Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42401) Goldwin válasza Mister_X (#42396) üzenetére


Goldwin
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#42402) james001 válasza Mister_X (#42396) üzenetére


james001
veterán

Veled mindig történik valami balszerencse PS3 terén :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#42403) Goldwin válasza Goldwin (#42400) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Most értem haza az Extreme Digital-ból! :DD Végül a Motorstorm Apocalypse vásárlását halasztottam el. :DDD

I was joking.

[ Szerkesztve ]

(#42404) rachmaninoff válasza Goldwin (#42400) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Véletlenül sem filléreskedés miatt, de én alapjáraton egy min. 2-3 éves cím árát ennyire lőném be mint forgalmazó. Nem mintha a mai napig nem lennének ezek színvonalas játékok, de így legalább az is beruház rá, akinek nem élete játéka, de van sansza, hogy egyszer majd előveszi.

A magyar store árairól meg nem tudok nyilatkozni a jóízlés keretein belül.

Szerk.: én elhoztam mind a 3-at, plusz egy Little Big Planet-et is, asszonnyal tolni. :)

[ Szerkesztve ]

(#42405) Mister_X válasza Goldwin (#42400) üzenetére


Mister_X
nagyúr

:Y Be is rendelem az Unchartedeket meg a Resistance 3-at. De amúgy elvileg nem Essentialsokat adnak majd a PlayIT-n, de kiderül majd.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42406) Goldwin válasza rachmaninoff (#42404) üzenetére


Goldwin
aktív tag

I agree! :K

"én elhoztam mind a 3-at, plusz egy Little Big Planet-et is, asszonnyal tolni"
Melyik hármat?

(#42407) rachmaninoff válasza Goldwin (#42406) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

A két GOW collections-t (GOW I-II, Chain of Olympus, Ghost of Sparta, ez utóbbi kettő ráadásul 3D-s, nem is kicsit) meg a III-at.

(#42408) Goldwin válasza rachmaninoff (#42407) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Jó szórakozást hozzájuk! :C Majd lőhetnél egy képet a játékokról!

(#42409) james001 válasza Goldwin (#42403) üzenetére


james001
veterán

Eléggé rondán néz így ki :( Mondjuk én még a platinumot se szeretem,én mindent első kiadásban veszek,valamiért jobban szeretem azokat,lehet a "gyűjtői szellem" teszi ezt :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#42410) Goldwin válasza james001 (#42409) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Ebben az árkategóriában nem szokott érdekelni, hogy hogyan néz ki az adott játék borítója, bár tény, hogy a Platinum és Essentials feliratokkal csak elcsúfítják azt.
A PSP Essentials sorozat borítója valamivel jobban sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#42411) Mister_X válasza james001 (#42409) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem a Resistance 2 Platinumban van meg, ezért a R3 is Essentials lesz és megpróbálom az ugyan ilyen Top Selleres verziót beszerezni a Fall of Manból :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42412) rachmaninoff válasza Goldwin (#42408) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Így festenek az Essential kiadások:

A polc díszei nem lesznek, az tuti... Ez a piros... De ha ennyi a kompromisszum az árért, akkor szavam sincs. :)

Én is jobb' szeretem az ilyet:

(#42413) Goldwin válasza rachmaninoff (#42412) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Köszi! :R Szép kis gyűjtemény! :C

(#42414) james001 válasza rachmaninoff (#42412) üzenetére


james001
veterán

Úristen az a matrica is minek rá? Sony hülyesége ez is...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#42415) jookomak válasza rachmaninoff (#42412) üzenetére


jookomak
őstag

Még mindig jobban néznek ki ezek az essential-ok, mint a platinumok voltak. Azt én is csak muszájból vettem meg.

(#42416) zzola válasza Tegla80 (#42273) üzenetére


zzola
félisten

Na, ma teszek egy próbát. Kicseréltem a PC-PS HDD-jét, most szedem store-ról a BF3-at, kíváncsian várom, SSD-vel mit tud..

(#42417) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Látom mindenki rápörgött az edigital-os akcióra.
Gondoltam akkor én sem maradok ki belőle. :B
Gyorsan rendeltem is egy Uncharted 2: Among Thieves Essential és a lányaimnak egy EyePet & Friends Essential.

Annak ellenére tettem ezt, hogy a héten beszereztem a Tomb Raider és Book Of Spells ből is egy egy darabot.

Tomb Raider
Nekem nagyon tetszik, mind grafikára, mind játékélményre.
Nyomattam is vagy 6 órán keresztül egyhuzamban.

