Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77851) Mercutio_ válasza |AP| (#77848) üzenetére


Mercutio_
félisten

Este erre tolok egy tojáslikőrt single maltot :C

Studi: +1

rbalint88: kettlebellel is lehet kemény szériákat tolni, csak megfelelő súly és gyakorlat kérdése.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77852) rbalint88 válasza Mercutio_ (#77851) üzenetére


rbalint88
addikt

Nyilvan, csak nincs itthon eleg nagy suly itthon :) Eddig nem is volt ra szukseg, mert ugye el lehetett jarni terembe...

(#77853) TayRol válasza rbalint88 (#77852) üzenetére


TayRol
veterán

Köszi a vekkert Bálint! :) :R

(#77854) Mercutio_ válasza TayRol (#77853) üzenetére


Mercutio_
félisten

Már megint vettél egy órát?:Y mennyi időre :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77855) TayRol válasza Mercutio_ (#77854) üzenetére


TayRol
veterán

a Rolex megvan kb fél éve, csak kellett mellé valami más színű is.
egyéb órám nincs. :)

(#77856) Mr.Csizmás válasza TayRol (#77853) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

elvitted a zöldhasút? :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#77857) TayRol válasza Mr.Csizmás (#77856) üzenetére


TayRol
veterán

Jaja. :)

(#77858) Freddy76 válasza TayRol (#77853) üzenetére


Freddy76
addikt

Az óra az új fényképezőgép?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#77859) TayRol válasza Freddy76 (#77858) üzenetére


TayRol
veterán

Nem. Ezeket nem váltogatom havonta.

(#77860) spanyoll


spanyoll
addikt

Na aláírtam a szerződést, van munkám, talán nem halok éhen.
Ha nem csinálok semmi kapitális baromságot akkor szerintem a 3. hónap után is megtartanak.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#77861) Jahno válasza spanyoll (#77860) üzenetére


Jahno
őstag

Én elég jól vergődök az új helyen. Szopó a szitu és a feladatok is, aztán a végén még valami bármit keresnem kell. Lehet valami teljesen számítógépeken kívüli dolgot, vagy a jó ég tudja. Szarul indítottam, közvetlen főnökkel is nehezen vagyok, passz.

(#77862) spanyoll válasza Jahno (#77861) üzenetére


spanyoll
addikt

Uh sajnálom. De gondolom még próbaidő alatt vagy te is, nem?
Nézz körbe, aztán ha találsz valamit akkor egyik napról a másikra nyugodtan felállsz és otthagyod őket.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#77863) Jahno válasza spanyoll (#77862) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, csak a másik fele jobban szorít,.mi van ha elzavarnak és nem tudok időben lépni. Meg itt előre tetszett az egész és persze volt ajánlatom 2* ennyiért is :DD

(#77864) gorgo válasza spanyoll (#77860) üzenetére


gorgo
őstag

Én is ma voltam ma bent először! Nekem tetszik, de tudom hogy nehéz lesz, mondták is. Van benne kihívás, fejlődési lehetőség! :B

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#77865) spanyoll válasza gorgo (#77864) üzenetére


spanyoll
addikt

Na gratula! Remélem jól fogod érezni magad ott!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#77866) spanyoll


spanyoll
addikt

Más: van valakinek itt nagyon bevált all-in-one messenger platform ajánlása?

Unom, hogy a barátokkal - rokonokkal messengeren kommunikálok, retusos meló slacken van, új főnök whatsappon, anyósék viberen, és még jön ehhez a szarhoz egy skype is majd nemsoká...
Van ami ezt összegyűjti egy helyre és valakinek itt bevált?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#77867) Mr.Csizmás válasza spanyoll (#77866) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pidgin? minden IS van benne.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#77868) Jahno válasza spanyoll (#77866) üzenetére


Jahno
őstag

Én mindent a sajátjával, de szerencsére sok cuccot ki tudok kerülni. Zoom fizetős elérés van, magunkat azzal kötjük össze, Viber/Whatsapp szerencsére elkerült és még próbálom is. Nekem ne csipogjon mindig minden szar :-D

