Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28001) madgie válasza Real_Necro (#27986) üzenetére


madgie
titán

Medzsik trekkpedben voltak, felmérgeltem magam, ment az is az apróra :D

Az "is" mondjuk nem helyénvaló, a két elemet természetesen nem tettem fel eladni :))

(#28002) #40935168 válasza #40935168 (#28000) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ez a repülő szerintetek is az aszfalton/betonon állt .. ?

(#28003) rbalint88 válasza madgie (#28001) üzenetére


rbalint88
addikt

ez a medzsik trekkped jó? windóz alá milyen? multitacskózási szempontból érdekelne asztali géphez, mivel ugye leginkább laptopot használok (pöcökegérmenteset, szerencsére), ezért jobban kézre áll, mint a hagyományos rágcsáló.

(#28004) madgie válasza rbalint88 (#28003) üzenetére


madgie
titán

Nemtom, mit csinál Windows alatt, ott sose próbáltam. Amúgy nem rossz dolog, de jellemzően az a fajta cucc, amit nagyon szerethet az ember az elején, aztán mégis visszatér pár hónap múlva a hagyományos megoldáshoz (egér, abból is a kanócos).

Szerk: felküldöm neked kipróbálásra, ha akarod :)

[ Szerkesztve ]

(#28005) fi:zi'k válasza #40935168 (#28002) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Á, dehogy. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#28006) Freddy76 válasza #40935168 (#28002) üzenetére


Freddy76
addikt

Szerintem nem, tuti a fotós tud repülni :K

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#28007) fi:zi'k válasza Freddy76 (#28006) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Vagy legalábbis van vállról indítható fényképezőgépe. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#28008) j.bravo válasza rbalint88 (#27992) üzenetére


j.bravo
addikt

ehh, ne is mondd, azóta is a rohadt telefonkérdésen lamentálok, bár kb holnapra muszáj döntenem... a gondom nekem is az hogy eltérő kedvezményt ad a kék szolgáltató nekem ill asszonynak (egy flotta de nekem nagyobb a mobilnetem ezért egy lépcsővel olcsóbban kapnám. Üzleti árlista XS illetve S).
majdnem rászántam magam a lumia 635-re de "de jó lenne több ram, meg egy vaku LED". Oké, 735, de a 635-öt pont levitték 0 Ft-ra (asszonynak 21k), a 735 meg 35/45k.
Agyalok hogy én akkor most lemondanék erről, egy készüléket vennénk, azt asszonynak adnám, én meg próbálnék romolni vagy venni egy jiayut vagy hasonlót, vagy használt lumiát.

Gond továbbá hogy asszony ragaszkodna a droidhoz, de mindegyik esélyes modellnek van valami nyűgje:
- alcatel idol 2s 22/33k, és kopik a gombjáról a festék, halk a videó, nem nagyon igyekeznek a rom javítással
- lg f70 kijelzője eléggé ergya (13/23k)
- lg f6 jó lenne de kifutó, tehát vagy van vagy nincs (18/28k) és kitkat frissítéstől meghülyül
- megjelent a listában a galaxy ace 4 (0 / 17k, ez jó ár lenne csak) de nem tudom hogy ez valójában pontosan melyik modell (eltérő infók a feketénél és a fehérnél, fotó alapján az ace style is lehet, stb), itt aggódás van hogy akkor milyen is, mennyi is akkor a ram, samsungos sz.rságok mennyire lassítják be, mennyire kevés a 4gb rom (állítólag kitkat nem enged sd-re telepíteni) stb.

Beleugornátok egy ilyen ace4-be? (Bali tudom nem :D )
kipréselnétek az üzletkötőből hogy kerítsen egy F6-ot a föld alól is és valahogy (amíg talán ki nem javítják, bár egyre kevésbé bizakodók a topikjában) megakadályoznátok hogy befrissüljön kitkatre, maradjon a JB és csá?

vagy alcatel?
összes okostelefon monnyon le...

