Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77201) |AP| válasza Studi (#77200) üzenetére


|AP|
veterán

az

...bocs, magas labda volt :DDD

(#77202) Studi válasza Studi (#77200) üzenetére


Studi
addikt

Annyit szeretnék még hozzátenni, hogy Balázsok és Szabolcsok okán az S valójában 100 000-el kevesebb, épp becsúszik az n alá. :) Az y is bomlik ly-ra és gy-re, de ez az élmezőnyt nem befolyásolja.

tudom, kurvára ráérek. :D

(#77203) Balinov válasza Studi (#77202) üzenetére


Balinov
félisten

hat igen ;] add csak meg a fonokod emailcimet :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#77204) t_a_m_a_s válasza Studi (#77200) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Studi, te egy tudálékos f@sz vagy.

;] ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#77205) crey válasza Studi (#77200) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az "a" és "á" külön szerepel, vagy összevonva? :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#77206) Freddy76 válasza Studi (#77200) üzenetére


Freddy76
addikt

Igazad van.

És abban is, hogy valóban vannak a-ra végződő fiúnevek :DDD .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#77207) Byk01 válasza t_a_m_a_s (#77197) üzenetére


Byk01
senior tag

És hogy ne csak a hangja legyen meg, ő játszotta Vágási Feri anyját (azt nem is mondom meg miben), vagy a "hölgyvendéget" Cimbi legénybúcsúján az Üvegtigris 2-ben :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#77208) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Jól van srácok, feldobtátok az estém :C

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77209) Novics válasza Balinov (#77198) üzenetére


Novics
senior tag

Ilyesmink van nekünk is, ennek az autós ülését használjuk most, azt kezdi kinőni a leány.

Recaro… szimpatikusak, mert stuttgartiak. :)

Köszi a tippeket újfent! :R

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#77210) gorgo


gorgo
őstag

Megbaszhatja a száraz január!
Egy elcseszett állásinterjú annyira lepadlózott, frusztrált, hogy idegállalotba kerültem nagyon. Nagyon! Minden sejtem lázadt!

Mondom berakok egy jó zenét, az majd lenyugtat. Hát nem. Feszülten hallgattam, mint állat.

3 pohár bor, máris élvezem a zenét...
Ööö, a száraz hónap helyett száraz hét az összejött! :P

Jelentkezzen aki szereti az Opeth-et!

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#77211) madgie válasza gorgo (#77210) üzenetére


madgie
titán

Hehe, 2005-ben az előzenekaruk voltunk :D Addig is szerettem, azóta pláne :DDD (Lopez meg Mendez a világ füvét elszívta a koncert előtt)

(#77212) gorgo válasza madgie (#77211) üzenetére


gorgo
őstag

Tudtam hogy rád lehet számítani! Kurvára sajnálom hogy nem mentem el anno arra a koncertre, lett volna rá lehetőségem, mégsem mentem... :U

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#77213) madgie válasza gorgo (#77212) üzenetére


madgie
titán

Jó buli volt! Na nem miattunk, mi úgy álltunk a színpadon megszeppenve, mint egy csapat óvodás :DDD

Természetesen fotóztam az Opeth-et, jó sztori ezzel kapcsolatban, hogy a kétajtós szekus tagok megkapták az ukázt, hogy három szám és ki kell üríteni a zenekari árkot. Szerencsétlenek csak pislogtak, az egyik mindig tőlem, kérdezte, hogy akkor ez hanyadik szám? Az Opethnél azért nem olyan egyszerű ez :D

(#77214) Studi válasza gorgo (#77210) üzenetére


Studi
addikt

Azért nyugtass meg: a bor legalább száraz!

Amúgy én már úgy vagyok az állásinterjúval, hogy leszarom. Van annyi szakmai tapasztalat a hátam mögött, hogy tudjam: ők biztos jól járnának velem. Az meg mindig kérdéses, hogy én jól járnék-e velük.

