Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#78201) gorgo válasza Mercutio_ (#78200) üzenetére


gorgo
őstag

Késő tavasz kora nyár, személy szerint nem terveztem vöröset!

Jössz?
Jönnél?

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#78204) .mf válasza gorgo (#78198) üzenetére


.mf
veterán

Jelen!
A "mit" részt rátok bízom - voltam már borkóstolón, és hát.. nem lennék jó sommelier :D Néhány olcsóbb jobban tetszett, mint a drágák, de amúgy sem éreztem ki belőlük a sorolt különbségeket. Felőlem akár kannás is lehet ( ;] ), csak legyen kóla mellé ( ;] ;] ) (na és most felöltöm a tűzálló kabátot és kövezés-biztos páncélt :DDD )

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#78205) rbalint88 válasza .mf (#78204) üzenetére


rbalint88
addikt

"mindegy, csak üssön" ? ;]

engem érdekelne a találkozó, de nem kell így felcímkézni, mert úgyis bebaszás lesz a vége :DDD azért összerakhatunk egy borsort, hogy nem csak céltalan ivászat legyen, hanem úgy tűnjön, mintha értenénk is hozzá :P
a sor elejére egy Benedek Epreskert Sauvignon Blanc-nal benevezek.

(#78206) Mr.Csizmás válasza rbalint88 (#78205) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mikor jaromirozunk? ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78207) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#78206) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van kerthelyiség?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78208) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#78207) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ooo fck

majd jöttök hozzám a tetőre a 10.-re ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78213) Jahno válasza Mercutio_ (#78172) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem ahhoz négyszer jött vissza a szakértő, már faszkivolt mindennel is.

(#78214) crey válasza m3ss (#78195) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nahát :D Csak nem ott megen?

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#78215) crey


crey
MODERÁTOR

btw. zöldre ötlet, ahol a kreatívjaink készültek: Szigetcsúcs. Hétvégén valószínűleg tele van baszarintva emberrel, de hétköznap talán jó lehet. Szép környék nagyon. :)

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#78216) TayRol


TayRol
veterán

Melyik topikban érdemes rákérdezni (ha van ilyen egyáltalán) mikrofon portokra? Vennék a cégnek, ki is néztem egyet, de sajna ehhez (sem) értek...

(#78217) crey válasza TayRol (#78216) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Mennyi a keret?

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#78218) TayRol válasza crey (#78217) üzenetére


TayRol
veterán

Nagyjából ez. Szifon 11 Pro Max-szal kellene együtt működnie.

(#78219) m3ss válasza crey (#78214) üzenetére


m3ss
veterán

jah, visszatero helyszin a harmashatar, szeretik a parok :)
szigetcsucs sok belvarosinak kiesik sajna.
balint hmm pedig nem remlik, hogy karanten elott nagy porges lett volna fent. karanten ota itt a kevelyeknel is nagy a forgalom, remelem nem szoknak ide a nepek :DD

borozas engem is erdekel.

econ ott fent vannak lakohazak? az lazasag :)
kis mehikoi muzsika reggelre?
meg1

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#78220) Jahno válasza TayRol (#78216) üzenetére


Jahno
őstag

Átlagos prezentációra AKG wms mini szériák. Max. annyi, hogy 6-8at a csatornák miatt egy területen belül nem tudsz ekrakbi, de ár-értékben ezer éve a legjobb cuccok.

(#78221) spanyoll


spanyoll
addikt

Rémlik, hogy innen valakinek volt tapasztalata (tayrol talán) noise cancelling fülesekkel.
BT-sből most mi az amivel érdemes foglalkozni?
Vagy inkább vezetékes legyen és akkor már annyival jobb is?
Hangzást leszarom, botfülű vagyok. Minél kevésbé pálljon be alá a fejem hosszabb használat után és minél jobban kiszűrjön mindent ami nem az amit hallgatok.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#78222) rbalint88 válasza spanyoll (#78221) üzenetére


rbalint88
addikt

crey az embered, ő röpköd állandóan interkontinentálisan :)
szerintem nagyban függ a fejed, füled formájától és méretétől, hogy mi lesz kényelmes.
JBL E65BTNC-t próbáld ki. Nekem a sima E55BT van, szeretem, ami plusz az E65-ben, az a zajszűrés. olcsóbban van a T600BTNC, de az szerintem kényelmetlen lesz több órás használatnál, az napi közlekedéshez jó. Extreme Audio a hivatalos forgalmazó kisker egysége, van is sok kiállított füles és elég segítőkészek.

