Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#78101) Jahno válasza Mercutio_ (#78100) üzenetére


Jahno
őstag

Úgyis az lesz, amit a cégnél mondanak. Nálam főleg jó, mert még a pénzügyes könyvelős nagy cégemnél sem voltak rá bevett szabályok, látszólag aztán mindenki meg akarta oldani, cserébe ettől káosz lett és 3 havonta változó előbbre nem lépések :D Aztán csomó cucc elpárolgott, kiszórjuk hulladékudvarokba, ésvagy. Többi meg általában évekig rohad egy sarokban. Meg kell kérdezni, lehet csak legyintenek rá, de ilyen felvásárlósnál azért volt olyan, hogy az elmúlt 5 év számláit végignézték és egyenként meg kellett mutatni, hogy az adott cucc merre van. Meg persze melyik projekt, mire aktiválva, mert általában a júzer oldali eszközkezelés sosem úgy működött, mint amit a könyvelésen rögzítettek a csoda szoftverbe. Én már végig leltároztam az országot, nehéz újat mutatni :-D Csak az a fura, hogy van pár tök egyszerű szabály és nem létező probléma esetén is csak pislognak a legnagyobb főkönyvelők, oszt hirtelen probléma lesz, ami majd napról-napra bonyolultabb :C

(#78102) Mercutio_ válasza gorgo (#77986) üzenetére


Mercutio_
félisten

BT-nél ehavi akcióban Kiss Gábor Enigma 2015 egész jó árban van.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78103) gorgo válasza Mercutio_ (#78102) üzenetére


gorgo
őstag

Köszi a tippet! :R Amúgy tőle mit ittál már? Én még semmit :(.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#78104) JohnyBlue válasza Mercutio_ (#78102) üzenetére


JohnyBlue
őstag

uhh azért van ára... 5.390 plusz a kóla ára... és még be se rugik tőle rendesen az ember... :D

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#78105) Studi válasza JohnyBlue (#78104) üzenetére


Studi
addikt

"plusz a kóla ára..."

Ez nem egy tipikus like-gyűjtögetős hozzászólás. :DDD

(#78106) JohnyBlue válasza Studi (#78105) üzenetére


JohnyBlue
őstag

:D

Jómúltkorában Tállyán egy borkóstoló alatt kerek perec megkérdeztem, hogy az édes bor azért drágább meert abba több cukrot tesznek ? Furcsán néztek rám :D

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#78107) Studi válasza JohnyBlue (#78106) üzenetére


Studi
addikt

Pár kör után én is szoktam volt mondani a tokaji szüreti fesztiválon, hogy nekem rendes száraz bort adjanak, ne valami édes vackot. :D

(#78108) JohnyBlue válasza Studi (#78107) üzenetére


JohnyBlue
őstag

feljegyezve :D hétvégén úgyis megyünk borért... majd tesztelem a borosember reakcióját :D

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#78109) Mercutio_ válasza gorgo (#78103) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az alap vörösét, és az nekem bejött, + ismerősök dicsérték a drágább borait is.

JohnyBlue: Trollollo!:DDD Én se veszek most, 3k fölé nagyon ritkán megyek, most főleg mert gőzöm nincs a cég mit tervez, bor pedig még van itthon bőven.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78110) spanyoll válasza Studi (#78105) üzenetére


spanyoll
addikt

5000ftos bor mellé csak nem drága az a 20-25 rongy egy grammért ;]

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#78111) Mr.Csizmás válasza spanyoll (#78110) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78112) gorgo


gorgo
őstag

Már egy hónapja használok Samu Galaxy S9-et. Ekkora határ szart b+... :W Ha ezt egy olcsó kincsi gyártó tolja az ember arcába 100k-val olcsóbban, azt mondom elmegy. De így...
Ujjlenyomat olvasó kicsi, szar;
hangerő gomb legrosszabb helyen, nyomástónus katasztrófa (tok miatt) egy kézzel oltári bénázás;
fejhallgatóra nem teszi ki ha hívás van a csengőhangot, még jó hogy fel tudtam venni, hangerő maxon éppencsak hallható ?!?;
navigációt lelövi 50% töltöttség alatt, oda meg hamar eljut,
üzemidő szar, gyorsan merül lightos használat mellett is.
Kamera: semmi extra, tökátlag, vagy inkább alatti,
droid 10 samu kiadásban dettó szar.

