Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61001) madgie válasza aleister (#60999) üzenetére


madgie
titán

Hogynevóna, annak idején vele indult a blogom :D

(#61002) aleister válasza madgie (#61001) üzenetére


aleister
veterán

Húderohan! :)
Jópofa kis dög. Korábban már láttam róla fotót, csak nem tudtam, hogy a Tiéd.

(#61000) fi:zi'k
Elég behatárolt területen adnak ki. Leginkább fantasy, sci-fi és horror. Nekem az Expanse könyvekre fáj nagyon a fogam, csak még nem jött ki az utolsó példány, és meg kéne várni.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#61003) fi:zi'k válasza aleister (#61002) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Sci-fit kerestem éppen. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#61004) aleister válasza fi:zi'k (#61003) üzenetére


aleister
veterán

:)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#61005) fi:zi'k válasza aleister (#61004) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ezzel most mit is szeretnél kifejezni? :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#61006) Novics válasza fi:zi'k (#61005) üzenetére


Novics
senior tag

Örömöt. :P

A Szikutsnál amúgy elég gyakran van ilyen akció. Kb havonta. :) Én még a megjelenéskor vettem meg a 3 kötetes Lovecraft összest. Azóta nem egyszer olvastam ki őket. Nagyon bírom az elborult világát.
A Poe összes nekem a MEK-ről van meg, Kindle-ön olvastam. Kellett egy kis idő, amíg le tudtam lassulni a tempójára. Mai szemmel nevetségesek a fantasy történetei, nem is ma írta őket.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#61007) spanyoll


spanyoll
addikt

Műveletlen szenny vagyok, de ki a faszom az a lávkráft (oké, író, rájöttem) és miért vagytok ennyire rágyógyulva?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#61008) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Zenét.

Szerk.:

Mentem Westworld-ot nézni, jó éjt... ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#61009) fi:zi'k válasza spanyoll (#61007) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Egy fantasy-horror, vagy vmi hasonló, író. Én is csak ennyit tudok. :)

(#61008) Real_Necro
Én már tegnap megnéztem a Ww-t. :P

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#61010) cdl válasza aleister (#61002) üzenetére


cdl
senior tag

A Nemezis Játékaira gondolsz? Épp most olvasom.

(#61011) aleister válasza fi:zi'k (#61005) üzenetére


aleister
veterán

Jah, csak annyi, hogy azért elég nagy műfaj a sci-fi. Kicsi az esélye, hogy pont az lesz leakciózva, amit keres az ember. Én inkább fordítva közelítettem meg, és megnéztem, hogy az akciósak közül mi érdekel.

(#61007) spanyoll
Elég elvont, beteg horror író. Mondjuk melyik horror író nem az?. :)
Nem olyan modern stílust kell elképzelni nála, mint mondjuk Stephen Kingnél. Sokkal irodalmibb, de mégis olvasmányos, kimunkált mondatai vannak, javarészt múlt századbelei miliőben. A Cthulhu mítosz megteremtője, amiből szerepjátékot és PC játékot is csináltak.

(#61010) cdl:
Aham. Az az utolsó?

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#61012) fi:zi'k válasza aleister (#61011) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Konkrétan Battletech könyvet kerestem, hátha alapon.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#61013) aleister válasza fi:zi'k (#61012) üzenetére


aleister
veterán

Pedig az még a kiadó profiljába is vág. Szerintem Karácsonykor nézz majd rá a szerepjátékos regényeket forgalmazó kiadók oldalára! Pl a Valhalla utódja (tán Delta Vision most), Beholder, stb.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#61014) cdl válasza aleister (#61011) üzenetére


cdl
senior tag

Igen.
Fizikai formában szeretnéd, vagy átküldjem?

