Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42451) Goldwin válasza dani3l (#42447) üzenetére


Goldwin
aktív tag

"En 70-90 euro alatt meg nem lattam a harmat egyben.."

[link]

(#42452) Mister_X válasza dani3l (#42447) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Eddig ott volt az alsó polcon az Eye, a Move kb. egy méterre volt tőle (vagy annyi sem), most meg feltaktam magasabbra az öcsém miatt, így másfél méter. Nekem semmi gondom nem volt vele.

@Magnat: nem, a Sixaxis kontrollert használom mellé.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42453) rachmaninoff


rachmaninoff
aktív tag

Crysis 3-at veszek éppen kéz alól. Kód nincs a dobozban, az eladó kipróbálta, és működik.

Az lehet, hogy ilyen hátékban multizhatsz kedvedre kód nélkül?

(#42454) Mister_X válasza rachmaninoff (#42453) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42455) rachmaninoff válasza Mister_X (#42454) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Jó, csak mert kipróbálta és ment. De akkor nem veszem meg.

(#42456) MasterMark válasza rachmaninoff (#42455) üzenetére


MasterMark
titán

Hát ha ő használta el a kódot még jó, hogy ment neki. :D

Switch Tax

(#42457) zzola válasza MasterMark (#42456) üzenetére


zzola
félisten

Kód nélkül is ki lehet próbálni a multit, pl. Medal Of Honor Warfighter, azt hiszem 2 napig műküdött...

(#42458) Bogyi007 válasza zzola (#42457) üzenetére


Bogyi007
veterán

NFS Hot Pursuit is megadta 2 nap kipróbálásra a multit (szintén EA kiadás)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#42459) wrathchild válasza Mister_X (#42442) üzenetére


wrathchild
tag

+dilipók!
Köszönöm a gyors és alapos válaszokat, akkor ma veszek egyet! :)
Külön köszönöm, hogy nem merült ki a "válasz(?)" abban, hogy a google... :D

(#42460) Oldman2


Oldman2
veterán

PSN+ 30 Day Trial kód (remélem még működik, még 01.04-én kaptuk az email :-)

PM7A-TNNM-RJBQ

(#42461) zzola válasza Tegla80 (#42429) üzenetére


zzola
félisten

1 nap használat után visszatérek a HDD-re. Az SSD - nálam - nem váltotta meg a világot. Egy OCZ Agility 3 60 GB-os meghajtóval próbáltam. Full BF3 (+összes DLC) az SSD-ről futott, kb. 25 GB üres hely maradt rajta. Nem töltött be gyorsabban, a röccenések, akadások továbbra is fennállnak...

[ Szerkesztve ]

(#42462) szasanyi


szasanyi
félisten

Hol/hogyan tudom ellenőrizni azt, hogy a PSN+ előfizetésem aktív-e? Csak mert december első felében vettem 3 hónapot, és úgy tűnik még él ami elvileg nem lehetséges. :U Hosszabbítást nem fizettem - elvileg -, de gyakorlatilag nem tudom, hogy az akkor megadott adatokkal automatikus hosszabbítást - és díjlevonást - csinálhat-e a rendszer? Nem emlékszem, hogy ilyet egyébként kértem volna.

(#42463) Mister_X válasza szasanyi (#42462) üzenetére


Mister_X
nagyúr

XMB-n jobb felső sarokban sárga pluszjel. Amúgy nekem sincs már Plusom, de a Limboval mégis tudok játszani.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42464) zzola válasza Mister_X (#42463) üzenetére


zzola
félisten

Mintha meg lenne hülyülve a Sony rendszere, tegnap nulláztam a konzolt és a bankkártya adataimat nem fogadta el, pedig semmi sem változott... :W

(#42465) Mister_X válasza zzola (#42464) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha MasterCard, akkor próbáld PC alól hozzáadni.(sonyentertainmentnetwork.com)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42466) szasanyi válasza Mister_X (#42463) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, az ott van! Én is tudok játszani sőt új free letöltés is elindult, pedig lejárt a 3 hónapos előfizum. Lehetséges az, hogy a következő 3 hónapot is levonta így meghosszabbította a rendszer, és ezért megy még? :F

(#42467) zzola válasza Mister_X (#42465) üzenetére


zzola
félisten

Mondtam, eddig jó volt, ha hozzá van adva, akkor minek még egyszer? Belépésnél hozza a kártya adatait, de kérdezi a lejáratot meg a biztonsági kódot, megadom helyesen, de nem fogadja el...

(#42468) Mister_X válasza szasanyi (#42466) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A netbankodban nézd meg a számlatörténetet, a terheléseket. Nekem nincs ott a pluszjel, nem enged semmi Plusos tartalmat letölteni, de a Limbo megy.

