Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42251) dilipok válasza rash001 (#42238) üzenetére


dilipok
veterán

ha ott nincs, akkor kikapcsolhatod a ps3 menubol is teljesen. (kozepso gomb, kontroller settings)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42252) DM-Fan válasza gera021 (#42249) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ilyen összegből én LCD-t nem mernék ajánlani, a Sony is a 800-as szériától fölfelé értékelhető és állítható párba plazmákkal.
Plazmát csak a Panasonic, a Samsung és az LG gyárt. Az utóbbi erősen felejtős, a Samsung jó, a Pana a legjobb. A Samsung nem gyárt 51" alatti méretű fullHD plazmát, a Panasonic-nak 42"-os a legkisebb. Legolcsóbban a Panasonic 42UT50-et kapod meg 150 eFt-ból (ez fullHD és 3D-t is tud, korrekt képe van). Ennél olcsóbban csak HD-Ready modellt kapsz a Panasonic 42X50 személyében úgy 120 eFt-ért. Hozzáteszem, hogy a PS3 játékokhoz ez utóbbi is elég, mivel a játékok nagyrésze amúgy is csak 720p, vagy az alatti felbontásban fut és még ezzel a HD-Ready modellel is jobban járnál, mint az olcsó LCD-k bármelyikével, mert képminőségben messze veri őket és a beégési hajlama is alacsonyabb, mint a magasabb kategóriás modelleknek.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#42253) rash001 válasza dilipok (#42251) üzenetére


rash001
csendes tag

rendben, köszi!

(#42254) STC Speed válasza gera021 (#42243) üzenetére


STC Speed
őstag

én samsung 32eh5000 et vettem,tökéletes,az 5300 as már smart tv,bátran ajánlom,bf3 nagyon jó rajta.
Tényleg vki játszik a bf3 ommal rendszeresen? Coopozhatnánk + multi PSN: PetiSX

(#42255) gera021 válasza STC Speed (#42254) üzenetére


gera021
aktív tag

koszi meg is veszem, mindenkinek a segitseget megegyszer koszonom...

(#42256) Magnat


Magnat
veterán

Hi,

Meg tudja esetleg vki mondani, h a képen bekarikázott jelölés micsoda?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42257) dilipok válasza Magnat (#42256) üzenetére


dilipok
veterán

a palya nedvessege, ha jol tudom.

STC Speed: A gumik allapota a bal also reszen van.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42258) Tegla80 válasza Magnat (#42256) üzenetére


Tegla80
addikt

0% víz van a pályán.

Sony® & PlayStation®

(#42259) STC Speed válasza Magnat (#42256) üzenetére


STC Speed
őstag

Gumi kopás nem?

Oksa:)

[ Szerkesztve ]

(#42260) konyi79


konyi79
addikt

Erre valaki?

(#42261) Tegla80 válasza konyi79 (#42260) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
"7.1" ilyennel igen,de bt s ról nemtok,h lenne.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#42262) MasterMark válasza konyi79 (#42260) üzenetére


MasterMark
titán

Nincs.

Switch Tax

(#42263) konyi79 válasza Tegla80 (#42261) üzenetére


konyi79
addikt

Azt ismertem, köszönöm. Kár, nem megy bt fülessel ki a hang. Nokia bh505-tel próbáltam, de csak a chat ment. Ezek szerint nem én voltam béna...

(#42264) MasterMark válasza konyi79 (#42263) üzenetére


MasterMark
titán

Szinte biztos, hogy az csak chatre való.

Switch Tax

(#42265) konyi79 válasza MasterMark (#42264) üzenetére


konyi79
addikt

Pech.. Marad a gyári megoldás.
Köszi.

(#42266) Magnat válasza Tegla80 (#42258) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi a válaszokat, nem jöttem volna rá, eddig mindig 0 volt ha figyeltem :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42267) Dancii


Dancii
csendes tag

Sziasztok!

2, lassan 3 éve van egy PS3 Slimem, és vinyót szeretnék benne cserélni, mert néha benyekereg, valszeg seek error-os.
Egy 500 giga körülire gondoltam, valami ötlet, milyet vegyek?
WD Blue-n gondolkodtam, Vagy egy Samsung-Seagate-en..
De nem tudom, mert a WD-t szidták külföldi fórumokon, hogy az energiatakarékossági funkciói miatt lag-okat okoz..

