Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74001) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#73998) üzenetére


Real_Necro
veterán

Megnéztük, szerintem érdekes volt, de nagy story nincs benne. Mi egy üveg pezsgőt kortyolgattunk közben... :)

Ha izgalmasabb filmet keresel, akkor:

Life
Split
Snowpiercer

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#74002) Mr.Csizmás válasza Real_Necro (#74001) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

uccsó +1

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#74003) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#73996) üzenetére


Mercutio_
félisten

Dungót várjuk Vincent? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#74004) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#74003) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én biztos, hogy nem...

Holnap majd jól beletépünk...

(#74005) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#74004) üzenetére


Mercutio_
félisten

akkor marad a Solo II :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#74006) aleister válasza Freddy76 (#73960) üzenetére


aleister
veterán

Egy kicsit sokat láttál bele ebbe a kommentbe. Nem is reagálok rá, csak a konkrétan általam írt dolgokra.

"ők voltak a valódi gazdasági bevándorlók, iskolázott, szakmával rendelkező emberek, akiket a háború után a felívelő nyugati gazdaság felszívott. Döntő többségüknek semmi gondja nem lett volna itthon, egyszerűen kihasználták az akkori helyzetet, és kivándoroltak, egy jobb élet reményében"

Pontosan. Hasonló a helyzet az 56-os kivándorlás és jelen migrációs válság között. Volt egy háborús szituáció, ami elől egy bizonyos társadalmi csoport elmenekült, továbbá -a helyzetet kihasználva- egy jóval tágabb csoport pusztán a jobb élet reményében hozzácsapódott az előbbihez.
A különbség az, hogy az 56-as magyarok az említett kedvezőbb megélhetésért hajlandóak voltak tenni is. A jobb életet a munkájukért való jobb fizetésben látták, nem pedig a szociális hálóban.
Remélem számodra is érzékelhető, és nem kell magyarázni a "iskolázott, szakmával rendelkező emberek" és egy statisztikai egységként vett, random migráns szkillje közötti különbség.
A beilleszkedési hajlamot, vallási különbséget nem is nézve...

Ezért van különbség gazdasági bevándorló és gazdasági bevándorló között, és ezért irritál fenemód, az említett párhuzam felemlegetése.

A másik, ami érdemben reagálásra való, a statisztikai adatok kérdése. Ezekre hála égnek már bárki rákereshet. Ezt most megtettem helyetted. A hivatalos svéd bűnmegelőzési oldal (tehát nem TV2 vagy Econ) kimutatása alapján követhető -többek között- a nemi erőszakok százalékos aránya egy lakosra levetítve. A piros vonalat érdemes figyelni. Ez 0,7-0,8-ról felugrott 2.4-re, és továbbra is meredeken emelkedik. Háromszoros értékről beszélünk. Az adatokat tovább árnyalja, hogy mindeközben a bevándorlók számával értelemszerűen az ország lakossága is nőt. Így ez az érték ennek mértékében a korábbi hányadost tekintve, még magasabbnak tekinthető.
Ezt most nem fogom tizedesre pontosan kiszámolni, de maradjunk annyiban, hogy a jelen adatok alapján is több mint a háromszorosára emelkedett a szexuális bűncselekmények száma az elmúlt pár évben. Gyanítom, hogy 2017-ben és 2018-ban a görbe megtartotta az irányát, így a 4-5-szörös növekedést tán helyénvalóbb lenne említeni.

Konkrétan csak a szexuális bűncselekmények részletezési itt megtekinthető..

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#74007) Freddy76 válasza aleister (#74006) üzenetére


Freddy76
addikt

Mivel előre látom, mennyi értelme lenne ennek a vitának, így inkább nem megyek bele. Örülök, hogy más a véleményünk.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#74008) Mr.Csizmás válasza aleister (#74006) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szerencse, hogy nálunk csak a korrupció mértéke emelkedik, szép magyar lányok asszonyok biztonságban vannak :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#74009) Freddy76 válasza Mr.Csizmás (#74008) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem a korrupció, hanem a hazai nagytőke. Nem ugyanaz. Az miért baj, ha Lőrinc okosabb, mint Zuckerberg? Ez mutatja a hátrányát, csak azért szegényebb (még), mint Zuckerberg, mert szerencsétlen ide született.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#74010) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Kollégám az F Astrájának becsíkozódott kijelzőjére keresett megoldást valamint cserealkatrészt és így akadt az alábbi külföldi oldalra:

[link]

Ajánlom a "Contact us" fület... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#74011) rbalint88


rbalint88
addikt

Surgosen kezdjetek el csajokat es szar zeneket linkelni, mert most elegge levittetek a topikot azeredeti vonalrol...