Dögöljek meg ha értem, hogy lehet ezt ennyiért eladni, ingyen nem kéne, én meg azt hittem ájfón helyett csak jobb lesz...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#78113) Balinov válasza gorgo (#78112) üzenetére


Balinov
félisten

ezert nezegetem a realme x2 pro-t. sajna mar htc nem csinal epkezlab (inabb semilyen) telefont, muszaly lesz valtan, u11 mar lassan 3 eves, kezd eljarni felette az ido.

Egyebkent S9 mar 2 eves high end telefon, kb egy mostani kozepkategorias tudhat annyit, mind uzemidoben, mind kameraban.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78114) |AP| válasza gorgo (#78112) üzenetére


|AP|
veterán

hát nemtom.
Én lassan két éve használom, semmit sem tapasztaltam abból, amit felsoroltál.
Tokot mondjuk én nem használok egyetlen telefonomon sem, egy fólia van a hátlapon, egy elöl, ennyi. Így a gombokat ez nem befolyásolja.

Nekem csak a nyújtott formájával, meg a lekerekített képernyőjével van bajom. Előbbit a mai napig nem tudtam megszokni (gyűlölöm, hogy nem érem el egy kézzel a tetejét, az egykezem móddal meg nem akarok szarakodni), utóbbi miatt meg lehetetlenség rá normálisan feltenni rá egy fóliát.
Már ez a kettő is elég nekem arra, hogy ha letelt a két éve akkor cseréljem, csak még nem nagyon tudom mire. Nagy valószínűséggel almás leszek, vagy az új SE, vagy az új 12 mini (feltéve ha tényleg lesz ilyen és nem kúrják el valahogy)

(#78115) Mr.Csizmás válasza |AP| (#78114) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+1

anno a Mate 9-nek volt rohadtjó képaránya, a 10-20 meg egy kib... távirányító ezer gombbal szintű zsiráfnyak. :( előre félek, ha szervizbe megy a 10 pro-m, hogy 20 pro-t adnak helyette :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78116) rbalint88 válasza |AP| (#78114) üzenetére


rbalint88
addikt

Az uj SE es az XS, 11 Pro kulso meretei kozott minimalis kulonbseg van, de a 4,7” vs 5,8” igen markans kulonbseg. Plusz a samsung utan az SE IPS kijelzoje elegge fajna, a csucsmodellek az X ota amoledesek, de nincsenek tulszaturalva. Szerintem egy XS jobb vetel 260-ert, mint az uj SE 180-ert.
Az S9-rol nem tudok nyilatkozni, Huawei P30-at hasznaltam kb egy evig, az a 0,3” plusz meret es a sarkosabb forma mar pont kenyelmetlenul naggya tette, zsebben tartani erezhetoen nagyobb kin volt.

Ja es vagy toresbiztositast vagy tokot javaslom (de inkabb mindkettot), mert igen konnyu gtk-ra vagni egy ilyen telefont egy-ket evesen egy betort kijelzovel. Jellemzoen 100+ egy kijelzocsere egy korabbi csucstelefonba.

[ Szerkesztve ]

(#78117) |AP| válasza rbalint88 (#78116) üzenetére


|AP|
veterán

asszonynak 11 Pro-ja van. Próbálgattam és külső méreteiben tényleg nem vészesen nagy, de valahogy nem akar a kezemre állni. Kicsit nehéz is, bár az tény hogy itt sokkal jobban van megoldva az "egykezes mód". Szóval az a méret határeset nálam, nem rossz, de nem biztos hogy meg tudnám szokni.
Az SE-vel kapcsolatban nekem is vannak fenntartásaim (képernyő, akksi), de amúgy a mérete jó lenne. Ezért bízok benne, hogy tényleg lesz új, 5,4"-os iPhone (ha már Android fronton teljesen esélytelen)

tokokról: méretfetisiszta vagyok (minél kisebb, annál jobb :) ), ezért utálom a tokokat. Az előző telómon volt biztosítás, a Samsungra már nem kötöttem, de eddig megúszta. Nyilván jobb a biztonság, de nem nagyon szoktak nálam leesni a telefonok

[ Szerkesztve ]

(#78118) spanyoll válasza Mr.Csizmás (#78115) üzenetére


spanyoll
addikt

Nem is vágtam, hogy mate 10 prod van neked is. Én is már két éve nyüstölöm, de előre félek, amikor cserélni kell, mert a mai telefonpiac kiakaszt, franc se tudná mit válasszak, egyik sem az igazi.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#78119) Mr.Csizmás válasza spanyoll (#78118) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

telekomtól az egyik utolsót hoztam el az elfekvő raktárkészletből augusztusban :K valami 78 pénz volt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78120) cdl válasza gorgo (#78112) üzenetére


cdl
senior tag

Én egy Note9-et használok nagy megelégedettséggel, kb ugyanaz.
Semmi ilyesmi problémám nincs vele. Nyomj egy gyári visszaállítást, hátha.

