Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) crey válasza t_a_m_a_s (#2000) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az más, persze hogy ittál. Ez az esti program volt, az ivás után :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2002) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#2000) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor te korábban kezdted az elkanászodást. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2003) zool1


zool1
őstag

A fiatal srác először füvezik, kimegy az erkélyre, gondolja csavar egy jointot, kíváncsi milyen lesz a hatása. Megcsavarja az elsőt, elrántja, egyszer csak 1 tűzgolyó elrepül előtte.
- Húúúú, ettől ilyen műsor van? Ez nagyon király! Tekerek még egyet, kíváncsi vagyok, most mi történik.
Megtekeri, elszívja, erre megint elrepül előtte 1 tűzgolyó.
- Már megint 1 tűzgolyó? Hát ezt már kezdem unni. Na mindegy, tekerek még egyet, hátha történik végre valami más is.
Megtekeri, ezt is elrántja, erre megint csak 1 tűzgolyó suhan el előtte.
- Elegem van már ezekből a tűzgolyókból, inkább be is megyek a lakásba.
- Hát te fiam hol voltál?!
- Kiültem az erkélyre.
- Jó, jó, de annak már 3 napja...

[ Szerkesztve ]

(#2004) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#2002) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Háát, most hogy mondod... :) 2000-ben végeztem, akkor még a 486-os volt az általános, tankörtársamnak volt talán valami P1-ese(?), azon már jól surrogott a Need for Speed 1... De nagy általánosságban inkább pasziánszoztunk meg admirálisoztunk;) Ja, és az egész tankörben csak 2 srácnak volt számítógépe... Most meg? Otthon asztali gép, laptop, tablet, okosteló...

Holnap majd jól beletépünk...

(#2005) aleister válasza zool1 (#2003) üzenetére


aleister
veterán

Egyszer a székely összeveszik a feleségével. Nagy mérgében veszi a kabátját, és elmegy a házból. Az asszony várja, hogy mikor jön vissza. Eltelik 1 hónap. Nem jön. 1 év, majd 5. Még mindig sehol. Elmúlik 10 év, majd a 20. végén egyszer csak megjelenik a székely. Leveszi a kabátját, és leül. Az asszony csak nézi, majd hebegve megkérdi:
- De hát mégis hol voltál?
- Kint.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#2006) t_a_m_a_s válasza aleister (#2005) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ez kegyetlen... :))

Holnap majd jól beletépünk...

(#2007) L4mie válasza zool1 (#2003) üzenetére


L4mie
veterán

:))

Huh én is Cs-ztem sokat :]
amúgy van remake (ha nem lett volna válasz, de nem olvastam végig: :P ) , ugye volt az 1.6 az már pöpec volt a fenti videóhoz képest, meg aztán a HL2 engie-s, az szar volt, bár én élveztem, meg most van a CS-GO amit már nem tudom milyen.
Jah meg ugye megy a Battlefield 3 is, csak kb fél éve nem toltam, most vettem AirSoft hoz L96-ot azzal élvezkedtem.

Most MassEffectelünk épp haverokkal meg WoT, meg kis TERA online. :)

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2008) spanyoll


spanyoll
addikt

Én is csztem anno sokat, de ráuntam, aztán most már nem cs-zek :D Na, csak hogy én is folytassam a sort... Amúgy megint elgondolkoztam manapság a stock fotón. Megint lecsapott rám ez a hullám :DD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#2009) crey válasza L4mie (#2007) üzenetére


crey
MODERÁTOR

CS-GO megvan, Steamen fillérekért lehetett megvenni.. Hát sehol nincs a régi CS hangulatához képest (szerintem).

Meg azt untam meg nagyon a CS-ben, hogy multiban egy féle pályát tolnak: dust2 (ez a legkiegyensúlyozottabb ugye).

Ezért is tetszik a Planetside2 amit írtam. Itt egy gameplay róla. Masszív csaták, végtelen tájak, rengeteg fegyver és 7-8 féle jármű közül választhatsz :)

Ráadásul ingyé van teljesen, persze aki előfizet az előnyöket élvez (gyorsabb fejlődés pl.).

