az első pálya.... - Nekem is, nekem is!!

:) :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43208) jookomak válasza Brian_GT (#43207) üzenetére


jookomak
őstag

Máskor meg az a baj, hogy túl könnyűek a mai játékok. Hát hogy nektek semmi se nem jó... :)

(#43209) supercow válasza dilipok (#43205) üzenetére


supercow
őstag

akkor is kipróbálom, annyi videót néztem már.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#43210) Mister_X válasza supercow (#43209) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én már töltöm. Ha már megvettem...

Btw, a WiFi indikátora vezetékes net esetén is villog?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43211) Ghard válasza Mister_X (#43210) üzenetére


Ghard
őstag

Szerintem nem.

(#43212) Mister_X válasza Ghard (#43211) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor lol, hogy nem a vezetékes netet részesíti előnyben, mert direkt összekötöttem a routerrel.

Nem is rossz ez a RE: Revelations.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43213) dilipok válasza Mister_X (#43212) üzenetére


dilipok
veterán

sajnos ez nem olyan mint a box, neked kell kivalasztani a vezetekes kapcsolatot.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43214) dunc válasza Mister_X (#43212) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem nem rossz,sz@r :D

(#43215) Mister_X válasza dilipok (#43213) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pff :U Mindjárt kiderül, hogy mennyivel lesz gyorsabb a net rajta.

Sniper Challenge-ben csak egy pálya van?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43216) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Az normális, ha gyorsabban töltök le, mint telepítek? :U Nektek mennyivel jönnek le a dolgok Store-ról? Nekem olyan 2-2.5MB-tal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43217) dilipok válasza Mister_X (#43216) üzenetére


dilipok
veterán

nalam is 2-3 MB/s kozott szokott jonni.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43218) STC Speed


STC Speed
őstag

Valaki nem vett store-ból gta 4 digital-t?
Felraktam az alapjátékot,+ két kiegészítőt,de a kiegészítőkkel nem tudok játszani,besem jön az a választó menü,csak egyből betölt az alapjáték...

(#43219) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Véletlen nincs valkinek jóárasítva Dirt Showdown vagy Dirt 3 és egy joy? :D

[ Szerkesztve ]

EUNE: iNeeko

(#43220) Mister_X válasza STC Speed (#43218) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én is vakarom a fejem, mert tudtam, hogy ezek standalone kiegek és én csam direkt a Meleg Tóni Balladáját szedtem le (polgárpukkasztásból ötös) és nekem se dobja fel.

Más: FUSE demó kivégezve. És beszarás, mennyire oda fog csapni a game :Y

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43221) STC Speed válasza Mister_X (#43220) üzenetére


STC Speed
őstag

Ez érdekes,patchet kerestem,hátha külön van,de nem találtam nem értem....

(#43222) james001 válasza WinnerB0Y (#43219) üzenetére


james001
veterán

Hardveraprón,jatekaim.hu-n nézted?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#43223) erahurka


erahurka
félisten

A múltkori ExtremeDigital féle akció lesz a CDGalaxisban május 21-27 között. Essential címek 2990-ért. Egy Heavy Rain-re lehet benevezek, legalább használom kicsit a move kontrollerem :DDD

(#43224) WinnerB0Y válasza james001 (#43222) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Nem is tudtam hogy van olyan oldal, hogy jatekaim.hu :D
Hardverapron nincs joy.. Van olyan aki külön feladott hirdetést hogy keres..
De az is üres.

EUNE: iNeeko

(#43225) STC Speed válasza Mister_X (#43220) üzenetére


STC Speed
őstag

Na sikerült.
Szóval gta 4 ben nyomsz egy startot(menü) és jobb oldalt game-ben nyomsz egy new game gombot,ott lesz a 2 kieg.
Viszont előtte mentsd le az alapjátékot,ha eddig csak az autosave szerint játszottál!

(#43226) jookomak válasza erahurka (#43223) üzenetére


jookomak
őstag

Köszi, hogy szóltál, múltkor nem volt pénzem, de most lehet beugrik a kosárba a HR szintén, egy gow coll 2, és tán egy resistance 3 mellett.

