Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#63001) aleister válasza t_a_m_a_s (#63000) üzenetére


aleister
veterán

Annál is inkább, mert a Cliot már eladták, csak fent maradt a hirdetése. Ha egész pontos akarok lenni, akkor azt mondta a tulaj, hogy elromlott, így olcsóbban rakta fel, ezért gyorsan elvitték. Sóval valahogy nem bánom, hogy lemaradtam róla. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#63002) Ear001 válasza aleister (#62999) üzenetére


Ear001
addikt

Fehérváron nem veszünk használt autót.

(#63003) aleister válasza Ear001 (#63002) üzenetére


aleister
veterán

Miért?
Én a pápai használtautó kereskedőkről hallottam rosszat.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#63004) rbalint88 válasza aleister (#62999) üzenetére


rbalint88
addikt

Ha bármilyen magyar papíros használt autót akarsz venni, akkor várj hétfőig ;)
Súlyadót adott évre az fizeti, akinek január 1-jén a nevén van az autó. Oké, nem nagy tétel, de máris alkudtál plusz 10-20e Ft-ot. A linkelt darabok közül én egyiket se venném meg jó szívvel. Astránk volt 13 évig, 186 centivel kínszenvedés volt vezetni. Semmiben nem ügyes, de cserébe tényleg nem elromlós fajták.
Punto 1.3 jtd-ről lebeszélnélek én is. 1.2 16V vagy 1.4 benzines motorral jó lehet.
Magas embernek a Clio se jó.
Amit én bevennék a listára: Peugeot 206 1.4 hdi. Megbízató konstrukció, elférni benne(!!!), van választék és egy-két tudató típushibája van csak, amivel lehet számolni (hátsó torziós futómű főleg)
Xsara-nál is a hátsó futómű a kényes pont, egyébként kényelmes és jó hírű autó, de 500 körül főleg dízelt nem rizikóznék belőle.
A kis fogyasztáshoz: mivel kb egy évre keresel autót, ezért elég nagy kockázat egy ilyen ócccsódízelt venni. Bármi beszarik rajtuk, 100+ezer Ft-os tétel a javítása, akár adagolós, akár CR motor.
A másik dolog, hogy megfelelő vezetési stílussal egy benzines se eszik sokat országúton. Inkább abban az irányban nézelődnék, hogy melyik bódé-benzines motor kombinációval lehet a legtakarékosabban országutazni az elérhető kategóriából.
csak egy példa: volt egy 1.8T automata Passatom, chipelve kb 190 lóval. Városban 14 körül evett, de mikor elmentünk Erdélybe, akkor 4 személlyel és fullra rakott csomagtartóval is megállt 7,5 literből, pedig nem volt elspórolva a tempó, 8 óra alatt megjártuk a 650km-t... (E60-ason mentünk végig, előzésnél gyakran volt 140-150 a tempó, utazni meg 110 körül, épp' traffi alatt. a román autópályán megnéztük mit bír - 210-nél váltotta el a 4-est :D ) De akkor fiatal voltam és bohó, ma már kell 8,5 óra is :P

(#63005) aleister válasza rbalint88 (#63004) üzenetére


aleister
veterán

Néztem én a 205-osokat, mert nagyon dícsérték a fogyasztásukat, de állati rosszakat olvasni róluk népítéleten. Volt már kigyulladt, kétszer trélerezett, folyton elektromos hbákat generáló eset. Kihagynám a franciát en bloc.