(#74012) Mr.Csizmás válasza rbalint88 (#74011) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#74013) aleister válasza Freddy76 (#74007) üzenetére


aleister
veterán

Igen. A statisztika adatok már csak olyan makacs dolgok, amikkel lehet, de nem érdemes vitatkozni.

(#74008) Mr.Csizmás:
Azért nem mindenki. Jó pár erőszaktevés történt már itthon is. Viszont én sem gondolom, hogy Magyarországon ez akár középtávon is problémát fog jelenteni. A távoli jövő már más kérdés ugye.

szerk: vááá! A Kiszeltünciért tessék lepofozni magad! :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#74014) Novics válasza rbalint88 (#74011) üzenetére


Novics
senior tag

Csajok... szombaton lesz az osztálytalálkozónk, és én is szervező vagyok. Nekem kellett az erotikus borítékot megcsinálnom. Kereshettem bikinis csajokat a neten hozzá, de... amióta van a Mama, már rá sem bírok nézni másik nőre. :O :D

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#74015) aleister válasza Novics (#74014) üzenetére


aleister
veterán

Ne aggódj! Majd elmúlik. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#74016) Mercutio_ válasza aleister (#74013) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem konkrétan a migráns témátokra válaszként, de számomra is meglepő volt, hogy pl. mennyire más volt a nyugat hozzáállása a nemi erőszakhoz a '80-as években.

"A nyolcvanas évek tömegkultúrájában teljesen máshol húzták meg az elfogadható erőszak határát, az volt a képzet, hogy a merev részegre itatott lányok maguk is biztos akarják a szexet, és egy házibuliban megjelenő egyedülálló lány már eleve azt az üzenetet hordozta, hogy „szabad a pálya". Ezek ellen csak a feminizmus intézett kihívást azzal, hogy a nemi erőszakot kiterjesztette – erkölcsi és jogi értelemben egyaránt – minden olyan esetre, amikor nem áll fent mindkét fél teljes és a helyzet tudatában történt beleegyezése." (a cikk utolsó harmadában)

De a családon belüli erőszak is megérne egy misét akár még a mai viszonyok között is.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#74017) aleister válasza Mercutio_ (#74016) üzenetére


aleister
veterán

Ennek nagyon sok aspektusa van térben és időben. Hogy a legszélsőségesebb példát hozzam ott a feudális világban a törvényileg legalizált első éjszaka joga. Térben meg említhetném pont a muzulmán vallású területeket, ahol kb tök mindegy, hogy mit akar egy nő.
A kérdés csak az, hogy mindez hova fog kicsöngeni a jövőben?

Én legalábbis úgy látom, hogy manapság egyre inkább napvilágra kerülnek a különböző szexuális visszaélések (lásd sport és filmvilágban való történések). Kérdés, hogy ezek mennyire maradnak a realitás talaján, vagy épp mennyire lesznek a koholt vádak alapjai?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#74018) Freddy76 válasza aleister (#74017) üzenetére


Freddy76
addikt

Soha nem létezett az első éjszaka joga. Lehet, hogy egyes földesurak megerőszakolták a jobbágylányokat, de a jus primus noctis, mint intézményesített jog, valójában egy legenda. Az erőszak a középkorban is bűntény volt, az már más kérdés, hogy egy földesúr szava ütötte tíz jobbágyét, tehát a bizonyítás volt nehézkes.

Vitatkozni pedig nem a statisztikával nem akarok, hanem veled.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#74019) Lassú Víz válasza Novics (#74014) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Két megoldást látok.