(#78121) madgie válasza rbalint88 (#78116) üzenetére


madgie
titán

Fene tudja, nekem X volt, most Mate 20 Pro, ronda dögök ezek, az asszony 6S-ét meg tök jó néha használni, a keret mérete nem zavar, legalább meg lehet fogni (ezeket a faltól falig tepsiket nem nagyon, egyből elnyomkodsz valamit).

Az IPS se nagy gond, tök sötétben látni kb az AMOLED előnyét.

(#78122) |AP| válasza madgie (#78121) üzenetére


|AP|
veterán

én még mindig bízok egy 5,4"-os, (majdnem) faltól-falig kijelzős iPhone-ban, egy 5S ihlette házban :B

(#78123) TayRol válasza |AP| (#78122) üzenetére


TayRol
veterán

olyan már nem lesz, a piac mást diktál. annyira nincsenek sokan akik szeretnék, hogy megérje vele foglalkozni. :) ennek a 6s-ben történő reinkarnációnak is örüljünk.
mondom mindezt úgy, hogy az xs-sel jól elvagyok, csak kicsit nehéz...

(#78124) Mercutio_ válasza |AP| (#78122) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én a Xiaomi Mi 9 SE-vel szemeztem, bár az aksija nem túl izmos, de idő közben ki is futott :((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78125) |AP| válasza TayRol (#78123) üzenetére


|AP|
veterán

folyamatosan követem a pletykákat és eléggé szilárdan tartja magát az iPhone 12 "mini". Már ára is van, 649$
Én azt gondolom lesz ilyen, a kérdés csak az, hogy mivel fogják elb@szni :)

(#78126) TayRol válasza |AP| (#78125) üzenetére


TayRol
veterán

wow, erről még nem hallottam de ha tényleg így lesz az nem semmi. :)

(#78127) |AP| válasza TayRol (#78126) üzenetére


|AP|
veterán

pont mai a legfrissebb. Reméljük a legjobbakat :)

Más: Better Call Sault nézitek? Részemről nem rossz, de nem tud annyira elkapni, mint a BB. Viszont: belefutottam egy videóba az egyik forgatásról és hát besza-behu...
Eszméletlen amit a kaszkadőrök leművelnek

(#78128) gorgo válasza |AP| (#78114) üzenetére


gorgo
őstag

Csakhogy helyre tegyük. Tok nélkül a gombok jók, meg összességében nem rossz, de ha ezt 2 éve 240khuf-ért adják hát az orbitális lehúzás. Egyidejűleg 68k volt a Mi A1, jobb hang, közép fos dual kamera (ebbe szimplát tettek 4x áron).
De persze samu tud UHD videót 60fpssel, csak ez engem kicsit sem érdekel, meg procija nyilván sokkal erősebb, de ettől még a sorolt zavaró dolgai zavarnak...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#78129) m3ss válasza Mercutio_ (#78124) üzenetére


m3ss
veterán

akkujaval nincs gond, nekem boven eleg, de a nagylato kepszelen eleg fos. a tele meg szepen ca-zik. a standard 35mm ekv viszont jo :) amugy jo kis telo, plane ennyi penzert.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#78130) Balinov


Balinov
félisten

Ruhes biztosito banda! :W Biztositasom 20-an lejar, kuldik a NCB igazolast, meg a renewal notice-ot. A ceg, akinel kocsibiztivel vagyok 2-3 eve (vagy tobb?) a tavalyi 900 valamennyi €-s ajanlatot iden meg tudta fejelni egy 1090€-s ajanlattal (full comprehensive, kb otthoni casco, road side, legal asszisztanszal, szelvedo coverrel) kettonknek, ugy hogy mind a kettonknek 20+eve van jogsi, 40-et elhagytuk, Suburbian lakunk, raadasul nekem 2 eve mar ir jogsim van.

