Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43901) Elderath válasza oriic (#43900) üzenetére


Elderath
őstag

Ó hogyaza... :D

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#43902) nokia párti


nokia párti
őstag

Sziasztok!
Sikerült beszereznem egy nagyon megkímélt 40GB-os FAT gépet(CECHG04 sorozatú). Hölgy tulajdonos állítása szerint 3x volt bekapcsolva a gép, én ezt nehezen tudtam elhinni. De amikor megláttam élőben a gépet , akkor kezdtem elhinni, hogy igazat mond.(garanicamatrica sértetlen volt offkorsz) Hazamegyek gyorsan összedugtam a gépet, látom 2.42 FW van rajta, és 1 óra játék után is nagyon csendes, olyasmi mint anno a 80GB FAT-em.
Nagyon örülök neki, hogy megvettem ezt a gépet, sokkal szebb, mint az újabb modellek.

[ Szerkesztve ]

(#43903) MasterMark válasza nokia párti (#43902) üzenetére


MasterMark
titán

Szép, de nincs kicsit veszélyes helyen? :D

Switch Tax

(#43904) nokia párti válasza MasterMark (#43903) üzenetére


nokia párti
őstag

De. Keresnem is kell neki majd valami új helyet, bezzeg a 320as Slimnek semmi baja nem volt ott :D

(#43905) Mister_X válasza oriic (#43900) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jó, most kérkedj azzal, hogy átadtam neked a teszelnivalót :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43906) oriic válasza Mister_X (#43905) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kérkedek... Isten ments, örülök a lehetőségnek. INkább azt mondd mi volt szervízben.

(#43907) tDr1v3r

Nem, csak kölcsönbe van nálam.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#43907) tDr1v3r válasza oriic (#43900) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Van PS-ed?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#43908) ldave válasza nokia párti (#43902) üzenetére


ldave
félisten

Hehe, mint az autóknál, nemdohányzó, hölgy tulajdonostól eladó :D
De azért remélem egy ilyen szép gép marad gyári állapotban és nem lesz holmi kalózok tanyája ;]

@ orichalcos: de azért büszkeséggel tölt el, hogy ilyen játékok is megfordulnak a gépemben, nem csak a japán kacatok :D

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#43909) ParamedicG


ParamedicG
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Kezdőként olyan kérdésem lenne, hogy Mobilrack-et kezel e a Ps3, illetve HD filmeket tudok-e tenni a ps-re?
Amennyiben rossz helyre irtam, kérlek jelezzétek, hol tapogatózzak :)

Ps2 Ps3 PsVita. No Warez.

(#43910) MasterMark válasza ParamedicG (#43909) üzenetére


MasterMark
titán

És olyat hova akarsz tenni rajta? :DDD

Switch Tax

(#43911) ParamedicG válasza MasterMark (#43910) üzenetére


ParamedicG
csendes tag

Úgy értem, hogy a mobilrackről a psre.Mert van rajta 3D-s film is.
Usb-n keresztül. Lehetséges-e?
Köszi a választ!

Ps2 Ps3 PsVita. No Warez.

(#43912) tDr1v3r válasza ParamedicG (#43911) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nein.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#43913) Mister_X válasza oriic (#43906) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Bevették. Pont. Semmi nem volt. Adtak egy vonalkódos kártyát oszt' viszon'látásra. Azért mondtam nekik, hogy ha nem gariban javítják, akkor ne csinálják meg, inkább adom el a francba.

A bank meg lenyúlta a pénzem :D (kitöltöttem egy papírt. A benyelt pénz fele meglett)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43914) ParamedicG válasza tDr1v3r (#43912) üzenetére


ParamedicG
csendes tag

Hm... Kár. Köszönöm a segítséget, nem szenvedek vele tovább. :)

Ps2 Ps3 PsVita. No Warez.

(#43915) nokia párti válasza ldave (#43908) üzenetére


nokia párti
őstag

Isten őrizzen, eszembe se jutott ilyesmi :D
Még a tulaj sztem nem is tudott erről, sőt én sem, csak amikor bekapcsoltam akkor...

(#43916) Bogyi007 válasza nokia párti (#43902) üzenetére


Bogyi007
veterán

Géphez gratula, én mondjuk inkább fektetve tárolnám a gépet a helyedben nem így állítva.
Első Ps3-am nekem is a 40 gigás ducika volt. Jó kis gép az. :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#43917) nokia párti válasza Bogyi007 (#43916) üzenetére


nokia párti
őstag

Köszi! Egyébként miért fektetve? Állítva állítólag hűvösebb valamivel.