1. Mamát elküldöd ruhapróbára, inkognitó módban keresel bikinis csajokat és eltüntetsz minden nyomot mire hazaér.

2. Fotózd le a Mamát bikiniben, és tedd be őt a borítékba. Vigyázz, ez csak akkor működik, ha ő nem hivatalos a találkozóra.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#74020) aleister válasza Freddy76 (#74018) üzenetére


aleister
veterán

Egy javarészt statisztikai adatokon alapuló vitában a kettő egy és ugyanaz. Ellenben legalább van egy dolog, amiben egyet értünk.

Az első éjszaka jogát nekem még tanították, de ez ugye még nem sokat jelent. Most rákeresve úgy látom, hogy vita tárgyát képezi a létezése. Ez alapján módosítanám úgy az általam leírtakat, hogy íratlan szabály volt.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#74021) Novics válasza Lassú Víz (#74019) üzenetére


Novics
senior tag

Á, ezzel nincsen gond, a Mama nem látta. :D Viszont kicsit besokaltam a sok műribitől.
Amúgy nem a borítékba mennek, egy lapra nyomtattam ki a "kollázst", és abból lesz a boríték hajtogatva, és ebből húzzuk majd ki, hogy ki lesz a következő "felelő". (Van normál boríték is, azon EU természetföldrajza van.)

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#74022) konyi79 válasza Freddy76 (#73989) üzenetére


konyi79
addikt

Én konkrétan mai napig nem tudom értelmezni, mit volt képes elérni tavasszal a Terminátor-média. Most politikai állásponttól függetlenül, a nagy tömegek befolyásolhatóságát tekintve.

(#74012) Mr.Csizmás
Először egy zárt fiók, utána meg kiderül ki az anyja? Na most mégjobban utálom anyám macskáját!

(#74010) Real_Necro
Ugye Skype-on hívtad?

(#74023) Mercutio_ válasza aleister (#74017) üzenetére


Mercutio_
félisten

Érteni vélem a szándékot a feudális világgal való párhuzammal, de attól még tény, hogy a '80-as évek nem volt olyan rég, és a leírtak kb. "intézményi" szinten zajlottak a "fejlett nyugaton".

Az, hogy a migráció jóideig nem kellő dokumentáltság és szervezettség mellett és kellően átgondolt módon (aka németek túltolták/túlkompenzáltak) zajlott eleinte én se vitatom, de a végkövetkeztetéseim mások.

Az is evédens, hogy itt a történések nem Ovit igazolják, egyszerűen ő tolta a saját lemezét, az események pedig (leginkább a populista rövidlátó politika térnyerése miatt) hasonló irányba mozdultak. De ez kb. olyan, mint amikor megy az elefánt a hídon mert aműásik oldalon van dolga, utoléri futás közben a macska elől menekülő egér, majdmegszólal: Hallod hogy dübörgünk! :DDD

btw a kormányunk átal biztosított letelepedésikötvény+magukat kárpátaljaiaknak vallóknak blikkre útlevelet osztogató tevékenységet is igen kártékonynak tartom.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#74024) konyi79 válasza Mercutio_ (#74023) üzenetére


konyi79
addikt

Kár ám egy ilyen vitába ennyi energiát tolni. Az egész egy színház, ami pont erre való, az össznépi egyetértés hiányában a látszat demokrácia mellett is működjön a rendszer.
Pár év, és mindenki számára világos lesz mennyire el vagyunk adva mindkét oldalnak, mennyire nincs hatásunk az eseményekre.
Vitázhatunk migrációról, mikor fű alatt ezrével telepítik be az oroszokat keletról, a szerbeket meg délről, hogy a gazdáság ne fossa össze magát még rövid ideig a mukaerőhiány miatt. Aztán kipukkan a lufi, és ezek az alkalmazkodó szelíd és barátságos népekkel szerintetek mi lesz? :(((

Szóval inkább Donatella!

