Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ViZion


ViZion
félisten

Minden AMD topikból jöhet ide az OFF.
Később kiegészíthető ez a hsz. a szükséges infókkal, linkekkel, stb.
:R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2) varmi2 válasza ViZion (#1) üzenetére


varmi2
nagyúr

Kezdem azzal, hogy 2002-óta van gépem. Nekem mindig csak is AMD procis gépeim voltak, és egy kivételtől eltekintve vga terén is mindig ati/amd volt. A jövőben is így tervezem. De várom már az am4 tokozást, mert a phenomII játék konfig kezd már megfáradni.

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#3) ViZion válasza varmi2 (#2) üzenetére


ViZion
félisten

Hááát a Zen-t én is várom, addigra DDR4 árak is beállnak valami normális szintre. FX-el még egyelőre nem sürgető a váltás, de a kíváncsiság ugye :D

...és remélem nagyobb alaplap választék lesz majd, szeretnék megint mATX gépet.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#4) Beretvás válasza ViZion (#3) üzenetére


Beretvás
addikt

itten szabad trollkodni? vagy only amd? nekem az is jo... :P

(#5) Methionyl válasza ViZion (#1) üzenetére


Methionyl
senior tag

Ment is a kedvencekbe :K

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#6) Tomko78 válasza Beretvás (#4) üzenetére


Tomko78
őstag

Nvidia vgal csak óvatosan itt ;] majd ha full amd power leszel , akkor lehet erezd el a hajam ;)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#7) Beretvás válasza Tomko78 (#6) üzenetére


Beretvás
addikt

csak álca az....:P valojában azért van mert olcso volt. 7870 em volt elötte... venne a fene most nvidia...egy jo kis 390 est csipáznék csak még nem szántam el magam...

(#8) ViZion válasza Beretvás (#4) üzenetére


ViZion
félisten

Nem, ez nem a személyeskedős, AMD tulajokat lenézős topik, az MÁS...
Már hónapokkal ezelőtt meg kellett volna lépni, mindegy.

varmi2 jól indított, kinek milyen volt az első...? :B

Nekem 486 DX4-120 volt, akkoriban menő sis chipsetes deszka beszerezhetetlen volt (használtan ugye, arra volt píííz), ezért egy Via chipsetes lett. Úgy gondolom a Via útálatom itt gyökerezik... :D

4 MB (nem elírás) RAM társaságában -amit 12000 Ft-ért vettem- szépen lehetett vele játszogatni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#9) Beretvás válasza ViZion (#8) üzenetére


Beretvás
addikt

only vicc volt....amd-s vagyok én is.. nem egyszer tettem szová hogy nem kellene csipkelödni miatta... :F

aztán posztolom én is mi volt az elsö.. de most gamma..xD

(#10) V!ck válasza ViZion (#8) üzenetére


V!ck
aktív tag

Sziasztok!
Viktor vagyok, 32 éves, alkoholis... ja ez nem az a topik? :DDD

Van egy kicsiny listám az eddigi procijaimról... egyszerűbb ha bemásolom, bár mindről egy oldalt tudnék regélni...
Az első procim egy Acorp 5VIA3P lapban dolgozott, 112,5MHz-en ;] majd ugyanebben a lapban a 233MMX 266MHz-en... szerettem :)
Utána valamilyen Mercury KT266A, aztán Asrock lap jött KT400 chipsettel, majd gigabyte nForce400-zal, fú már nem is emlékszem ezekre egészen pontosan :F

AMD K5 100MHz S7
Intel 233MHz MMX S7
AMD Athlon XP 1600+ S462 (Palomino)
AMD Athlon XP 2200+ S462 (Throughbred-B)
AMD Athlon XP 3000+ S462 (Barton)
AMD Athlon64 3000+ S939 (Venice E6)
AMD Athlon64 3800+ S939 (Venice E6)
Intel Celeron 430 1,8GHz (Conroe-L)
Intel Pentium DualCore E2180 (Conroe)
Intel Pentium DualCore E5200 (Wolfdale)
AMD Athlon II X2 240
AMD Phenom II X2 550BE @X4 B50 (Deneb)
AMD FX-8320 (Vishera)

Az intelek csak kiváncsiságból landoltak nálam, de egyiket sem használtam túl sokáig, valahogy mindig is az AMD-t szerettem és ez most is így van, illetve nem engedhetek meg magamnak egy i7-et. i5-ből ami meg normális, az is drága. Ami árban beleférne, az meg vagy sz*r vagy nem tuningolható, szóval nem is erőltetem.