(#78223) crey válasza rbalint88 (#78222) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az a baj, hogy nekem amik vannak, azok horror összegek, és nem tudom hogy spanyoll ráakar-e költeni ennyit.

Nálam egy QC30 és QC35 II Bose is szolgálatot teljesít. A QC30 kicsi, és valóban kizár mindent körülötted, már csak az in-ear kialakítás miatt. Simán elketyeg 6-7 órát.

A QC 35 II szerintem romlott, mióta kiadta rá a Bose a legutolsó FW updatet, és azóta sem hajlandók rendbe tenni.

Hasonló árkategóriában a Sony WH-1000 XM3 ami még nagyon adja, de a Bose kényelmesebb szerintem (az új 700-as Bose még nem volt a fejemen).

Mentségemre legyen mondva a QC30-at a cégtől kapott karácsonyi giftcardból vettem meg (illetve a nagyrészét abból fizettem), a QC35 meg úgy lett meg, hogy 9,5 órát szenvedtem egy üvöltő kisgyerek mellett az Atlanta - Amszterdam járaton. Amszerdamban már semmi nem érdekelt :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#78224) gorgo válasza rbalint88 (#78222) üzenetére


gorgo
őstag

Ez a noise cancelling ez hogyan működhet...?? :F (mármint űszakilag. Ellentéteset hozzáadok? Itt nincs ellentétes (negatív) jel!
Nagyon kíváncsi volnék.

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#78225) Mercutio_ válasza gorgo (#78224) üzenetére


Mercutio_
félisten

Itten-e!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78226) Balinov válasza Mercutio_ (#78225) üzenetére


Balinov
félisten

na, ez jo kis video volt, koszi!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78227) Studi válasza gorgo (#78224) üzenetére


Studi
addikt

De van, a füles külső felén van egy mini mikrofon, amit azon hall, azt próbálja eliminálni. Elég nagy sikerrel. A konstans zúgásokat (repülő, vonat, folyamatosan működő gépek) nagyon jól kiszűri, az általános beszélgetést, változó zajokat inkább csak tompítja.

(#78228) crey válasza gorgo (#78224) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Végtelenül leegyszerűsítve egy rejtett mikrofon felveszi a külső zajforrás hangját, majd a fej/fülhallgató egy ellentétes amplitúdójú, de azonos frekvenciájú és hullamhosszú jelet generál, és ezt egyesíti a lejátszott zenével, viszont így a kívülről a fülbe érkező komponenseket kioltja.

Ahhoz hogy ezt egy fülhallgató jól csinálja, és ne verje szét a zene élményét, az kerül általában rohadt sokba, mert rengeteg mérnökóra, fejlesztés idő és drágább komponensek megléte az alapfeltétel.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#78229) gorgo


gorgo
őstag

Nagyon reggel volt még, bazzeg, hullámforma stb. Nem esett le... :U

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#78230) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, 1st gen Chromecast-ot melyik uj(abb)verziora erdemes lecserelni, hamar itt kockulunk?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78231) rbalint88 válasza gorgo (#78229) üzenetére


rbalint88
addikt

Eletart egy tukrot, megijed a zaj es elfut ;]

(#78232) spanyoll válasza rbalint88 (#78222) üzenetére


spanyoll
addikt

A drágább JBL jobbnak tűnik, mert legalább over ear cucc. Meglesem majd, köszike.

@crey:

Az az igazság, hogy költeni akarok rá, de nem annyit.
Sőt az igazság az, hogy semennyit nem költenék rá, de sokszor jól jönne, közeleg a 30. születésnapom, feleségem meg szegény pánikolni fog szerintem lassan, mert semmire nincs szükségem.
Jó, jól jönne sok minden, de valós szükségem nincs még egy órára, még egy sokadik valamilyen kacatra.
Legtöbb gyűjtőszenvedélyem levetkőztem, inni is csak társaságban iszom, no meg egy üveg pia születésnapra eléggé snassz és úgyis hamar elfogy.

Ezért gondoltam volna ilyesmit, max 30-40et engednék neki rákölteni, de ha 50-60ért vannak értelmesek akkor max kiegészítem.