(#77869) gorgo


gorgo
őstag

Megnéztem a Jokert. Elég fasza, pedig kifejezetten utálom a bohócos filmeket, de ez kivétel. Joachim Poenix-et mindig is nagy színésznek tartottam, most is bitang jól játszott! :R

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#77870) .mf


.mf
veterán

Eh, faszom a bal lábbal kelt shutterstockos reviewerbe. 15 feltöltött képből 14 visszautasítva, mindegyikhez odaírva hogy logo/trademark még azoknál is, ahol nincs is semmi, vagy csak egy "étterem" felirat, vagy megint másiknál egy ablakon tükröződik egy logó, vagy a sarokba épp belóg 20x20 pixelen egy costa café tábla; nudity okként, ahol a kirakatban próbababa-torzók vannak... És a faszé' nem tudnak egy rendes resubmit workflowt csinálni, miért kell ilyenkor elölről kezdeni és mindent újra beírni, mert a korábbi szöveg kimásolhatatlan...
Bocs az on tartalomért.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#77871) spanyoll válasza .mf (#77870) üzenetére


spanyoll
addikt

Stocksy-t nem próbáltad anno amikor volt belépés? Vagy adobe stockját (bár arról semmit se tudok).
Gondolkoztam anno én is, hogy elkezdek stockkal foglalkozni és a meglévő szirszarjaim feltölteni, de pont ezért hagytam én is a francba. Belépéssel szívtam egy napot, aztán visszadobtak kb mindent.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#77872) Mercutio_ válasza spanyoll (#77871) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem évek óta telített piac, legfeljebb valami nagyon új/egyedi vagy rétegigényt kiszolgáló cuccokkal lehet ott pénzt keresni :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77873) spanyoll válasza Mercutio_ (#77872) üzenetére


spanyoll
addikt

Amennyire én láttam ha felszarod a régi képeid, akkor egy kis mellékesnek jól jöhet.
Aztán az már más kérdés, hogy havi pár ezer forintért mennyire éri meg szívni azzal, hogy töltögetsz, méretezel, retusálsz, keresőszavazol, stb.
DE amúgy ja, nem nagyon van ebben már pénz szerintem sem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#77874) Studi válasza spanyoll (#77873) üzenetére


Studi
addikt

De: szereplőkkel, jelenetek, érzelmek, helyszínek. De a szereplős fotózás külön macera, külön papírmunka, külön szívás.

(#77875) madgie válasza spanyoll (#77871) üzenetére


madgie
titán

Vagy másfél hónapja gondoltam egy merésznek tűnőt, a Getty-nek toltam egy "felvételi anyagot". Bejutottam, de azóta se hozott egy centet sem :D

[ Szerkesztve ]

(#77876) gorgo


gorgo
őstag

Jááájjj!
Díplomatico.
Röviden: Cukros szirup punciknak! :((
Bővebben: Cukros szirup punciknak.

Asszonynak mondjuk mocskossul bejön, dörgölődzött is rendesen. Talán ennyi haszna van, mondjuk el kell zárjam, hamar ellefetyelné...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#77877) Freddy76 válasza gorgo (#77876) üzenetére


Freddy76
addikt

Jááájjj!
Röviden: igyál fütyülőst.
Hosszan: ha erről a rumról ez jön ki belőled, tényleg kár beléd...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#77878) gorgo válasza Freddy76 (#77877) üzenetére


gorgo
őstag

Nem borzasztó, inkább azt mondanám, hogy agyonnyomja az édesség. Valóban kár belém, egyetértek. Vendégeknek meghagyom.
Ma reggelire pl. anyósom feketeribizli lekvárjából ettem, az pl. számomra többet ér, mint egy üveg ebből.
Nem tehetek róla, pedig pl. a tortákat, sütiket szeretem, de az édes italok nem jönnek be. Kb. a Metaxával is így vagyok. Legjobb a 3*, az 5* még oké, a 7* meg kb. dettó.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#77879) m3ss válasza Studi (#77874) üzenetére


m3ss
veterán

studi, mercutio +1.
inkabb a modelles, erzelmeket kivalto kepek mennek, amiket direktben stockra kell gyartani. es jo sok energiat/idot elvisz a papirmunka a helyszinek meg a modell engedelyek miatt. tajkepekkel, street fotokkal sztem mar keso elkezdeni. nekem ilyesmi kepek nem is nagyon porogtek gettyn...kaja fotok amugy mentek.