(#77215) rbalint88 válasza Studi (#77214) üzenetére


rbalint88
addikt

remélem ez soha nem törlődik ki az internetből és visszanéznek rá páran, akiknek önbizalomhiányuk van. :R

(#77216) Freddy76 válasza Studi (#77214) üzenetére


Freddy76
addikt

Életem egyik első állásinterjúra a NAV-nál volt, jogi főosztályon. Az interjú végén azzal állt fel a főosztályvezető, hogy majd értesítenek, mire én mondtam, hogy köszönöm, nem kell, már nem szeretnék itt dolgozni :D .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#77217) Lassú Víz válasza gorgo (#77210) üzenetére


Lassú Víz
őstag

"Ha valakinek ez amúgy próbatétel, akkor ott már van baj."
Tulajdonképpen ezt akarom tisztázni magammal. Ennyire egyszerű. Ha semmi problémám...

Akkor ezt most tisztáztad. Őszintén szólva már az sem jó, hogy megfogalmaztad a "ha semmi problémám" kezdetű mondatot. Előre megadtad magadnak a felmentést.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#77218) TayRol


TayRol
veterán

Ma elbambult Óbudán egy Mercis velem szemben, kiegyenesitette a kanyart. Ha nem húzom jobbra, akkor frontba jön az öreg.

(#77219) Freddy76 válasza Lassú Víz (#77217) üzenetére


Freddy76
addikt

Én egy időben tartottam a száraz novembert, aztán elengedtem. Pár éve vagyok abban az állapotban, amit Bödőcs találóan fogalmazott meg: tankönyvi definíció szerint lehet, hogy alkoholista vagyok. Oroszországban biztosan nem, Svájcban talán.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#77220) Real_Necro válasza TayRol (#77218) üzenetére


Real_Necro
veterán

:Y

Mondani szoktam páromnak , hogy a legközelebbi kocsink nekünk is hókotró lesz.
Casco gondolom van?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#77221) TayRol válasza Real_Necro (#77220) üzenetére


TayRol
veterán

Igen.

(#77222) Novics válasza TayRol (#77218) üzenetére


Novics
senior tag

Fasza.
Mondjuk ma elég szemét idő volt. A leány is meg volt bolondulva egész nap, délutánra nekem is megfájdult a fejem - pedig én bementem pihenni a munkahelyemre :D - hazafelé meg majdnem fent maradtam a buszon.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#77223) Real_Necro válasza Novics (#77222) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nálunk is panaszkodtak a cégnél...
Én meg esti bevásárlást tartottam. Komolyan, át fogok szokni a zárás előtti vásárlásra. Auchan olyan üres volt 10 perccel 22:00 előtt...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#77224) Studi válasza Real_Necro (#77223) üzenetére


Studi
addikt

Évek óta ezt csinálom. Sajnos nem töltik olyankor már rendesen a polcokat, de megelégszem azzal, ami kint van.

(#77225) Studi válasza Real_Necro (#77220) üzenetére


Studi
addikt

De hát erre minek Casco? A vétkes fél biztosítója fizeti.

(#77226) Real_Necro válasza Studi (#77225) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jogos, nem tudom miért az ugrott be.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#77227) Freddy76 válasza Real_Necro (#77226) üzenetére


Freddy76
addikt

Le kellene jönni a tojáslikőrről :(

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#77228) gorgo válasza Lassú Víz (#77217) üzenetére


gorgo
őstag

Nos nem feltétlenül. Egyrészt nem én fogalmaztam meg, hanem a rádióban elhangzott interjúban az alany, amivel bogarat tett a fülembe.
Aztán kb. brahiból meg akartam csinálni.
Éppenséggel a tegnapi nap nagyon nem átlagos volt, ennyi stressz ritkán ér, illetve frusztráció.
Ha ez a tegnap nincs, ERŐFESZÍTÉSEMBE került vona megcsinálni. Na de majd most jól megvalaszolod úgy is :). Mindegy felmentésem van! :D

De szerencsére Freddy/Bödőcs ezt jól megasztondta, na azzal egyet értek maximálisan.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#77229) gorgo válasza Studi (#77225) üzenetére


gorgo
őstag

Ez hogyan van amúgy? A vétkes fél fizeti de elég sokszor hallottam már hogy szinte soha nem téríti meg a teljes kárt hanem csak a 70-80%-át. Vagy keverem valamivel?
Illetve ha van casco, akkor mindkét biztosító fizet, azaz garantáltan fedezve lesz a kár, netán még több is?

