Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31001) Chapel válasza Andrew31 (#30997) üzenetére


Chapel
addikt

:Y Hát ez nagyon jó!

Cserébe kapsz egy ilyet :D

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#31002) Balinov


Balinov
félisten

rambókés.jesszus!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31003) spanyoll


spanyoll
addikt

Jaj-jaj

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#31004) Lassú Víz válasza spanyoll (#31003) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Egy generációval korábban :D

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#31005) Real_Necro válasza Lassú Víz (#31004) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ezek után azt hiszem nehéz lesz rémálmok nélkül aludni... :Y

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31006) Studi válasza Real_Necro (#31005) üzenetére


Studi
addikt

Este megnéztem őket, igen rosszul aludtam. Ezért spanyollnak és Lassú Víznek simán kijár egy ban! :DD

(#31007) Real_Necro válasza Studi (#31006) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor egy kis kompenzálás reggelre:

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31008) .: JuSzT :. válasza Real_Necro (#31007) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

szűk (remélem) :D

(#31009) *Ropi* válasza Real_Necro (#31007) üzenetére


*Ropi*
félisten

Legközelebb kiírhatnád, hogy a nyugalom megzavarására erősen alkalmas kép következik, mert ahogy öregszem egyre esélyesebb egy szívroham... :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#31010) L4mie


L4mie
veterán

na srácok mindjárt fekete péntek....
mit vegyek mit vegyek? :D :P mire van szükségem?
talán egy jó kis állvány? :P egy akku a D300 ba /mellesleg gyári elszállt kb 100 képet bír, RN-től vett meg tök jól működik :P /

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31011) Real_Necro válasza L4mie (#31010) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ennek én csak örülök. ;)

Edigitalon kívül máshol is lesz fekete péntek? Mosógépet kellene cserélni, de most ~100-120-at nem költenék rá... :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31012) TayRol


TayRol
veterán

MM-nál már vannak akciók.

(#31013) .: JuSzT :. válasza TayRol (#31012) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

De ha kosárba rakom, akkor csak rendes ár van. Ez csak előpromó?

szerk: már jó. 10 perce még nem volt jó

[ Szerkesztve ]

(#31014) madgie válasza Real_Necro (#31011) üzenetére


madgie
titán

Hétvégén üsd le, akkor nem fekete péntek lesz, hanem vidám vasárnap :D

(#31015) Mercutio_ válasza L4mie (#31010) üzenetére


Mercutio_
félisten

Apró biz-baz kiegészítőkre nekem is jöhetnek tippek, DE ami jobban érdekel, hogy MM / Euronics / e-digi akcióban az alábbi kategóriákban mit ajánlanátok?

- 40" LED TV (~100k-ig, upc által támogatott típus CI+-tekintetében, smart nem fontos, 3D opcionális, LG előny, de nem feltétel)
- Mosógép (~70k-ig, előltöltős, minél több gari, A+, 6kg ruhatöltet előny, jó tapasztalatok) Pana mosógépekre most 5 év gar van, azokat ismeri valaki? (megbízhatóság, szervizháttér, alkatrészellátás, stb.)
- Vasaló (~10k, gőzölős, slimglide vagy azzal azonos képességű talp, menjen sima vízzel is gond nélkül, inggomb körüli vasalást tudja, kellően hosszú kábel vagy vezeték nélküli működés, ha önműködően kikapcsol az se baj, de nem feltétel. Ja ha esetleg 2 évnél több gari van rá az főnyeremény, a mostaninak még nincs 1 éve, hogy lejárt a garija)

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31016) Studi válasza Mercutio_ (#31015) üzenetére


Studi
addikt

- plazmát
- bízd az asszonyra
- bízd az asszonyra

:DDD

(#31017) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#31015) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

ILyen áron tényleg plazmát vegyél, akár használtat inkább mint egy olcsó LED et. Fekete pénteken legalább olyan tévét vegyél, amin a fekete az fekete :)

[ Szerkesztve ]

(#31018) L4mie válasza Mercutio_ (#31015) üzenetére


L4mie
veterán

én SONY 50W829 et vettem kb 1.5 hónapja, nem egy grafikusoknak szánt monitor színeivel van megáldva, szóval nem túl színhű, meg a smart része elég fos, ellenben LED TV-k közül egyik legjobb és ha 3. monitornak kell akkor csak ajánlani tudom. Persze Plazmának - Olednek jobbak a színei.
Én szeretem, bár ez szubjektív.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31019) TayRol válasza L4mie (#31018) üzenetére


TayRol
veterán

ez nem annyira a 100k-ig kategória...