Korbeshopppingoltam, 7-800-ert tobbek ajanljak ugyanezt. Vera nover ugye, nekik egy penzugyi tanacsado csinal minden penzugyi termeket, ha benn vagy a szakszervezetbe. Nosza, felhivom (mert ugye full EU-s magyar jogsit nem lehet megadni, csak ir/uk-t :W ), nagyon kedves sracccal atvesszuk az adatokat, 750, ha 1be fizetem, nover/frontline worker kedvezmennyel.

Felhivom az egyiket, ahol adtak 600€-s quote-ot online, hogy humannal beszelve atmenjuk minden adaton (pl Veranak nem ir jogsi, kocsi muszakija ev elejen lejart, de majd 3 honapja bezartak a vizsgakozpontok, mindenki szabadon mehet lejart muszakival). Vegigdaraljuk az adatokat, tobbszori visszaellenorzes (kulonosen a nevunket volt fun :)). 610€, full bonuszvedelemmel, minden fiszfasszal, ami jol johet, ha beut a szar.

Mondom, felesegem frontline worker, intenzives nover. Tudnak-e ra kedvezmenyt adni. 5 mp hummoges, persze, 100€ off. :DDD Mondom nagyon jo, kuldjek el emailen az ajanlatot ,megbeszelem parommal, hogy egybe, vagy 10 havi reszletbe vegyuk meg.

Jon az email, ajanlat online megnezese linkkel, ott virit az oldalon a banner, ha online kifizeted egybe, 10% tovabbi kedvezmeny.

Na igy lett az 1090bol a vegen kb 600€-val olcsobb a kovetkezo 12 honapra a biztositasom.

Meg otthoni idokbol emlekszem Netrisket bongeszve, hogy eleg nagy elteres volt ott is a cegek kozott, de bazmeg, egy hasznalt EM1MK2 arara nem szamitottam

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78131) Freddy76 válasza Balinov (#78130) üzenetére


Freddy76
addikt

Itthon is ez van. Ráadásul jobban jársz, ha hordozod a köteleződet biztosítótól biztosítóhoz, mert sokszor jobban díjazzák az új kötést, mint a hűséget...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#78132) Mercutio_ válasza Balinov (#78130) üzenetére


Mercutio_
félisten

Welcome to the real world:DDD

Btw itthon csóróföldön alap, hogy ha addigi vagy olcsóbb ajánlatot kapsz is megfuttatod netrisken, biztositas.hu-n minden évben hol mennyi lenne, de látom nálatok Íreknél nem hajoltok le az apróért, csak ha már szorít a derékszíj:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78133) Balinov válasza Mercutio_ (#78132) üzenetére


Balinov
félisten

12 éve lesz vasárnap hogy Ittvagyunk, ebből 10 Vagy 11 év autózás, eddig minden évben korbeneztem, amikor megerte (értsd 10-20 euronal több) váltani, váltottam. Az utóbbi 2 évben a jelenlegi biztosító volt a legolcsobb, most meg nagyon nem.

Pláne, hogy mennyit megyek mostanában. Kb 4 hete tankoltam 25 liter körül és kb majd holnap kell csak megint.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78134) Mercutio_ válasza Balinov (#78133) üzenetére


Mercutio_
félisten

És van arra tipped miért zuhant 900-ról 5/600-ra az éves díj tavaly óta? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78135) Balinov válasza Mercutio_ (#78134) üzenetére


Balinov
félisten

Más cég, aig volt, aviva lett.

Több itteni biztosító is bejelentett alapdij csokkenest (gy listaár), aig nem.

Gondolom a régi ugyfeleken akarnak keresni, de bőven. Új kuncsaftert itt is okolharc van

Az utobbi 2-3 évben botrányosan tolták fel az árakat, zugolodtak is miatta a népek :(((

09 Ben kezdtünk 670 körül a puntoval, úgy hogy elfogadtak az otthoni bonuszigazolast :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78136) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#78132) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+ ilyen fasxságokon is lehet spórolni, mint csak email számla, nincs papírcsekk hopp -3%, akkor hírlevél ad 2%-ot, stb. anno akartam venni volt kollegámtól egy 2105-öst (ne röhögjetek :DDD), aztán egy óra lottózással valami 4500 ft-al lett olcsóbb a negyedéves ajánlat változatlan személyes adatokkal.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78137) spanyoll válasza Balinov (#78130) üzenetére