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#28009) Real_Necro válasza rbalint88 (#27999) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ma megtapiztam MM-ban egy LG G3-at... szép volt a kijelző, de azon kívül, hogy nekem már kényelmetlenül nagy, nem ragadott el az a hűha érzés... Ellenben a Galaxy S4 mini egész vállalható kis készülék. Lehet párom következő telója az lesz.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#28010) rbalint88 válasza j.bravo (#28008) üzenetére


rbalint88
addikt

két darab 625 és szokja meg :P de ha mindenképp android kell neki, akkor inkább a samsung, annak legalább van rendes szervize.

btw 735-öt nem látok sehol a telenóránál. amúgy ha nem lett volna jóáras 920 (legyen már holnap este), akkor 735-öt vettem volna, csak függetlenül.

(#28011) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#27993) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Jiayu F1? ;) ~20

(#28012) Mercutio_ válasza .: JuSzT :. (#28011) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lenovo A820-am van, annál jobbat szeretnék.

Meg ahogy anno olvastam F1 vagy nem tud 3G-t vagy butitott kijelzős, vagy azóta megkapta az EU - s verzió is a jobb kijelzőt?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28013) TayRol válasza Mercutio_ (#28012) üzenetére


TayRol
veterán

csak azért vásároltok csájníz mobilt, mert olcsóbb, vagy esetleg másban is jobb? szó nélkül elvagyok a G2-vel, de itt olyan márkák/modellek jönnek szóba, melyekről sosem hallottam.

(#28014) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#28012) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Mittomén milyen volt a szar kijelző :D Ez tud 3g-t, és volt kb 17e ft újonnan. Több kérdésem nem volt.

Ahogy én használom :

[ Szerkesztve ]

(#28015) .: JuSzT :. válasza TayRol (#28013) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Mert nem vagy eléggé fillérbaszó :D

(#28016) TayRol válasza .: JuSzT :. (#28015) üzenetére


TayRol
veterán

pedig esküszöm, marhára igyekszem.

(#28017) j.bravo válasza rbalint88 (#28010) üzenetére


j.bravo
addikt

lg szervize béna?
ez új.
pedig amúgy a droid mókolásban talán kevésbé gáz mint a samu...
hajlok s4 minire is fogcsikorgstva (32k az olcsóbb csomagban), ekkor nekem el lenne napolva a csere.

Whatever.

(#28018) Mercutio_ válasza TayRol (#28013) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ugyanazt tudja amit a 20-40k-val drágább "márkás" telók, amire nekem kell azt tudják, akkor minek költsek rá többet. A másik, hogy nekem kell a dual-sim és amikor utoljára vettem még nem vámolták, előbbiből gyatra volt itthon a választék, utóbbi meg tovább nyitotta az árollót.

Mostaniból egy jobb GPS és kamera ami hiányzik, de nem létkérdés.

Az utóbbi időben gyenge volt a felhozatal így ezzel [link] kezdeném a napot.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#28019) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#28018) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Bármilyen napkezdés után tudnám vele folytatni :D

(#28020) Byk01 válasza #40935168 (#28002) üzenetére


Byk01
senior tag

Ez egy fél repülő tükrözve :) Másképp nehezen tudom elképzelni, hogy a két oldala árnyékos, míg a tetejét fény éri.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#28021) #40935168 válasza Byk01 (#28020) üzenetére


#40935168
törölt tag

Kleroo is ki volt akadva a képet nézve, hogy kb. szögmérővel se találni rajta szimmetriahibát. Lehet igaz. Újranézem. :) Meg az alján is van vmi tükröződés, ami egy kifutópályás csík lenne, és mivel - szerinted - tükrözve van, meg is magyarázza, miért látszik finoman két csík is ott (mert amúgy csak 1 van a kifutókon középen, nem dupla csíkok).

De legalább érdemben hozzászóltál, köszi :K :U

[ Szerkesztve ]

(#28022) Byk01 válasza #40935168 (#28021) üzenetére


Byk01
senior tag

Nézd meg, a hajtóművek borításán is pont szimmetrikus a fény.

