Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#78301) gorgo válasza kuntics (#78291) üzenetére


gorgo
őstag

Igen. Már áttettem a megfelelő topikba a témát, de természetesen nagyon köszönöm a segítséget. :R Jóval egyszerűbbnek gondoltam, mindegy, lassan megoldom. Ezt.
Aztán bakker hétvégén lett egy újabb hibája a kocsinak. Hívom szerelőt, mondja 100+ bőven. A sokadik. És egyben az első, amit már nem én csináltatok meg. Eladom faxba, elég volt. :K

Lexus CT200 hibrid meg Mazda 3 használtan, ~4MFt-ért a kiszemelt modellek.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#78302) gorgo válasza Mr.Csizmás (#78296) üzenetére


gorgo
őstag

Igyekszem 6-ra odaérni, még nem tudom hogy lesz a logisztika aznap...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#78303) rbalint88 válasza gorgo (#78301) üzenetére


rbalint88
addikt

ez még a berlingo vagy melyik?

ct200h a báli ruhás prius3, erősen túlárazva. kicsit hozzárakva 2015+ auris jobb választás (4,5-ért fullos kombik vannak).
mazda 3 szeret rohadni, annál a vásárlás előtti alámászás alap, ahogy a vásárlás utáni alvázvédelem is.
egyébként a skála eléggé ellentétes végein helyezkednek el :) a ct egy bőrbe varrt helyváltoztató eszköz, a mazda meg egy kvázi drivers car, kicsit egyszerűbb beltérrel.

(#78304) Freddy76


Freddy76
addikt

Megkérdezik a lányomtól ma, hogy melyik a kedvenc autója, azt mondja, nem tud dönteni, hogy Suzuki Vitara vagy Bugatti Chiron. Mikor valaki nagy nehezen kipréselte a kérdést, hogy eztmostígyhogy?, a válasz az volt, hogy mindkettő jól néz ki kékben. Ennyi.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#78305) Lassú Víz válasza Freddy76 (#78304) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Eldőlt már az élményvezetés? Traktorral? :D

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#78306) j.bravo válasza Freddy76 (#78304) üzenetére


j.bravo
addikt

Ebből leszűrhetjük, hogy a kedvenc színe a kék, vagy az autós kérdéstől ez teljesen független?

Whatever.

(#78307) Freddy76 válasza Lassú Víz (#78305) üzenetére


Freddy76
addikt

Porsche 911 és Dodge Challenger Hellcat (707 ló).

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#78308) Freddy76 válasza j.bravo (#78306) üzenetére


Freddy76
addikt

Igen, a kék. Mondtam neki, ha nagy lesz az egyiket megveszem :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#78309) Mr.Csizmás válasza gorgo (#78302) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akkor csinálok egy 17 órás kezdést.

PH!otós OFF tali 2020.06.11. 17:00
Jaromír 68 Sörbisztró
1126 Budapest, Márvány u. 29.

#karanténravatal

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78310) Jahno válasza Mr.Csizmás (#78309) üzenetére


Jahno
őstag

Én mint civil benézhetek egy sörre?

(#78311) Studi válasza Jahno (#78310) üzenetére


Studi
addikt

Egy sör... :))

(#78312) Mr.Csizmás válasza Jahno (#78310) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+Studi

csak min. kettőre ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78313) madgie válasza gorgo (#78287) üzenetére


madgie
titán

Leszedsz a telefonra egy Wifi Analyzert (Androidra biztos van, iOS nemtom), körbemégy a vázban, megnézed, hol milyen csatornákon jön külső wifi, melyik mennyire erős és így kitörpölöd, a tiéd hol lesz a legjobb :)

Ha már Freddy élményvezetése: nem vezettem, csak ültem tegnap egy GT2 RS-ben, apááám, azok a hangok, formák... eszméletlen. Nem merném vezetni :D

(#78314) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#78296) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nehogy én küldjem rátok a tek-et! :DDD

Még nem tudom megyek-e, nem egyszerű az élet HO-ban :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78315) randras_83 válasza Mercutio_ (#78314) üzenetére


randras_83
addikt

Ha már a múltkor nem tudtam beesni erre most megpróbálok, igaz leginkább RO vagyok itt de vagyok.