Egy baja van, mocsok erőforrás igényes... :U

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2010) Real_Necro válasza crey (#2009) üzenetére


Real_Necro
veterán

1.3-ban még aztec volt a menő. Nekem a Dust meg az Italy volt a kedvencem, valamint túszmentésben Militia :)

Később jöttek a surf és zombie mapok, ott azért lehetet tnagyon durvulni. Most már ha zombizásra vágyom, akkor L4d 2. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2011) akela91 válasza crey (#2009) üzenetére


akela91
addikt

Tyű, tetszik a gameplay. :D Regeltem is gyorsan, már jön is a gamma. Vegyél fel, a nickem, hogy kicsit ON is legyek az OFF topicban: D5100 :DDD

(#2012) crey válasza akela91 (#2011) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Jó, csak nem mindegy, hogy hova regisztráltál. :D

Ceres szerveren légy Vanu! És akkor egy füst alatt be is rántunk outfittbe, épp heggesztjük :D

szerk.: akkor ezt is linkelem neked.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2013) akela91 válasza crey (#2012) üzenetére


akela91
addikt

Csak beregeltem a honlapra, hogy le tudjam tölteni a játékot. (.eu-s oldalra, amcsira nem engedte). Gondolom, majd ez után kell szervert választanom.

(#2014) crey válasza akela91 (#2013) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ja persze, igazad van... :) Igen, akkor figyelj rá, hogy Ceres szerver és vanu sovereignty-t válaszd (ők a lila-zöldek).

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2015) akela91 válasza crey (#2014) üzenetére


akela91
addikt

Így teszek majd. :K Egyébként cs1.6 Cod2 több száz óra bennem is van, nagyon szép emlékek középsuliból. :)

(#2016) L4mie válasza akela91 (#2015) üzenetére


L4mie
veterán

WoW ban kb 400 day playedem volt amikor abbahagytam ozt jól eladtam nehogy visszacsábuljak :D (egyetemi évek...+ utána második munka kéne toltuk) :D
azóta amúgy tényleg nem bírt elkapni hosszabban egy játék se.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2017) spanyoll válasza L4mie (#2016) üzenetére


spanyoll
addikt

Swtor ;) (ha szereted a sw világot)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#2018) Real_Necro


Real_Necro
veterán

BZflag Ki (nem) ismeri? :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2019) zool1 válasza Real_Necro (#2018) üzenetére


zool1
őstag

Inkább ilyennel játszottam anno...

(#2020) L4mie válasza spanyoll (#2017) üzenetére


L4mie
veterán

nyem, nyem, amúgy a bioware-t is szeretem, a SW-t is szeretem, a swotorral rengeteg WoW os cimbi játszott, de mind azt mondta, hogy szuper single player game lenne, de MMORPG nek nem túl jó, azóta eltelt 1 év, és szerintem meghalt, még ha azóta javítottak is a hibákon.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2021) Real_Necro válasza zool1 (#2019) üzenetére


Real_Necro
veterán

Névről ismerős, de nem játszottam vele, inkább ezzel: [link] vagy ezzel: [link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2022) akela91 válasza crey (#2014) üzenetére


akela91
addikt

Egyébként nézem wikit, látom lesznek classok is, ott heavy, vagy MAX jön be, késöbb lehet változtatni? Illetve ez egy béta jelenleg ugye? Később fizetős lesz?

(#2023) spanyoll válasza L4mie (#2020) üzenetére


spanyoll
addikt

Tévednek kérlek, nincs sok baja, max az, hogy az open world pvp halott. Amúgy meg jó ám az nagyon, plusz lvling egy bizonyos szintig kivitelezhető f2playerként is. Azon kívül van bőven endgame content, pvp, ranked, ops, world bosses, miegymás. Próbáld ki :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#2024) crey válasza akela91 (#2022) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nem, valószínűleg nem lesz fizetős. Micro paymentes megoldás, azaz a gyorsabb fejlődésért vagy jobb cuccokért fizetsz (gusztustalan összegeket :D).

A classok bármikor változtathatóak (halálonként úgy éledsz újra, ahogy szeretnél). Mondjuk érdemes két-három szimpatikus karakterbe tolni a szerzett XP pontok után kapott CER pontokat, mert 7 class van. Nekem a kedvencek: Heavy, Infiltrator (sniper) és az Engineer.

De ezek mellett fegyvereket is fejleszthetsz, pajzsot, járműveket, tankokat, repülőket... Tényleg elég összetett játék.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2025) L4mie válasza spanyoll (#2023) üzenetére


L4mie
veterán

annyi ilyen van már, hogy időm nincs ezekkel játszani :]
de majd lehet kipróbálom, accot is tudnék kapni havertól aki megunta, még a SCII-t is meg kéne nézni, mármint a Zerges részt, anno az alapot nagyon toltuk haverral, csak eladtam a WoW al együtt :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2026) akela91 válasza crey (#2024) üzenetére


akela91
addikt

Tetszik. :) Fizetni nem fogok. A játék telepítve, Ceresen vagyok, lila. :) D5100 a nickem, és a kari nevem.