(#31020) L4mie válasza TayRol (#31019) üzenetére


L4mie
veterán

jah jó, de nem is 40" :D
a lényeg, hogy nekem a SONY 8xx es modellje bejött eddig, azt nem tudom, hogy egy 40W8xx mennyibe kerül, de holnap lehet 100 körül lesz :P

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31021) j.bravo válasza Mercutio_ (#31015) üzenetére


j.bravo
addikt

Elvi síkon 32" LCD/LED érdekelne.
Abszolúte tévének kell csak, semmi monitorfánksön.
Tévénél is az van hogy Samut ne?

Whatever.

(#31022) spanyoll válasza L4mie (#31020) üzenetére


spanyoll
addikt

Nem csak jövő héten van a black friday?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#31023) L4mie válasza spanyoll (#31022) üzenetére


L4mie
veterán

nem, holnap :)

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31024) .: JuSzT :. válasza L4mie (#31023) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

is. meg ma is :D Médiában már ma is

blackfriday.hu

[ Szerkesztve ]

(#31025) L4mie válasza .: JuSzT :. (#31024) üzenetére


L4mie
veterán

EGY ALFA 147 1,9 jtd -t hozzám vághatnának igazán bf áron :D :D

de belassult oldal, ha nem iratkozol fel, nem enged tovább.....na mindegy kaptak egy blasadsdasd címet,

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31026) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Azt hittem csak a fejhallgatós topicban jelent kihívást értelmezni az általam megadott paramétereket, de..... :U

Falra rögzítve használjuk a mostani 37"-ost az utód - ha lesz - is így menne. A 37"-os egy 5 éves HDready (720p) LG, annak a képénél csak nem lenne rosszabb a mai ledTV, vagy igen? :U
Azért 40", mert a mostaninál nagyobb nem fér el (balról erkélyajtó, jobbról fűtéscső) csak a réginek még széles a kávája, így ennyivel nagyobb vékonykávás férne el.

Mosógép, vasaló: Szóval senki nem ért hozzá :DDD vasalót én többet használom, szóval nem kell megkérdeznem asszonyt, a mosógép meg már műszaki cikknek számít, csak annyi, hogy "szépen mosson" és tudjon 30/40/60 fokos mosást és külön szivattyúzás/centrizést.

szerk.:
Juszt: Egyáltalán van olyan lapos és 20kg alatti plazma mint az LCD TV-k?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31027) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#31026) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

40" ban viszont elég ritka a plazma, szóval így valóban az ki fog esni mint utód.

(#31028) Freddy76 válasza Mercutio_ (#31026) üzenetére


Freddy76
addikt

PLAZMÁT KELL VENNI, HÁT MIT NEM LEHET MEGÉRTENI EZEN!!!!!4!!44!!!!

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#31029) Mercutio_ válasza Freddy76 (#31028) üzenetére


Mercutio_
félisten

Borból jó a plazmás?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31030) aleister válasza Larry303 (#30998) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem is.

Anno a filozófia tanárom mondta, hogy ha úgy vesszük, hogy annak az esélye, hogy rajtunk kívül értelmes létforma alakul ki az univerzumban elhanyagolhatóan kicsi (mondjuk 0.00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001), akkor biztos, hogy volt/van/lesz kis barátunk valahol az űrben. Az idő és az univerzum végtelen ugye. Végtelen*végtelen*nagyon pici pedig az 1-hez konvergál. Tehát sanszos. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#31031) Byk01 válasza Mercutio_ (#31029) üzenetére


Byk01
senior tag

Vérből jó :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#31032) Freddy76 válasza Mercutio_ (#31029) üzenetére


Freddy76
addikt

Hát, szerintem jobb, mint a ledes :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#31033) forceberg


forceberg
veterán

Újabb...
BLamazúj...
[link]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#31034) madgie válasza forceberg (#31033) üzenetére


madgie
titán

Fogadjunk, hogy a kisvárdai pálya fűtését meg másképp oldják meg, miközben kábé 400 méterre van a helyszíntől a termálvizes strand.

Túl egyszerű volna, túl kevés zseton vándorolna a helyi kiskirályok zsebébe.

(#31035) Freddy76 válasza forceberg (#31033) üzenetére


Freddy76
addikt

Fórumban szabad olyat leírni, hogy a kurva anyjukat :F

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#31036) Novics válasza aleister (#31030) üzenetére


Novics
senior tag

Egyértelmű, hogy van értelmes élet rajtunk kívül. Azért az elég komoly arroganciára vall szerintem, ha valaki azt hiszi, hogy ekkora hodályban, aminek a méreteit szerintem fel sem tudjuk fogni - én tuti nem - csak mi legyünk.
Az már más kérdés, hogy jártak e már itt. :))