Amit te írtál hát ja... Az a baj, hogy Bose-ről hallottam, hogy csodajó, de 100-at ha kiadok valamire, akkor az már szék lesz inkább.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#78233) .mf válasza gorgo (#78198) üzenetére


.mf
veterán

Bump - többiek? Csak ennyi érdeklődő van az Alcoholics anonymous gyűlésre? :DDD (mondom én, aki több, mint két hónapja egy korty alkoholt sem ittam)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#78234) Freddy76


Freddy76
addikt

Élményvezetésen volt itt valaki közületek? Sógorom most lesz 50, szeretnék neki valami különleges ajándékot, amit máshogy nem él át. Tehát nem egy újabb üveg whiskyt vagy mittudoménmit, hanem valami extrát. Szeret vezetni, átlagos körülmények között él, egy szuperautó vágyálom számára. Arra gondoltam, befizetem egy McLaren MP4 vezetésre (a Lambó meg a Ferrari olyan snassz :DDD ). Ráadásul az egyik ilyen cégnél (elmenyvezetes.hu) akció van, a kiválasztott vezetés mellé vagy választhatok egy másikat, vagy duplázhatom az élményt, tehát nem két, hanem négy kört megy a pályán.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#78235) .mf válasza Freddy76 (#78234) üzenetére


.mf
veterán

"vagy duplázhatom az élményt"

Tehát a J1-en egy bögyös fiatal szőke ül? :DDD

Élményvezetésen nem voltam, meg ez totál szubjektív, kinek mi jön be; de amíg sportmotorom volt, rendszeresen jártunk ki versenypályákra (Kakucs, Euroring, H-ring) csapatni: jó móka, nem büntet rendőr, kevésbé balesetveszélyes, és sokat is lehet belőle tanulni.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#78236) Ear001 válasza Freddy76 (#78234) üzenetére


Ear001
addikt

Hát izé. Ha nem fülig szerelmes a kocsiba, akkor csak módjával ajánlom. Általában nagyon féltik a kocsit, nagyon limitált, hogy mit engednek vele. Ha elég neki, hogy gázadásnál hátbabassza az ülés, fékezéskor meg lóg az övön, meg jóóó hangos a motor, akkor OK, de nem hiszem, hogy a kocsi seggét engednék megindulni, megindítani, igazi féktávot venni, stb.

Én ilyen téren nagyon el voltam kényeztetve, de ezek a próbák azért hagytak hiányérzetet bennem, de ha sose ült ilyesmiben, OK lehet.

[ Szerkesztve ]

(#78237) t_a_m_a_s válasza Ear001 (#78236) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

és Freddy

Asszem van olyan is, ahol Impreza WRX-STI-t, EVO-t, vagy WFTS(?) ladát lehet vezetni, és ott nem nagyon kell kímélni. Autóbuziknak, és valamennyire vezetni tudóknak inkább az. Én vezettem így F430-at jó régen, tényleg nem nagy kunszt. Persze az érzés brutál ahogy odalépsz, de tényleg kb ennyi.

Holnap majd jól beletépünk...

(#78238) Freddy76 válasza Ear001 (#78236) üzenetére


Freddy76
addikt

Sohasem ült ilyenben, még csak hasonlóban sem. Villanyszerelő, a tisztességes fajtából. Sokáig alkalmazott volt, bő egy éve lett vállalkozó, még most is rácsodálkozik, és szinte szégyelli magát, hogy mennyi pénzt el lehet kérni. Szeret vezetni, jól is vezet, most vette élete első új autóját, egy Dacia Dokkert, és értékeli a minőségi dolgokat, pl. egy jó whisky-t vagy egy jó ételt, és tudja élvezni az életet. Jó srác, én kedvelem. Ezért gondoltam, hogy adok neki valami élményt, amit a lelke mélyén minden pasi szeretne átélni egyszer, de ő amúgy nem fogja, mert ilyen autója nem lesz, magától meg nem fizet be egy ilyenre.

Szóval szerintem neki biztos élmény lenne egy sokmillás 600+ lovas autóba beülni, megbőgetni a motort, és átélni, ahogy a gyomra a gerincére csavarodik. Éppen ezért a lehetséges pályák közül nem a Hungaroringet vagy az Euroringet választanám, hanem a kiskunlacházai DRX Ringet, ami lényegében egy repülőtér, rohadt széles, egyenes, baromkodásra jó.

Tamás: ugyanennél a cégnél van Impreza is, rally pályán...