(#43227) james001 válasza WinnerB0Y (#43224) üzenetére


james001
veterán

Joy ritka szokott lenni az aprós oldalakon. Nézz be egy-két konzolboltba hátha van olcsón használt.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#43228) WinnerB0Y válasza james001 (#43227) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Igaz!
Köszi!
Ráadásul itt van a közelben az a bolt ahová szól a garanciám. Ott lett véve a gép is. Csak van valami használt.

EUNE: iNeeko

(#43229) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Azanyját... Kéne egy kis segítség vinyócsere ügyben. Betoltam az újat és most kéne neki egy storage media, amin a 4.41-es update van. Nos. Gép nincs. Ha visszatolom a régi vinyót, onnan le tudom backupolni a szükséges cuccot?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43230) Ghard válasza Mister_X (#43229) üzenetére


Ghard
őstag

valamivel csak le tudod szedni az updatet. Telefonnal is, aztán ezt kötöd rá mint storage média.

(#43231) Dancii válasza Mister_X (#43229) üzenetére


Dancii
csendes tag

Szerintem nem tudod.. oda mindenképp kell a pen rajta a firmware-el.

I'm no hero..never was..never will be..I'm just an old killer.. (Solid Snake)

(#43232) csab2


csab2
veterán

Valahol nem lehet azt megnézni, hogy az egyes játékok (pl. amik plusban vannak) milyenek? 1 nap mire egyet letöltök és kiderül, hogy felesleges volt.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#43233) supercow válasza csab2 (#43232) üzenetére


supercow
őstag

Youtube? Én ott szoktam ízelítöt bámulni.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#43234) Mister_X válasza Ghard (#43230) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Simán PS3 browseréből letöltötte USB stickre és a gyökérkönyvtárakar is létrehozta. Aztán volt itt cumizás még... elfelejtettem a Plusos profilom jelszavát. Azaz tudom, hogy mi kellene, hogy legyen, de úgy emlekeztem, hogy Originnek is ugyan azt adtam meg. Mint kiderült fél óra vergődés után, a PSN ID jelszavam csupa kisbetűs, az Originben nem. :W :DDD Nem tudtam új jelszót sem igényelni, mert a mailfiókomhoz aztán tényleg nem tudom és a Yahoo recoveryje nem fut le mobilon, nem ismeri fel.

Nah, cirka 125GB cucc van belökve a letöltési sorba. A legnagyobb az MLB13 a maga könnyed 24GB-jával :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43235) Dexar007


Dexar007
veterán

The Last of Us bétateszt .:
,,Azért valamit elárul az év egyik legjobbnak ígérkező horrorjátéka körüli várakozásról, hogy meglett, érett férfiak (kit akarok becsapni, játékújságirókról van szó...) képesek miatta most, most, a konzolos generációváltás célegyenesében kijelenteni, hogy amint megjelenik, azonnal vesznek egy PS3-at....:) "

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#43236) Mister_X válasza Dexar007 (#43235) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Le vannak maradva :N De tényleg nagyon jó lesz.

Este most vagy a szolgáltatót terhelték le a mocskos warezpistik tisztességes Steam és PS3 felhasználók, vagy a Plusosok hajnalra nyomják be az auto update-et és lassítják be a PSN-t, mert négy óra alatt csak 16GB cucc jött le (köztük a Demon's Souls, meló után kínzom majd magam), ami bő 1MB/s... Remélem du. 3-ig leszed vagy 60-at, mert az isten se tudja, hogy mikor végeznék a 125GB-tal (amibe be sem raktam pl. a GTA IV-et :B).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43237) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

hol lehet megnézni, h a köv. hónapban mik lesznek az IGC játékok? és mikor szokták közölni ezt a listát?

(#43238) konyi79


konyi79
addikt

Ha érdekel valakit Hitman:Absolution Digital Edition most ingyen leszedhető a store-ból ha van plus-od.

[ Szerkesztve ]

(#43239) Goldwin válasza Sanyi.mTs (#43237) üzenetére


Goldwin
aktív tag

(#43240) Mister_X válasza Goldwin (#43239) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem több szervízben is azt mondták, hogy nem tudnak ilyeneket javítani, mert egyszerűen nincs hozzájuk cserealkatrész.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43241) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Woaah, túljutottam a Demon's Souls tutorialján :D Vagyis meghaltam. De meg kellett a sztori szerint is. A hivatalosan első pályán viszont nem tudok túljutni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43242) Dexar007 válasza Mister_X (#43236) üzenetére


Dexar007
veterán

Előrendeltem én is a konzolvilágnál.. itt ingyen van a posta, plusz jár hozzá kulacs+karkötő.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#43243) dunc


dunc
nagyúr

Hogy lehet 100% ra mindent törölni a PS 3 ról
adatot ,profilt ? A bankkártya adatokatlehet külön törölni ?