(#61015) aleister válasza cdl (#61014) üzenetére


aleister
veterán

Kedves Tőled, de én régimódi vagyok ezen a téren. Szeretem kézzel fogható formában forgatni a könyvet. Úgyis eleget bámulom a monitort. Meg legalább az írót is támogatom valamelyest.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#61016) cdl válasza aleister (#61015) üzenetére


cdl
senior tag

Én már inkább a tabletet forgatom.
Vannak ennek is előnyei.
Múltkor annyira rápörögtem Takeshi Kovacs első részére, hogy nem tudtam várni, hogy megrendeljem valahonnan.
De megtaláltam a Storeban, 2 perc mulva már olvashattam is:)

(#61017) fi:zi'k válasza aleister (#61015) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Egy ebook tényleg kvázi papír élményt ad a szemnek, viszont tableten én sem olvasnék. De amúgy megértem azokat is akik szívesebben lapoznak fizikailag. Én vhol a kettő között vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#61018) Lassú Víz válasza aleister (#61015) üzenetére


Lassú Víz
őstag

E-book. Azt is meg lehet venni. Az e-ink kijelző meg van olyan jó mint a nyomtatott. Baromi kényelmes, és mindig ott nyílik ki ahol tartottam :)

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#61019) Freddy76 válasza Lassú Víz (#61018) üzenetére


Freddy76
addikt

Fú, ne is mondd. A lányom újabban rászokott arra, hogy mindig kiveszi a könyvemből a könyvjelzőt.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#61020) aleister


aleister
veterán

Tudom én srácok, hogy vannak előnyei is, meg nem mondom, hogy rossz dolog, de egész egyszerűen számomra szimpibb a papír kivitel. Jó rajtuk végignézni a polcon, meg különben is... a gerincükön szoktam közeli tárgytávon tesztelni. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#61021) Mercutio_ válasza aleister (#61020) üzenetére


Mercutio_
félisten

" Jó rajtuk végignézni a polcon, meg különben is... a gerincükön szoktam közeli tárgytávon tesztelni. "
Ez a csajokra is igaz ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#61022) kátú


kátú
őstag

Nem tudom, volt-e már, ha nem akkor tessék röhögni, ha igen akkor bocsi :D

It still works!

(#61023) Novics válasza aleister (#61015) üzenetére


Novics
senior tag

Csak ezen?! És mi van a tükrössel? ;] :P

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#61024) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

[Sting - I Can't Stop Thinking About You]

Az öreg egész jól összerakta ezt a nótát, olyan Police-s lett.

Holnap majd jól beletépünk...

(#61025) Studi válasza t_a_m_a_s (#61024) üzenetére


Studi
addikt

Az, hogy valami poliszos nálam nem feltétlen jó pont. :DDD

Amúgy úgy vagyok Stinggel, hogy vannak jó kis számai, de egy-egy albumot végighallgatni számomra leginkább altatóan unalmas. :(

(#61026) t_a_m_a_s válasza Studi (#61025) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én is ritkán hallgatom, és csak pár nóta erejéig. ez most a FB-n jött szembe, tetszett, ma még meghallgatok 2-3 számot, aztán pár hónapig-évig megint lekerül a porondról :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#61027) fi:zi'k válasza Studi (#61025) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A berlini szimfonikusokkal készült lemezét hallottad már?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#61028) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, otthoni ismeros megkeresett tegnap,hogy a regi Dogee droidos csájnafonja helyett kell neki venni ujat. Osszeghatar 40-60(esetleg picit tobb). 2/32 idealisan, viszonylag jo akksival es legalabb 5.1, deinkabb 6.x droiddal.

Meg rosszul emlekezett a vam, afa osszeghatarra, igy mondta,hogy EU-s warehousebol (ebay, BG,GB, stb) is venne akar.

En erre azt tanacsoltam, ha EU-n belul veszed a kinai importot eleve picit dragabb, mint ha kinabol jonne, akkor miert nem veszel pl. xiaomishopon keresztul egy Redmi 3/3 Pro-t, amig meg ugy bele is ferne a keretbe.

Azt mondja megfontolja, mert van racio abban amit pofazok neki. Nameg valami géesemboltos suttyo xiaomishopos ar alatt 1-2khuffal olcsobban ajanlotta neki 1ev sufnigarival.