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#78239) Mr.Csizmás válasza Freddy76 (#78238) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vmi repülős téma? goldtimer alapítvány? Po-2-n egy 30 perces etap 45k, de k.nagy élmény. [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78240) rbalint88 válasza Freddy76 (#78238) üzenetére


rbalint88
addikt

én pont DRX ringen voltam, Porsche 911 turbo-val, ajánlom. Mivel az az ő flottájukban egy viszonylag olcsó autó, ráadásul bírja is a baszatást, ezért kevésbé féltik, jobban el lehet rúgni neki, mint pl a Ferrari 458-nak. Egyébként a látogatók nagyon nagy része nem meri nyomni neki, engem megdicsért a srác, hogy végre valaki nem fél tőle. (kis fing 2km-es pályán 210-et ki tudtam hozni belőle - és az még csak a 4. gang :DDD )

(#78241) Freddy76 válasza rbalint88 (#78240) üzenetére


Freddy76
addikt

Ez mondjuk igaz lehet, hogy egy Porsche talán jobban megküldhető, mint egy McLaren...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#78242) rbalint88 válasza Freddy76 (#78241) üzenetére


rbalint88
addikt

valószínű az is benne van, hogy van belőle mennyiség, ezért bontott kasztnit is könnyebb hozzá venni, ráadásul kevesebb is rajta a karbon cucc, meg nem kell Bécsbe vinni egy olajcserére is... és ha nem vezetett még ilyesmit, a 480 lótól is ugyanannyira le fogja fosni a bokáját. ja meg összkerékhajtásos, nem csak füstöli a gumit és nehezebben is forog meg kanyarban egy tapasztalatlan ember alatt.

Ear001: nem biztos, hogy célszerű olyan ember kezébe AK-47-est adni, aki eddig csak vajazókéssel dolgozott :) plusz ha neked kellene ilyen vállalkozást üzemeltetni, akkor szerintem te se engednéd, hogy szétkúrják a kocsit. vagy ha igen, azt be kell árazni... 50k-t még kifizetnek 5 körre az emberek (főleg ajándékba), de 200k-t nem hiszem, hogy sokan adnának érte. aki tudna, az tud venni már magának olyan autót is...

(#78243) Ear001 válasza Freddy76 (#78238) üzenetére


Ear001
addikt

Hát Kiskunlacháza nem nagy élmény. Egyenes, két kanyar, azt csókolom. Inkább a Hungaroring, az még lassan is sokkal gépészkedősebb, élvezetesebb, emlékezetesebb.

Meg nem mucsajrőcsöge alsón vagy a préri közepén a semmibe, hanem egy igazi F1-es pályán.

[ Szerkesztve ]

(#78244) t_a_m_a_s válasza Mr.Csizmás (#78239) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én akkor már inkább elmennék a Vári Gyulával a JAK52-vel egy körre az garantált beszarás :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#78245) Freddy76 válasza Ear001 (#78243) üzenetére


Freddy76
addikt

Amint írtam, itt egy olyan emberről van szó, aki még soha nem ült szupersportautóban, a legvadabb verda, amit vezetett, az én 192 lovas Mazdám volt. Mire a Hungaroringen megy két kört, és elkezdi érezni, hogy mit is tud az autó, már vége is a mókának. Neki önmagában az lenne az élmény, hogy beül egy olyan autóba, amilyenről legfeljebb csak álmodott, megbőgeti a motort, érzi a gyomorcsavaró gyorsulást és a hánytató fékezést. És röhög párat.

A Hungaroring emellett szinte mindig tele van, oda nehezebb időpontot találni, és ha van is, csak hétköznap. Ez az élményvezetés ugyanis úgy megy, hogy megveszed a "terméket" (autó+pálya), és utána egyeztetsz időpontot.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#78246) Balinov válasza t_a_m_a_s (#78244) üzenetére


Balinov
félisten

+1 szavazat a repulesre. Patrik keresztapja kapott 1ik even szulinapjara parjatol egy Wicklow nemzeti park feletti privat heli turat, kovetkezo even meg setarepulest, tandemugrassal.

Annyira belezugott a dologba, hogy mar csak par orat kell oktato mellett mennie a hivatalos pilotavizsga elott meg 3-4-ed magaval terveznek venni egy Cessnat

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78247) atok666 válasza Freddy76 (#78245) üzenetére


atok666
őstag

Nem kellett volna rakerdezned, mert a vegen meg sarkanyrepulozni megy a sogorod :)
Sztem siman fizesd be egy elmenyautozasra, biztos orulni fog neki.

Atok

(#78248) Balinov válasza atok666 (#78247) üzenetére


Balinov
félisten

:) pont azon gondolkodtam, hogy itt ottletelunk ezerrel, kozbe meg Freddynel jobban senki nem ismeri a sogort innet

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78249) Freddy76 válasza Balinov (#78248) üzenetére


Freddy76
addikt

Ha nem a nővérem férje lenne, simán befizetném hármasra egy ázsiai és egy afro prostival, de így... Marad a Porsche. Rákérdeztem, lehet cserélni autót is, pályát is.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#78250) t_a_m_a_s válasza atok666 (#78247) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Tomi, neked még megvan a Subarud?

Holnap majd jól beletépünk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.