Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43551) zuzu000 válasza Mister_X (#43549) üzenetére


zuzu000
őstag

Nem, de mar megoldodott. Azert akartam psn accountot valtani, mert nem tudtam bejelentkezni az egyikbe, de a gt5 menteseket nem akartam elveszteni. Ez mar nem problema, sikerult bejelentkezni, (100x jelszo probara).
Most viszont ps3 on nem enged belepni. Error kod: 80710092. Router reset volt, gepen be tudok jelentkezni.

(#43552) Bogyi007 válasza WhiteWalker (#43543) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én vettem egy M-tech vezetéknélkülit azzal nincs gondom...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#43553) WhiteWalker válasza Bogyi007 (#43552) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Sok tanuló pénzt kifizettem már az idők során...maradok a gyárinál... :))

(#43554) zuzu000 válasza zuzu000 (#43551) üzenetére


zuzu000
őstag

Megoldódott, kicsit vártam, már megy. Elnézést a szerencsétlenkedésért :D :R

(#43555) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Tegnap sikeresen tulajdonosa lettem egy PS3 Slim 320Gb-os konzol-nak! :))

A gép a héten érkezik meg, sikerült jó áron beszereznem, garanciával!

Remélem nem gond, ha a topic lakóit felveszem a barátlistámra!

Egy kérdésem/kérésem volna hozzátok: PSN+ előfizetést meg tudna osztani velem valaki?

Jó játékot mindenkinek és szép napot!

(#43556) Mister_X válasza FuRiONight (#43555) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem lehet megosztani a Plus accountot. Ha nagyon akarsz, akkor nem lehetetlen venni egy 6000Ft-os feltöltőkártyát és Store-on venni egy 3 hónaposat vagy szintén 4500Ft-ért dobozosan Plus kulcsot.

De tudod mit, van egy jó hírem: lehet szerezni 1 hónapos potya trialkulcsot Plushoz :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43557) FuRiONight válasza Mister_X (#43556) üzenetére


FuRiONight
őstag

Úgy értem, h a játékok, amit psn+-nál adnak azokat meg lehet osztani, én úgy tudom hogy ilyet lehet nem?

Trial-t h tudok szerezni? :)

(#43558) Mister_X válasza FuRiONight (#43557) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Plusos játékokat nem lehet megosztani.

A trialért egy fb oldalt kellett like-olni, de emlékeim szerint még nekem is van egy kulcsom. Délután feltúrom az emailjeimet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43559) FuRiONight válasza Mister_X (#43558) üzenetére


FuRiONight
őstag

Értem, és ha veszek psn+, és a barátom másik accountja is psn+-os, akkor sem tudom letölteni azokat a játékokat?

(#43560) Mister_X válasza FuRiONight (#43559) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Plusos játékokat nem lehet megosztani. Jó is lenne, ha havertól behúzhatnám az elmúlt egy év tartalmait, vennék is egy egyterrás vinyót...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43561) FuRiONight válasza Mister_X (#43560) üzenetére


FuRiONight
őstag

Basszus, pedig azt hittem lehet ilyet. Akkor mi lehet megosztani?

(#43562) Tegla80 válasza Mister_X (#43560) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Maradjunk annyiban inkább,h lehet! :K
a régi gépemen is meghagytam a plus-t amit eladtam.
Barát vette meg,accal nem tud belépni a store ba,csak ha ott vagyok(írom a kódot és fellépek),de az addigi játékok mennek rajta,sőt ha újra belépek neki,leszedheti az azóta letöltöttjeimet is gond nélkül.

ha mindkét gépen fent van a plus os acc,akkor mind2 gépen elérhető a teljes tartalom! Igaz ehhez nagyfokú bizalom kell,mert mint írtam anno "itt", beengedsz,átírom a dolgaid és buktad az accod,plus od,mindened.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#43563) Bogyi007 válasza Tegla80 (#43562) üzenetére


Bogyi007
veterán

Így van, megadható egy másik gépre is a profil, de ehhez nagyfokú bizalom szükségeltetik.