(#74025) Real_Necro válasza konyi79 (#74022) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mi máson? :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#74026) Freddy76 válasza aleister (#74020) üzenetére


Freddy76
addikt

Milyen statisztika? Te nem statisztikát mutattál, hanem adatot. Nyáron nincs iskola, és senki sem csúszik el a jégen, februárban van iskola, és sokan elcsúsznak a jégen, tehát az iskola miatt csúsznak el sokan a jégen. Az adatokból az látszik, hogy volt egy emelkedés. De ennek oka sehol sincs leírva. Emellett Svédországban hagyományosan nagy az ún. nem-támadásos erőszak (non-assault rape) arány, tehát a családon belüli, házastársak közötti erőszak, Európai mércével is. Erről is van, khm, statisztika. Ez bőven okozhatja ezt a változást. Emellett ha a svédeknél emelkedett ez a szám, akkor nálunk is emelkednie kellett volna, de ilyen nincs. Ha lenne, naponta hozná címlapon az Origo. De ha történetesen egyértelműen, kizárólag a migránsok miatt emelkednének az erőszakos bűncselekmények, az akkor sem változtatna azon a véleményemen, hogy valamit tenni kell (ezt írtam fent), mert amit most tesznek, az csak maszatolás, és nem a probléma megoldása.

Arra, hogy egy jogtörténeti kérdésben a wikipedia a forrás, nem tudok mit mondani.

De tényleg leszarom. Ugyanis, amint írtam, én veled nem akarok vitatkozni. Korábban több esetben látszott, hogy az, ahogyan, amit gondolsz, és amilyen stílusban azt előadod, messze van attól, amihez hozzászoktam, és amivel hajlandó vagyok foglalkozni. Emellett szerencsére rohadtul nem érdekel, hogy mit gondolsz úgy általában, mit gondolsz rólam, az életünknek ezen a fórumon kívül szerencsére nem lesznek metszéspontjai, szóval részemről pörögj a statisztikán, amennyit akarsz.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#74027) Freddy76 válasza Novics (#74014) üzenetére


Freddy76
addikt

Ha nem bírsz ránézni más nőre, akkor az nem szerelem, téged elkapott egy szivola.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#74028) spanyoll


spanyoll
addikt

Sok a mensi uraim.

Úgyhogy egy adag szar zene amit azóta hallgatok néha, amióta voltam jó barátomnál Kölnben és részegen a helyi trasht hallgattuk.

Itt meg a jócsaj rész. Tudom, tudom, sokaknak lánya lehetne, de attól még na. Fotóztam nem rég, jó fej is amellett, hogy nem túl ronda.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#74029) Freddy76 válasza spanyoll (#74028) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem az a baj, hogy a lányom lehetne, hanem az, hogy nagyobb melleim vannak, mint neki :(

De a zene tényleg szar, egészen kivételesen.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#74030) Studi válasza Mercutio_ (#73999) üzenetére


Studi
addikt

Kell-e vizsgálnunk, hogy 100 éve a gyerekek hány százaléka járt egyáltalán iskolába, és tanult meg olvasni? ;)

(#74031) Mercutio_ válasza Studi (#74030) üzenetére


Mercutio_
félisten

OK, a pisa teszt is hazudik/torzít/nemzetellenes:DDD
btw a 100 évet te hoztad fel ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#74032) Novics válasza Freddy76 (#74027) üzenetére


Novics
senior tag

Az látod lehet! :D

2 éve voltunk sörözni a Söntésben. Azt hiszem ideje lenne megint elmenni inni egyet, mert kezd mindenki feszült lenni itt a topikban. Tamással majd becsatlakozunk Skype-on. :D

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#74033) #31733248 válasza Freddy76 (#74026) üzenetére


#31733248
törölt tag

Freddy76, a személyeskedésedtől teljesen függetlenül mondom, hogy a valóság tagadásának ez a szintje mindig is a politikailag korrekt lierálisokra volt jellemző, nem a konzervatív jobboldaliakra. Néhány a tipikus példákból:

- Honnan veszed, hogy X kisebbség köreiben erősebb a kriminalizáció?
- Hol vannak erről a statisztikák, mi bizonyítja mindezt (miközben ez az emberek hétköznapi tapasztalata)?
- Nem kapnak segítséget, a többségi társadalom kirekesztő stb...