Jobban megnézve a tükröződést, mint ha a vontató hátulja látszana egészen alul.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#28023) gab.m válasza #40935168 (#28021) üzenetére


gab.m
senior tag

En sztem ez egyszeruen csak ket kepbol van osszerakva..

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#28024) m3ss válasza #40935168 (#28000) üzenetére


m3ss
veterán

:K

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#28025) Freddy76 válasza #40935168 (#28021) üzenetére


Freddy76
addikt

Ha ránagyítasz a pilótafülkére, láthatsz egy napszemüveges fejet, amint előrehajol, félig be a műszerfal mögé. Tökéletesen tükröződik a két oldalon. Ergo tükrözés a kép.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#28026) #40935168 válasza Freddy76 (#28025) üzenetére


#40935168
törölt tag

:K

(#28027) Freddy76 válasza #40935168 (#28026) üzenetére


Freddy76
addikt

Azért érdekes. Nem vagyok egy PS mágus, de gondolom, baromi sok munka volt ebben a képben. Az egyik oldalról a pilóta fejét még én is kikapom fél perc alatt lightroom-ban, nem értem, miért hagyta ott...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#28028) Byk01 válasza Freddy76 (#28027) üzenetére


Byk01
senior tag

Talán mert sokkal árulkodóbbak a fények.
Nem tudom, mi volt ezzel a képpel a szándéka, de tudta, hogy nem adhatja be eredetinek, akkor meg ilyen apróságokkal minek foglalkozzon.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#28029) aleister


aleister
veterán

Ami a Bibliából kimaradt.

Bigott keresztényeknek nem ajánlott! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#28030) #40935168 válasza Byk01 (#28028) üzenetére


#40935168
törölt tag

A precízségbe belefért volna csak az üveget átklónozni az eredeti képről a tükrözöttre, vagy amit Freddy mond, hogy kiszedi. Amúgy gyönyörű kép, de érthető a csalás.. ilyet nagyon nem egyszerű lőni.. max. a légitársaság marketing osztálya megteheti, egy vadászgépből, vagy vmi gyorsabb propelleresből, mindezt csutka hátrafele lőve stb.. áhh, k* nehéz, földi halandó fotósként meg szerintem mission impossible. De szép lett így elcsalva a dolgokat is.

(#28031) L4mie válasza rbalint88 (#27999) üzenetére


L4mie
veterán

830? o.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28032) rbalint88 válasza L4mie (#28031) üzenetére


rbalint88
addikt

45ezret nekem nem érne meg a pürévjú kamera :N (függetlenül 85 vs 130e) kijelzőben visszalépés, alaphardver meg ugyanaz. ha már odacsapunk, akkor meg alaposan és 930. csak annyiból meg már iphone...

mft topik: Parci klimaxol? :U

(#28033) L4mie válasza rbalint88 (#28032) üzenetére


L4mie
veterán

huh nem tudom mik az árak ezeknél a 30 asoknál csak a 930 at tudom, hogy 130 bruttó körül mozog.

pedig ahogy néztem a specifikációkat nekem a 830 lenne az ideális utód a 720 után, mert a 730-35 nem igazán bejövős. :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28034) Real_Necro válasza rbalint88 (#28032) üzenetére


Real_Necro
veterán

...vagy lassan átáll a világos oldalra. :P ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#28035) Byk01 válasza #40935168 (#28030) üzenetére


Byk01
senior tag

Lehet, hogy nem volt meg a másik üveg a klónozáshoz. Nyilván nem jókedvében tükrözte az egész gépet (én legalábbis nem csinálnék ilyen pluszmelót magamnak) ... ha meglett volna a teljes gép, azt használjam de ha csak a szárnyból hiányozna, azt is egyszerűbb lenne magában tükrözni.