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#77230) rbalint88 válasza gorgo (#77229) üzenetére


rbalint88
addikt

Nem kevered, avultatasnak hivjak, de TayRol autojat meg nem erinti, csak a 3 evnel idosebbeket. Itthon abbol indul ki a biztositoi gyakorlat es ezt kovetve a jogi kornyezet, hogy de direkt toretted ossze az autodat, mert g*ci vagy es a biztosito penzen akarod ujjaepittetni a kotla vackodat. Akar 50% is lehet az avultatas, ha eleg oreg az autod, nehogy a karon szerzes esete alljon fenn... teljesen elbaszott a joggyakorlat ebbol a szempontbol (is), par biztositozos (90-es evekben nagy divat volt torni a draga autokat es felvenni ra a penzt) sutyerak miatt sziv mindenki. Nekem is telibevertek a cegest karacsony elott, uj komplett csomagterajto, lokos, lokosvas fog kelleni +kasztnimunka, mert a potkerekureg is megrogyott. Mivel a masik ket autobol mindenkit elvitt a mento, ezert jarhatok majd honapokig lespaniferezett csomagtartoju kocsival, mert a rendorseg se az a kimondottan gyors reagalasu egyseg...

(#77231) Lassú Víz válasza gorgo (#77228) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ugyan már, minek? Nem vagy hülye gyerek, magadtól is tudod. Az észosztást talán már meg is kaptad a környezetedtől, ide nem azért jöttél.
Ha majd megint lesz egy sörözés, és épp a száraz hónapod közepén tartasz, iszok veled bambit, hogy ne érezd magad egyedül. :D

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#77232) Mr.Csizmás válasza gorgo (#77229) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

de megtéríti a teljeset, csak szépen le kell dokumentálni. nálunk legalábbis sokszor 10-15 éves buszokra is teljes árat fizet, kárszakértő jegyzőkönyve alapján.

rbalint88 volt olyan trolibuszom, amin 80%-ot avultattak :DDD (főleg lemezmunka volt)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#77233) TayRol válasza rbalint88 (#77230) üzenetére


TayRol
veterán

kedden megyek vissza a vw-hez, mire számíthatok? :)

(#77234) rbalint88 válasza TayRol (#77233) üzenetére


rbalint88
addikt

Ha 3 evnel fiatalabb, akkor nem kellene avultassanak. Ha csak kek-sargaztatok, akkor semmi extra eljaras nincs elvileg, ha rendort hivtatok, akkor meg kell varni a hatarozatot...

(#77235) TayRol válasza rbalint88 (#77234) üzenetére


TayRol
veterán

Csak kék-sárga. Koszi.

(#77236) gorgo


gorgo
őstag

Bella, e bella!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#77237) Jahno válasza gorgo (#77229) üzenetére


Jahno
őstag

Én most a járulékos dolgokkal szoptam, ezerszer jöttek újra szemlézni, ment a matek ide-oda, egy sima motoros belém jött és lett egy tenyérnyi horpadás a lökös bal hátán. Szerintem fotóm sincs róla, mert nagyon elindult az úthenger más szempontból is, és igazi szopó a gyári minőségű javításon bukott el, annak a járulékos kiadásaival, amit ki kellett fizetni, de biztosító bele sem számolta.

(#77238) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Érdekes, amikor bal kerékívnél megnyomták astrát, akkor volt kb 14 éves. Bevittem posta autó szervizébe és intézték kéksárga alapján a javítást. Egy fillérembe sem került.
A mondeo 5 éves volt, mikor hátulról belém jöttek, ott fényezés volt meg kopólemez csere, ott sem volt extra költség, csak egy aláírás a petrányinál.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#77239) rbalint88 válasza Real_Necro (#77238) üzenetére


rbalint88
addikt

kasztnizásnál kevésbé G-k, amíg nem rozsdás a sérült elem. ellenben ha a futóművet kiütik az autó alól vagy az eleje sérül, akkor egyből elindul a tornázás... az audira is azért kötöttem kiegészítő töréscascot, mert bár hibátlan kb, de 15-6 éves, így ott még a kötelezős kifizetés kiegészítéseként is megérheti bevonni...

