Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55001) aleister válasza Larry303 (#55000) üzenetére


aleister
veterán

Ezt most nem értem. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#55002) Larry303 válasza aleister (#55001) üzenetére


Larry303
addikt

peaky fákin blinders 3évadot várom nagyon

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#55003) aleister válasza Larry303 (#55002) üzenetére


aleister
veterán

Jaaa. Na így már képben vagyok. Az első évadot láttam belőle.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#55004) spanyoll


spanyoll
addikt

...és végre megint nem 10x6cmen nézem a világot. Köszi zolka még egyszer :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#55005) aleister


aleister
veterán

A tajkepek kedveloinek.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#55006) Real_Necro válasza aleister (#54995) üzenetére


Real_Necro
veterán

A lent felsoroltakat nem nézzük. :N

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#55007) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

[link]

De jók már!

Holnap majd jól beletépünk...

(#55008) Larry303 válasza t_a_m_a_s (#55007) üzenetére


Larry303
addikt

:K

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#55009) *Ropi* válasza t_a_m_a_s (#55007) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ezért szeretem a francia építészetet, mert még a betontömbjeik is élettel telik. :K

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#55010) fi:zi'k válasza t_a_m_a_s (#55007) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A képek jók, az indexes szövegek nem. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55011) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#55007) üzenetére


Mercutio_
félisten

Besza miket épített a "hanyatló nyugat" már akkor is :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55012) Byk01 válasza t_a_m_a_s (#55007) üzenetére


Byk01
senior tag

Megvan a következő párizsi utam egyik programja :)

Mondjuk ezek az őszi-téli képek eléggé nyomasztóak.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#55013) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Kimitiszik? :DD

Szerk.: köcsögájfónelforgassajaképet...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#55014) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skacok, van valakinek magyar felirata éhezők viadala záró részhez? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55015) rbalint88 válasza t_a_m_a_s (#55013) üzenetére


rbalint88
addikt

nem a köcsögájfon, hanem a fórummotor...

más:
csakafudzsi ;)

(#55016) jjeahh válasza Mercutio_ (#55014) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ehhez? :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#55017) Byk01 válasza t_a_m_a_s (#55013) üzenetére


Byk01
senior tag

Én családból kapott szilván gondolkodtam el, de még nem jutottam odáig. Asszem, megadtad a végső lökést :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#55018) Lassú Víz válasza rbalint88 (#55015) üzenetére


Lassú Víz
őstag

"Jók" ezek a linkek... :U

"Elképzelhető, hogy a hivatkozás, amelyre kattintottál, már nem érvényes, vagy az oldal olyan célközönség számára látható csak, amelybe nem tartozol bele."

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#55019) rbalint88 válasza Lassú Víz (#55018) üzenetére


rbalint88
addikt

(#55020) t_a_m_a_s válasza Byk01 (#55017) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Hajrá :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#55021) Byk01 válasza t_a_m_a_s (#55020) üzenetére


Byk01
senior tag

Nem akarsz egyedül inni? :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#55022) t_a_m_a_s válasza Byk01 (#55021) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem egyedül ittam, de egy online koccintásra is jók vagyunk ;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#55023) Byk01 válasza t_a_m_a_s (#55022) üzenetére


Byk01
senior tag

Akkor kocc :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#55024) gorgo válasza t_a_m_a_s (#55013) üzenetére


gorgo
őstag

Nobilis pálesz hu-hu-h-u-húúúú!! Tavaly és tavaly előtt is ezt adtam Karácsonyra (mindkétszer a Feketeribizliset!) Hát besza-behu mennyire finom. Abszolút top 3-ban benne van nálam. Asszony be is lefetyelte hamar...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#55025) t_a_m_a_s válasza gorgo (#55024) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nekem is az Agárdi meg a Nobilis a nagy kedvenceim. Meg még a Csalló pálinka amit komálok :) Ja, meg barackból van még egy kis Gyulai mélyvíz. 60-as... Az valahogy nem fogy annyira gyorsan ;]
Ez az üveg is megvolt már egy ideje, kerülgettem-kerülgettem, de van másik is nyitva, mindig visszatettem. Most itt volt a család, mondom akkor nem egyedül iszom, igyunk valami igazán finomat ;)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#55026) j.bravo


j.bravo
addikt

Urak, mit vennétek névnapi ajándékba gyorsba' egy 3 éves fiúgyermeknek? Ha esetleg van tuti ötlet amiért nem kell autóba ülni és elmenni megvenni, hanem egy óra alatt összedobható otthon, még jobb...

Whatever.

(#55027) fi:zi'k válasza j.bravo (#55026) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én mindig örültem a kindertojásnak. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55028) zolka78 válasza j.bravo (#55026) üzenetére


zolka78
senior tag

3 éves gyereket egyáltalán nem érdekel a névnap, sőt összeségében más se "nevezetes" megemlékezés se nagyon. Leszámítva a karácsonyt meg a húsvétot, de annak meg van egy családias komolyabb hangvétele, már ahol van. Viszont kapni mindig szeretnek, bem kell nekik alkalom, úgy hogy tényleg valami apróságot aminek mindig örülne.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#55029) j.bravo válasza zolka78 (#55028) üzenetére


j.bravo
addikt

Húgomék egy időben névnapra is csináltak tortát meg ilyenek (húgom kisebbik fia a 3 éves, nagyobbik 6), tehát ünnepet nem oly rég még csaptak. Remélem leszoktak róla :)
Valami játékot (tengerbe vizet) vagy kispólót nézek majd.

Whatever.