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#11) ViZion válasza Beretvás (#9) üzenetére


ViZion
félisten

Tudom, olvastam azt is... sokaknak nehéz feldolgozni, h van, akinek megfelelő akkor is a gép, ha nem mindenből a legújabb és legdrágább van...

V!ck: ooooh, kemény kezdés :D szép lista! :K

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12) V!ck válasza ViZion (#11) üzenetére


V!ck
aktív tag

Vannak még itt vga-k is szép számmal ;]

GeForce2 MX400 64MB DDR 64bit
GeForce4 MX440 SE 64MB DDR 128bit
GeForce4 Ti4200 64MB DDR 128bit
GeForce 6200 128MB DDR 128bit
GeForce 6600GT 128MB gDDR3 128bit
GeForce 7600GS 256MB DDR2 128bit
GeForce 7600GT 256MB gDDR3 128bit
GeForce 7900GT 256MB gDDR3 256bit
Radeon HD3850 256MB gDDR3 256bit
Radeon HD4850 512MB gDDR3 256bit
Radeon HD4670 512MB gDDR3 128bit
GeForce 8800GT 512MB gDDR3 256bit
GeForce 9600GT OC 512MB gDDR3 256bit
GeForce 8800 Ultra 768MB gDDR3 384bit
Radeon HD4830 OC 512MB gDDR3 256bit
GeForce GTX 275 896MB gDDR3 448bit
Radeon HD6670 512MB gDDR5 128bit
Radeon HD6770 1GB gDDR5 128bit
Radeon HD6870 1GB gDDR5 256bit
Radeon R7 260X 2GB gDDR5 128bit
GeForce 750TI 2GB gDDR5 128bit
Radeon R9 380 2GB gDDR5 256bit

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#13) solfilo


solfilo
veterán

Sziasztok!

Beköszönök én is.

Elég későn lett gépem, ilyesmik fordultak meg nálam.
AMD Sempron 2600+ (S754)
AMD Turion 64 X2 TL-56
Intel Pentium 4 2,8GHz (LGA775)
Intel E2160
Intel Pentium G840

AMD A8-7600
következő is AMD lesz :)

solfilo

(#14) ViZion válasza V!ck (#12) üzenetére


ViZion
félisten

MX 440 "magic" nekem is volt, jól benéztem, mert az csak DX7 volt, nem DX9...
Ti4200 az legendás, 9600 XT-m volt még talán, mag alaplapi sokáig. Visszafelé könnyebb emlékezni: 280 X, 270 X OC, HD7770 OC, HD4770 OC, előtte bakker nem emlékszem, talán 3650 :F

solfilo: :R üdv!

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15) V!ck válasza ViZion (#14) üzenetére


V!ck
aktív tag

Eleg ritka volt a 128bites DDR ramos Mx400 de sikerult talalnom. Tobbre sajnos nem telt es adott penzbol ez volt a legjobb lehetoseg. Attol fuggetlenul utaltam, nagyon bena kartya volt, de vhogy megis eljatszogattam rajta :)
a 9600XT-rol pedig csak almodoztam akkoriban... csak ugy csorgott a nyalam. a 9800Pro-t ne is emlitsem...
Az X800 szeria pl valahogy nem erintett meg. Az X1800 sem. Akkoriban inkabb az nv volt a nyero. Egy X1950 bejott volna, csak mire lett volna ra penzem, mar nem erte meg megvenni mert jott a DX10...

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#16) Dhampir válasza ViZion (#8) üzenetére


Dhampir
félisten

Ne is mondd, régebben egy Fujitsu-Siemens Amilo Pro V2055-ben egy csudálatos VIA S3G UniChrome Pro 64 MB grafikus adapter volt. A Linux grafikus felület indítása Vesa driverrel történt.