@élményvezetés: én a xXx-re kaptam kakucsos Subarus-t nekem nagyon bejött bár utólag visszanézve a videót nagyanyám gyorsabban szaggatott a a banyatankkal, de belülről vagány volt.:DDD :DDD :DDD

https://www.flickr.com/randras83/

(#78316) crey válasza randras_83 (#78315) üzenetére


crey
MODERÁTOR

román? :F

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#78317) Lassú Víz válasza crey (#78316) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Az :))

read only

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#78318) randras_83 válasza crey (#78316) üzenetére


randras_83
addikt

:DDD :D nem

https://www.flickr.com/randras83/

(#78319) crey válasza Lassú Víz (#78317) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Tudom én :D ;]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#78320) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hölgyekurak, 8 főre beíratom, max ha többen leszünk, van még hely úgyis :R

PH!otós OFF tali 2020.06.11. 17:00
Jaromír 68 Sörbisztró
1126 Budapest, Márvány u. 29.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78321) gorgo válasza Mr.Csizmás (#78320) üzenetére


gorgo
őstag

:C

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#78322) gorgo


gorgo
őstag

Urak!
Hogy lehet azt megoldani, hogy a régi autómat odaadom családtagnak, de úgy, hogy 100%-ban viseli a felelősséget és a költségeket? Üzembentartóival ez megoldható?
Illetve, rontja ez a konstrukció a kötelező bizti feltételeit? Egyáltalán, van valami bünti azért, mert 2 autó van a neveden, pl. a 2. díja magasabb emiatt?

Kaptam most egy CX-5 ajánlatot, 19ekm van benne, de 8 éves (nem nagyon használták), automata, AWD. Kár, hogy nem akarok SUV-ot, meg az automata (ez még jó lenne) + AWD kombó azért laza +2 liter átlag fogyasztásban, és mivel 10 évre tervezek, így sajnos inkább nem, csak a szívem fájdítja...

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#78323) Mercutio_ válasza gorgo (#78322) üzenetére


Mercutio_
félisten

19ekm van benne, de 8 éves (nem nagyon használták)
Vagy túl van az első motorcserén;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78324) Studi válasza gorgo (#78322) üzenetére


Studi
addikt

Ha üzembentartóival átadod, akkor a kötelezőt az üzembentartó kell, hogy kösse. Ha új szerződő, akkor A0-ról indul, ami valószínűleg rosszabb, mint a te aktuális, régi biztosításod.
Egyébként ez a megoldás, és családon belül nem illetékköteles. Csak van valami jelképes bejegyzési díj (azt hiszem 2 500 Ft volt három éve), és kell egy új forgalmi, ami 6 000 Ft.

Több autó: az új autók kötelező biztosítása mindig A0-ról indul. Ha eladsz (vagy üzembentartóival másnak átadsz) egy régebbit, ami mondjuk már B5-ben van, akkor az újat "előre léptetheted" a B5-be.

(#78325) gorgo válasza Studi (#78324) üzenetére


gorgo
őstag

Köszi! Akkor tehát az én "új" autóm így is úgy is örökölheti a bónusz besorolást! :)
Amúgy jogi értelemben nem családtag aki kapná, akkor tehát nem spórolunk azzal, hogy nincs adásvételi (?). Bár azért eredetiségvizsgálat, stb. baromság, van még tétel...

A CX-et a szerelőm ajánlotta, kliense, hozzá vitte be átnézetni, megbízható forrás.

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#78326) Studi válasza gorgo (#78325) üzenetére


Studi
addikt

Örökli, de csak akkor, ha a réginek már nem Te vagy az üzembentartója. Addig nem lehet átvariálni rá a kedvezményt.
Eredetiségvizsgálat üzembentartói bejegyzésnél nem kell, viszont az új üzembentartónak vagyonszerzési illetéket kell fizetni, az adásvétel esetén szokásos illeték 25%-át.

(#78327) cdl válasza gorgo (#78322) üzenetére


cdl
senior tag

Szia. Publikus a cx 5 irányára? Csak kíváncsi vagyok, összehasonlítanám evvel.

(#78328) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Crey, Freddy76: Whiskynet Gin és Tonik 5 napos "villám" akció, van köztük jó vétel?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78329) .mf válasza Mr.Csizmás (#78320) üzenetére


.mf
veterán

18-ra már be is fejeztétek, vagy mi történt?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#78330) randras_83 válasza .mf (#78329) üzenetére


randras_83
addikt

Vége a bulinak?

https://www.flickr.com/randras83/

(#78331) Jahno válasza randras_83 (#78330) üzenetére


Jahno
őstag

Vaze du. 4 óta itt iszom, ezek meg makettkednek itt nekem.

(#78332) Studi válasza .mf (#78329) üzenetére


Studi
addikt

láttam, hogy hívtál, de nem tudtalak visszahívni. én nem jelentkeztem, mert ma nem jó, most tudnék indulni csak. remélem összeverődtetek azóta, igyatok helyettem is!