(#43244) WinnerB0Y válasza dunc (#43243) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Szerintem a "hosszan a bekapcsológomb" megoldja :D

EUNE: iNeeko

(#43245) Sanyi.mTs válasza dunc (#43243) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ps3-mal formázod a hdd-t? :U

(#43246) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Melyik a kegyetlenebb? Demon's Souls vagy Dark Souls?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43247) dilipok válasza Mister_X (#43246) üzenetére


dilipok
veterán

a demon's souls.

Brian_GT: logikus pedig, mert ez az elso resze :D Amugy meg a szobat javaslom ;]

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43248) Brian_GT válasza dilipok (#43247) üzenetére


Brian_GT
őstag

Dejó és azt kapjuk jövő hónapban...lehetett volna előszőr a kisebbik nehézségű a dark majd kövi hónapban ez.
Mostanság idegesebb vagyok....akkor előre párnáztassam ki a szobám vagy elég lesz a joy-t? :D :D

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43249) Mister_X válasza Brian_GT (#43248) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én csak egyszer voltam nagyon ideges, amikor el kellett messzi-messzi menni az első stage boss kapujának kinyitásához és utána lélek formában estem egy emeletet és meghaltam. Checkpointrendszer nincs. Azaz van, mert minden marad az a pályám, ahogy hagytad, csak a mobok termelődnek újra. A stage bossig 3.5h volt eljutnom és már nagyon rutinosan sprintelek :DDD Amúgy nagyon tetszik a játék. Nagyon jó a harcrendszer, a grafika is kellemes. Tetszenek az apró ötletek, mint hogy lehet üzeneteket hagyni (előre legyártott szövegek), amikről döntsd el, hogy fake vagy sem. Meg is lehet nézni a vérfoltokat, amikből elindul egy kísértet és láthstjuk, hogy hogy halt meg az illető - azaz hol, kell-e számítani támadásra, csapdára, stb. Elég puhák vagyunk, pláne szellemként, elég egy-két rosszkor bekapott ütés és kiterülünk. Vannak köcsögebb ellenfelek, akik taktikáznak, hogy rohadjanak meg. Pl.: álltok egymással szemben egymásra szegezett pajzzsal és vár, hogy pazarold a staminádat, azaz üss egyet vagy kettőt. Aztán benyom egy nagyobb ütést, amitől lenullázódik a staminád, nem tudsz védekezni, hátra hőkölsz és akkor belédvág kettőt-hármat. Aztán imádkozz, hogy megúszd (ez eddig röpke két másodperc volt), vetődj, majd suttyomban lenyelj egy gyógyfüvet, hogy utána kezdhessétek előről. Elég volt? Frászt. Healhatja is magát, nincs az, hogy szépen lassan leveszed a HP-ját. Mondjuk tetszik a halászkés vagy levélnyitó kés (tetszőleges aláhúz), mert bár gyenge, de a pajzs mögül is tudsz alaptámadást indítani - de persze van olyan getzi lándzsás mob, ami képes még az ennél a támadásnál lévő apró résen is betámadni, ráadásul szellem alakban insta dead. Ha ki is véded, a staminád lenullázza, utána gyorsan be is visz még egy támadást.

De imádom, játéknál nem volt akkora sikerélményem, mint az első stage boss után - mondjuk csak eljutni volt oda nehéz, ott nem haltam meg, mert előtte három órán át farmoltam a kis szörnyeket és volt sok gyógyfüvem meg pár egyéb felszerelés (direkt nem lövöm le a poént), amivel könnyebb volt kinyírni. Nehezítésnek a lemenő nap fénye flashbangelt engem folyamatosan (nappaliban nincs sötétítő függön) és nem lehetett miatta rendesen látni a régi LCD TV-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43250) Qbász válasza dunc (#43243) üzenetére


Qbász
aktív tag

Banki adatokat innen kell kitörölni.
Merevlemezt meg így full formatálásra.

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.