(#43918) tDr1v3r válasza nokia párti (#43917) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Oldalt is "lélegzik".

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#43919) Mister_X válasza tDr1v3r (#43918) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A talpán speciel pont nem, ez nem Xbox.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43920) tDr1v3r válasza Mister_X (#43919) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ja, el is felejtettem hogy ott van a talpa. :D

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#43921) WhiteWalker válasza nokia párti (#43902) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Még megvan ám ;) , most szerzem be hozzá az Uncharted sorozatot..eddig szinte nem is ment nálam :D

(#43922) nokia párti válasza WhiteWalker (#43921) üzenetére


nokia párti
őstag

Nem egy gépről beszélünk. :D Még a 60GB FAT gép előtt (amit megvettél tőlem) volt egy 80GB-os gépem is, ami YLOD-es lett. Egyébként örülök, hogy még mindig működik, tartsd továbbra is szellőzős helyen és játék után hagyd a menüben hűlni egy 15-20 percet, sokat fog segíteni. Ha meg lejár a méltányossági, azonnal újrapasztázás, és takaírítás, ha nem csinálod meg, akkor megharagszom :D :P
Az a gép amúgy imádja az Unchartedet, nekem a 2.rész sokat ment benne. :)

[ Szerkesztve ]

(#43923) RohamDroid válasza nokia párti (#43922) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Az mit takar hogy 1 óra játék után is halk a gép ? Olyan halk mint amikor bekapcsolod vagy egyel azért feljebb veszi a ventit ? És úgy halk ? :DDD ( nekem az xboxhoz képest az is halk.. )

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#43924) nokia párti válasza RohamDroid (#43923) üzenetére


nokia párti
őstag

1-el feljebb veszi igen, ez a normális. Csöndesebb, mint a 60GB, kb. olyan mint a 3.geneáricós 80GB, viszont ez melegebbet fúj ki, gondolom mert az egyik proci 90nm-es. Az unokaöcsémnek volt még Jasperes Xbox-a talán, na az tényleg olyan volt mint egy Boeing 747-es, fel is kellett sokszor hangosítani a tv-t, mert olyan hangosan zúgott a gép. :DDD

(#43925) Goldwin válasza nokia párti (#43902) üzenetére


Goldwin
aktív tag

A valaha készült legszebb konzol! :K

(#43926) nokia párti válasza Goldwin (#43925) üzenetére


nokia párti
őstag

Maximálisan egyetértek veled. :R

(#43927) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Valakinek van esetleg eladó ps3 játéka? PM-be várom a választ!

Akik még nem jelöltek vissza:
Baskitoth
Csokis
dilipok
dm-fan
ldaveuk
Tegla80_HUN

Ha olyan vegyetek fel!

PSN ID: FuRiONight

(#43928) dilipok válasza FuRiONight (#43927) üzenetére


dilipok
veterán

nem kapcsoltam be egy ideje a ps-t. De ha bekapcsolom, visszajelollek :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43929) DM-Fan válasza dilipok (#43928) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szintúgy. Legkésőbb a Last of Us átvételekor.

Get Moded!

(#43930) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Srácok, aki BF3 al játszik engem is felvehetne a barátlistára :)
HaxxzYeaH

Ugyan még nincs meg a játék, de dolgozom rajta :D

EUNE: iNeeko

(#43931) Mister_X


Mister_X
nagyúr

HHűhátizéőőő, kéne egy kis segítség, azoktól aki Dustozik és meg tudja nézni pár dolgot (nevek). Megírnám a tesztet, de ugye most nem tudom benyomni a PS-t, hogy kiderítsek ezt-azt.

Előre is kösz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43932) RohamDroid válasza FuRiONight (#43927) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Visszajelöllek majd de csak hétvégén leszek a közelében.

nokia párti :nekem a 60as van olyan 56 fokos levegőt nyom ki pár óra játék után egyes hűtéssel. 2 db pc venti van mögé rakva ami eltávolítja a ps közeléből a meleg levegőt így mindig frissebb levegőt keringtet nem a meleget amit kifúj

Üdv.: Csaba

(#43933) MasterMark válasza RohamDroid (#43932) üzenetére


MasterMark
titán

Kézrátétellel megmondod a hőfokot, vagy mivel méred? :D

Switch Tax

(#43934) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Sámánnak születtem.... :DD Amúgy amikor újrapasztáztam 2 hőmérőt beraktam a hőelvonó felületekre meg egyet a hátsó nagyobbik lamellára. És ezekkel mérem :D

Üdv.: Csaba

(#43935) Harti


Harti
senior tag

Sziasztok!