Kerdesem. ebben az osszeghatarban mi az ajanlott model, amit MO-i forrasbol, rendes garanciaval vagy supportal be lehet es erdemes szerezni? Ajanlottam neki az OnePlusX-et, plane,hogy most mar van ra 6-os droid alapuOS de az mar joval a lelektani hatar felett lenne neki.

Remlik egy jo regi eszmecsere, hogy a xiaomishop-ot egy ph-s kollega viszi es ajanlott beszerzesi forras.

Minden javaslatot szivesen fogadok. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#61029) j.bravo válasza Balinov (#61028) üzenetére


j.bravo
addikt

Na ez engem is érdekelne, annyi csak hogy minél több RAM, annál jobb, hogy kibírja használható sebességgel (optimistán előre tekintve) akár még 2018-at is.
Összeghatár hasonló.

Whatever.

(#61030) madgie válasza Balinov (#61028) üzenetére


madgie
titán

Az eustock-ot viszi kelzsoca, ott van sziamiau is :)

És igen, ilyen összeghatárnál valami ilyesmit ajánlanék én is. Ha elég a 720p 5"-on, akkor van raktáron nála Redmi 3S Prime, bikabazinagy akkuval, 3 giga rammal, 32 GB tárhellyel.
(A Redmi Note 3 Special Edition amúgy az ász, de az novemberig szerintem sehol nem kapható, annyira lerabolták)

[ Szerkesztve ]

(#61031) fi:zi'k válasza madgie (#61030) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Konkrétan ő viszi?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#61032) madgie válasza fi:zi'k (#61031) üzenetére


madgie
titán

Persze. Pont a minap leveleztem vele.

Azt persze nem tudom, hogy tulajdonos-e, vagy csak ott dolgozik, de annak idején nagyon promózta a PH-n is, meg most is ő válaszolt emailre.

[ Szerkesztve ]

(#61033) fi:zi'k válasza madgie (#61032) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ja, azt tudom, hogy ott dolgozik vmilyen formában. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#61034) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#61024) üzenetére


Real_Necro
veterán

Számomra nem tűnik úgy mint ha Police-s lenne, de kellemes.

Egyébként én régebben sok számot hallgattam tőlük/tőle. Még szerintem most is van kocsiban pendriveon.
Ajánlom a "Brand New Day" albumot, azt nyugodtan végig lehet hallgatni. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#61035) Lassú Víz válasza madgie (#61030) üzenetére


Lassú Víz
őstag

A Redmi 3S-nél jött meg a B20 LTE, én is szemezgetek vele ebben a kategóriában.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#61036) Mercutio_ válasza Studi (#61025) üzenetére


Mercutio_
félisten

A Last Shipnek adj egy esélyt, nekem hosszú évek után az első Sting album volt amit betalált.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#61037) Ear001 válasza Balinov (#61028) üzenetére


Ear001
addikt

65-70 körül néha van Nexus 5x, bár mostanában megint drágul. Sallangmentes Android 7.0, amit még a papíron nem olyan erős hardver is reccenés nélkül visz, jó kamera, vállalható akkuidő.

(#61038) madgie válasza Ear001 (#61037) üzenetére


madgie
titán

Asserossz, valóban. Bár a QI töltés hiányát a mai napig nem értem annál.

(#61039) Balinov válasza Ear001 (#61037) üzenetére


Balinov
félisten

az a baj,hogy ujat kivan a lelke. amugy persze, nexusok is jo valasztas lenne.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#61040) Mercutio_ válasza Balinov (#61039) üzenetére


Mercutio_
félisten

eustockról Redmi 3S, vagy Vernee Apollo Lite ha árban és méretben még belefér.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#61041) aleister válasza cdl (#61010) üzenetére


aleister
veterán

No. Mégsem arra gondoltam. :)
Csodálkoztam is, hogy kijött már az utolsó rész, de nem néztem utána, mert eltelt már egy kis idő amióta utoljára foglalkoztam vele. Azt hittem, hogy jobban képben vagy nálam. :)