I'm no hero..never was..never will be..I'm just an old killer.. (Solid Snake)

(#42268) DM-Fan válasza Dancii (#42267) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Az én FAT-emben lassan 5 éve egy 250 GB-os, 5400 rpm-es, 8 MB cache-es WD Scorpio üzemel, hangja zéró, lagokat soha az életben nem okozott, sebességre bőven jobb, mint a Seagate, ami gyárilag benne volt.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#42269) Tegla80 válasza Dancii (#42267) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Bármely típus mellet döntesz,előtte itt "Hard Drive Benchmarks
Over 600,000 Hard Drives Benchmarked"
ellenőrizd le. Nagyon nagy és naprakész az adatbázis.

WD t én spec nem vennék ritka szar lett mostanában, rengeteg a selejt. Nekem WD S.Blue 3200BEVT van ami 5mb el ír/olvas és nemtok mit kezdeni vele. :F

Ha megteheted és telik rá,
2,5".7200RPM.32mb ! ez klafa nagyon . :K
itt láthatod,rákerestem "test eredmény"
Ez hasítana benne nem kicsit a gyárihoz képest!

(7200rpm 16mb alatt nem vennék bele HDD-t. :N Sőt Én már azt sem csak SSD-t ,de ez privát vélemény ;] )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#42270) DM-Fan válasza Tegla80 (#42269) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én meg tavaly is vettem két WD-t is (igaz, 3,5"-os belső HDD-k), mindkettő 2 TB-os, NAS-ban üzemelnek, egyik SATA2-es, másik SATA3-as, mindkettő hibátlan és villámgyorsak, ráadásul mindkettőt megkaptam 25 eFt alatt, rendes gyári garival. Most sem vennék mást. PS3-ba nyilván nem valók, de háttértárnak nem kell jobb/gyorsabb.
Ezekkel együtt kb. már vagy 6 WD HDD-m van, mindegyik hibamentes és néma, pedig a legidősebb már több, mint 10 éves és nap mint nap megy azóta is. Megnézném melyik gyártói vinyói tudnak még ilyet. Ha meg neadj' isten selejtbe nyúl az ember, azt úgyis automatikusan cserélik.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#42271) Tegla80 válasza DM-Fan (#42270) üzenetére


Tegla80
addikt

Régebben Én is csak WD-t vettem,(a PS ben is 320gb7200prm16mb volt még anno), de ha utána nézel láthatod, h itt a "ph" fórum is folyamat tele van hibás wd-vel folyamat mostanában. (S Blue és Black is van dögivel ,hibás eladó).
Régebben ez nem volt jellemző, a WD maga volt a minőség és ez az árában is érződött.
Jelenleg sztem ugyan az a "tömegcikk" kategória lett,mint bármely másik .
Gyengült náluk is a minőség sztem.Én így látom és ezért nem tartom már "favoritnak", míg pl a hita... vagy toshi... ár/értékben és minőségben már rég veri is :U . Csak nézz rá az előző linkemre az 1 Hita... 32mb bufferrel ;)

Sony® & PlayStation®

(#42272) zzola válasza Tegla80 (#42269) üzenetére


zzola
félisten

Nekem ilyen HDD van beszerelve SuperSlim-be. BF3 meg 1-2 játék van rajta, néha BF3 megakad menet közben, viszont ha lemezről fut, sosem akad. Szerintem ez nem a HDD hibája...

(#42273) Tegla80 válasza zzola (#42272) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
"Szerintem ez nem a HDD hibája..."
erre csak akkor derülne fény,ha kicserélnéd és az új nem csinálná.

Én mint már többször mondtam,végigjártam a "gyári 5400rpm,a WD 7200rpm16mb,a 64gb OCZ Vertex2 SSD és most a Sandisk 256gb SSD utat" részemről 1értelműen megtapasztaltam a technikai fejlődés hatását.
Töltési idők csökkenése,(pl BF3 multiban tennap éjjel kezdéskor mindig enyém volt a heli,nekem már szalad a game,mire a többinek betölt. Persze ehhez kell 1 jó net is.)
Játékmenet futtatása
Menüben bármit csinálni
Store
stb,stb
sorolhatnám mennyivel több és jobb ,nameg gyorsabb így a PS3,de ezt tapasztalni kell mert másképp csak "rizsa".

Részemről nem kérdés,megéri fejleszteni és kidobni a gyári HDD-t!(egy SSD-ért :K )
Amúgy sztem jelenleg a legjobb megoldás a 12gb os alap gép+rögtön egy 128gb SSD(20e itt a PH-n bármikor), így kb 70e ből megvan a komplett,klafa PS3.
(128gb on meg el lehet éldegélni azért még "plus" al is. Használni kell azt a nyavajás SSD-t , íratni olvastattni,törölni és kezdeni előlről!! Nem 1, több terrányi írt "SSDLife"ot láttam már pc nél, bírja a technika :K Persze ebből is lehet sz@rt kifogni ami megáll,de HDD nél ez "hétköznapi" már.)