(#2027) spanyoll válasza L4mie (#2025) üzenetére


spanyoll
addikt

Én is csak esténként meló után, meg ilyesmi. Anno több időt pakoltam bele én is nyugi :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#2028) Real_Necro válasza aleister (#1973) üzenetére


Real_Necro
veterán

Feltoltam, jópofa, köszi. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2029) spanyoll


spanyoll
addikt

Sejj megint forr a vérem. Nem tudom ti hogy vagytok vele, lehet, hogy csak engem hajt a fiatalságom, de random rám jön, hogy össze akarok pakolni egy táskát, elindulni és lefotózni mindent, mindenkit, mindenhol mindent, csak menni és fotózni és fotózni és fotózni. FOTÓZNI AKAROK MINDENT!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#2030) Freddy76 válasza spanyoll (#2029) üzenetére


Freddy76
addikt

Menjél.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#2031) spanyoll válasza Freddy76 (#2030) üzenetére


spanyoll
addikt

Ilyen könnyen nem szabadulsz tőlem :D
Amúgy meg nem úgy megy az csak. Illetve úgy megy, de no. Csak így elindulni a nagy világba nem annyira könnyű, meg akkor már inkább valakivel mennék. Az meg akkor már szervezés, macera, stb stb. Ha "csak" a fotó vonzana vagy az utazás aszondom oké, de mindkettő bugyog bennem most erősen.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#2032) *Ropi* válasza Freddy76 (#2030) üzenetére


*Ropi*
félisten

És, megengedjük, hogy visszajöjjön? ;] ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2033) cOxeR válasza spanyoll (#2031) üzenetére


cOxeR
Ármester

Első vonatra felszállsz, következő megállónál leszállsz, hogy ne büntessen rommá a kaller, és fotózol az állomáson! Megvagy, indulhacc is vissza! ;] :P :DDD

(#2034) spanyoll válasza cOxeR (#2033) üzenetére


spanyoll
addikt

Hogy is mondjam ... kicsit nagyobb volumenű dolgokra gondoltam. Időtartamban is meg távban is :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#2035) Freddy76 válasza spanyoll (#2034) üzenetére


Freddy76
addikt

Akkor a második megállónál szállj le.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#2036) cOxeR válasza spanyoll (#2034) üzenetére


cOxeR
Ármester

Értem, akkor felszállsz újra, és még 5 állomáson megcsinálod ugyanezt!
Reggelre már láthatjuk is a képeket! :DD

Merre mennél? :) - persze reálisan...

(#2037) cOxeR válasza Freddy76 (#2035) üzenetére


cOxeR
Ármester

Like! :C

(#2038) aleister válasza Real_Necro (#2028) üzenetére


aleister
veterán

Örülök, hogy tetszik! :)
Milyen karit indítottál? Ha bármi kérdésed van, tedd fel bátran!

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#2039) Real_Necro válasza spanyoll (#2031) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hideg zuhany, két tasli, resziszámla és rájössz, inkább jobb, ha sehova nem indulsz... :DDD

(#2038) aleister

Készítettem egyből 3 karaktert. De már idegesítő a zenéje, meg bosszant, hogy az ingyenes verzióban csak szívsz, mert aki költ rá, az nagyobb csúzlit kap, ergo kinyír...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2040) Santiagain válasza Real_Necro (#2028) üzenetére


Santiagain
senior tag

Toltam egyet úgy, hogy 3 gyilok 4 halál. Egyszer csak megszakad a játék. Nézem mi van. Hát ellenfél hatan van, én meg egyedül. Így is szereztem 2 zászlót. :)

http://allergiadesign.com - http://www.flickr.com/photos/santiagain/

(#2041) spanyoll válasza cOxeR (#2036) üzenetére


spanyoll
addikt

Bármerre és mindenhova. Viccen kívül. Nézd, itt vagyok a 20 éveim derekán, még ezt kell kihasználni, én legalábbis azt mondom. Amúgy pedig első körben Magyarországot járom be most, hogy jön a jó idő, sok helyen nem voltam még "kis" országunkban, aztán Európa, utána meg irány kelet és onnan mindenhova. Világot akarok látni és pont.