gary clark jr. vki? mit muvel a hurokkal :Y

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#77880) .mf válasza m3ss (#77879) üzenetére


.mf
veterán

Passz. Remélem aktuális témákhoz kapcsolódóan legalább editorialként elmegy pár (miután összeszedem a lelkierőt és újra feltöltöm őket).
Fotózni most úgyse lehet, munkám most úgysincs, időm meg van.

Semmi világrengetőt nem művel (vannak bőven nála technikásabb ismerőseim), viszont amit csinál, az pontos, szépen szólal meg, a többiek is szépen-pontosan, szerepüket nem túljátszva játszanak alá, van íve-átvezetése, és van hangulata. Szerencsére még ma is rengeteg jó együttes van, igaz nem a mainstreamben.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#77881) #31733248 válasza Freddy76 (#77845) üzenetére


#31733248
törölt tag

Vannak manapság is teltházas stadionos koncertek, hogy mást ne mondjak, ott vannak a popiparban veteránnak számító Madonna turnéi. Abban nagyon igazad van, hogy "a ma ún. sztárjait gyárban, séma szerint állítják elő", de hozzáteszem, ettől is lesznek professzionálisak a produkciók. Nem csak a zene van
egyben, de a klipek, a világítástechnika, a táncosok, minden profi. Mármint tőlünk nyugatabbra. Nálunk a kis pénz, kis foci megy és ez erősen látszik is.

(#77846) |AP|

Ha már említetted Majkát: tavaly ősszel másfél órát beszélgettem vele, akkor nagyon sok mindent megértettem arról, miért olyan a hazai környezet, amilyen. Budapest Park? 10 ezer emberrel már telt ház...

(#77847) rbalint88

"a metal orok, de most tenyleg tavolabb kerult a mainstreamtol a 10-20-30 evvel ezelottihez kepest."

Pontosan így van, sajnálom is. A nagy koncerteken is sokszor a 40-es, 50-es, nosztalgiázó generáció dominál.

(#77882) rbalint88 válasza #31733248 (#77881) üzenetére


rbalint88
addikt

csak részben válasz :)
tavalyi Szigeten hetijeggyel kint voltunk. utolsó napra a Foo Fighters volt a headliner, én nagyon szeretem a zenéjüket, így nagyon vártam a koncertjüket. ehhez képest kaptunk egy dinamikátlan, feleslegesen hosszú, öncélú jammelésekkel és Dave Grohl monológjaival kiherélt koncertet, ami amikor zenéltek, jó volt.
az előzenekaruk ők voltak: [link], [link] olyan jó hangulatú, pörgős, "mindenbele" koncertet toltak, hogy utána még jobban fájt a Foo Fighters töketlensége. totál felesleges volt Grohléknak egy két órás koncertet nyomnia, amiben max másfél óra zene volt. inkább lett volna egy másfél órás, de odabaszós, zúzós koncert, a zenéjük ugye adott hozzá. két csalódást keltő koncert volt a Szigeten, az egyik a Foo Fighters, egy jó záró tombolda helyett egy ilyen réten leülős, elmélkedős/önfényezős fost nyomtak, a másik Post Malone, aki egy félig playback szétesett szart nyomott, pedig a maga stílusában szerintem jó zenéi vannak. mindkét koncertet erős a színpadtól elfele tartó népvándorlás jellemzett. de voltak várakozáson felül jó koncertek is, plusz nekünk újdonság volt Hangácsi Márton is, aki nagyon jó minőségben tolta végig a másfél óráját egy kis színpadon, szintén kontextusba helyezve a sokkal népszerűbb, amúgy szintén nem lebecsülendő teljesítményt nyújtó Járai Márkot (Halott Pénz vokáljából is ismerős lehet - akik szintén tök jó koncertet adtak), mert gyakorlatilag lemosta a színpadról.
érdekes volt még a két nagy népszerű magyar zenekar, a Punnany Massif és a Halott Pénz fellépését is összehasonlítani. mindketten nagyszínpadot kaptak, igaz csak 16:00-tól, ami közel sem fő idő. nézőszám kb ugyanannyi volt, péntek vs szombat. viszont a két koncert teljesen más érzést adott. technikailag mindkettő jó volt, szerencsére az egész Szigeten nem hallottunk egyetlen rosszul hangosított koncertet sem. a Punnany egy " örüljetek csicskák, hogy zenélünk nektek" stílusú flegma, "lehoztuk a kötelezőt" koncertet nyomott, míg a Halott Pénz a közönségnek megköszönve a részvételt, teljes erőbedobással és lelkesedéssel töltötte ki a színpadi idejét, így aki odavetődött, az tök jót bulizott. össze se lehetett hasonlítani a két produkciót, hogy mennyivel élettelibb, szimpatikusabb volt a Halott Pénzé...
+ lehet köpködni az elektronikus zenére, meg az indexes kritika is lehúzta, hogy Martin Garrix ezt a koncertet nyomja el sokadszorra, de általában egy ember egy állomásra jut el egy turnén, így neki pont tökéletes szórakozás lesz az az alkalom. és amikor bejött Macklemore előadni a közös számot, hát azt a közönségből felszabaduló energiát nagyon jó volt megélni élőben :)