A legjobb megoldás (nem a legegyszerűbb, és nem is a legolcsóbb), egy teherszállító gép hátsó rámpáját lenyitni, és onnan lőni az ilyen képet. Vadászgépnél bezavar a kabintető, jobb azt így :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#28036) L4mie


L4mie
veterán

[link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28037) Balinov válasza j.bravo (#28008) üzenetére


Balinov
félisten

egyeni preferencia. :)) en mar nem probalok meg senkit semmirol lebeszelni.

HTC One Mini 2-t neznek, az sem rossz darab.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28038) m3ss


m3ss
veterán

ezt sztetek hogy kellett volna megoldanom ledlampaval? azon kivul h gyengebbre kellett volna allitanom az erosseget..
lehet ha allvanyra rakom gorilla helyett, magasabbra, akkor nem vilagitja be igy a fuvet? vagy vhogy szukiteni kellene, hogy ne szorjon ilyen nagy teruletre?

persze lehet a kompo is jobb lenne, ha a fatol balra allnak, es 16:9 mondjuk, kevesebb lenne alul.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#28039) L4mie


L4mie
veterán

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28040) Real_Necro válasza m3ss (#28038) üzenetére


Real_Necro
veterán

Lowel lámpát kölcsön kéred Ropitól... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#28041) torzo


torzo
Ármester

Távol álljon tőlem bármilyen propaganda, de azért 6400 iso, lámpafény, 18-55/2.8-4 optika, 55 mm-es állás, 7.1 rekesz, Fuji X-T1. Semmit sem csináltam vele, raw>jpeg by LR, kész.
Ennél a d600/d800 sem volt jobb. :N

[ Szerkesztve ]

(#28042) rbalint88 válasza torzo (#28041) üzenetére


rbalint88
addikt

a zajmentesség és a kellemes granuláltság tetszik, ellenben: alexpós a kép vagy direkt ilyen vagy nem perwollal mossátok a macskát?

(#28043) aleister válasza torzo (#28041) üzenetére


aleister
veterán

Valóban szépen zajosodik...azaz nem zajosodik. :)
Ellenben kicsit mintha már veszítene a kontrasztból.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#28044) torzo válasza rbalint88 (#28042) üzenetére


torzo
Ármester

Ja, amúgy tényleg alexpos. A zajszint miatt gondoltam, hogy nézzétek meg.
A macska pedig perwollal mosva! :DDD

Ali: ez talán a Fuji színszűrő következménye? :F

[ Szerkesztve ]

(#28045) t_a_m_a_s válasza j.bravo (#28008) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Peti, ennyit vergődni egy sz*r telefonon... :) Szerintem csodák nincsenek, az olcsó droidos előbb-utóbb úgyis az agyad tetejére fog menni... Amúgy én az ace4-et venném. Móni tök jól elvan az ace3-al, csak nem kell telefosni minden szutyokkal.

Holnap majd jól beletépünk...

(#28046) aleister válasza t_a_m_a_s (#28045) üzenetére


aleister
veterán

Ó, ez picsafüst! Emlékszem én még Necro D90-es vajúdására. :)

Legyen mondjuk a vergődés mértékegysége 1 Nekro :DDD, ami 2 hónapnyi agyalásnak és a témában elkövetett 20 kommentnek felel meg.
Ez alapján Bravo még csak 0.2 Nekro vergődést produkált. :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#28047) Balinov válasza aleister (#28046) üzenetére


Balinov
félisten

:C :C :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28048) L4mie válasza aleister (#28046) üzenetére


L4mie
veterán

JAH ARRA én is emlékszem D90 vagy 5100 :D :W :W :W

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28049) crey válasza aleister (#28046) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Trolololo.... :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#28050) Real_Necro válasza aleister (#28046) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kispiskóta... :P ;]

De "váltópénz" is legyen, mondjuk 1 Nekro, egyenlő 10 Freddy-vel, 1 Freddy pedig 50 Pite. Ez esetben J.Bravo egyenlő 2 Freddy vagy 100 Pite, esetleg 1 Freddy 50 pite, ki hogyan váltja. ;] :DDD

A koverziót pedig felvezetjük az aleister-matyi görbére. :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.