A benyásnak meg ja, a város a nemezise. Annyit eszik az Aveo a Veszprém-Pest vonalon majdnem, mint amennyivel átvánszorgunk Pesten egy dugóban.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#63006) konyi79 válasza rbalint88 (#63004) üzenetére


konyi79
addikt

Országúton benzines valóban nem eszik sokat, ha jól választasz. A kulcs a fordulat. Egy motor fajlagos fogyasztása a lökettérfogattal egyen arányban nő, még a fordulatta köbösen(!) úgy írja a fáma. De biztos van benne valami, mert míg alattam az 1,4 seat országúton is megevett 200-nál 3200 körül forogva, addig a hosszú áttételű N15 almera 6-ot. Tényleg, az nem pálya? Kicsit lomha a QG15 motorral, de cserébe keveset eszik, ha olajcserét kapott szétüthetetlen a motor. Az eleje 90 lovas széria kb 0,5l előnye van a későbbi, kicsit fürgébb, felszereltebb 98 lovasokhoz képest.

(#63007) fi:zi'k válasza konyi79 (#63006) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az a 200 ugye csak 100 akart lenni?! :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#63008) rbalint88 válasza fi:zi'k (#63007) üzenetére


rbalint88
addikt

á, az 1,4ideges 3200-on futja a 200at, tiltáson a 400at! csak győzzed gumizni ;]

ja, már így idejekorán a 2017-es naaagy fogadalmam: padon mért 200 lovat kihozni az Alfából :B gyárilag 140 ugye...

(#63009) t_a_m_a_s válasza aleister (#63005) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Figyu, ha tényleg csak egy évre kell, nem lenne egyszerűbb valami tartósbélet? Nem tom milyen konstrukciók vannak, de egy utánanézést megérne...

Holnap majd jól beletépünk...

(#63010) *Ropi*


*Ropi*
félisten

2016 számvetése (remélem, az utolsó két napon már nem bővül ez a lista):

Zsigmond Vilmos (1930 - 2016),
David Bowie (1947 - 2016),
Alan Rickman (1946 - 2016),
Umberto Eco (1932 - 2016),
Maurice White (1941 - 2016),
Psota Irén (1929 - 2016),
George Kennedy (1925 - 2016),
Kertész Imre (1929 - 2016),
Zaha Hadid (1950 - 2016),
Prince (1958 - 2016),
Rajhona Ádám (1943 - 2016),
Muhammad Ali (1942 - 2016),
Aigner Szilárd (1946 - 2016),
Anton Yelchin (1989 - 2016),
Bud Spencer (1929 - 2016),
Esterházy Péter (1950 - 2016),
Somló Tamás (1947 - 2016),
Laux József (1943 - 2016),
Kenny Baker (1934 - 2016),
Gene Wilder (1933 - 2016),
Csoóri Sándor (1930 - 2016),
Józsa Imre (1954 - 2016),
Kocsis Zoltán (1952 - 2016),
Leonard Cohen (1934 - 2016),
Robert Vaughn (1932 - 2016),
Fidel Castro (1926 - 2016),
Gábor Zsazsa (1917 - 2016),
George Michael (1963 - 2016),
Carrie Fisher (1956 - 2016),
Debbie Reynolds (1932 - 2016, Carrie Fisher édesanyja).

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#63011) t_a_m_a_s válasza *Ropi* (#63010) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Durva... És 2015 is elég "sűrű" volt ha jól emlékszem.

Holnap majd jól beletépünk...

(#63012) aleister válasza t_a_m_a_s (#63009) üzenetére


aleister
veterán

Gondoltam már rá, de nem az 1 éves verzióban.
Amikor utoljára néztem, akkor 60+ volt havonta a legolcsóbb. Persze más cégnél, lehet lett volna más autó olcsóbban.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#63013) Mercutio_ válasza *Ropi* (#63010) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha kiveszed a 80+-osakat (ami elég szép kor valljuk be) közel felére csökken a lista, ha a 70 fölöttieket is akkor a negyedére.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#63014) konyi79 válasza fi:zi'k (#63007) üzenetére


konyi79
addikt

:DDD
Persze!
Az a 60 lovas takony 140-et alig ment..

[ Szerkesztve ]

(#63015) konyi79 válasza rbalint88 (#63008) üzenetére


konyi79
addikt

Jtd?