"persze csak annak kell és hasznos"aki nem alkalmi gamer és zavarja,ha sokat lát pl"loading" feliratot. ;]

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#42274) zzola válasza Tegla80 (#42273) üzenetére


zzola
félisten

Előtte egy Slim volt, abban másik HDD volt, azzal is röccent a játék, mint pl. egy androidos telefonnál, mikor lapozol az asztalok között. Nem nagy dolog, csak engem idegesít...

(#42275) Zigur válasza Tegla80 (#42273) üzenetére


Zigur
senior tag

Nem mindenki egyforma, és nem lesz attól valaki casual mert nem zavarja hogy valamivel hosszabb ideig tölt a gép :)
Nekem szimplán nem éri meg az árát, és lehet más is így van ezzel. Amúgy játéktól is függ, itt van egy cikk az eurogamer-ből ahol a 12GB-os modell kapcsán néztek egy instal/delete tesztet mindenféle fajta modellel.

[link]

(#42276) Tegla80 válasza Zigur (#42275) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
"Nem mindenki egyforma,..."
Ez így igaz,nekem pl "okos telefonom" nincs, ellenben van SSD-m. (ami kb fele annyi pénz ;] )
Nekem ez fontosabb , telefonálni,sms-ezni,navigálni(külső GPS antennával) jó a kb 5 éves "P1i"-is.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#42277) Dancii válasza Tegla80 (#42269) üzenetére


Dancii
csendes tag

Köszi a válaszokat :)

De amit linkeltél..SATA3, 7200rpm...nem pazarlás az a PS-be?

Komolyan végképp nem tudok dönteni, mindenki mást mondott..
2 ismerősöm a WD-re esküszik, egyiknek Seagate-Samsung van, egy másiknak meg pont az szart be..
Jó, mondjuk ilyen alapon mindegyikben van selejt..

Mitől lehet amúgy az a lag/akadozás, amiről beszélnek? 2 WD vinyós PSes ismim közül egyiknek sincs ilyen gondja..

I'm no hero..never was..never will be..I'm just an old killer.. (Solid Snake)

(#42278) ldave


ldave
félisten

Journey rajongóknak kötelező DLC jön :)

A Slime draws near! Command?

(#42279) Ghard válasza ldave (#42278) üzenetére


Ghard
őstag

egy pillanatra elfelejtettem milyen nap van ma

(#42280) james001 válasza ldave (#42278) üzenetére


james001
veterán

Komment: "still better than Call of Duty" :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#42281) Tegla80 válasza Dancii (#42277) üzenetére


Tegla80
addikt

"De amit linkeltél..SATA3, 7200rpm...nem pazarlás az a PS-be?
nézőpont kérdése és a választ neked kell rá megadnod.
Részemről nem! Ha visszaolvasol ezt magad is láthatod ,mert már többször írtam.
(Plusz SSD vel a gépemben szted milyen válasz kaphatsz tőlem :DDD
Mondhatnám azt is,h 1 komolyabb hétvégén belépővel együtt simán el lehet inni az árát!! ;] akkor mi is a "pazarlás"? :U )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#42282) Lancelot07


Lancelot07
csendes tag

Hello.Valaki tudna segiteni?Mégpedig abban,hogy már másodjára csinál olyat a ps hogy bekapcsol kb 10msp-re,majd kikapcsol.De vajon miért?Hozzá sem értem egy ujjal sem. :W

(#42283) ldave válasza Lancelot07 (#42282) üzenetére


ldave
félisten

Ha van aktív PS+ előfizetésed, akkor ez lehet az automata update telepítés miatt.

A Slime draws near! Command?

(#42284) dilipok válasza Lancelot07 (#42282) üzenetére


dilipok
veterán

es utanna jo? mert ha nem rendszeres, akkor nem izgulnek. Bejon a dashboard? vagy csak fekete kep is kikapcsol?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42285) Lancelot07 válasza dilipok (#42284) üzenetére


Lancelot07
csendes tag

Persze,semmi baj sincs vele,hibátlanul muzsikál,csak már másodjára kapcsol igy be,de 10msp és kikapcsol.Ránéztem és bekapcsolt de komolyan,pont akkor.Képes vagyok bekapcsolni így,vagy tudatja velem,hogy játszani kéne? :D :D

(#42286) Lancelot07 válasza ldave (#42283) üzenetére


Lancelot07
csendes tag

Volt az az egy hónapos trial,de már ugye nincs.Ki van kapcsolva hogy fizessen elő,direkt kikapcsoltam.