@Zolar: mivel lenulláztad a konzolt, a biztonság kedvéért rákérdez. De MasterCard vagy Visa.?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42469) szasanyi válasza Mister_X (#42468) üzenetére


szasanyi
félisten

Az nem egyszerű mert nem saját számláról fizettem (mivel a normál bankkártyámat nem fogat el a rendszer) hanem csak utólag kp-ban. :U No, mind1 ennek utána kell járnom, mert nem értem a dolgot, csodák meg ugye nincsenek.

(#42470) Mister_X válasza szasanyi (#42469) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az ciki, ha valakitől folyamatosan vonná a cuccost :DDD Nézd meg egy Plusos játékodnál háromszöggel, hogy meddig érvényes, ha három hónapig még, akkor nyithatod a tárcád majd az illetőnek :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42471) zzola válasza Mister_X (#42468) üzenetére


zzola
félisten

Teljes visszaállítást végeztem, de annak semmi köze a kártya adatokhoz. Az adatok vagy fél éve működnek, tegnapi napig vásároltam vele a store-on, magyar fiókom van. Na mindegy, igazából nem zavar, közben töröltem az adatokat, majd újból felviszem, ha netán vásárolnék...

(#42472) leslieke válasza szasanyi (#42469) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Account Management -> Transaction Management -> Automatic Funding Ha itt ON van, akkor automatikusan meghosszabbodik az előfizetésed.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42473) kelzsoca válasza szasanyi (#42469) üzenetére


kelzsoca
félisten

Valószínűleg lehúzta a korábban használt bankszámláról 1 nappal a lejárat előtt a 3 havi PS+ előfizetés árát, ami 4.5k.

https://vertigostore.eu

(#42474) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Alakul a PlayIT PS3-as kínálata is:

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42475) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Most láttam a Duna plázába a médiába. Aliens Colonial Marine 6999.- + A nyolcadik utas a halál DVD :)

(#42476) Lancelot07 válasza Mister_X (#42474) üzenetére


Lancelot07
csendes tag

Az a Gow 3 nagyon bökdösi a fantáziám :D

(#42477) Mister_X válasza v!ct0y (#42475) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak a film miatt éri meg :D

@Lancelot: páran már vetetnek velem-ezt azt. nem látott forgalom van már a számlámon :DDD

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42478) james001 válasza v!ct0y (#42475) üzenetére


james001
veterán

Van aki múltkor 3500-ért árulta hardveraprón vagy jatekaim.hu-n,már nem emlékszem pontosan hol. Sőt a gyűjtőit már a legtöbb konzolboltban megkapod 10-15e körül,pedig 25e körül volt még az indulásnál.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#42479) Lancelot07 válasza Mister_X (#42477) üzenetére


Lancelot07
csendes tag

Főleg hogy az edigitalt kifosztották,már csak rendelésre van :D

(#42480) szasanyi válasza leslieke (#42472) üzenetére


szasanyi
félisten

Aztakurv@... tényleg! :W Pedig én tuti nem kértem ilyet, mer' miért kértem volna ha olcsóbban nem kellett több, akkor drágábban meg kell? No, azannyukat... de most már OFF-ra állítottam. :((( Köszi.

(#42481) zzola válasza szasanyi (#42480) üzenetére


zzola
félisten

Én az ilyen véletlen vásárlások miatt adtam meg a webkártyám adatait, mindig csak annyi pénzt helyezek el rajta, amit célirányosan el fogok költeni, 100% biztonság...

[ Szerkesztve ]

(#42482) dilipok válasza szasanyi (#42480) üzenetére


dilipok
veterán

amugy ez le van am irva. Sajnos most igy jartal

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42483) leslieke válasza szasanyi (#42480) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs mit, egyébként gyárilag ON-ra van állítva.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42484) szasanyi válasza dilipok (#42482) üzenetére


szasanyi
félisten

Én is láttam ezt az opciót anno, de én nem kértem az tuti. :U Ki az a hülye, aki hosszabb távon gondolkodik és nem fizet elő 3k/hó áron akkor amikor ennyi volt, hanem majd később veszi meg ugyanezt többért? :U Nyilván valahol figyelmetlen voltam ha mégis bekövetkezett, de én felháborítónak tartom, hogy ilyen előfordulhat a kimondott kívánalom nélkül is.

(#42485) dilipok válasza szasanyi (#42484) üzenetére


dilipok
veterán

olvasd el megint, amit linkeltem. Le van irva, hogy a default az automata meghosszabitas. Sajnos ez ilyen. Semmi ertelme felhaborodni, mert a subscription mar csak igy mukodik a legtobb helyen... ;)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42486) Fang válasza dilipok (#42485) üzenetére


Fang
aktív tag

Nem tudom otthon elérhető-e a PrePaid feltöltés, de szerintem az a legegyszerűbb...