Egykori asztali gépem az alábbi AMD-konfigurációra épült:

-Proci: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4400+
-Alaplap: Gigabyte S-Series GA-MA78GM-S2H rev 1.0 alaplap
-VGA: Sapphire HD 3470 256MB GDDR3

Jelenleg nincsen saját gépem, de majd ismét teljes AMD-s konfigurációt szeretnék. :)

(#17) ViZion válasza V!ck (#15) üzenetére


ViZion
félisten

Ha jól emléXem a 9600 Xt volt valami 32000 Ft, amikor olyan 45k-t kerestem... :K Asszem ezt vettem az Unreal 2004 miatt. Semmi nem biztos, bő 10 éve volt. :B

Dhampir: Helló itt! :R

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18) V!ck válasza ViZion (#17) üzenetére


V!ck
aktív tag

En a Club3D 6600GT-t vettem 36-ert amikor 70-et kerestem... kicsit fajt :D

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#19) Methionyl


Methionyl
senior tag

Hálistennek én még annyira nem vagyok "öreg" (no offensive :N ) és nem nagyon érdekelt régen, hogy mi van a gépembe szóval nagyon régiekkel nem tudok szolgálni
De annyira emlékszem, hogy apám mindig hű volt az AMD-hez és mai napig is kitart mellettük szóval ebbe a házba se intel se NV be nem tette a lábát ;]
VGA-ból szó szerint csak Sapphire-t vett/veszünk mai napig, kissebb doboz halom meg az a sok matrica :D

Amire emlékszem az azt hiszem hiszem egy 2 magos Phenom volt 2GB rammal, és egy Sapphire 4870 ami alaphangon 60 fok körül volt mindig :D (2éves kép)

Utána egy Phenom II x4 955, Sapphire 7850 (2GB) , majd r9 270x(2GB), 4GB ram és ezzel a konfiggal is kezdtem barátkozni az OC fogalmával, procit 4 Ghz-n járatni, VGA-t tuningolni benchelni..
A többi már az adatlapon :))

Házba 3 gép van, mind3-ba csak AMD :)

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#20) V!ck válasza Methionyl (#19) üzenetére


V!ck
aktív tag

En csak azert nem veszek Sapphire-t mert csak 2 ev gari van ra... jol jon a 3 ev gari ha el akarom adni mondjuk 2 evesen...

Ja, huzz bele, stabil vagyok 4,7GHz-en :P

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#21) Methionyl válasza V!ck (#20) üzenetére


Methionyl
senior tag

Lekopogom de sose volt Sapphire-ra panaszunk, igaz már pár elhalálozott, pl.: az említett 4870 de már rendesen kiszolgált :D

Azt a leborult szivarvégit! ;] hűtőm elfogy, 4,5 nél már hallom ahogy sikít, de megoldom :P

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#22) ViZion válasza Methionyl (#21) üzenetére


ViZion
félisten

A 4870 eléggé melegedős volt, de marha erős... :K

Ha nem tudod mivel kezdtetek, akkor hívd apukádat! :D ...lassan nekem is a gyerek fog posztolgatni :o

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23) mackosajt válasza ViZion (#1) üzenetére


mackosajt
addikt

Első saját gépem 486, 11 Megabájt rammal, 40 megás vinyóval, 33 virge VGA.
alaplap halál miatt bontott 586-ra cserélődött.
Utána P2 800 MHz, valami 500 mega körüli vinyóval, ttalán Ati 9550 vga.

Ezt váltotta egy e2180 2*1 GB ddr, VGA maradt.

Következő nagy lépés Q9400 2*2 GB ddr2 800 Mhz rammal, kezdetben 8600 GT-vel.

Később 8600 GT --> 8800 GTS konverzió.

Következő ugrás HD 5750.

Ezután HD 7770 OC.

Hattyúhalált játszó alaplap miatt lettem FX 8120 + Asrock Extreme4 + 2*4 GB ddr3 1866 ram tulaj, és a feltámadó lap miatt lett a fiaméknak egy máig jó konfig (a régi) egy 8600 GT-vel.

Lap nálam hamar kiderült, hogy sz@r, alapon is throttlingolt.

Lett Gigabíte 990XA-UD3 rev1.

Jött egy 7970 a gépbe, 7770 OC ment a fiúknak.

Szegény 7970 elhalt, majd feltámadt, de végül lett a 290X a gépembe, 7970 a fiaimnak.