(#77883) |AP| válasza rbalint88 (#77882) üzenetére


|AP|
veterán

fáj ezeket a koncert/fesztiválbeszámolókat olvasni... :O
Eddig bele tudtam feledkezni a munkába, annyi volt, hogy másra gondolni sem volt időm, most viszont kicsit nyugisabb, ráadásul iszonyú jó idő van... nagyon bennem lenne a mehetnék. Most nyitnának a szabadtéri helyek...
Nagyon erős évnek indult koncert szempontból, úgy voltam vele hogy az évben amikor betöltöm a 40-et még megtolom kicsit a koncerteket/bulizást. Adott is volt hozzá minden (Slipknot, Gojira/Korn, SOAD, Pearl Jam, RATM - és a kisebbekről már nem is beszélek), de nagyon úgy néz ki idén marad az otthon ülés. Még csak az sincs, hogy akkor elmegyünk nyaralni, kirándulni...
Eddig elég jól bírtam a karantént, de most már tényleg f@ck korona :(((
És ezek még csak a koncertek/szórakozás része a dolognak, a későbbi következményekbe inkább még bele se gondolok

(#77884) Mercutio_ válasza |AP| (#77883) üzenetére


Mercutio_
félisten

A mostani hétvégére egy Montenegrót terveztünk, aztán májusban indult volna az olasz szezon:O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77885) Mr.Csizmás válasza |AP| (#77883) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

most speciel megelégednék azzal, ha lemehetnék a Jaromirba egy sültkolbász savanyúval + félbarna + szilvapálesz kombóra :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#77886) #31733248 válasza rbalint88 (#77882) üzenetére


#31733248
törölt tag

Mutatok én is érdekeset: Madonna 50 évesen, egy 2 órás koncert utolsó számával. Ez a szint jelenti ma a popipar élvonalát: 2 órás komplett koreográfia, profi táncosokkal, többször átrendezett színpaddal, átöltözésekkel, filmrészletekkel, átdolgozott számokkal. Tényleg vérprofi az egész, a telt ház pedig nem is kérdés.

(#77883) |AP|

Mi a vidéki házunkba költöztünk, szomszédunk nincs, csak az erdőnk szarvasokkal, őzekkel, emiatt nem is panaszkodom. De egy utazásunk be volt fizetve, ezt elvitte a cica, ahogyan a 3 hónapos nyaralás tervét is. Itt mondjuk könnyen kibírható karanténban is a nyár, de vajon mi lesz a panellakókkal? Anyagilag amúgy masszív bukta nekünk is.