Van esetleg valaki aki jatszik a TDU2-vel mostanaban?

Az online trophy-k begyujtesehez keresnek segitotarsat. :)

Ha valakinek lenne kedve, dobjon egy PÜ-t!

(#43936) Xirtam válasza Harti (#43935) üzenetére


Xirtam
veterán

Rövid leszek és bunkó.

RÉSZVÉTEM ! :DDD

(#43937) Brian_GT válasza RohamDroid (#43934) üzenetére


Brian_GT
őstag

Irogassál csak ilyeneket majd jól rád száll az apeh. :DD Sámán meg minden mi? LEsznek ezzel gondok....egyéni vállalkozás, iparűzési adó, helyi varázsló szakszervezeti tagsági díj ). Ejjejjj :D

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43938) ldave


ldave
félisten

Találtam egy ilyet:

A Slime draws near! Command?

(#43939) Def26 válasza ldave (#43938) üzenetére


Def26
félisten

Ebben mi a lényeg? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43940) MasterMark válasza Def26 (#43939) üzenetére


MasterMark
titán

Az arány.

Switch Tax

(#43941) ldave válasza Def26 (#43939) üzenetére


ldave
félisten

Semmi, csak gondoltam lehet majd egy jót fikázni az MS-t, hisz most az a menő, vagy mi. /sarcasm off

Nincs lényeg, találtam egy képet, mely megpróbálja vizuális visszaadni a két gépre lévő exkluzív címek számát. Még szerencse, hogy a Wii nincs a képen :)

A Slime draws near! Command?

(#43942) Ghard válasza ldave (#43941) üzenetére


Ghard
őstag

Még a mobilok meg a pc nincs, amúgy stimmel.
Mindenki fikázza most az one miatt, jogosan, de az E3at megkéne várni. Egyébként meg olyan cod szaga van ennek is, mert előrendelésre rekordokat dönt állítólag.

(#43943) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Ez a One szidás is olyan egy semmitmondó dolog. Ugyan úgy csorog a nyála érte minden embernek, csak most akinek nem fogja futni mindkettőre valamit ki kell találnia mit mondjon miért nem azt vesz. Minden ps3as tudja van olyan xbox játék amiért sír és fordítva is igaz. Ugyan olyan jó konzol lesz a one is mint a ps4 ezek a közösségi meg online cuccok, mint a tv meg ilyenek mivel hozzánk úgy sem fog eljönni semmi értelme rajta vacakolni.
dettó nagyjából a 2 nyers konzolt fogjuk megkapni és hozzá kb a háttérszolgáltatásokat...ps4 vinni fogja a plus féle dolgot ( remélem ) meg most behozza rá a gaikai-t , a one meg hozza a live dolgokat. Kb dettó ugyan az, mint most.
Szóval ugyan úgy kapunk majd 2 konzolt és hozzá a szokásos mozgásérzékelős kütyüket meg a háttérdolgokat, azt ennyi.

Akkor hülyeség ez a sok felhajtás, nem is amit ti írtok amit így cikkekben is olvasok. Röhej.... ezért nem lesz jó azért nem lesz jó. miért ne lenne jó?? Meg mintha úgy sem venné meg az akinek pl eddig volt 360-as. Dehogynem. PS4 beírná, hogy csak rózsaszínben lesz kapható, mindenki fölháborodna 1 hétig, 2. héten meg mindenki elmenne és megvenné. Ennyi.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43944) Mister_X válasza Brian_GT (#43943) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az MS tárgyal a szolgáltatókkal, hogy mindenhova honosított tartalmak kerüljenek a TV TV TV részbe és a Kinect is értemi fog magyarul. Tehát bumm, hogy ide nem fog semmi eljutni. Remélem nem mondtam újat.

@ldave: a Wii nem nagyon lenne elhúzva a PS3-tól.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43945) AlphaZulu válasza nokia párti (#43902) üzenetére


AlphaZulu
csendes tag

Ez a legszebb a sorozatból!
Én is ilyet használok, csak 500GB-s winyóval.

Ez tuti nem fog neked túlmelegedni!

"My finger is on the button" - Chemical bros.

(#43946) RohamDroid válasza Brian_GT (#43937) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Na igen tudom sajnos. Már jeleztem a roxfort felé hogy kellene adóügyi igazolás de baxnak adni egyet. Múlthéten vonták be a dzsedi igazolványomat is... Vicc komolyan. És még a move joyomat is elvették pedig az volt az egyetlen lézerkardom.. Elvették a bank kártyámat is így hiába fordulok R2-hoz nem ad pénzt =( .