7970 3 hónap múlva ismét elsötétült, így most a dobozban vár egy orvosra.

Ősszel elgurult a gyógyszer:
Október elején 8120 -> 8320.
November elején 8320 -> 8350.
Decemberben Giga lap -> Sabertooth 990FX r2

Tavaly fiaimnál a lapot kicseréltem ddr3-asra.

Meg közben vízhűtéses lettem.

Jövő héten Nova 1080 érkezik, 2 db 360-as radi felszabadul, meg van még egy Reserator tartály pumpával ami felesleges, meg egyebek. :D

Halmozom a dolgokat. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#24) ViZion válasza mackosajt (#23) üzenetére


ViZion
félisten

11 Mega ram! Te tudsz élni :DDD
Anna a 20-as HDD-t váltotta a 80-as, azt hittem az örök élet, soha nem telik meg.

Gratula a Phobya radihoz! Csak figyelj hova rakod, nekem pont a fejemnél fűt... Mi van a VGA blokkal? Eladtad már?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25) Joe-Soft


Joe-Soft
tag

Sziasztok!

Én is beköszönök..
Anno én AMD 386 40MHz-el kezdtem 4Mb SIM rammal... 20Mb HDD!!!
CGA monitorral..... Kemény volt.....
DOS 6.22 aztán ráerőszakoltuk barátommal a WIN!! 3.1-et...
Meg is vannak azok a régi programjaim... :)
De azok voltak az igazi számítógépes évek....

(#26) V!ck válasza ViZion (#24) üzenetére


V!ck
aktív tag

En voltam nagyon kemeny eletem elso videokarijaval... ISA slotos Trident 256kb rammal :D

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#27) mackosajt válasza ViZion (#24) üzenetére


mackosajt
addikt

Jah, tudtam élni! :D

Ma már NoLife vagyok :D

A Radi a gép oldalára kerül a terveim szerint, távtartóval, ilyen kis csuklópántos valamit akarok neki csinálni.

A 7970 fc blokk még megvan.
Már gap-padom is van, igaz, kínai, de lehet egyszer rápróbálok. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#28) Tubica


Tubica
senior tag

Sziasztok :) Gondoltam, én is megpróbálom röviden leírni, eddigi történetemet, ha nem haragszotok meg érte ! :B :))

Én a számítógép ismerkedést még 2001-ben kezdtem meg, egy 800mhz-es celeronnal, 256mb ssd rammal, meg egy MX200-as vgaval :)

Aztán
1ghz tualatin / 512 sd ram / mx200 + win xp ( eddig 98 volt rajta ) és hasított az NFSU II :C

Itt megkaptam egyik ismerősömtől az első AMD gépemet, és azóta is AMD-t használok :)

1400+ proci / 512 ddr ram / Mx440 ---> ez lett cserélve egy fx 5200-as kártyára, amit mindenki szidott. Én nagyon szerettem :)

1800+ proci / 1gb ddr ram / 7600 GT <--- ezt a kártyámat cseréltem el a 4550-re, mert azt hittem, jobb. Itt sokat csalódtam ( a 64 bit miatt ) a kártyában, és vertem magamat, hogy ilyen ostoba cserét csináltam

2200+ proci / 2gb ddr ram / Hd 4550 <--- Ezt be tudtam számoltatni egy 9600 Gt-be :)

5600+ proci / 4gb ddr2 ram / 9600 Gt Itt már váltani kellett. Megtetszett a vörös oldal, és egy jó árban lévő kártya lett a választásom :) ---> HD 3850 --->Hd 4850 :)

X2 250 <--- ez volt az első komolyabb többmagos processzorom :) / 2x4Gb ddr3 / Hd 6850 OC

Itt jött valami 3 magos AMD, de azon hamar túl is adtam, mert nem tudtam feloldani a 4. magot.

Phenom II 955 BE

FX 8320 / 2x8gb ddr3 / R9 380 :)

Én ennyire emlékszem sajnos :( :)
Ennél feljebb félek jelenleg váltani, mert nem tudom, megéri-e az FM2+, mivel az utóbbi konfig most lett összerakva, vadonat új alkatrészekből.
A Phenomos gép 4 évig volt használva. Persze az FX-es konfig ennyit nem fog kihúzni, mivel hihetetlen tempóval fejlődnek a játékok, és az alkalmazások.