(#63016) zolka78 válasza *Ropi* (#63010) üzenetére


zolka78
senior tag

Vajon Castrot hányan sajnálják, akiknek nem kötelező?

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#63017) Ear001 válasza aleister (#63003) üzenetére


Ear001
addikt

Személyes tapasztalat, hat hirdetésből hat különböző kereskedőnél hatszor nem stimmeltek a dolgok, ráadásul olyanok, amire pont rákérdeztem, aztán a kollégák, barátok közötti körkérdés alapján is az jött ki, hogy ott valami átok van az autókereskedéseken, nem csak a használtakkal foglakozón, az újakat árulók is valahogy nem százasak.

Amúgy ilyen olcsó autónál szerintem tényleg két dologra kell koncentrálni, az adott kocsi állapotára és a karmára. Lehet a népítéletben bármennyire megbízható az adott motor, ha épp spórolásból ólcsóhamis Castrolon vagy Botond olajon futott idáig, a fékrendszerében már csak a csövek gyáriak, amúgy a négy kereket négyféle tárcsa és betét lassítja, épp olyan, ami a Bárdinál akciós volt, a dízel meg attól csendes és füstmentes, hogy épp pofánöntötték eladás előtti csodaadalékkal. Persze vannak típushibák, kerülendő motorok, váltók, évjáratok, de a maradékban sincs biztos tipp.

(#63018) Lassú Víz válasza rbalint88 (#63008) üzenetére


Lassú Víz
őstag

2018-as naaaagy fogadalmad: még egy évig életben tartani a rommá tuningolt gépet. ;]

Oké, tegyük fel sikerül a közel 50%-os növekedés. Milyenek lesznek az emissziós értékek? Hány km lesz a várható élettartam?

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#63019) *Ropi* válasza Mercutio_ (#63013) üzenetére


*Ropi*
félisten

Persze, de ennek ellenére most történt, pedig "megtehették" volna pár évvel előbb vagy később is.

(#63016) zolka78: Jogos, ő kakukktojás. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#63020) konyi79 válasza Ear001 (#63017) üzenetére


konyi79
addikt

A fentebb leírt tavalyi Clio beszerzési túrán 12 autó adatait csekkoltuk le márkaszervízes kapcsolaton keresztül. Szerinted mennyi óraállása passzolt? Lelövöm a poént: egy, de szerintem az is csak azért, mert nem volt idő tekerészni, hirdetve 50k-val kevesebbel volt. Volt, aminek 6 hónappal azelőtt 170k-nál volt szervíz látogatása, 50k-val árulták. Azért javaslom inkább mindig a flottás autókat, mert ezek jórészénél a márka nyilvántartásában még az is megvolt, ha bevitték izzócserére, mikor került be milyen garis problémával, mit javítottak stb. Mert a flottakezelők beviszik. Mikor rákérdeztem, volt amelyik tagadta, volt amelyik arra hivatkozott csak azért tekerik, tudják lízingre adni. Hogy miért nem szólt előre? Mert mindenki úgyis ezt csinálja volt a válasz.

[ Szerkesztve ]

(#63021) Mercutio_ válasza *Ropi* (#63019) üzenetére


Mercutio_
félisten

Meg,de ők fel akartak kerülni a listádra ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#63022) aleister válasza Ear001 (#63017) üzenetére


aleister
veterán

Ez mondjuk elég jó arány. :)

A karmában teljesen igazad van. Én optimistán állok hozzá. Idén kifejezetten mérsékelten voltam geci. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#63023) Byk01 válasza *Ropi* (#63019) üzenetére


Byk01
senior tag

"(#63016) zolka78: Jogos, ő kakukktojás. :D"

Mondjuk betehetnéd a helyére Cruyffot, vagy Andzej Wajdát (sajnos) hogy növeld a népszerűségi indexet :)

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#63024) Studi válasza konyi79 (#63020) üzenetére


Studi
addikt

Mondjuk magyar forgalomba levő autónál az elmúlt 5-6 év műszaki vizsgakor rögzített óraállása már lekérdezhető, így belföldi autónál csökken a rizikó. A külföldről behozott pedig tekert, nem kérdés. :)

(#63025) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Szakik, van valakinek autógumis kontaktja?