(#77240) Studi válasza rbalint88 (#77230) üzenetére


Studi
addikt

" teljesen elbaszott a joggyakorlat ebbol a szempontbol (is), par biztositozos (90-es evekben nagy divat volt torni a draga autokat es felvenni ra a penzt) sutyerak miatt sziv mindenki"

hogy a biztosító lehúzása mennyire nem 90-es évek, arról tudnék mesélni. De le nem írom, majd sör mellett... :)

(#77241) rbalint88 válasza Studi (#77240) üzenetére


rbalint88
addikt

Erdekel a sztori :) kedd es csutortok este pont raerek :P tobbiek? Hova foglaljunk asztalt?

Freddy: nem akkor, hanem ettol
fuggetlenul. De azert ettol meg szeretunk ;]

[ Szerkesztve ]

(#77242) Freddy76


Freddy76
addikt

Találós kérdés:

Észre sem vettem, de nem ittam nyolc napja alkoholt. Tegnap este nagyon ingerem támadt, hogy igyak, mondhatni inni akartam. Nagyon jól esett volna valami pia. Itthon volt Zacapa XO Centenario bontatlan, azt nem volt szívem kibontani, egy Szepsy édes szamorodni és egy édes Asti Martini pezsgő, de az édeset nem szeretem, és egy 2013-as Sauska Merlot, de vöröset nem szívesen iszok, mert másnap savam lesz tőle. A kisbolt kb. 7,5 perc járóföldre volt, ahhoz lusta voltam. Szóval nem ittam semmit, de jól esett volna.

Akkor most alkoholista vagyok, vagy sem?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#77243) Real_Necro válasza Freddy76 (#77242) üzenetére


Real_Necro
veterán

Látod, mennyivel egyszerűbb ha csak egy "óccsó" és nem túl geil tojáslikőr van itthon... eszembe nem jut, hogy a magas ára vagy az íze miatt ki ne bontsam, és ettől még alkoholista sem leszek. ;]

Mondjuk tegnap egy Varga Muskotályost bontottunk, valahonnan kaptuk karácsonyra.
Pár napja Lidlben bevásároltam extra sajtokból, kellemes volt egymás mellé.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#77244) Freddy76 válasza Real_Necro (#77243) üzenetére


Freddy76
addikt

Nos, nálam mindkettő bontatlan maradt volna, a függőségem ellenére :D.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#77245) Jahno válasza Freddy76 (#77242) üzenetére


Jahno
őstag

Ha ennyire bizonygatni kell, akkor alkoholisták vagyunk. Én reggel 3 óta nem ittam, mert ma este még autóznom kell. De aztán ha letettem a lantot :C

(#77246) Studi válasza Jahno (#77245) üzenetére


Studi
addikt

Jahno, nálad azt hiszem fel se merült a gyanú, hogy... nem vagy az. ;]

(#77247) Jahno válasza Studi (#77246) üzenetére


Jahno
őstag

Köszönöm az elismerést, igyekszik az ember!

(#77248) gorgo


gorgo
őstag

Hol lehet annak utánanézni, hogy egy autónak (Mazda3) mi a kötelező (ajánlott) szervizciklusa? Ja, eleve 4-5 éves autóról beszélünk, azaz jó eséllyel lesz benne már kilóméter :)

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#77249) cdl válasza gorgo (#77248) üzenetére


cdl
senior tag

A CX 5 évente vagy 20000 km. Ha benzinesre gondoltál, jó eséllyel ugyanez.

(#77250) Mercutio_ válasza gorgo (#77248) üzenetére


Mercutio_
félisten

Index Mazda topic, vagy itt az autós :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.