Korábban említettem, hogy problémám volt a Condemned 2-vel. Nos megoldódott. A háttérben leszenvedte kb. 3-4 nap alatt a hozzá kellő frissítést, majd telepítette és azóta tökéletes.

MisterX
Nagyon jó írás.
Egy újraindítás után, már működik a mikrofon is.

PSN: Xbox:

(#42418) Mister_X válasza SylarHUN (#42417) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Dagad a májam :) Pedig én személy szerint nem vagyok megelégedve a tesztemmel. Lehet a játék miatt... jónak jó volt, de nem fogott meg az a bizonyos "erről írni akarok" érzés...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42419) Cranium


Cranium
tag

Ti mit gondoltok, 12 GB belső flash memória, vagy 500 GB HDD? Ösztöndíjamból kapargatom össze a kívánt összeget, és a belső flash memóriás gépek elég olcsónak tűnnek. De viszont félek, hogy nem lenne elég ez a 12 GB hely. Konzolvilágról rendelném.

(#42420) leslieke válasza Cranium (#42419) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

500 GB HDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42421) bobooo válasza Cranium (#42419) üzenetére


bobooo
addikt

Egyértelműen az 500 gigás

(#42422) Mister_X válasza Cranium (#42419) üzenetére


Mister_X
nagyúr

500GB, de legvégső esetben elég a 12GB-os is, ha egy-két játék miatt kell, amik nem fognak telepíteni és Plus sem kell. Összefoglaló megvolt?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42423) Cranium válasza Mister_X (#42422) üzenetére


Cranium
tag

Igen most olvastam el részletesen, többször is. Akkor marad az 500 GB Super Slim változat.
Játékok résznél feltűnt, hogy a vásárlandó tartalmak (DLC) régiózárasak. Na már most, ajándékba kaptam Kanadából a P2 Blackwatch CE-t ez azt jelenti, hogy a benne található DLC tartalmakat, ha jól sejtem akkor az US store-ból tudom letölteni majd?

(#42424) saltrock


saltrock
tag

Sziasztok!

Régóta gondolkozom azon, hogy venni kellene még egy kontrollert. Ma láttam az edigital oldalán, van egy olyan csomag most, hogy a kontroller mellé adnak egy 90 napos Plus előfizetést. Ez így 14900 Ft. Személyesen ma meg is tudnám venni délelőtt. Ha máshonnan rendelném csak a kontrollert, akkor az kerülne 11000 Ft-ba.
A kérdésem az lenne, hogy érdemes lenne megvennem az edigital-os csomagot? Nem ismerem annyira a Plus lehetőségeit, ezért is kérdezlek Titeket.

Üdv.

(#42425) Mister_X válasza saltrock (#42424) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Store-on 4500Ft a 90 napos Plus.

@Cranium: a játék lemezén lesz egy kódsor (valaki linkelte, de most nem ugrik be), abból ki lehet következtetni a régióját. Ha NTSC-s, akkor US profil kell a DLC-knek, ami lehet a főprofilod is feltöltőkártyákkal, árban talán az a legjobb Store.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42426) #49155328


#49155328
törölt tag

3-4 óra használat után kifagy a ps.
Simán kimerevedik a kép, nem reagál semmire sem.
A hálózati kábelt kihúzva lehet kikapcsolni.
Utána semmi baja sincs.
Játék közben nem jelentkezik, csak letöltés közben.
MArha jó lenne játszani az Okami HD-val de mindig kiakad ez a fos.
Ötlet?

(#42427) Magnat válasza Cranium (#42423) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Ahogy látom, 13k a difi a 12 meg az 500 gigás között... Ha fontos az ár, miért nem veszel egy 12-est, plusz használtan egy 120-160 giga körüli hdd-t? Keret nem kell hozzá, nekem is anélkül van benne... Így vmivel olcsóbban jön ki, ráadásul két lépésben is megveheted.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42428) Magnat válasza saltrock (#42424) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Itt van olcsón refurbished, legalábbis annak mondják :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42429) Tegla80 válasza zzola (#42416) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
Na sikerült a "tesztüzem"? tapasztalatok?!!
(át állsz akkor a "népszerűsítsük az SSD-t a PS-ben" táborba?!! Ne csak Én tépjem már a szám a "7200rpm es HDD és SSD vonalon ". :D )