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#42487) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Átvett az edigitálos rendelésem.
Az UNCHARTED 2-t nem essential változatban kaptam, hanem a platinumban.
Ezek között a borítón kívül van bármi különbség?

Elég vicces, hogy szinte minden csak online rendelésre van, ha bemész és meglátod a vitrinben az áhított játékot, nem kaphatsz belőle.

Tomb Raider
Fantasztikus, észveszejtő. :R
Nem is tudom szavakba önteni mennyire profi munka.
Pedig ez nem a klasszikus játék vonalát viszi tovább, mégis 10 pontos nálam. :R

Dishonored
Végigjátszva!
Nagyon jó játék. :R
Én a mindenkit kinyírok vonalat vittem végig, még a civileket is lemészároltam. :U

Heavy Rain
Végigjátszva!
Szájtátós, über brutál game. :R
Eddig 2 féle befejezést hoztam össze a 8-ból.

PSN: Xbox:

(#42488) ldave válasza Mister_X (#42474) üzenetére


ldave
félisten

Gondolom platinum/essenial kiadások lesznek, csak itt a reklámban van az eredeti borító...

A Slime draws near! Command?

(#42489) Mister_X válasza ldave (#42488) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem oly mindegy. Vannak Platinumjaim már most is és azt nézem, ami a TV képernyőjén van. Amúgy lehet nem, mert az egyik LEGO játéknál kiírták a besztzellert.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42490) ldave válasza Mister_X (#42489) üzenetére


ldave
félisten

Neked lehet mindegy, de sokaknak nem, én se vagyok az újrakiadások kedvelője.

A Slime draws near! Command?

(#42491) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Sziasztok!Szerintetek elég lenne egy 12gb-os Ps3 ha csak egy-egy játékra használnám?

(#42492) leslieke válasza Olyasmi (#42491) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akár elég is lehet arra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42493) szilchi válasza Olyasmi (#42491) üzenetére


szilchi
őstag

Természetesen.Ha meggondolod magad,később lehetőséged van bővíteni egy HDD-vel.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#42494) Goldwin válasza SylarHUN (#42487) üzenetére


Goldwin
aktív tag

"Elég vicces, hogy szinte minden csak online rendelésre van, ha bemész és meglátod a vitrinben az áhított játékot, nem kaphatsz belőle."

Ez most komoly?? :Y Mit akartál volna venni?

[ Szerkesztve ]

(#42495) Bogyi007 válasza Goldwin (#42494) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én ugyanitt rendeltem egy M-tech MT-505W controllert.

Tipikus második kontinak szánom, arra megfelel?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#42496) SylarHUN válasza Goldwin (#42494) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Tipikusan úgy mentem átvenni a rendelést, hogy nem tudtam a rendelésem számát, gondoltam egyet, hogy üsse kavics, akkor csak úgy natúrba veszek belőlük amiket amúgy megrendeltem. De mondták, hogy már ezek mind csak rendelhetők, pedig a weboldal szerint van raktáron.

De a problémám megoldódott, mert név alapján megtaláltak a rendszerben.

PSN: Xbox:

(#42497) Telda


Telda
addikt

Hali!

Idolm@ster 2-t honnan lehet beszerezni, sajnos az Ebayen sem találtam csak Xbox-ra :( .

(#42498) Konczi06


Konczi06
tag

Sziasztok! Tudtok Bp-n olyan üzletet ahol olcsón tudok beszerezni használt játékokat. November óta van PS3-am és van mit behoznom régi címek terén is :D Eddig sikeresen beszereztem a Resistance 1-2-t így használtan, de ott ahol eddig vettem kifogytak a normális címekből :)) :(((

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#42499) dilipok válasza Konczi06 (#42498) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem jobban jarsz, ha angliabol rendelsz. Nagyobb a valasztek is. (pl. game.co)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42500) buci30


buci30
addikt

A Pana UT50-be szeretnek egy HDMI elosztott amin a UPC box és a PS3 csatlakozni tudna a TV-hez. Mert azt mondtak ha igaz ,h nem minden HDMI elosztó jó?

Közbe megjött a 2 játék is:)
God of és a COD új részei is. Mind kettő okés Aktív 3D szemüveggel!

A kérdés: A God of úgy is játszaható ,hogy egy gépről kettő game pad és egymás ellen?
Mert van egy olyan ,hogy Co-op a multinál de valahogyan nem jön össze de lehet én vok a balfék :)

God of war-ba az online az nem tudom de nekem nem annyira tetszetős.
Okés ,hogy van meg ,hogy sokan vannak fent de már most olyan emberek vannak akiknél meg se lehet mozdulni olyan erősek.
Ami meg nem tetszik benne ,hogy amikor többen vagyunk szinte nem is lehet látni ,hogy hol vagyok vagy mit csinálok.

De maga a játék az nagyon jó és szép a 3D meg uhhh :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.