(#78333) Mercutio_ válasza Studi (#78332) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem mondtam, hogy ott leszek és nem is voltam:D

Itthon várom a 3 karton borom, hogy befusson :DD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78334) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

köszönöm urak :R :C folytassuk!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78335) gorgo válasza Mercutio_ (#78333) üzenetére


gorgo
őstag

Jó hogy nem jöttél, nagyon veszélyes a hely, tele (~70%) volt emberrel, maszk nélkül! :P Még a végén elkapsz valami kórt. Engem is lenyomott mára, olyan hulla vagyok, alig tudtam bevonszolni a belem a melóhelyre, reggel meg a hőmérés 2x ideig tartott. Sztem a portás gondolkodott, hogy szóljon, vagy ne szóljon (melegebben öltöztem, sztem lehetett vagy 37 fok a homlokom..). Hiába ez már a VÉG! :DDD :DDD :DDD

Jahno és mf megmentette az estet, hoztak gépeket is, volt mit fogni a sör mellett. Sajnos randrás_83 nem hozott cicaljívet, de megbocsájtunk neki... most az egyszer! :U

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#78336) Mr.Csizmás válasza gorgo (#78335) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

legközelebb hozom a fujit is

reggel meg röhögtem rajtam a munkatárs csajok, hogy na mivan meredek volt az este :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78337) Jahno válasza Mr.Csizmás (#78336) üzenetére


Jahno
őstag

Fujira legalább nem mondja a csapos, hogy ne bontsuk ki :C

(#78338) randras_83 válasza Mr.Csizmás (#78336) üzenetére


randras_83
addikt

Legközelebb én is hozom

https://www.flickr.com/randras83/

(#78339) Mercutio_ válasza gorgo (#78335) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hogy ebből egy párhuzamos univerzumban, hogy lesz rettegés a KÓRtól nem tudom :U de mindegy is, egészségetekre :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78340) crey válasza Mercutio_ (#78328) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ezek közül csak a Canaimahoz volt szerencsém, az nagyon rendben volt - a különleges aromájával.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#78341) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

lidl-es rózsaszín gint próbálta valaki?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78342) j.bravo válasza Mr.Csizmás (#78341) üzenetére


j.bravo
addikt

Lidlis? Nem Aldis? múlt héten 'zaldiban ettem egyet, a család hölgytagjainak kedvéért, de még nem nyitottuk ki.
Az alap Johnsen ginjük meglepően nem rossz egyébként, szigorúan szvsz - bár ugye nem értek a lovakhoz. Se a ginhez.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#78343) Mr.Csizmás válasza j.bravo (#78342) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Huviben voltam, Hampstead gin :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78344) Jahno


Jahno
őstag

Ja, lefutott az agyamban a születésnapi kérdéskör :-D Érdekel még valakit?

Nálam is felvetődött, hogy valami Ferrari vagy rendes vezetése lehetne, mert vicces póló és sörös korsó sok van, legyen valami tevékenység.

Asszony szerencsére képben volt, hogy nekem a viszonylag nagyobb tengelytávú cuccok jönnek be, 10 tonnás önsúly felett, 6x6 hajtással és hasonló extrákkal. Tojunk a gyorsulásra és a végsebességre, jó a full fapad és manuális klíma :-D Végül kaptam egy sörfürdőt, az jó vót nagyon, csak rövid :C Sógorral ketten mentünk, megfejtettük az élet bölcsességeit, korlátlan sörfogyasztás, ami kell... Ez a hülye meg kocsival jött, így kénytelen voltam meginni a részét :-D Aztán nézegettek tandemugrást, de az végül nem jött össze.

Haversrácnak ide a szomszéd csoportba meg keresni akartam egy régi Moszkvicsot vagy nagypolákot, hogy azzal lemenjenek piknikezni a szomszéd tavakhoz, de nem tudtam megoldani. Nem gondoltam volna, hogy Teslát és Lambót le lehet akasztani és ismét hátrányban vagyok itt a városban, mert falun tuti lett volna rá a szomszéd haverjának egy ismerőse, aki elintézi. De majd akkor legközelebb.

Szóval ennyit az ilyen megfejtésekről, mert erősem ember függő, haver pld. Barcelonai utat kapott stadionlátogatással, amiből nekem az út az jó lett volna, a stadion túra árából meg vidámra lehet inni magunkat. Nálam gyárlátogatás, koncert, erőművek, városi séták is jobban bejönnek, vidámpark, repülés, lövészet, robbantás, jó ég tudja mi szóval nem az lesz a baj, hogy miből nem bírnak válogatni . Az irány nagyjából adott, sportautó és foci nem lesz benne pedig egyszer versenyautóval kiváló sofőröm is lehetett volna, utasként érezve a karmát, de inkább átadtam másnak :C

(#78345) Mr.Csizmás válasza Jahno (#78344) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

buszvezetés is megoldható ;)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78346) Jahno válasza Mr.Csizmás (#78345) üzenetére


Jahno
őstag

Olyan még havernak is van. Akadnak igazi hülyék, van aki letette a buszos jogsit, hogy saját vassal mehessen lábon Ikarusz találkozóra...

(#78347) Mr.Csizmás válasza Jahno (#78346) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DD a hősök köztünk élnek

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.