Üdv. Tubica :R :)

[ Szerkesztve ]

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#29) ViZion válasza Tubica (#28) üzenetére


ViZion
félisten

A játékokkal gondoskodnak róla, h pár évente lehessen cserélni a konfigot... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#30) SHO(KER


SHO(KER
csendes tag

Sziasztok!

Nekem viszonylag kevés gépem volt, ugyanakkor csakis desktop, általában sokáig használtam egy-egy összeállítást. Az első egy 386 DX 40MHz (AMD) processzoros gép volt, 4 MB RAM-mal és egy 80 MB-os vinyóval (1993-ban!) :DDD
Utána volt pár Intel, kb. 5 éve tértem vissza AMD-re, jelenleg egy FX-8350 processzoros gépet használok.

[ Szerkesztve ]

(#31) Televan74 válasza mackosajt (#23) üzenetére


Televan74
nagyúr

Sabertooth 990FX r2 lap azért nagyon ott van. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#32) V!ck válasza Televan74 (#31) üzenetére


V!ck
aktív tag

az a lap az almom csak nem eri meg valtani :(

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#33) Televan74 válasza V!ck (#32) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én már AM4 -be fogok gondolkodni. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#34) VirsLee


VirsLee
őstag

35 vagyok, én 8086-tal kezdtem hosszú a sor, amik biztosan voltak:
286, 386SX, 486DX266, Cyrix 5x86, AMD K5, Intel Pentium-2-3, AMD Duron-Athlon most egy 7870k van a gépemben. Notebook fronton Celeron, Turion, TurionX2, C2D, i5, i7 (a végén már nem volt beleszólásom, mert céges) Gyakorlatilag arra várok, hogy mikor jön már ki valami komolyabb asztali proci, igazából már az is mindegy, hogy APU-CPU vagy mi lesz, csak adjanak már ki valamit :)

(#35) ViZion válasza Televan74 (#33) üzenetére


ViZion
félisten

Malibutomi épp linkelte az újabb hírt [link], valami csak lesz már... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36) Televan74 válasza ViZion (#35) üzenetére


Televan74
nagyúr

Most olvastam én is és már válaszoltam is rá. :R

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#37) ViZion


ViZion
félisten

Érdekesség... vagy hülyeség inkább. Szelfi miatt meghalni tényleg nagy buli :W

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#38) Habugi válasza ViZion (#37) üzenetére


Habugi
addikt

Senki halálának nem örülök de a magam részéről én erre csak annyit tudok mondani hogy Darwin dolgozik..! :K

"a szelfibaleset fogalma mára teljesen beépült a köztudatba"

Kiválóan jelzi milyen mélyen tart momentán az emberiség..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#39) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

no adjon isten szép jó reggelt az Uraknak.
jövök már ide is, mert anno én is AMD fan vagy fun voltam (soha nem tudom hogy kell írni) :DDD

nekem is volt sok féle fajta AMD-s gépem.
VGA-m mindig is Radeon volt. az oka egyszerű volt... szerettem azon vga-kat.
mivel soha nem jáCCottam, így soha nem volt viszonyítási alapom :C

de ezt itt mindenki tudja.
kipróbáltam majdnem mindent, kivéve a VIA procit ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#40) CJ4567 válasza ViZion (#8) üzenetére


CJ4567
veterán

Celeron 2.4GHz, 1GB ram, FX5200. Utáltam :DDD

No Sana No Life

(#41) Televan74 válasza ViZion (#37) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ez 2014 -es sztori. :(

Fényképezkedés közben 80 méter mély szakadékba zuhant és szörnyethalt egy lengyel házaspár Európa legnyugatibb pontján, a portugáliai Cabo de Roca szikláinál szombaton. A negyvenes éveiben járó házaspár jobb látószöget keresve átlépte a korlátot, és egy szikla pereméről a mélybe zuhant. A hatóságok helikoptert és 14 tűzoltót küldtek a mentésre, de már csak a két holttestet találták meg. A mentést nehezítette a labilis geológiai környezet. A tragédia a házaspár 5 és 6 éves gyermeke szeme láttára történt, a kicsik pszichológus segítségére szorultak. A szerencsétlenül járt szülők a gyerekeket kérték meg, hogy fotózzák le őket.