Cranium:
csatlakoznám Magnat észrevételéhez,de Én így raknám össze:
-"PS3 12gb"
-"320gb/16mb/7200rpm!"
(termékkód "ST320LT007" alapján "rákeresve itt" egész jó értékelést kapott a HDD. (pl wd3200bekt, bevt stb től messze jobb ;) )
vagy használtból,de 7200rpm alá ne menj,megéri hidd el!! :K

amúgy,nemtom mit csinálhat olyankor a "12gb nand"a gépben mikor "kap" egy HDD kiegészítést.
Bár véleményem szerint,hasonlóan működhet esetleg,mint egy "hibrid HDD",vagyis a sűrűbben futtatott dolgokat idővel bepakolja a "nand-ba" ,h gyorsabban elérje és hatékonyabb legyen. Valakinek van infó a tarsolyában ezekről a dolgokról??! Remélem ,nem csak a mentésekre használja olyankor,mert akkor nincs kihasználva amit tudna! :F

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#42430) konyi79 válasza Cranium (#42419) üzenetére


konyi79
addikt

Ha a 12 gigás mellett döntesz anyagi okokból, bármikor dobhatsz bele bármekkora vinyót. Nekem is ezt kellett tennem, (bár akkor már egyből 750-est raktam bele) mert én nem választhattam milyet adjanak a tv mellé. A 12gigással az a baj, még az új játékok is hiába futnak lemezről, meg írják csak 100mega a szabad tár igényük, egyből találnak hibajavítást maguknak amit a gépre tudnak felmásolni, az meg akár önmagában lehet 2giga is. Karácsonykor meg az éves plus 11k-volt, muszály volt bele tár. Azóta van bioshock2, mass.e.3, litle big planet, racket.clank stb ingyen. Akkoriban még nem volt elérhető a beépítőkeret, de megoldható stabilan nélküle is. Igazából ha így nézem a a lista árakat, kisebb pénzből jöttem ki szabadon válaszható vinyó mérettel, mint a 12-500 gigás árkülönbözet.

(#42431) konyi79 válasza Tegla80 (#42429) üzenetére


konyi79
addikt

Ha a vinyót belerakod, egyszerűen sajnos elfelejti van neki egy flash tárhelye. Felmásolja a vnyóra a tartalmát, és ennyi. Nem lenne baj, ha egy frissítéssel ezt megváltoztatnák, bár erre nem létok esélyt főleg az életciklus végén. Ugrana az egységes hardver elmélet..... Talán, ha, esetleg a ps4-nél.....

(#42432) saltrock válasza Magnat (#42428) üzenetére


saltrock
tag

Szia! Nézegettem őket, nem tudom milyen lehet egy ilyen felújított. Újat vennék csak. Igazából nem az a baj, hogy drága a kontroller. Csak az érdekelt, hogy szerintetek érdemes-e így megvenni. Ha már gondolkoztam néha a Plus-on is.

@ Mister-X: értem, a Plus-t inkább csak kipróbálás miatt gondoltam, hogy jó lehetne így megvenni., mivel egy kontrollert ha máshol vennék meg, legolcsóbban is 11000 Ft lenne, mellé még Plus a Store-ból 15500 Ft összesen. Így nekem megérné talán az edigital-os.

(#42433) Prime110 válasza Mister_X (#42405) üzenetére


Prime110
aktív tag

Ezen az áron, amiért promózzák erősen meg lennék lepve, ha nem Essential-s kiadások lennének - ha mégis, akkor azonnal persze instant get. Ha megnézed a felhozatalt, minden másból is, mondjuk a LucasArts emlékoldalon (én annak hívom, mert tényleg az :P) ott is legalább betették a LEGO SWII-t, hogy az bizony már csak "BestSeller" kiadás, de komolalyan betérdelek, ha ezek még a Jedi Academy-ből, pláne az Outcastből tudtak olyan gyárit szerezni, mint amivel megjelent anno. Már csak azért is érdekes, mert 2002-es, 2003-as játékokról beszélünk.
De majd meglátjuk.

(#42434) Prime110 válasza Goldwin (#42410) üzenetére


Prime110
aktív tag

Én ekkor hagytam abba a PSP játékok gyűjtését, mikor ez az Essential-os "méhrács" megjelent, PSP-nél még a Platinum kiadás is jobban nézett ki. Még szerencse, hogy anno Párom tudott még szerezni nem Essential LBP-t LBP szövettokkal, én meg GOW-okat szintén gyári állapotban.
Ha mérlegelni kéne, hogy a "méhrács" vagy a piros tok akkor inkább ez utóbbit tudnám jobban elképzelni a polcon.