(#55030) Mercutio_ válasza j.bravo (#55026) üzenetére


Mercutio_
félisten

Valami Agárdit :U

:D

jjeeaahh ::R vicces, hogy se hosszupuska se feliratok nem dob találatot, egyébként elég gyengus lett a lezáró rész.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55031) t_a_m_a_s válasza j.bravo (#55029) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Játékot nézzél, a gyerek a ruhának nem örül, azt a szülők díjazzák max (Hiába tengerbe vizet, nálunk is ugyanez van, de mégiscsak a játéknak örül a gyerkőc). Ilyen 5-600 Ft-ért lehet venni Müllerben/Tescoban Hot Wheels járgányokat, Ábel annak mindig örül.

Holnap majd jól beletépünk...

(#55032) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#55031) üzenetére


Mercutio_
félisten

És pár nap után arra se emlékeznek mit/melyiket kapták, hacsak nem valami hiányolt darab.

Amikor vannak ilyen vásárlási összeg után járó ajándék apróságok (matrica, hutomagnes, gyűjtő kártya, szörnyecskék, stb.) mindig elkérjük és 3-5 darabonként megkapja a keresztgyerek.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55033) zolka78 válasza t_a_m_a_s (#55031) üzenetére


zolka78
senior tag

Ja ja, hot wheels nálunk is menő, még szerencse, hogy sokszor szórják akcióba valahol, így már megszámolni se tudom, hogy mennyi van.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#55034) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#55032) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Gyerek simán tudja melyiket mikor kitől kapta... Pedig nem 10 darab van. Mondjuk eléggé autómániás a lelkem :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#55035) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#55034) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ami a heppje azt ja, de a többi nem érdekli mikor/kitől.

Humble bundle -ban megérnek 10$-t az sw-s játékok, vagy csak annak aki fun?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55036) *Ropi* válasza Mercutio_ (#55030) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nincs az még túl korán? :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#55037) Mercutio_ válasza *Ropi* (#55036) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jé,az Aga!
Anno a '90-es években a lakásavató bulijára is betoppantunk (és nem, nem dobtak ki :D)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55038) spanyoll


spanyoll
addikt

Hdd dokkolók közül van valami nagy különbség minőségre? Gondolkozom, hogy veszek egy olcsóbbat arra, hogy fél évente egyszer laptopra dugjam azt, ami a gépen van, de mivel nagyon ritkán használnám ezért lehetőleg minél olcsóbban oldanám meg.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#55039) Larry303 válasza spanyoll (#55038) üzenetére


Larry303
addikt

nagyjából mindegy elég nulla elektronika van ezekben a dokkolókban..mondanám inkább azt, hogy vmi normálisabb táp járjon hozzá..

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#55040) Mercutio_ válasza spanyoll (#55038) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sharkoon -t szokták ajánlani.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55041) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Dávidunk ma töltötte be a 6. hónapját. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#55042) athomi


athomi
veterán

Sony SEL-50F18 OSS ezüst objektív mennyit ér használtan? Egyik vevőjelölt azt mondja lényegesen olcsóbban kapja meg használtam az objektívet, mint amennyiért én kínálom, így megerősítésre várnék hogy ki tévedt el. :D

[ Szerkesztve ]

(#55043) *Ropi* válasza Mercutio_ (#55037) üzenetére


*Ropi*
félisten

De akkor még nem ott lakott ahol most, mert akkor azt írtad volna, hogy "kitoppantunk". :DDD

(#55041) Real_Necro: Izmosodik a kis legény, már gyúr? :DDD

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#55044) Larry303 válasza athomi (#55042) üzenetére


Larry303
addikt

passz de majd írd mennyiért ment el :)

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#55045) rbalint88


rbalint88
addikt

rohadt allergiaszezon :(

(#55046) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, irodai Xerox Workcenter, pontos tipust nem tudok, multiszkennerrel kene Patrik ovodai kepeit bescannelnem.

18x10", 5x7" meg par igazolvanykepnel 2x nagyobb meretu kepet kene beszkennelni. a fotok nem matt papirra vannak elohivva.

Milyen felbontasban/dpi-vel erdemes szkennelni. a szkenner ugy remlik tud jpg/tiff-be. gondolom utobbit erdems, ha megy a dolog

kosz
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#55047) Larry303 válasza Balinov (#55046) üzenetére


Larry303
addikt

szvsz 300dpi tiffel nem tudsz mellélőni

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#55048) Mercutio_ válasza athomi (#55042) üzenetére


Mercutio_
félisten

Beárazós egy másik topic, de én a helyedben az index sony adok-veszek topicokban néznék szét.

necro: Máris sokkal jobban néz ki mint apa :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55049) j.bravo válasza Mercutio_ (#55032) üzenetére


j.bravo
addikt

Köszönöm a helyes észrevételt, Tamás!

Merci:
Nyilván nem fog emlékezni, de hátha mégis, vagy ha nem is a konkrét dologra, hat az élményre, hogy amikor j.bravo bácsi jött, akkor valaminek örültem.
Ha mégis emlékszik, még jobb. Persze ha nem jött be neki, akkor inkább ne emlékezzen :)

Aldiban volt 3db-os autó pakk, a tetején levő gombot benyomva felhúzza a rugót és felengedve meglódítja az ótót. Tetszett az ünnepeltnek.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#55050) Mercutio_ válasza j.bravo (#55049) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lehet nem fejeztem ki magam érthetően, de nem azt írtam, hogy nem szerez örömöt, csak - jó eséllyel - nekik még mindegy, hogy 1k vagy 10k-s a cucc.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.