Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42101) Mister_X válasza CocooN-z (#42100) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A PS3-as játékok többsége maximálisan 720p-s motorral dolgozik, itt a kép nem lesz felskálázva, mint Xbox360-nál.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42102) CocooN-z válasza Mister_X (#42101) üzenetére


CocooN-z
őstag

De ha force-olom 1080-ra akkor a PS, ha hagyom 720p-n akkor a TV skáláz nem?

Kár h semmilyen értelmes megoldás nincs :(

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#42103) Mister_X válasza CocooN-z (#42102) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Skáláz? Valahogy ez másképp működik a valóságban, mint ahogy azt sokan hiszik... ha csak ennyiből állna a mágia, nem kellene a drága hardver és akár 480p-ben mehetne minden.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42104) DM-Fan válasza CocooN-z (#42102) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A skálázás ez ezestben csak annyi, hogy a TV a saját natív felbontásán jeleníti meg a 720p képet, magyarán "széthúzza" 1920x1080 pixelesre az 1280x720-at, vagy amennyiben épp az adott PS3 játék fut. Itt nem arról van szó, hogy újraszámolja a poligonokat, recétlenít, újrarenderel. Ha úgy tetszik, ez egy nagyítás, ezért nem kell csodákat várni tőle.

Get Moded!

(#42105) buci30 válasza supercow (#42098) üzenetére


buci30
addikt

BIG THX! :R

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#42106) Ghard válasza CocooN-z (#42102) üzenetére


Ghard
őstag

Hát gowra nincs,de amit lehet játssz PCn.

(#42107) Sanyi.mTs válasza supercow (#42087) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

"10th April: Metal Gear Solid HD Collection"

ez érdekes, mert az IGC-ben nincs benne, de ha külön rákeresek, akkor megvan. :W

ha nem írod, akkor ez kimaradt volna nekem (a letöltési listámból)

(#42108) CocooN-z válasza DM-Fan (#42104) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nha, erre gondoltam csak lehet rosszul fogalmaztam kollégánknak :)

Nézegettem tecső videókat mindenféle felbontásban, sokféle minőségben, de mindegyiken látszódik sajnos...talán tényleg kezdd eljárni a PS3 felett az idő :) Mondjuk a vicc az h tényleg a GOW3 ban jelen van ez dettó, csak ott valszeg figyeltek rá.

:R

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#42109) koczo.s


koczo.s
csendes tag

Sziasztok. Egy ève van ps3om. Most ruháztam be egy 3D tvbe. Az lenne a kèrdèsem h ÌROTT bluray 3d filmet lejátszik? Meg mkv-t? Mert egyszer azt olvasom h igen egyszer meg h nem. Ha valaki tudja segítsen már lègyszives mert n akarok potyára beruházni egy 3D lejátszóra. Köszi

(#42110) tDr1v3r válasza koczo.s (#42109) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem, és nem... továbbá olvasd el a topik címét is.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#42111) koczo.s válasza tDr1v3r (#42110) üzenetére


koczo.s
csendes tag

Topik? Az mi? Az irot dvdt hogy hogy viszi?

(#42112) MasterMark válasza koczo.s (#42111) üzenetére


MasterMark
titán

Téma, témakör...

tDr1v3r: Valószínűleg családi videókról van szó...

Switch Tax

(#42113) tDr1v3r válasza MasterMark (#42112) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Jancsika.szulinapja.2012.720p.BluRay.DTS.x264.HuN-MWT

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#42114) james001 válasza tDr1v3r (#42113) üzenetére


james001
veterán

Mekkora trollok vagytok :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#42115) lacko6


lacko6
senior tag

Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne hogy nem-e ismeri valaki,azt a játékot amikor egy pszichiátriai intézetben kell verekedni a betegekkel olyan mortal féle.Ano ps1-re volt de be is tiltották.

(#42116) james001 válasza lacko6 (#42115) üzenetére


james001
veterán

Thrill Kill?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#42117) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Agyam eldobom a hardveraprós csürhe miatt :W Nevetséges, hogy mi milyen ajánlatok jönnek... csemege:
- "Hali, 2000-ért vinném a GOW3-at személyes átvétellel"
- "Udv 500ert mit adsz." [":F ennyiért vegyél levegőt, de jó mélyet...]
- "Szia, 5000Ft-ért vinném a Move Starter Packot"
Aztán alapból mindent nyomott áron adok, mert kell a pénz a javítás miatt, de ezek még a 0Ft-ból is alkudnának :W Szerencsére azért vannak normális emberek is, SC2, GT5 el is kelt a meghirdetett áron, GoW3-at meg holnap adom postára.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42118) james001 válasza Mister_X (#42117) üzenetére


james001
veterán

Nyugi,ez gyakori dolog :D Nekem is jöttek már itt is és a jatekaim.hu-n is olyan ajánlatok hogy a falnak rohantam majdnem tőle.
Egyébként ma rám is írt egy srác hogy vinné a Shift 2-őt 500 ft-ért :U Aztán írtam neki hogy vicces fazon,de aztán még kérdezgette lenne bármid 500 ft-ért? :DDD Röhögtem egy jót. :C