Idióta marhák! :(((

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#42) ViZion válasza Habugi (#38) üzenetére


ViZion
félisten

Engem is az lepett meg, h ilyen világméretű ez a hülyeség. Mint a pranking vagy mi volt régebben. Ennyire kellenek a faszbúkra a lájkok? Hihetetlen :U

Üdv az újabb látogatóknak! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#43) Lacielvtárs válasza ViZion (#42) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

engem a szelfi halállal kapcsolatban még az lep meg hogy a szelfi botokoat meg úgy értékesítik mint ha alapvető eszköz lenne az ember életében...
kíváncsi leszek mikor fog jönni majd az esernyő fogantyú mely átalakítható szefli bottá, vagy a wc-kefe nyele, mely 2in1, aliasz szelfibot ;]
de még nyugtat a tény hogy a mozzilla helyesírás ellenőrzője hibának véli ha lírom hogy szelfibot és nem ajánlja fel a javítását :DD
van még remény hogy el fogjuk hamarosan a szelfibotot, mint terméket :DDD
vagy majd lehet ahhoz is alkalmassági vizsga kell majd :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#44) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#43) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem csak úgy értékesítik, hanem úgy is keresik őket sokszor..

Véleményem szubjektív...

(#45) Beretvás


Beretvás
addikt

Hali..

nekem az elsö egy jo kis amd athlon 64 x2 4200+volt egy akkor még ati hd 3600 assal nagy passzivhütös volt.. imádtam, ez már ddr2 ramokkal ment, valami ratyi foxkon lapban... :P

(#46) varmi2


varmi2
nagyúr

Első cpu: nem emlékszem valami 1000MHz amd proci
Második cpu: Amd Athlon 3000+
Harmadik cpu: Amd Athlon II x2 250
Negyedik cpu: Amd Phenom II x4 955 (jelenleg is üzemben van 4GHz órajelen, csak játékgép)
Ötödik apu: Amd Athlon 5350(netezés, zene, 24/7ben üzemel)
Hatodik apu: Asrock QC5000itx/ph(htpc)

Plusz volt egy Packard bell noti, Athlon64 x2 cpu-val, ez az egy volt csalódás, iszonyat lassú volt, pedig akciósan volt 200k, valamikor 2008ban

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#47) ViZion válasza Beretvás (#45) üzenetére


ViZion
félisten

Hála a nagytalpúnak a Foxcon, Mercury és hasonlók már eltűntek. ;] De utáltam javítani is, minden Mercurynak az volt a bánata, h nem lehetett megmondani mitől nem indul néha. Gondolom mikrorepedések, forrasztási betegségek voltak a hőingástól.

Abit-ot sajnálom, az nem volt rossz. Asus fan vagyok már :B , itt a története röviden [link]. Érdekesség, hogy Tom's HW-n az Asus M5A99FX Pro R2.0 lett a legjobb (nyilván ár/értéket is figyelembe véve, mert egy Saber azért odabaszcsizik, csak nem túl ócó :((( ) [link]

varmi2: laptopban nem ajánlok én sem AMD-t. Sajnos csak a nagyon alja, leggyengébb modellek kerülnek forgalomba, és akkor sem olcsón többnyire. Valaki megveszi, utána persze hogy az lesz, h AMD sz@r. Főleg itthon, ahol a mérnöknek készülő gyereknek megveszi anyuci a 100k laptopot... utána meg pislognak, h "sz@r".

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#48) V!ck válasza ViZion (#47) üzenetére


V!ck
aktív tag

A Foxconn ugy tudom nem tunt el, az intel gyari lapjait gyartja. Vagy csak gyartotta? Illetve sok aruhazi intel konfigban van/volt Foxconn lap.

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#49) hackeeeee válasza V!ck (#48) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Plusz a hátlapi csatlakozókat még ők gyártják, általában.

Véleményem szubjektív...

(#50) Lacielvtárs válasza ViZion (#47) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

(*_*) +99999 az abitnak. Anno volt abit nf7 lapon, imadtam. Mar amennyire en tudok imadni egy alaplapot :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.