spanyoll
addikt

Nekem tavaly tavasszal éves szinten 50K HUF volt a biztosítás. Volt egy kocc én hibámból (részben, de hagyjuk, elismertem inkább), rögtön felment duplájára. Idén jött a mail forduló után, hogy 200K. Felhívtam őket, elküldtem kellemesen a búsba, nagy hirtelen pár nagyon fontos adat megadása után (nem, nem jobbkormányos a kocsim, ó igen, bemondásra tényleg évi 10K-t megyek vele...) rögtön megint 100K/év lett.
Kabaré.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#78138) rbalint88 válasza spanyoll (#78137) üzenetére


rbalint88
addikt

én örülök, hogy rész-cascoval (csak törés) maradt 72k B5->B6 ugrással, mert megszűnt ez a konstrukció, nem lehet újrakötni... :U évi 100+k-t nem akarok fizetni teljeskörű cascora, mert 365-ből kb 250napot ki se mozdul a garázsból, így az elemi kár és stb nem szempont, viszont huszonpárezret megér a töréscasco 200k önrésszel.

más: megvan az A7, 50mm F1,8 obival. .mf-nek köszönöm a felajánlást/supportot/segítséget! :R
holnap veszek hozzá az Exakta adaptert is, aztán 5 évig várhatóan nem fogok fotós cuccra költeni :)

(#78139) |AP| válasza rbalint88 (#78138) üzenetére


|AP|
veterán

"aztán 5 évig várhatóan nem fogok fotós cuccra költeni :)"

ó, hogy ez a mondat hányszor hagyta el a számat az utóbbi öt évben ;]

(#78140) rbalint88 válasza |AP| (#78139) üzenetére


rbalint88
addikt

"szerencsére" van elég hobbim, ráadásul a fotós cuccot viszonylag ritkán használom, úgyhogy nem tűnik felelőtlen kijelentésnek. eddig 4 évig gépem se volt, szóval nem vagyok annyira ráfeszülve :DDD

(#78141) .mf válasza rbalint88 (#78138) üzenetére


.mf
veterán

Igazán nincs mit :)

"aztán 5 évig várhatóan nem fogok fotós cuccra költeni"

Mondanám, hogy "fogadjunk", de úriember nem fogad biztosra ;]
Szerencsére Sonyhoz már csomó jó cucc van olcsón is - ezt azért irigylem, de a váz fogása, ergonómia, menü, kezelés, stb már nem hiányzik (tudom-tudom, 1. gennek még elég sok gyerekbetegsége volt, 3. és 4. generációra már sokat javult, de még mindig nem olyan jó ilyen téren, mint a Z6).

"ráadásul a fotós cuccot viszonylag ritkán használom"

Hát, ez se nagyon fogja meghozni a kedved :DDD Az A7-et én se sokszor kaptam fel, hogy "menjünk fotózni!". Az A7 egy olyan váz, amit nem azért használok, mert szeretem használni (nem), hanem mert jó végeredményt ad kicsi-könnyű méretben, főleg ha manuál obik miatt az AF se számít. (Meg leginkább azért használom még, mert Z6-ra még nincsenek azok az obik amik nekem kellenének, legalábbis nem abban a méretben és árban - Tamron 70-180, Samyang 18, 45, 85 - meg kéne még valami 24~28 közéjük a sorba).

Spanyoll: "rögtön felment duplájára. Idén jött a mail forduló után, hogy 200K."

Néha azért jó lenne egy kocsi (mondjuk biztonságosabban és több cuccot lehetne vinni, lehetne akár benne is aludni ha valahol messze hajnalban akarnék fotózni (pl. jövő utáni héten a C/2020 SWAN F8 üstökös, ami csak hajnal 2 és f3 között látható - még gondolkozom, hogy korán keljek, későn feküdjek, vagy sátrazzak ott)), de beleszámolva nem csak a biztosításba, hanem a parkolásba, adókba, karbantartásba, mégiscsak örülök, hogy nincs még ez a pénzlocsolda is... :B

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#78142) rbalint88 válasza .mf (#78141) üzenetére


rbalint88
addikt

Mint ma kiderult, szomszednak (megelhetesi fotos/videos) is Z6 van, majd megnezem egy sör mellett :)
ma elmentunk egy ketoras setara, vittem az A7-et, de csak 3x kapcsoltam be, egyelore meg nem jottek vissza a kreativ energiak. Potakkut azert vittem :DDD
Szerintem a Zeiss Biotar 75/1,5 fog raragadni, aztan majd megkerem az alanyokat, hogy ne mozogjanak :D
egyebkent azert nem akartam (nagyon) draga gepet venni, mert tudom, hogy csak porosodik es avul, viszont biztosan lesz arra igeny evi par alkalommal, hogy a mobilosnal jobb minosegu kepek keszuljenek, akarmennyire jo kepeket is tudnak mar a mobilok.