(#77887) gorgo válasza Mercutio_ (#77884) üzenetére


gorgo
őstag

Jövő hétvégén Káli medence lett volna :( :O . Május 1 meg Mecsek :o. Na jó befogom, annyira nem is panaszkodom, 5 perc séta, és az erdőben vagyunk. A hatodikon a belvárosban, na, az a kemény.
3 hétig voltam itthon, végre dolgozom az új helyemen. Ennek meg kifejezetten örülök.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#77888) Byk01


Byk01
senior tag

Most derül ki, milyen jó nekem, hogy már másfél éve nem tudok 2 hétnél messzebb tervezni :DD

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#77889) Freddy76 válasza Byk01 (#77888) üzenetére


Freddy76
addikt

Ja, tiszta mázlista vagy...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#77890) Byk01 válasza Freddy76 (#77889) üzenetére


Byk01
senior tag

Irigyelsz, mi? :)

Mondjuk most már tudok hosszabb távra is tervezni: maradunk itthon minimum 2, de inkább 3 hónapig :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#77891) Jahno válasza #31733248 (#77886) üzenetére


Jahno
őstag

Tina Turnert nézd meg 70 évesen, mikor beáll a 20 éves táncosok közé és nem lóg ki a sorból, oszt akkor annyi átalakítás sincs rajt, mind Madonnán. Meg Madonna menedzserszekciója amúgy is egy nagy telibevert pöcsfejség halmaza :-D

Nézd meg a ráadás végét, magassarkú cipőben, refelektorral telibeverve (én már próbáltam, nem egyszerű létezni sem), 10 méter magasan a közönség felett egy alig méter széles deszkán vaze:

https://www.youtube.com/watch?v=HUApHigFfSc

[link]

Ennyi idősen önerőből a gatyámba befosni is nehéz, Ő meg itt végigrohanja a színpadot, közben énekel. Egy amúgy sem rövid előadás végén, ahol közben is eléggé szeren volt.

(#77892) Freddy76 válasza Byk01 (#77890) üzenetére


Freddy76
addikt

Nos, inkább bevállalok még egy gyereket online oktatásra, mint hogy veled cseréljek...

A nyaralást illetően: mi mindig utolsó pillanatos nyaralók voltunk, tavaly és tavalyelőtt a július végi nyaralást júniusban foglaltam/fizettem. Idén csavartunk egyet a szokásainkon, és nem azt terveztük, hogy újra visszamegyünk harmadik alkalommal a hiperszuper szállodába 10 napra, hanem elrepülünk menetrendszerinti járattal Kréta nyugati felébe (Chania), onnan nyugatra bérelünk pár napra egy olcsóbb apartmant és egy rúgható autót, megnézzük Balost, Elafonisi-t, meg ami még van, aztán átautózunk Hersonissosba, és meresztjük a s.ggünket a medence mellett 11 napig, majd Heraklionból hazarepülünk. Így viszont biztosabb és olcsóbb volt a késői helyett a korai foglalás, szóval már októberben lefoglaltam mindent, és a fele ki is van fizetve, a másik fele július közepén lenne esedékes... Egyelőre nem lépek, augusztus 5-én mennénk, addig változhat a helyzet. Ha még augusztusban is karantén lesz, akkor úgyis megette a fene az egész gazdaságot.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#77893) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#77892) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

"Ha még augusztusban is karantén lesz, akkor úgyis megette a fene az egész gazdaságot."

Lehet már akkor is megette a fene, ha júniusban az lesz... Bár nálunk akkor lesz vége majd amikor a nagyvezér azt mondja, hogy legyőzte.

Holnap majd jól beletépünk...

(#77894) rbalint88 válasza t_a_m_a_s (#77893) üzenetére


rbalint88
addikt

nekik is az az érdekük, hogy mielőbb vége legyen, mert annál kevesebb a gazdasági kár. aztán ha nem csak egy lábára fog sántítani a pannon puma, akkor nem tudnak összelopni összerakni akkora mentőcsomagot, ami kihúzza az országot a szarból, és gazdasági mentőatyaként nagyobb faszagyerekek lehetnek, mint ha politikai erővel ragadják magukhoz a hatalmat. ja és a B megoldás esetén még az EU se kúrogathatja is az országot.