Egyébként ez a hűtésfűtés téma kemény egyik okos gyerek haverom aki igen iskolázott fajta :DDD mondta hogy neki a hátsó részen ahol ugye a nagy levegő kijárat bejárat van berakott 2 db 12 centis ventit és fujja befele a levegőt mondom az tök fasza lószart nem fog keringtetni a gyári ventilátor. Megcsináltam ugyanezt otthon hát csak 7 fokkal volt melegebb a gép :D. Én előszőr azt próbáltam hogy fordítva (szívásra) rakom be a ventiket hátra amúgy a sima av display csati és az első törés közé pont befér egy 12-es venti.. Na szóval oda beraktam szívta a levegőt semmit nem nyertem vele 1 fokot se így forgatta ugye a levegőt. Na most lapjára fórdítva van ott a 2 venti + egy a tetején ami elfújja a meleg levegőt a felületről így frissebbet keringtet nem az állott levegőt na így nyertem 5 fokot. Nem sok de pl 3 óra god of war után elég hasznos hogy a gép nem 50 fokos levegőt szív hanem 20 fokosat. Így már 11 fokot nyertem a gép belsejében. Gondolkodom azon is hogy az alljára fúrok 2 db lukat.. Nem tésztaszűrőt mert annak nincs értelme de 2 lukon keresztül is tudna szipkázni frissebbet.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#43947) Def26 válasza ldave (#43941) üzenetére


Def26
félisten

Én potenciális vásárlónak tartom magam. Sok tech. geek majom csak az MS/windóz védelme érdekében írogat ezekbe a topikokba de pénzünk még a sima xbox -ra sincs/nem érdekli őket a játék. Ami persze nem baj, de ne egy olyan ember okoskodjon aki nem játszik egy konzolon és nem is akar venni.

Teljes mértékben megvásárolható vagyok, akármelyik konzolnak eladom a "lelkem". Élénken figyelem ki milyen extrákat pakol a konzoljába, mert ezek alapján fogok dönti. Szeretek a nyertes csapatban lenni, és nagyban befolyásolja a döntésemet az is, hogy külföldön melyik konzol fogy jobban. Pénzem meg van mindkét konzolra, de egy időben csak egyet fogok tartani. Úgy gondolom, hogy ha valami nem tetszik azt hitvallás nélkül le kell írni, független attól, hogy kinek milyen hasfájása van ezzel kapcsolatban. :)

Más:
Most vettem egy ps3 -at és ki merem jelenteni, hogy pl. a bf3 rosszabbul fut mint xbox -on. Dashboard katasztrofálisan lassú (játékok alatt) és a store sem egy gyors lagmentes valami. Ezzel szemben xbox -on tökéletesen gyors minden.
Össz-vissz annyi félelmem van a ps4 -el kapcsolatban, hogy nem tudom mennyire képesek szoftver oldalon összerakni a gépet. Microsoft -nak van azért ebben tapasztalata, és ugye egy meglévő operációs rendszert butítanak le az xbox one -ra.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43948) RohamDroid válasza Def26 (#43947) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Én xbox 360ról váltottam de tényleg gyorsabb volt mint a ps de nekem a sok egyéb szolgáltatása miatt ez jobban tetszik. De külsőre a régi fehér boxom se volt rossz.
Pl akárki akármit mond az hogy kívül volt az xboxnak a tápja sztem sokkal jobb volt. Sokan azt mondják hogy milyen gagyi úgy. De az egy saját házban van ugye és van benne venti is.

Üdv.: Csaba

(#43949) ldave válasza Def26 (#43947) üzenetére


ldave
félisten

Hasonlóképpen gondolkodom én is, ahogy a májusi GAMEPODcast-ben is mondtam, ezen az E3-on nagyon sok fog múlni, hisz szerintem azért a legtöbb játékos nem elvakult MS/Sony rajongó, hanem tényleg a kínálat alapján választ magának konzolt.

Az XMB szerintem is katasztrófa, játékok alatt meg azért lassú, mert eredetileg nem is volt tervezve, hogy elő lehessen hívni ott a menüt, így utólag tették bele, látszik is. A Store pedig sokat gyorsult az új felület óta, szerencséd, hogy nem láttad a régit :)

A Slime draws near! Command?

(#43950) zzola válasza ldave (#43949) üzenetére


zzola
félisten

Kár, hogy nem látta a régi store-t. Ez az új egy botrány!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.