Utobbi idoben lehet buknanak ezek a biztosra nem fogadas dolgok. Telefonom ket eves, noti 2,5 (masfelre emlekeztem :Y ), autot se vettem egy eve ;] egy karorat behibaztam, de mar az sincs meg. Talan mar TayRolnak se :P
Idenre utazasi es fesztivalozasi celok voltak, de azoknak reszeltek. Jovore lakasfelujitas, aztan azt ki kell heverni... nem hiszem, hogy a szuksegeseken kivul lesz barmi vasarlas :)

(#78143) Mercutio_ válasza .mf (#78141) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ilyen évi néhány alkalomra bevállalható az autókölcsönző is.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78144) gorgo válasza Mercutio_ (#78143) üzenetére


gorgo
őstag

Közösségi bérlés: SinexRent. Egész elfogadható áron kapsz autót, olcsóbb, mintha valami nagy cégtől bérled... Egyszer próbáltam, de jók a tapasztalatok.

Bálint: az óravásárlással nekem az a bajom, hogy monitoron nagyon tetszik, de azért kíváncsi volnék hogy áll a csuklómon. Viszont csak úgy tudom meg ha megveszem... ami azért nem annyira olcsó.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#78145) Mercutio_ válasza gorgo (#78144) üzenetére


Mercutio_
félisten

Besétálsz boltba, elmégy börzére, pesti eladót/tulajt keresel akinél meg tudod nézni.

Én most pont fordítva vagyok, amit tudok eladok (órák, pc alkatrészek, felesleges fotós cuccok, stb.) A webshopos vásárlásról is kezdek végre lejönni :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78146) rbalint88 válasza gorgo (#78144) üzenetére


rbalint88
addikt

Bizonyos ertek es/vagy beszerzesi ar/piaci ar arany felett en is csak szemelyesen veszek orat. De az utobbi par probalkozas bebizonyitotta, hogy jok azok, amik vannak es rendes elorelepes csak aranytalan mennyisegu penz beletolasa utan lenne. Ertsd a mostani oraimrol ami valamilyen szinten elorelepes lenne, az breitling vagy omega, de azok meg hasznaltan is 700-800ezres kategoria. Olyat majd ha nagy leszek (40), addig meg gyujtogetek :)

(#78147) gorgo válasza rbalint88 (#78146) üzenetére


gorgo
őstag

Ha nincs a kiszemelt példány meg boltban, sem használtként, hogy nézed meg? :F
Boltból rendelném, újonnan.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#78148) Freddy76 válasza rbalint88 (#78146) üzenetére


Freddy76
addikt

Én is így gondoltam. Aztán elmúltam 40, lenne is lóvé drága órára, de mostanra úgy gondolom, hogy marhára semmi értelme százezreket elpazarolni egy órára... Mondom ezt úgy, hogy a másik oldalon nem sajnálok horror pénzeket kiadni azért, hogy csillagos étteremben egyek...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#78149) gorgo válasza Freddy76 (#78148) üzenetére


gorgo
őstag

Engem nem vet fel a pénz, de azért elvagyok, de én is azt mondom, hogy ha lehet kapni 50k-ért normális, minőségi órát, ami tetszik, minek vegyek 300k-ért zsákbamacskát (biztos jó, de jól áll-e, megszeretem-e, stb.). De azért piszkálja a fantáziámat rendesen. Automatám sose volt...

Más: wi-fi rútert kellene váltani, de asszony tech-fóbiája miatt nem akar új telót (egy 5 éves szar van neki, de igazából bőven jó neki, semmire nem használja) viszont nem támogatja az 5 GHz wifit. Ennek ellenére kétsávos rútert veszek, kérdés (bár sejtem a választ): ugye egyszerre nem tudnak 2.4 / 5 GHz módban is menni? Vagy ez, vagy az...
Egy Asust néztem ki, 17 pénz.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#78150) Lassú Víz válasza gorgo (#78149) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ami nálam van Linksys, az tudja egyszerre a kettőt. Mondjuk nem olcsó kategóriás.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.