(#42435) dani3l


dani3l
őstag

Hali!
Mar több, mint fel eve nem jartam erre, ki is maradt vagy 7-8k hozzaszolas. :B
De latom pont felmerült a tema, ugyhogy kerdezek gyorsan: A DM-Fan fele vinyocseres leirassal at lehet ugy költözni egy masik vinyora, hogy egy az egyben atkerül minden? Tehat Storebol letöltött tartalmak, mentesek, patchek, stb. Most egy 320-as van a gepen, aminek ugyan meg több mint a fele üres, de nem is nagyon hasznalom, viszont gondoltam kicserelnem a laptopomban levö 500-assal, hogy a kesöbbiekben ne legyen problema a hellyel.
Masik kerdes, ev elejen lattam, hogy akcios volt a PS+ elöfizu, most olvasom, hogy karacsonyi akcio volt, de sajnos mire elöfizettem volna, mar visszatert az eredeti ara. Lehetett elöre tudni, hogy lesz ilyen akcio? Ha igen, lehet esetleg tudni/sejteni, hogy lesz-e mostanaban megint ilyen? Szeretnek megint elkezdeni jatszadozni kicsit, es van egy csomo korabban letöltött Plus-os jatekom, amiket joforman csak elkezdtem, igy szeretnek egy + elöfizut, de ha esetleg lesz megint valami akcio, akkor varok, annyira nem sürgös a dolog. :)
Illetve meg valami, ev elejen ha jol emlekszem, mintha lattam volna a Mass Effectet is a Storeban. Jol lattam? Tenyleg kijött PS3-ra az elsö resz is?

Meg valami a vinyocserehez: Nem gaz, ha egy eleg sokat futott, 2+ eves vinyora cserelem ki a benne levöt? Lehet erdemesebb lenne inkabb egy ujat beletenni?

[ Szerkesztve ]

(#42436) DM-Fan válasza dani3l (#42435) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem, ezzel a módszerrel egy szűz rendszer lesz csak a HDD-n és mindent újra kell telepítened/le kell töltened a Store-ból. Neked HDD-Backup funkcióra van szükséged.
Szerintem egyébként a 320 GB-os HDD mindenre elég, magad is írod, hogy fele sincs tele. Nkem egy 250 GB-os HDD csücsül a gépben már 5 éve, több mint 40 játék van telepítve patch-ekkel együtt, van pár DLC és HDD-ről futó cím is és még így is üres a 250 GB-ból több, mint 100 GB. A játékok nagy része alig telepít valamit, a többinek meg bőven-bőven elég a 320 GB-od. Szerintem fölösleges beruházás és hajcihő lenne az egész és még kockáztatod azt is, hogy egyes mentéseid nem fognak működni, mert bizony néhány mentést nem lehet mozgatni. Plusz ugye mindent tölthetsz le újra.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#42437) Goldwin válasza dani3l (#42435) üzenetére


Goldwin
aktív tag

"Illetve meg valami, ev elejen ha jol emlekszem, mintha lattam volna a Mass Effectet is a Storeban. Jol lattam? Tenyleg kijött PS3-ra az elsö resz is?"

[link]

(#42438) dani3l válasza DM-Fan (#42436) üzenetére


dani3l
őstag

Ertem, köszi a valaszt! Igazsag szerint azert gondoltam a nagyobb lemezre, mivel egyreszt a fele ugy telt be, hogy joforman nem is hasznalom a gepet, masreszt meg a notiban levö 500-as vinyo adott es oda böven eleg lenne a 300-as is, mivel nem nagyon tarolok rajta semmit. De akkor nem bojgatom inkabb, majd gondolkodok akkor rajta, ha esetleg betelik. :) Vagy vegre vegigjatszok egy jatekot es akkor mar le is tudom törölni..

Goldwin: Köszi, közben mar megtalaltam en is. :R Azt hiszem, azt veszem is meg, amint meglatom valahol. Tetszik ez a Trilogy kiadas is, de kicsit sokallom az arat..

[ Szerkesztve ]

(#42439) rachmaninoff válasza dani3l (#42438) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

5-6000 körül hozzájuthatsz, annyiért 3 ilyen játék ajándék.