Én is megosztottam az előfizetésemet egy ismerősömmel amikor az Uk Storeban akciós volt. Iceakosnal vettem feltöltőkarit fontban és akkor átszámítva az előfizetés arányosan kijött 9600 forintból és ezt osztottuk meg egymás között....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#43564) Xirtam


Xirtam
veterán

Valaki nem akar gépet cserélni? :U :DDD

(#43565) Def26 válasza Xirtam (#43564) üzenetére


Def26
félisten

Mit mire?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43566) Xirtam válasza Def26 (#43565) üzenetére


Xirtam
veterán

X360 - > PS3

[ Szerkesztve ]

(#43567) Def26 válasza Xirtam (#43566) üzenetére


Def26
félisten

Ennyire? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43568) Mister_X válasza Xirtam (#43566) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Attól függ ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43569) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Kinek van itt Avermedia Game Capture-je?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43570) Tegla80 válasza Mister_X (#43569) üzenetére


Tegla80
addikt

:B
van más is :K
valaki írta a múltkor.csak most nem ugrik be ki volt.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#43571) sly54


sly54
tag

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani,hogy a GT 5-ben van arra mód,hogy a pl.24 órás játékoknál meg lehessen szakítani a játékot és pl.másnap folytatni,mert én nem találtam ilyen lehetőséget(lehet én vagyok béna)?Köszi a válaszokat előre is

(#43572) dilipok válasza sly54 (#43571) üzenetére


dilipok
veterán

igen, van. Boxba kiallva lehet kilepni, majd kesobb onnan folytatni.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43573) Tegla80 válasza sly54 (#43571) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
nem száz,mert csak hallottam olvastam ,h valami ilyesmi: (Én nem csinálom a szinglit)
-a boxban lehet menteni kerékcsere alatt.Majd kilépsz és a kövi bekapcsoláskor onnan kell folytatnod.(ha mást csinálsz buktad az addigit. Ílyesmi volt a GT4 ben is,anno)
jah és ez alapban nincs benne,dug netre a gépet ha régen nem volt fent,mert pecs-ben jött vmikor a ficsőr.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#43574) Goldwin válasza Mister_X (#43569) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Úgy emlékszem, hogy Francis89-nek van.

[ Szerkesztve ]

(#43575) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Új szerzemény:

Zavvi-ról, jóárasítva :) A 2. rész megvan eredetiben PS2-re is egyébként.

(#43576) Mister_X válasza NeoExDeath (#43575) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ilyen nekem is kell :O Aztán össze is dobnék Paintben három dobozképet és ki is raknám a falra dobozostul (van pár üres).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43577) Goldwin válasza NeoExDeath (#43575) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Good Choice! :C
Jó szórakozást!

[ Szerkesztve ]

(#43578) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Mister_X Ez a playstation plus trial dolog engem is érdekelne ha megleled hogy hogyan is csináltad akkor légyszi értesíts ! köszönöm.

Nincs meg valakinek az MW2 ? Special ops-ot kipróbálnám szívesen co-opban.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#43579) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Változott a helyzet , most már csak az Uncharted első részét keresem , első kiadásban , tehát nem platinum vagy essential....
Jó állapotban,karcmentesen és kézikönyvvel , és lehetőleg BP-i átvétellel...akinek van,dobjon egy privit , köszönöm.

Köszönöm azoknak akik eddig üzentek :R

(#43580) akos90 válasza RohamDroid (#43578) üzenetére


akos90
tag

Ps plus 30 napos trial itt található. (Csak UK store)

Bankkártya adatokat meg kell adni, hogy aktiválják a trialt (Én magam se tudom miért), de utána lehet is törölni account management-ből. Még annyit, hogy kulcs aktiválás bankkártya megadás után automatikusan auto fundingra rakja az accountot amit érdemes kikapcsolni ha nem akarod hogyha lejár a plus akkor bankkártyáról leemelje a pénzt. Amit szintén account management-ben lehet. Egyébként nekem sima itthoni otp-s master cardal ment minden.

Szóval ott a link ezen az oldalon regisztráltok utána vissza mentek erre az oldalra és lent lesz egy try a claim vagy valami hasonló feliratú kék gomb arra katt és kapod is a kódot.

[ Szerkesztve ]

(#43581) #49155328 válasza akos90 (#43580) üzenetére


#49155328
törölt tag

Magyar bankkártyával nem tudsz UK store-on fizetni, így nem kell aggódni az auto funding miatt.

(#43582) NeoExDeath válasza akos90 (#43580) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Hát ez tényleg nem rossz, köszi. Ez az egy próba hónap egy ICO & SotC duóra pont elég, úgyis kiváncsi voltam azok milyenek HD-ban :) Pár nap és elérhetőek elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#43583) FuRiONight


FuRiONight
őstag

PS3-hoz csak bluetooth-os füles jó vagy usb-s is lehet?

[ Szerkesztve ]

(#43584) Tegla80 válasza FuRiONight (#43583) üzenetére


Tegla80
addikt

nekem usb-s van,műxik

Sony® & PlayStation®

(#43585) 3RROR


3RROR
aktív tag

Sziasztok.Lenne egy kérdésem.Éppen az AC Brotherhood trophy-ait csinálom és van köztük egy amihez össze kellett gyűjteni a tollakat.Ezt én meg is csináltam de nem kaptam meg a trophy-t.Miért van ez?(Szeretném 100%-ra vinni a Trophy-kat ezért kérdezem)

(#43586) dilipok válasza 3RROR (#43585) üzenetére


dilipok
veterán

ezek szerint megsem szedtel ossze mindent... idegesito egy achievment, az biztos

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43587) 3RROR válasza dilipok (#43586) üzenetére


3RROR
aktív tag

De össze van.Le is raktam a ládába ahova kell és írja hogy 10/10....