Freddy76
Mi ezzel a baj? Nem szeretnék, ha felfáznának az aranylábú gyerekek. ;] Másra meg amúgy sem tudnák elkölteni, mert dübörög a gazdaság, Magyarország jobban teljesít, mindenki minket irigyel. Nem tudtad? :P
A vérplazmáról jut eszembe, voltál vért adni? :)

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#31037) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Jut eszembe: Samu LED TV-kben mit is csesztek el a nagytudásúak, hogy nem érdemes olyat venni?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31038) madgie válasza Mercutio_ (#31037) üzenetére


madgie
titán

Hasonlót nézegetek én is, igaz, csak 32" méretűt (hálóba elég az), nekem az lenne a kérdés, hogy a Smart cuccukon biztos elfut-e a Plex, illetve van-e valami hasonló opció, hogy SMB/NFS/DLNA-ról etessem sorozatokkal, filmekkel.

[ Szerkesztve ]

(#31039) aleister válasza forceberg (#31033) üzenetére


aleister
veterán

A Veszprémi kézisek azért általában benne szoktak lenni a legjobb 4-ben a Bajnokok ligájában. Az más kérdés, hogy a mocskos anyagiak miatt nemigen illik őket dobogóra állítani.
Szerinted mennyi támogatást kaptak a sportcsarnok építésekor?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#31040) L4mie válasza Mercutio_ (#31037) üzenetére


L4mie
veterán

mellesleg én input lag miatt döntöttam SOJNNY mellett, ha akarsz játszani is netalántán rajta akkor érdemes átnézni ezt az input lag database-t

30ms alatt jónak mondják már.

ez amit kinéztél:
2014 40" Samsung UN40H5500 1080p 60hz LED HDTV AVG 28ms (PC) Check Amazon Great

50" ban nem ilyen rózsás a helyzet e téren :P

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31041) fi:zi'k válasza L4mie (#31040) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

És 60"-on? :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#31042) L4mie válasza fi:zi'k (#31041) üzenetére


L4mie
veterán

ott szinte csak a SONY tudott 30ms alatti elektronikát kinyomni magából idén a LEDek között.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31043) Mercutio_ válasza madgie (#31038) üzenetére


Mercutio_
félisten

Valaki szóljon Ropinak, hogy nézzen be, ő biztos csuklóból vágja a témát :K

Furkoo: Tojok a játékra, az érdekel, hogy mozgásoknál van-e az érintett képpontoknál valami probléma, ghosting, a fekete mennyire fekete, nincs-e foltosodás, egyéb probléma.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31044) Byk01 válasza aleister (#31039) üzenetére


Byk01
senior tag

A veszprémi kézisek egy foci (gurulós) csapat? Ha majd az lesz, akkor kapnak szép új stadiont ... ha hollandos lesz a nyelvük.

Egyébként meg ők szépen fenn tudják tartani magukat, van eredmény, így van pénz is (és fordítva), nem szorulnak rá olyan támogatásra, mint az aranylábú (nem olyan értékes, hanem olyan merev) gyerekek

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#31045) L4mie válasza Mercutio_ (#31043) üzenetére


L4mie
veterán

Ropi néz :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31046) madgie válasza L4mie (#31045) üzenetére


madgie
titán

ρπ

ró - pi :DDD

(#31047) aleister válasza Byk01 (#31044) üzenetére


aleister
veterán

Pont erre próbáltam utalni.
Ész nélkül lapátolják a pénzt a tehetségtelen focistákba, amikor vannak sikereket felmutató sportágak, csapatok is.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#31048) forceberg válasza aleister (#31047) üzenetére


forceberg
veterán

Az összes sportban összesen nincs annyi pénz, mint a fociban. A mostani xar "színvonal" mellett is...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#31049) Byk01 válasza aleister (#31047) üzenetére


Byk01
senior tag

De sikereket hozók eltartják magukat, akkor minek pumpálnának beléjük pénzt? szarkazmus OFF

A fociban sokan vannak, alacsony a színvonal, így egyre kevesebben kíváncsiak rájuk, dől bele a pénz ... levonod a következtetést, vagy mondjam el én? :)

Whiskyzők (és egyéb állatfajták) gyorsan nézzétek meg, kitől származik a kedvenc piátok, és ha kis forgalmazótól, akkor tárazzatok be belőle: [link]

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#31050) Real_Necro válasza madgie (#31034) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ugyan már, Kisvárdán már régóta fűtött focipálya van... a helyi pálinkafőzdék hőcserélői mind ott futnak keresztül... :DDD ;] ;)

Mercutio:

Ne hallgass rájuk, csak a jutalék miatt ajánlják letűnt korok plazmáját... :P
Mosógépben miért jobb az elöltöltős a felültöltősnél? Csak begyűri a cérnatangát... :DDD
Wifis vasaló, nofene???

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.