(#42440) wrathchild


wrathchild
tag

Üdv!
Ha valakinek pontos tapasztalata van e kérdésben, megosztaná azt?:
PS3 Move a terv. Kérdések:
Mi az a legközelebbi távolság a kamerától számítva, ahonnan már tökéletes élménnyel játszható a Move?
Változik-e ez a távolság más-más játékoknál, vagy mindig kb ugyanonnan kell játszani?
Változik-e ez a távolság 1 és 2 játékos esetén, vagy ketten is ugyanolyan "közelről" tudunk játszani?
A kamera lehet akár 180 cm magasságban vagy 60 cm magasan is, ez mindegy?
Sports champion 1 vagy 2 a javasoltabb első játéknak? :)
Köszi!

(#42441) dilipok válasza wrathchild (#42440) üzenetére


dilipok
veterán

ezt nezd at, szerintem sok kerdesedre valaszt kapsz.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42442) Mister_X válasza wrathchild (#42440) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Mi az a legközelebbi távolság a kamerától számítva, ahonnan
már tökéletes élménnyel játszható a Move?" - 1 méter, nekem néha kevesebb is.

"Változik-e ez a távolság más-más játékoknál, vagy mindig kb ugyanonnan kell játszani?" - a legtöbb játéknál van egy cirka tíz másodperces kalibrálás, tehát abból az egy méterből lehet mondjuk 7-8 is, ha neked úgy tetszik.

"Változik-e ez a távolság 1 és 2 játékos esetén, vagy ketten is
ugyanolyan "közelről" tudunk játszani?" - helyigény kérdése, egy Killzone-t lehet egymás mellett tolni, de egy Just Dance már érdekes lenne. A kamera nagy teret belát, tehát lehet helyezkedni.

"A kamera lehet akár 180 cm magasságban vagy 60 cm magasan
is, ez mindegy?" - Mivel kalibrálsz, ezért mindegy, nekem 190 magasan van és nem is középen, hanem a TV sarkában.

"Sports champion 1 vagy 2 a javasoltabb első játéknak?" - megnézed, hogy milyen sportágak vannak és azt veszed, ami szimpatikusabb. Amit ajánlok még, az egy Just Dance és egy FPS (Killzone 3 vagy Resistance 3). FPS-eknél lehet molyolni rendesen, hogy neked tökéletes legyen, deadzone, érzékenység, stb.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42443) Magnat válasza Mister_X (#42442) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

A deadzone mit takar pontosan?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42444) dilipok válasza Magnat (#42443) üzenetére


dilipok
veterán

erre is van am linkem :D

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42445) Magnat válasza dilipok (#42444) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi, jól értem akkor, h ha úgy szeretném mint pc-n ahol mindig középen van a célkereszt és minden mozdulatra mozdul a karakter, az a 0 deadzone?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42446) Mister_X válasza Magnat (#42445) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igen, se az förtelmesen szar, ha forgolódik a karakter minden mozdulatra. Ez nem egy egér, ami ott hever stabian az asztalon, hanem a kinyújtott kezed, ami fáradékony. Nekem 40-30-as a deadzone, így gyorsan is tudok fordulni, ha kell és még így is rajta tudom tartani a célkeresztet valakin, ami nem kicsi előny.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42447) dani3l válasza rachmaninoff (#42439) üzenetére


dani3l
őstag

Hol kerül annyiba? En 70-90 euro alatt meg nem lattam a harmat egyben..

Mister_X: Egy meter? Az komoly. Nekem masfel-ket meteren belül nem müködött normalisan, azert is nem hasznaltam, mert egyszerüen nem tudtam ugy beallitani, hogy rendesen erzekeljen, hatrebb meg sajnos nem tudtam menni. Lehet akkor teszek majd meg egy probat..

[ Szerkesztve ]

(#42448) rachmaninoff válasza dani3l (#42447) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Azt hittem, használt is játszik nálad. Én 6-ért vettem.

(#42449) dani3l válasza rachmaninoff (#42448) üzenetére


dani3l
őstag

Alapvetöen jatszik a hasznalt is, de pl a 2-höz a dlc-ket csak a hozza adott egyszer felhasznalhato koddal lehet letölteni (legalabbis amit külön vettem), tehat csak olyat veszek hasznaltan, amihez nincs kod.
De ahogy neztem, ebben a pakkban nincsenek benne a dlc-k, ugyhogy inkabb varok egy kicsit, hatha jön valami komplett kiadas is belöle ev vege fele, mert azert a 3-hoz mire külön megvesz az ember minden dlc-t, eleg szep ara lesz.. :)

(#42450) Magnat válasza Mister_X (#42446) üzenetére


Magnat
veterán

Igen persze, csak h a logikáját értsem. Neked van navigátorod is?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.