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#42119) Mister_X válasza james001 (#42118) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lehet ugyan az a srác :C Ment pü :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42120) lacko6 válasza james001 (#42116) üzenetére


lacko6
senior tag

Igen ez volt.
Köszi. :R

(#42121) Edgeri válasza tDr1v3r (#42113) üzenetére


Edgeri
senior tag

:DDD :C

Üdv, Edgeri

(#42122) Bogyi007 válasza Edgeri (#42121) üzenetére


Bogyi007
veterán

1000 forintért is ajándék volt a 2010 World Cup South Africa.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#42123) Edgeri válasza Bogyi007 (#42122) üzenetére


Edgeri
senior tag

?

Üdv, Edgeri

(#42124) Bogyi007 válasza Edgeri (#42123) üzenetére


Bogyi007
veterán

Témához volt hozzászólás csak éppen rád nyomtam. ;-)

500 forintért már tényleg nem tudom mit lehetne venni...
Egy üres BR lemez drágább (legálisan persze)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#42125) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Arcképekből hirtelen úgy tűnt, mintha egy ember beszélgetne önmagával. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42126) Edgeri válasza leslieke (#42125) üzenetére


Edgeri
senior tag

Valójában ez így van, csak két regisztrációval nyomom :DDD . Illetve ő. Azaz én, szóval érted :DDD
De ha már OFF, akkor megkérdezném a nagyközönséget, hogy hol tudok avatar képet váltani, mert az én beállításomnál csak régi képek vannak, és olyanok meg sem jelennek, amiket itt pár ember arcként visel :F

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#42127) leslieke válasza Edgeri (#42126) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azok egyéni arcképek, bővebb infó itt: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42128) Edgeri válasza leslieke (#42127) üzenetére


Edgeri
senior tag

Köszönöm, meglesem!

Üdv, Edgeri

(#42129) Mister_X válasza Edgeri (#42128) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha nem bannoltak nemrég, akkor jogosult vagy, mert több mint hét éve regisztráltál és senior tag vagy.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42130) Edgeri válasza Mister_X (#42129) üzenetére


Edgeri
senior tag

2001 óta vagyok itt, és megkaptam ;)

Üdv, Edgeri

(#42131) Bogyi007 válasza Mister_X (#42129) üzenetére


Bogyi007
veterán

LoL, most látom hogy Edgerivel még a rangunk is ugyanaz.
Nekem nem tűnt volna fel, hogy nem csak én vagyok "kötözni való bolond" :-D

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#42132) Edgeri


Edgeri
senior tag

Van némi játék akciózás az MM-ben (10. oldal): Katalógus

Üdv, Edgeri

(#42133) ldave


ldave
félisten

Bioshock Infinite-et vesz valaki? 9-10 pontos tesztek nagyon felkeltették az érdeklődésem, pedig nem terveztem első napos vételnek.

@ dilipok: nekem PS3-ra van meg első rész, bár nem játszottam még végig :B

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#42134) dilipok válasza ldave (#42133) üzenetére


dilipok
veterán

pc-re :B az elso 2 resz is arra van meg. Viszont egyertelmuen jo ertekeleseket kapott :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#42135) Bogyi007 válasza Edgeri (#42132) üzenetére


Bogyi007
veterán

Így jobban böngészhető talán:

Az ár csúszkát tegyétek 5000-re hozzá.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#42136) DM-Fan válasza ldave (#42133) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nekem elő van rendelve, remélem holnap már mehetek is érte!

Get Moded!

(#42137) DM-Fan válasza DM-Fan (#42136) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Na, szóltak is, hogy holnap átvehető a Bioshock Infinite. Elég derekas értékeléseket kapott a játék. Mondjuk számomra ez már az évekkel ezelőtti első látványtervek és rövid gameplay szösszenetek alapján nyilvánvaló volt, hogy kb. az évtized FPS-se lesz. Már alig várom, hogy belevessem magam!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#42138) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

UFC Undisputed 3 játékkal valaki játszik ?
Kéne belőle egy kis felvilágosítást ... Istenért nem tudom a Carrer mód lényegét áttekinteni és azt se értem, hogy miért tölt olyan "xxxxx" sokat :K

Dr. Student

(#42139) CocooN-z válasza DM-Fan (#42137) üzenetére


CocooN-z
őstag

Egyszer elkezdtem az 1 et, de mivel azon a gépen csak egy HD2400XT elvette a kedvemet (tudomtudom :D most lenne esély h bepótoljam :))

Tényleg ennyire korszakalkotó lenne játékélmény szempontjából? Az a kis gameplay amit anno toltam az elsővel bejött.