(#77895) Mercutio_ válasza rbalint88 (#77894) üzenetére


Mercutio_
félisten

Eddig nem úgy néz ki, hogy a regionális megoldások irányába mennének...:(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77896) Byk01 válasza Freddy76 (#77892) üzenetére


Byk01
senior tag

Azzal a plusz eggyel sem érsz utol, így nem vállaltál nagyot a csere ellenében :)
Még ha a fiamét nem is nézem (segíteni nem kell már neki, és a tanárok leadják az órát, nem csak kiírják a feladatot, de azért csak odafigyel az ember az eredményeire), akkor is csak egál. :)

Amúgy azt látom, sokak terveinek tett be idén ez a vírus. Nálam pl. a bicikliszezon az, ami kuka (nem aktív, hanem passzív oldalról). Itt lett volna a Giro rajt, utána a Tour de Hongrie, talán minden idők legerősebb mezőnyével. Tényleg olyan versenyzőkkel, akiket szinte csak a tévében lát az ember (vagy ha elutazik a nyugat-európai versenyekre). Vagy itt lett volna Székesfehérváron az egyetemi amerikai foci vb, ami megintcsak olyan dolog, hogy azt a színvonalat a tévében láthatod, ha nem utazol el miatta az USA-ba.
Szerencsére én pénzt nem bukok, de élményt ugyanúgy igen, mint azok, akik elutaztak volna.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#77897) cdl válasza Byk01 (#77896) üzenetére


cdl
senior tag

Jaja. A balatoni szállás már le volt foglalva arra a hétvégére. A hétvégén Giro-s pólómban sétálgattam.
De legalább tekerés megy, a múlt héten 408 km összejött.

(#77898) Balinov válasza Freddy76 (#77892) üzenetére


Balinov
félisten

Ez a nyaralas sztem sokaknak feladta a lecket, de valszeg megtobbeknek kurva kemeny hazifeladat lesz a kovetkezo 6-12 honap (minimum)

Mi rendszerint marcius kornyeken kezdjuk tervezni a nyaralast, hat most ez nem lesz fejfajas...szvsz napokat tudok sporolni, repjegy, szallas, kocsifoglalas es programtervezes okafogyottsagan. A gaz, hogy 2 ev utan iden pont otthon szerettunk volna 1.5-2 hetet tolteni...hat majd egyszer.

Nyar tervezes helyett volt nagy gondolkodo sarok, hogy hova vigyem el Verat a 40-ik szulinapjara februarban..Vegul Parizs lett, 4 ejszaka, es igy utolag belegondolva, qrva szerencsesen terveztunk, mert februar utolso elotti hete volt, meg a jarvany nagy europai elharapozasa elott. Ha 1-2 hettel kesobb mentunk volna, valszeg mind a ketten mejartuk volna az intenzivet.

A jo hir az egeszben, hogy Vera tesztje vegul 8!!!!! nap utan visszajott, negativ. A rossz, hogy tovabbra is szarul volt, lazat leszamitva kb tipikus COVID tunetekkel. Halistennek, nem kerult intenzivre, amig itthon volt 2 hetig, kb teljesen rendben jott., mult penteken meg egy 6km-es esti setara is el tudtunk 3-an menni. Mai nappal irta ki a haziorvos, holnap este kezd 4 ejszakas muszakot. Na itt mar nem oszinte a mosoly....kollegai irjak whatsappon, hogy hiaba vagy ejjelre beosztva, ha kell, siman lehivnak a surgossegire, high dependancy unitra, vagy ahol kell nover a sulyos eseteket kezelni...Nem gondoltam volna, hogy ezt leirom, de qrvara remelem, hogy koronaja volt es nem fog visszaesni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#77899) t_a_m_a_s válasza Balinov (#77898) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Pont most gondoltam rád, hogy régen írtál... szerencsére jók a hírek.

Holnap majd jól beletépünk...

(#77900) Balinov válasza t_a_m_a_s (#77899) üzenetére


Balinov
félisten

:R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.