1,5 év után beszívtunk egy olyan defektet amit a gumis nem javít (gumi belső oldalán a futófelület mellett egy 100-asszeg)
A pótkerék nem mankó hanem azonos a 4 gyári gumival, viszont ertelemszeruen új a futófelület míg a másik 3-on már némileg kopott (16k km) Olyasmit olvastam, hogy nedves/csúszós úton fékezésnél elmehet az autó, mert már más lesz a tapadása a 2 oldalnak.

Azon töröm a fejem, hogy mi a jobb megoldás: 1 új gumi a 2015-ös frissen felrakott mellé, és a másik hátsó gumi megy a pótkerékre, vagy 2 új gumi hátra, az újszerű pótkerék és a kissé kopottat félre tesszük tartaléknak, ha valamelyik első kap nem javítható defektet?

Felmerült a ggondolat, hogy 2 év múlva még 1+ év garival csere lesz ugyanilyen újra. Abban az esetben gondolom az 1 új gumis verzió a nyerő :U

A lényeg, hogy van-e valakinek kedvezménye valahol Continental Crosscontact LX-et is árusító gumikhoz?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#63026) Byk01 válasza Mercutio_ (#63025) üzenetére


Byk01
senior tag

És a pótkeréken is téli gumi van? Mert másfél éve nyár volt, gondolom nem azzal szerelték ... ha már gondolkozol.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#63027) Balinov


Balinov
félisten

Hatha valakit erdekel, vannak itt fantasy rajongok.

Amazonon a Conan the Barbarian: The Complete Collection (Heron Classics) most ingyenesen elerheto Kindle re, term. angolul.

Ezt tartalmazza a pack. Link meg itten Term. Amazon account kell hozza, Kindle sem art.

- The Phoenix on the Sword
- The Scarlet Citadel
- The Tower of the Elephant
- Black Colossus
- The Slithering Shadow
- The Pool of the Black One
- Gods of the North
- Rogues in the House
- Shadows in the Moonlight
- Queen of the Black Coast
- The Devil in Iron
- The People of the Black Circle
- A Witch Shall be Born
- Jewels of Gwahlur
- Beyond the Black River
- Shadows in Zamboula
- Red Nails
- The Hour of the Dragon
- The Hyborian Age

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#63028) konyi79 válasza Mercutio_ (#63025) üzenetére


konyi79
addikt

Az egy dolog, 4-5 évet mondanak a gumik használhatóságára korban, a valóságban sajnos 2 éves korukra érezhetően romlanak a tulajdonságai. Emellett a gyártól sokszor szérián belül változtatnak az összetételen.
Persze ezek sokszor igen kicsi különbségek, de én párban cserélek ha hasonló van, de élhető a másik megoldás is, főleg ha keveset jársz, én nincs szükséged a gumi teljesítőképességének határaira.

Studi:
Valóban, ettől szürkül itthon, csak még kevés idő telt el. Meg sok ravasz pont ezért már vizsgára is tekert órával viszi. Főleg első vizsgánál gáz, ott meg ugye hosszabb az érvényesség jóval, és sajna beleesnek az itthoni 3 éves flottás autók is.