M

ui:furanagyfejevanalánynak :D

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#42140) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Na, Bioshock Infinite itt van a kezemben, így pár óra játékidő után azt mondom, hogy nagyon megérte várni rá, ugyanis zseniális a játék, ahogy anno az első Bioshock is az volt. Aki szerette a játékot, az semmiképp ne hagyja ki!

Grafikailag semmi világmegváltó dologra nem kell számítani, Unreal Engine hajtja a játékot, ez nagyjából ugye garantál egy minőségi szintet, de ugye tudjuk a PS3-nak ez annyira nem erőssége, szóval pixel, meg recés élek vannak becsülettel, de PC-n biztos, hogy makulátlan.

A környezet gyönyörű, a repülő város fantasztikusan néz ki. Szerintem semmit nem spoiler-ezek el azzal, ha azt mondom, hogy játékmenet nagyon Bioshock-os: folyamatosan szerezzük meg a fegyvereket, illetve a plasmid-okat (amiket itt vigor-oknak neveznek és az "üzemanyaguk" itt salt névre hallgat) és ezeket egyaránt folyamatosan fejlesztenünk kell a játékmenet során, itt is megvannak a vending machine-ek. Később megkapjuk oldalbordának az Elizabeth nevű hölgyeményt, aki kiszolgál minket lőszerrel, salt-tal, pénzzel és nyitogat nekünk zárakat is, ahogy azt már láthattuk a gameplay videókban is. A korábban megszokott hack-eléssel (logikai, ügyességi feladatok voltak ezek, afféle mini-game formájában) viszont eddig nem találkoztam.

A játék tényleg olyan, mint egy művészi alkotás, a sztori most is nagy erős, megtűzdelve irodalmi igényességű idézetekkel és zenékkel, csak úgy árad a hangulat a játékból.

Nagyon erősen ajánlott a beszerzése az FPS szerelmeseinek, pláne ha tetszett az első rész.

Szép steelbook-ot is kaptam előrendelői ajándékként a játék mellé, aminek csak kvázi a gerincéből (és a hátoldalából) derül ki, hogy a Bioshock Infinite-et rejti. Minden fillért megért, ahogy a múltkori Tomb Raider is!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#42141) lipido


lipido
senior tag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni. Olyat lehet csinálni, hogy 1 gépet 2 monitorra rákötni dual-ban?

(#42142) MasterMark válasza lipido (#42141) üzenetére


MasterMark
titán

Nem hiszem. Maximum klónozva.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#42143) Ghard válasza lipido (#42141) üzenetére


Ghard
őstag

Csak a ps3at nem lehet. Külön eszközzel elvileg lehet ami klónozza a jelet és továbbítja a monitorra. Pl tv tunerre rákötöd pcn és máris tudod több monitorra továbbítani.
Egyébként van pár játék ami támogatja a több megjelenítőt. GT5 3 megjelenítőn
Utóbbihoz 3 ps3 kell és 3 gt5 játék :)

[ Szerkesztve ]

(#42144) DM-Fan válasza Ghard (#42143) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nagyon hasonlóval játszottam a tavalyi videojáték expón, csak az profibb módon volt megcsinálva, jobban összeért a három monitor (szerintem a kávájuk is keskenyebb volt), brutál force feedback-es kormány volt príma pedálokkal és az egész eleve be volt építve egy korrekt burkolatba.

Get Moded!

(#42145) lipido válasza Ghard (#42143) üzenetére


lipido
senior tag

Köszi mindekinek.. Ilyet találtam én is. Azért az brutál, hogy ha van 2 tv-m/monitorom akkor nem tudom teljesen kihasználni, scak ha van 2 ps3 gépem és hálózatba teszem..

(#42146) Mister_X válasza lipido (#42145) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már miért lenne brutál? Nem erre lett kitalálva, nem erre lett megtervezve. Ez olyan, mint ha az lenne a brutál, hogy az Xboxokok nem támogatják a Blu-rayt, pedig médiacenterként reklámozzák.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42147) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Olyan problémám van, hogy a PS3-am sajnos néha azt csinálja játék közbe elmegy a kép, és pár mp után visszajön .... ez mitől lehet... valamikor nem jelentkezik, de valamikor pedig egymás után 10x csinálja, mondjuk ilyen csak egyszer volt.

Dr. Student

(#42148) Nayrobi válasza Dr. Student (#42147) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nekem a laptopom van kikötve tvre hdmi kábellel és néha ugyanezt csinálja, nálam a kábel a hibás, de mivel csak nagyon ritkán csinálja, hetente 1x vagy 2x, ezért még nem cseréltem le.

(#42149) lipido válasza Mister_X (#42146) üzenetére


lipido
senior tag

Azért kicsit más a 2 dolog! A játékot lehetne több képernyőn is játszani, vagy akár filmet is nézni rajta..térhatás jobban érvényesülne!

(#42150) Mister_X válasza lipido (#42149) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem, nem más. Nem erre lett kitalálva, innenstől meg kár rágódni ezen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.