@Necro: Köszi, pont azokért mennék ha mennék :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#2042) zool1 válasza spanyoll (#2034) üzenetére


zool1
őstag

Gyere le vasarnap Egerbe. A borra a vendegem vagy es kozben fotozzhatsz is.

(#2043) cOxeR válasza spanyoll (#2041) üzenetére


cOxeR
Ármester

Igazad van és tedd ezt! Én is járom az országot.. igaz dolgozom közben... de annyi minden látnivaló van idehaza... amiről még nem is hallottak nagyon sokan... mi is olyan fotózási helyekre bukkanunk, hogy csuhajj!

(#2044) aleister válasza Real_Necro (#2039) üzenetére


aleister
veterán

Nagyon kevés különbség van ám az alap fegyó és a super/über változat (ezek a pénzesek) között.Egy kicsivel több lőszer, és minimálisan nagyobb kritikus esély.

Lehet VP-ből is venni jobb fegyókat, párat örökbe is. Ezek a Valour Point-ok küldetések teljesítésekor, nyert körök, gyilkolászás esetén termelődnek. Sőt, akkor is kap az ember, ha vesztett kör tud a háta mögött, vagy egy társa kinyírja azt, aki megölte...csak épp kevesebbet.

Érdemes csapatban menni, emote-tal kérni a gyógyítást a soldierektől, valamint minden nap a daily claw-ot elindítani, hátha kap valamit örökbe az ember. DE lehet örülni pár napos extra fegyónak, gyógyitalnak is.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#2045) Real_Necro válasza aleister (#2044) üzenetére


Real_Necro
veterán

Óóó azon már túl vagyok. :) Fél óra játékkal összekaptam kb 900 pontot, amiből vettem egy 1 napos nagyágyút. :D gyógyítani hogyan lehet? Egyelőre Soldier meg heavy a bejövős kaszt.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2046) aleister válasza Real_Necro (#2045) üzenetére


aleister
veterán

A soldier-nek alap skillje a heal, ami nem csak magára hat, hanem mindenkire a közelben. Sőt! Minél többen vannak, annál többet gyógyít, és XP-t is kap érte. Tehát mindenképp érdemes a csapattársakat gyógyítani.
Ha rám hallgatsz minden ability-re teszel 1-1 pontot (ugyebár 2 szintenként kapsz 1-et). Így elég sokrétű lesz a karaktered.

Van még widget-ek között gyógyító cumóból kétféle. Ez csak rád hat. Érdemes a Sarge stamina boostot minden nap megvenni, mert +10HP-t kapsz. Ez gunnernél és soldiernél nem sok (bár csatákat dönthet el így is egyenlő egyéb körülmények mellett), de commando-nál már nem mindegy, hogy 80 vagy 90 HP-d van.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#2047) spanyoll válasza cOxeR (#2043) üzenetére


spanyoll
addikt

Persze. Jövő havi fizuból lehet, hogy nem 70-300 lesz (nem ráér? ) hanem a kapott roncs országúti helyrepofozása, aztán itt a szép idő, végigtekerem az országot és fotózás :)
Aztán később meg irány a nagyvilág. Lennének társaim, az biztos, csak hát nehéz elindulni...

@zool1: Ááá, az pénz. Nem kevés méghozzá, amiből azóta sincs borzasztóan sok (mondjuk aki obit cserél az megérdemli :D ). Abból meg no. Balcsi körül megyek valamerre valamit valahogy.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#2048) aleister válasza spanyoll (#2047) üzenetére


aleister
veterán

Egyébként egy ilyen Balcsi körül cangás, fotós, este beb.szós túrában benne lennék. Karima is gyakran körbetekeri a pocsolyát. Tuti össze tudnánk hozni valamit.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#2049) spanyoll válasza aleister (#2048) üzenetére


spanyoll
addikt

Sejj! Na kérem, erre amúgy is lenne majd emberem, de akkor veletek is! Ne feledjük el! Csak legyen kész az országúti ( a cruiseremmel nem indulnék azért neki), meg legyen olyan idő, hogy éjszaka ne fagyjunk bele a sátorba, mert ha én körbetekerem akkor kényelmesen 4-5 nap alatt fotózgatva, aztán szép helyeken megállva, fotózva, iszogatva, ilyenek...

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#2050) aleister válasza spanyoll (#2049) üzenetére


aleister
veterán

Én montival mennék, szóval majd várjatok meg. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.