(#43588) james001 válasza 3RROR (#43585) üzenetére


james001
veterán

A BH-ban vannak glitch trófeák,nekem a Subject 16 féle puzzle-kért járó trophy-t nem adta meg,van rá valami "eljárás" hogy hogyan kell előhozni,asszem nem szabad felfrissíteni a játékot.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#43589) 3RROR válasza james001 (#43588) üzenetére


3RROR
aktív tag

Netre van kötve folyamatosan a PS.Más egyéb eljárás nincs?Anélkül hogy újrajátszom az egészet....

(#43590) RohamDroid válasza FuRiONight (#43583) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Nekem a kocsim kihangosítója van rátanítva..

akos90 : Köszi a linket!

Üdv.: Csaba

(#43591) james001 válasza 3RROR (#43589) üzenetére


james001
veterán

Próbáld meg azt,hogy töröld ki a Game Datát (a Save Datát ne!),és utána lépj vissza a játékba,de cancel-ezd le mikor felajánlja az update-t,utána lépj be a profilodba hátha odaadja a trófeát. Ha nem akkor más nincs,max tényleg az hogy még egyszer végiggyűjtöd a tollakat frissítés nélkül.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#43592) xpsyx válasza akos90 (#43580) üzenetére


xpsyx
tag

Ha jól értelmezem, ha már voltam plus-os, akkor ez nem működik? Köszi

PSNID: xPxSxYx | iPhone Xr | Macbook Pro M1

(#43593) 3RROR válasza james001 (#43591) üzenetére


3RROR
aktív tag

Sajnos nem segített...Még direkt odamegyek a ládához hogy kiírja mind megvan.Az lenne a baja hogy felszedtem egyet még régebben és beleraktam a ládába.Most megszereztem a maradékot és azt is.Lehet nálam kéne lennie mind a 10-nek?

(#43594) xpsyx válasza 3RROR (#43593) üzenetére


xpsyx
tag

úúúúú, emlékszem sima kettesben 100-at kellett összeszedni :D

PSNID: xPxSxYx | iPhone Xr | Macbook Pro M1

(#43595) 3RROR válasza xpsyx (#43594) üzenetére


3RROR
aktív tag

A 2-ben legalább nem voltak bugok.Annak meg is van az összes Trophy-ja.

(#43596) 3RROR


3RROR
aktív tag

Amúgy ha kitörlök minden ami a játékkal kapcsolatos akkor eltűnnek a trophy-k?

(#43597) MasterMark válasza 3RROR (#43596) üzenetére


MasterMark
titán

Valószínűleg nem.

Nem sok az a 10 toll, csinálj egy új játékot, és szedd össze megint, hátha megadja.

Switch Tax

(#43598) 3RROR válasza MasterMark (#43597) üzenetére


3RROR
aktív tag

Tudom hogy nem sok de olyan helyen van 1-2 amit kb a 6-7 sequence-ben tudom megszerezni és van 9.Megoldaná akkor az is hogy új játékot kezdek?Nem kell semmit se letörölni?Olvasgattam kicsit külföldi oldalakon is és ott azt írták hogy az XMB menüben kell valamit csinálni.(?)

[ Szerkesztve ]

(#43599) james001 válasza 3RROR (#43596) üzenetére


james001
veterán

Egyik fórumon találtam:

"For those having issues getting the trophies to unlock, here is how I fixed the issue.

1. Deleted ACB file in Game Data Utility folder.
2. Loaded up game disc.
3. DECLINED update.
4. Let game install.
5. Went back to XMB.
6. Loaded up game again.
7. Installed update.
8. Started new story.

This worked for me as I'm now getting all the story related trophies. I hope this helps some of you."

Tehát ahogy írtam előzőleg,csak miután újrainstallált a játék lépj ki és utána rakd fel a frissítést,de mindenképp kezdened kell egy újat.
Egyébként ha mindent kitörölsz akkor a trophy-k nem törlődnek,mert azok az online ID-hez vannak kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#43600) 3RROR válasza james001 (#43599) üzenetére


3RROR
aktív tag

Rendben.(Remélhetőleg) utolsó kérdés.Nekem az essentialos kiadása van meg.Volt benne egy kód amit fel is használtam.Ha most újrakezdem az egészet akkor annak a kódnak már annyi?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.