Ettől függetlenül valós probléma, hogy az átlagember sokszor nem a lényeges dolgokkal foglalkozik, hanem azokkal, amelyeket a kommunikációs gépezet felpörget és úgy foglal állást, ahogyan azt a gépezet irányítói eltervezték. A polkorrekt véleményalkotás is egy ilyen baromság, terjed is rendesen.

(#74034) Byk01 válasza Mercutio_ (#74031) üzenetére


Byk01
senior tag

Hogy jön a doppingellenőrzés a szövegértéshez? :DDD

Bocs

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#74035) #31733248 válasza #31733248 (#74033) üzenetére


#31733248
törölt tag

Épp most olvasom a legújabb polkorrekt baromságot:

"A BBC-t az utóbbi években többen kritizálták azért, mert a legtöbb bemondója fehér férfi, és hogy a fehér férfiak általában jobban is keresnek a tévések között. A brit közmédia ezért ígéretet tett arra, hogy csökkenti ezt a férfi túlsúlyt a műsoraiban."

(#74036) t_a_m_a_s válasza Byk01 (#74034) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Bazmeg Byk...

:DDD :DDD

Srácok, engedjük már el ezt a migránsozást meg az egymás győzködését... Mások vagyunk, máshogy gondolkodunk, legalább itt fogadjuk el ezt.

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#74037) Mercutio_ válasza #31733248 (#74035) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nincs azzal gond, hogy magaddal beszélgetsz, azzal már inkább, hogy ebben a topicban;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#74038) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#74037) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nocsak, tegnap te is kintvoltál a vidi-cselzi meccsen? ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#74039) Freddy76 válasza #31733248 (#74033) üzenetére


Freddy76
addikt

Szerk.: inkább hagyom. Igazad van. Mindenben. És mindig is igazad volt. Mindig.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#74040) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#74036) üzenetére


Mercutio_
félisten

Byk01 nagyon elemében van mostanság :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#74041) j.bravo válasza Byk01 (#74034) üzenetére


j.bravo
addikt

Szerintem jó volt, én is valami vizelet alapú laborvizsgálatra gondoltam elsőre :D

Whatever.

(#74042) j.bravo válasza spanyoll (#74028) üzenetére


j.bravo
addikt

Roppant helyes arca van, de tényleg nagyon vékonyka, mindenhol. Ha jól gondolom ő a tesója lehet, az arca elmarad Dianáétól de szintén csinoska, az alakja pedig jóval tetszetősebb.

A zene... hát tényleg kaksi.

Whatever.

(#74043) Mercutio_ válasza j.bravo (#74042) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lehet, hogy ő nem lógta el a lábnapot? :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#74044) Real_Necro válasza Mercutio_ (#74043) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jó, de előtte vennék neki egy happy meal-t elvitelre. :D

vagy

lecserélném. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#74045) Mercutio_ válasza Real_Necro (#74044) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jó, ez erősen Lola T-kategória, bár nekem sziló-gyanús főleg felül ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#74046) Real_Necro válasza Mercutio_ (#74045) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem ez nem zavaró tényező... :D ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#74047) Byk01 válasza Mercutio_ (#74040) üzenetére


Byk01
senior tag

A 120yardon folyton emlegetik a "pisaembert", ha valaki egy szokatlanul jó meccset hoz le, és ez ugrott be :)

Cserébe hozok egy nőt én is: [link]

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#74048) Freddy76 válasza Byk01 (#74047) üzenetére


Freddy76
addikt

Húbaz+

De elég arab feje van, tuti nem migráns?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#74049) j.bravo válasza Freddy76 (#74048) üzenetére


j.bravo
addikt

:Y :Y :Y
Merci, ez egy jó poszt volt, csak így tovább, légy szíves! :K

Freddy76: Nem kizárt hogy az ük-ük-ükszülei között volt mór... de akit zavarna, annak kijár a B betű.

Whatever.

(#74050) Byk01 válasza Freddy76 (#74048) üzenetére


Byk01
senior tag

Nem tudom, de annak idején mondogatták a bevándorlásellenesek a segítóknek, hogy vigyék haza a migránsokat ... na én őt választanám :)

Csak az asszony arra az időre utazzon el valahova a gyerekekkel :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.