Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41001) Studi válasza forceberg (#41000) üzenetére


Studi
addikt

Orbán fog adó? Ez valami új? Még szerencse, hogy nekem kevés van! :DDD (mondjuk nem így, épp a kirakatban vannak meg, és a hátsók hiányoznak :)) )

(#41002) atok666 válasza zolka78 (#40996) üzenetére


atok666
őstag

En is parhuzamosan probalom a garmin connectet a stravat meg az endomondot :D
Erdekes modon maskep ertekelik ki ugyanazokat az adatokat -
pl. mai este 1oras - Strava - 83rpm atlag, Endomondo - 78rpm. Aztan lehet, hogy a strava kihagyja a reszeket amikor nem tekertem.

Mit hasznalsz trackolasra?

Atok

(#41003) Chapel


Chapel
addikt

Új Terminátor. Imádom swárcit, de már a kettővel ez előtti sem kellett volna...aztán a folyékony polialoid? Gagyibb, mint a 92'-es :(

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#41004) t_a_m_a_s válasza Chapel (#41003) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Tuti, hogy meg fogom nézni, és tuti hogy szar lesz. Látványos, de szar. Az első kettő OK, a többi már csak egy újabb bőr lehúzása, meg gondolom pénzgyűjtés.

Holnap majd jól beletépünk...

(#41005) Chapel válasza t_a_m_a_s (#41004) üzenetére


Chapel
addikt

Épp ez az, hogy szerintem még látványos sem lesz :(
Kiderül.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#41006) zolka78 válasza atok666 (#41002) üzenetére


zolka78
senior tag

Locus-t használok, ebből is a pro verziót. Ez aféle mindenes gps ap nekem. Sokféle online és offline térképpel. 2 bibije van ami nem tetszik nekem. Nincs online felülete mint mondjuk a stravanak, vagy endomondonak, de pl. közvetlenül lehet feltölteni többek közt a stravara is. A másik, hogy trackelés közben nem azonnal szüneteltet időt ha nincs mozgás, ezért az átlagsebesség nem mindig 100%. Nekem ez egyik sem hatalmas probléma.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#41007) *Ropi* válasza Chapel (#40946) üzenetére


*Ropi*
félisten

61 évesen már lehet ennyire pixeles... :))

"...gondoltam 4 nem fogadott hívás egy délután alatt jelzi, hogy próbál valaki elérni :P"

Akárcsak a Viber üzenetek. :DDD

(#40959) Mercutio_: Az oké, hogy "nyuszibunda", de mi volt rajta? :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#41008) forceberg válasza zolka78 (#41006) üzenetére


forceberg
veterán

Túratérkép megy normálisan Locus-on(net és mobil térerő nélkül is)?
Egy régi Navitelt használok évek óta, amúgy igazából nincs vele bajom.
Logolásra nem kényelmes egy külön GPS logger?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#41009) aleister válasza Chapel (#40999) üzenetére


aleister
veterán

Erről hallottál? :)

Terminátor film téma: már rég esedékes lenne egy:
1. jövőben játszódó normális verzió (a Kristyön Béles borzalmat inkább hagyjuk)
2. a Gépek lázadása utáni ember-terminátor háborúról egy rész

Erre kapunk egy "visszaküldenek 1, 2...x terminátort a 21. századba" filmet. Ismét. :U

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41010) Mercutio_ válasza *Ropi* (#41007) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azt biztosan tudom, hogy nem én :O :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41011) zolka78 válasza forceberg (#41008) üzenetére


zolka78
senior tag

Van benne egy magyarországi túrista térkép, de ez sajna online, viszont egészen jól pufferel belőle, csak a nagyobb belenagyításoknál van gond. És pontosnak is találtam. Az offlineba csak vetületi térkép van, de ez is pontos, rajta vannak a "fontosabb" földutak, hegyi utak is, én is ezen igazodtam el vasárnap az út nélküli részen. Viszont ezen nincs túrista útvonal.

[ Szerkesztve ]

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#41012) Byk01 válasza Studi (#41001) üzenetére


Byk01
senior tag

Rosszul értelmezed: Orbán fogai után kell adóznod, ha kevesebb van neked, mint neki, és a sajátjaid után, ha neki van kevesebb ;]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#41013) *Ropi* válasza Mercutio_ (#41010) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem azt kérdeztem, hogy ki volt rajta... :N :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#41014) L4mie


L4mie
veterán

óóó gecc picit kiakadok néha az embereken...
jön egy cikk a ph!n, vélemény, hogy a filmware frissítés fölösleges-e SSD-n vagy sem.
szóba kerül a 840Evo amit ide a céghez az újabb gépekbe választottam 1.5 éve,
gondolom megkérdezem, hogy ha frissítem rajtuk a javítottra a filmware-t féljek-e az adatvesztéstől.
Reakciók:

-Talán ha elolvasnád a cikket és a benne lévő linkre sem ártana rákattintani. /jah persze meg még 100 másikat mert az kevésbé időigényes mint az, hogy megkérdezem két berajzol vezeték között/
Az adatvesztés nem törvényszerű ennél a típusnál, de jobb vigyázni, előtte mentsd le a rendszered.
/na legalább megerősítetted amit gondoltam/

a másik ami méginkább segítőkész volt...