(#63029) t_a_m_a_s válasza konyi79 (#63028) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

1,5 év, 16K km, Duster. Azt hiszem nem a gumik teljesítőképességének határán autóznak vele Merciék :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#63030) rbalint88 válasza Lassú Víz (#63018) üzenetére


rbalint88
addikt

bőven nem lesz rommá tuningolva :) a hollandok csináltak belőle 272 lovas verziót is, ami teljesen legális, vizsgaképes és nem füstölős, szóval nem hozhatatlan a feladat.
ehhez képest az enyém kismiska. okosan kell megírni, ki kell játszani, hogy lesz jó. az nem működik, hogy parasztba' ráírunk egyenletesen +0,2 bart meg 8% plusz üzemanyagot ;) akkor lesz belőle szétdőlős és füstölős fos.
de hozzáteszem, 300e km van már az autóban, most kap új turbót, erősített kuplungot, a hengerfej is fel lesz újítva, szóval az esélyek jók rá, hogy amíg még nálam lesz (5-6 év), addig ne essen szét, utána meg már úgyis csak vasnak veszik be közel 20 évesen :)
itthon is fut több "rommá tuningolt" 1.9 jtd, olyat ismerek, amelyik a gyári 116 ló helyett 235-öt tud, rúgják is rendesen és 50e km-t már megtett hibamentesen ebben az állapotában. és az is 200e km fölött lett felhúzva ennyire :)
amúgy meg nem dohányzom, nem drogozom, fotós cuccra se költök újabban, inni is csak keveset, valamire el kell szórni a pénzt :DDD

(#63031) Lassú Víz válasza rbalint88 (#63030) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Orsi, esküvő, gyerek(ek)? :) Ha már el kell szórni a pénzt...

[ Szerkesztve ]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#63032) Novics válasza Balinov (#63027) üzenetére


Novics
senior tag

UK Customers only. :(
Mondjuk annyira nem nagy kár érte. :)

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#63033) Mercutio_ válasza Byk01 (#63026) üzenetére


Mercutio_
félisten

4 évszakos a gyári gumi, az van mindegyiken.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#63034) Ear001 válasza konyi79 (#63020) üzenetére


Ear001
addikt

A flottás autóknak más baja van, a legtöbb szervízben azok a donorok. Azokra minden alkatrészt ki lehet írni, aztán okosba a magánügyfélnek olcsóbban adni. Elmarad emiatt a vezérléscsere, vagy mondjuk az olaj valami átszűrt pakura a szomszéd Józsitól? Nem baj, flottakezelő úgyis eladja nemsokára, ő már nem fog reklamálni, az új tulaj meg így járt.

Mercutio Én mindenképp a párban cserélést javaslom.

[ Szerkesztve ]

(#63035) Balinov válasza Novics (#63032) üzenetére


Balinov
félisten

.co.uk-n regelt irorszagi szamlazasi es szallitasi cimmel rendelkezo kindle user vagyok, nekem engedte.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#63036) Novics válasza Balinov (#63035) üzenetére


Novics
senior tag

Nekem com-os regem van, azért nem ment. Mondjuk amúgy sem biztos, hogy elolvastam volna őket. :)) Azért köszi a tippet. Roal Dahlt kellene olvasnom.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#63037) rbalint88 válasza Lassú Víz (#63031) üzenetére


rbalint88
addikt

Eskuvo elvileg jovore. De igy, hogy mindkettonknek van viszonylag normalis meloja, azert egesz jol kigazdalkodhato az is az autobuzulas mellett. Amugy nem a teljesitmenynoveles miatt megy most a love a kocsira, hanem karbantartas miatt. A teljesitmenynoveles en bloc 100k korul van. Gyari gatlo helyett koni +15k, gyari helyett erositett kevlaros kuplung +10k, chiptuning max 70k.

(#63038) Mercutio_ válasza rbalint88 (#63037) üzenetére


Mercutio_
félisten

És nem gyorsul le Qru a bubaruval: Megfizethetetlen! :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#63039) Fandango válasza Balinov (#63027) üzenetére


Fandango
veterán

Lehet soha nem olvasom el őket, de már ott figyel a Kindle-n, thx!

Novics: teljesen mind1 hol regisztráltál, mindenhol ugyanaz a login, és az adataid, legyen az .com, .co.uk, .de, stb.