(#42287) Edgeri válasza Tegla80 (#42281) üzenetére


Edgeri
senior tag

Leírnád a tapasztalataidat az SSD-vel a gyorsulás terén? Köszi.

Üdv, Edgeri

(#42288) supercow


supercow
őstag

US Plus-on Demon's Souls jön. Nagyon remélem hogy az EU Plus-ba is bekerül, nagyon régóta ki akarom próbálni csak halogattam a vásárlást.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#42289) Magnat


Magnat
veterán

Hi,

meg tudná vki mondani, h hol tudok venni Battlefield3-hoz online passt? A storeban sehogy sem találom, én siklok el fölötte vagy máshol kell keressem?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42290) zzola válasza Magnat (#42289) üzenetére


zzola
félisten

Milyen accountod van? Magyar store-ban nincsen, UK-ben pedig 7.99 font az ára...

(#42291) Magnat válasza zzola (#42290) üzenetére


Magnat
veterán

Jah értem, van mind a kettő csak a magyarban néztem... köszi!
1ébként vásárláskor automatikusan az accountra élesíti az online passt vagy csak kapok egy kódot amit utána ott élesítek ahol akarok?

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42292) zzola válasza Magnat (#42291) üzenetére


zzola
félisten

A UK storeban vásárolt passt nem tudod aktiválni a magyar accountoddal.
Épp ma beszéltem az EA terméktámogatással telefonon, többek között megkérdeztem, hogy az új játékokat, amik online passal rendelkeznek, tudja-e majd aktiválni az ember magyar account alatt? Azt mondta, hogy csak azokat lehet, amik a magyar store indulás után jelentek meg, tehát pl. egy Battlefield 3-at nem lehet...

Akinek gondja van origin accounttal vagy játékkal, bátran hívja az EA terméktámogatást. Velem nagyon segítőkész volt az ügyintéző. Az e-mail-es bejelentés nem működik...

(#42293) Magnat válasza zzola (#42292) üzenetére


Magnat
veterán

Szóval akkor ha jól értem, a kulcs minden játék esetében az, h a magyar store indulás előtt v után jött-e ki? És akkor pl a Battlefieldet a hozzá adott kóddal sem lehet magyar acc alatt játszani onlány, tehát ebben a tekintetben az utólag megvett és a kapott pass nem különbözik?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42294) zzola válasza Magnat (#42293) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem nem különbözik. Én is csak azzal az infoval tudok szolgálni, amit az EA mondott. Esetleg a Sony-nál is rá lehetne kérdezni, ha kimondottan a BF3 magyar account alatt a kérdés...

(#42295) Tegla80 válasza Magnat (#42293) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
Megveszed az angolon,majd aktiválod ott,.
Utána átlépve a magyar accal is felenged majd a multiba.
(én így gondolom, mert a játékhoz kapottal is simán megy . 2 accon próbáltam a multit így,magyar és angolon játszom 1 passzal!B2K is megy. Angolon aktiváltam amúgy. De mint mondtam ez a játékhoz volt,bár sztem nincs különbség az online vet pass nál sem)

Sony® & PlayStation®

(#42296) zzola válasza Tegla80 (#42295) üzenetére


zzola
félisten

Igen, így működik. De pl. Premiumot már nem tudja így aktiválni.

(#42297) Magnat


Magnat
veterán

Köszi mind a kettőtöknek!

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42298) buci30


buci30
addikt

Na most kicsit megkeveredtem ezzel a pass kóddal :P

Nekem van pár játékom amin nem tudtam felmenni multyba pedig origi vettem a játékot boltba.

Akkor lehet ,hogy azért mert Magyar acountom van?
S ezt honnan tudom melyik melyikre jó vagy ha nem jó váltsak mert biztos az a gond:)

De ezt nem értem :(
Ha csinálok egy Englist akkor az a mentéseimet nem fogja piszkálni csak ha online játszok akkor van fontossága ugye?

Másik:
Ajánlotok nekem valami jó játékokat amiknek jó grafikája és 3D-be lehet nyomatni?
Mert vettem egy Pana plazma 3D-tv 130cm-be és kéne valami jó game amit élvezhetek rajta 3D-be is.
:R

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#42299) buci30


buci30
addikt

Ha elfelejtettem a jelszavam azt ,hogy tudom lekérni a beregisztrált e-mailomra?
Mert még bele se tudok nyulni mert arra is jelszót kér ,hogy valamit változtassak :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#42300) Mister_X válasza buci30 (#42299) üzenetére


Mister_X
nagyúr

[link], itt is be tudsz/tudnál jelentkezni és van recovery is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.