Szóval kicsit elébe mentünk a dolgoknak, mert elvileg 9 részes lesz a sorozat. A következő része a Babilon porai, és a tervezett megjelenés december 6. Nem tudom a fordító mennyit fog szüttyögni vele, de reálisan 2017 közepére várható szerintem magyarul.
Évente jön ki egy-egy új rész, amit őszintén megvallva én sajnálok. Egy sietve kiadott regényből még sosem sült ki jó. A Trónok harcánál megszoktam már a várakozást. Jó 18 éve folyamatosan várom az aktuális részt. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#61042) kátú


kátú
őstag

apropó, tud itt valaki perfect japánul?

It still works!

(#61043) Studi válasza kátú (#61042) üzenetére


Studi
addikt

Mint azt Madgie javasolta a másik topikban: jó lesz az angol is nekik. :K

(#61044) kátú válasza Studi (#61043) üzenetére


kátú
őstag

úgy gondoljátok angolul is megértenék? Akkor már csak egy angol magyart kell találni :D

It still works!

(#61045) Freddy76 válasza kátú (#61044) üzenetére


Freddy76
addikt

Ez szinte lehetetlen feladatnak tűnik.

Bár aki 160-nal dönget utánfutóval homokban 5 literes fogyasztás mellett, annak nyílván nem az.

.
.
.
.
.
.
.
.
.

Genya vagyok, tudom, de jól esik.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#61046) kátú válasza Freddy76 (#61045) üzenetére


kátú
őstag

homokon nincs meg az 5 lityó :DDD ott kell neki a 6 ha van mögötteteher

de amúgy szerintem járható út lehet, a toyota egy hatalmas cég, és fontosak nekik az ügyfelei, meg beleíratjuk majd, hogy 86 óta toyota tulajdonosok vagyunk, hátha

te vetted a piros mazdát? vagy keverlek?

[ Szerkesztve ]

It still works!

(#61047) Freddy76 válasza kátú (#61046) üzenetére


Freddy76
addikt

A Toyota szerintem pont letojja, hogy mit írtok neki, kaptok egy sablon választ, miszerint forduljatok a helyi képviselethez. Persze ez nem biztos, de fogadni mernék rá, ha valaki állja.

Igen, én vettem a Mazdát, nektek is azt kellene venni, az soha nem romlik el. Én is beletoltam már 3.100 km-et, és még nem romlott el. Igaz, tíz litert eszik százon, de nagy a ménes...

Aleister: ne ferdíts már megint, légy szíves. Tudomásom szerint semmi bizonyíték nincs rá, hogy a sumérok ne ismerték volna (és nevezték nevén) az anal intrudert. Akár az is lehet, hogy ez okozta a birodalom bukását.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#61048) aleister válasza kátú (#61046) üzenetére


aleister
veterán

:)

Attól még, hogy nagy cég nem biztos, hogy tudnak angolul. Nézd meg pl a sumér birodalmat! Ők is milyen kurva nagyon voltak, mégsem tudtak annyit sem mondani, hogy "anal intruder". :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#61049) Novics válasza kátú (#61042) üzenetére


Novics
senior tag

Volt gimis osztálytársam tud. Ha kell, akkor megkérdezem, hogy vállal-e fordítást. Szerintem igen.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#61050) kátú válasza Freddy76 (#61047) üzenetére


kátú
őstag

nem tudom mi lesz a válasz, igazából már 10 éves a kicsike, és 153K kilóméter van benne, de csak ez a hibája, a kormánymű vas fogasléce egy műanyag perselyben csúszik, és azt kikoptatja és ha teljesen csendben állsz akkor hallod ha tekered a kormányt jobbra vagy ballra egy kicsike csúszó hangot, meg a multkor széttürte a jobb első csapágyat, de az egy fékezés gyorsítás kombó volt 150 környékén, amúgy semmi

Novics: még lehet megkereslek majd akkor ebben az ügyben, persze angolt jelentősen könnyebben találok mint japánt :D

[ Szerkesztve ]

It still works!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.