[ Szerkesztve ]

(#63040) rbalint88 válasza Mercutio_ (#63038) üzenetére


rbalint88
addikt

Lenduletbol mar most se ;) indulasnal ugye a 4x4 miatt elonyben van, de az oveben nincs tartalek :P

(#63041) konyi79 válasza rbalint88 (#63030) üzenetére


konyi79
addikt

Persze, egymodern dízel könnyen húzható a névleges fölé könnyen, de ha elkezdesz előttem kormolni vele, hamar leugeik a rendszámod. Ha kell az erő, miért nem a V6? Annak legalább a hangja is szép.

Gyalázatnak tartom, ami manapság megy, fuldoklik az ember a zöld matricás dízelek mögött. Kötelezném mindet kiegészítő EGR szelep beszerelésére. Az utastér felé.

(#63042) Mercutio_ válasza konyi79 (#63041) üzenetére


Mercutio_
félisten

Amíg a gyártól trükköznek mire ez a keménykedés? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#63043) konyi79 válasza Mercutio_ (#63042) üzenetére


konyi79
addikt

Mert az rendjén van? Követendő példa? Estleg te szeretsz a chipes dízel mögött araszolni?

(#63044) rbalint88 válasza konyi79 (#63041) üzenetére


rbalint88
addikt

Hozzateszem nem lesz smoke&charm paripam ;) azert is all meg kb 200 lonal a sztori, mert addig lehet nagyobb beleturas nelkul fustmentesre megcsinalni. Ott meg tud annyit a gyari turbo is, hogy ne kormoljon.
Arrol meg ne is beszeljunk, hogy a csodas fejlesztesi iranyvonalak miatt most mar a benzinesekre is elkezdek reszecskeszurot szerelni... :)

(#63045) Mercutio_ válasza konyi79 (#63043) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem írtam semmi ilyesmit, csak rámutattam, hogy máshol is van koromgyártás gazdagon.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#63046) konyi79 válasza Mercutio_ (#63045) üzenetére


konyi79
addikt

Netom, písz ha durván/sértőn fogalmaztam, mentség légyen másképp éljük meg, ha más időt töltünk forgalomban.
Ebből meg sajna kiveszem a részem rendesen. És még egy öreg autó nekem ok, meg a kétütemű bája is megvan, de manapság beragadni egy chipes diesel mögé forgalomban nekem már rémálom. Ahogy a beteg befecskendezősök is, mert egy kutya smoke szemszögből. Még a cigit is elkerültem messzire egész életemben, nemhogy az ilyet. Az a baj, még az aktív szenes pollenszűrő se tud vele mit kezdeni. A nyálkahártyám meg tekeri.
Fuj, na!

(#63047) forceberg válasza konyi79 (#63043) üzenetére


forceberg
veterán

Ha gyorsítós szakaszon épp valami dízel mögött vagyok, egyből kapcsolok is át belső keringetésre :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#63048) fi:zi'k válasza konyi79 (#63014) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nálam is egy ilyen motor szolgál a testvérmodellben, azért is csodálkoztam. :P
De 140-et azért szerintem bírni kell, bár még sosem mertem addig nyomni. :DDD

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#63049) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skacok segítsetek: létezik, hogy vibert nem lehet visszaállítani titánium mentésről? Mármint az adatokat ? 1 pillanatra felvillannak a régi üzenetek, de aztán új regisztráció, csupasz felület😭
Igen ,új telóra költözés van folyamatban.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#63050) Balinov válasza Mercutio_ (#63049) üzenetére


Balinov
félisten

erdekes, titan,root, stb nelkul mikor atkoltoztem M8-rol OP2-re, viber reinstall utan, ha volt kis cset ugyanazzal a szemelyel friss, akkor mintha leszinkronizalta volna a korabbi cseteket. Mondjuk ugy 70, jo esetben 80%-ig vagyok biztos benne..

Ezert preferalom a google hangouts-t vagy mi a fasz van most helyette:) Viber a masodik helyen, fb messengert meg le van a picsaba tiltva

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.