- Aki egy ssd-n adatvesztés miatt aggódik, az meg is érdemli...

Ez mi a p*csa....most én menstruálok éppen vagy másnak is kitriggereli az ilyen comment az agyában azt a rugót, hogy ecsém inkább kussoljál és takarodjál máshova commentet gyűjteni.

:W :W :W

ahh bocsi csak ide eresztem a gőzt.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41015) madgie válasza L4mie (#41014) üzenetére


madgie
titán

Ne frissítsd, másfél évig jó volt, nem?

(#41016) Lassú Víz válasza L4mie (#41014) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Általában hiszek abban, hogy nem véletlenül adnak ki javított programokat, és a javított jobb mint az eredeti. Bár fáradtságos munkával néha elérik, hogy meginogjak a hitemben, és olyankor felülkerekedik a "Működik? Ne piszkáld!" mentalitás.
Adatvesztés meg definíció szerint van. A magam részéről mindenképp csinálnék biztonsági mentést a frissítés előtt, abból baj nem lehet. Ha a frissítés után bizonytalanná válna az SSD, azzal tele lenne a net másnapra (remélem).

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#41017) L4mie válasza madgie (#41015) üzenetére


L4mie
veterán

Na igen, nem tudom ez a híres neves lassulás miben mutatkozik, munka közben gyorsítana-e a dolgokon.
max magamnál kipróbálom, aztán ha segít jöhetnek a többiek...

Mivel baromi nagy /1-1.5 GBos/ file-okkal is dolgozunk, erről meg folyamatosan csinálja a Tempbe az
ideiglenes fileokat a szoftver. /mondjuk egyszerűen szarul van megírva a revit, de ez más/

Ezért fontos, hogy gyors legyen /persze annyira nem, hogy rá tudjam venni a BOSS-t ipari SSD-kre, ezek is nagy harcok voltak, kollégák ilyen dumákkal jöttek, hogy nem érik miért fejlődés ha eddig 1TB-os volt most meg csak 124 GB.....na mind1 :P /

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41018) aleister válasza L4mie (#41014) üzenetére


aleister
veterán

Én most pont az ellenkezőjébe futottam bele. Az rTorrent topicban több segítőkész fórumtárs is van, Én már fel is adtam a dolgot, de az egyikük még PM-ben is megkeresett, hogy küldjem át neki a megfelelő fájlokat, és ránéz HELYETTEM (!!). :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41019) .: JuSzT :. válasza L4mie (#41014) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Tegnap én így voltam a gyúrós topiccal. Oké, nem kérdeztem 100% körültekintően, de attól még egyből ment a faszverés.
Olvasom egy ideje a topicot, de csak arról szól, hogy kinek a fasza nagyobb.
Rühellem az olyat, ahol csak a sokadrangú a segítő szándék, inkább szóljunk be előtte párat miért vagy fasz, aztán ha ezeket ügyesen kimozgod, talán kapsz értelmes választ is.

Kéne külön topic az agyatlan gyúrósoknak.

(#41020) L4mie válasza aleister (#41018) üzenetére


L4mie
veterán

Vegyes társaság, na :P

de az ilyen hozzászólásgyűjtésből odaröfögök valami trollkodásttól hülyét kapok...na!

- másik legalább leoltott, hogy miért őket kérdezem és nem olvasom el a szakirodalmat. Aztán segített.
- talán mert erre van a fórum, és nincs időm elolvasni az ide tartozó 5 cikket? O.o /de ezen meg se lepődöm, mert ugye dívik beröfögni, hogy google, meg olvass utána, etc. de ha utána segít akkor voltaképpen a szándék jó, csak a közlési forma nyers, leplet rá, leszarom. :DDD

bezzeg most flamelni van időm :D :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41021) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skacok, vélemény egyezik?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41022) L4mie válasza .: JuSzT :. (#41019) üzenetére


L4mie
veterán

jah gyúrós topicot én is olvastam egy ideig, aztán rájöttem, hogy érdemi infót nem kapok maradtam a [link] cikkeinél, legalább értelmes laikusoknak is érthetően magyaráznak.

Ha már téma :P
...megint elkezdtem, sikerült végre belőni, hogy heti 3x reggel 6 kor felkeljünk és 7 re leérjek a terembe, megintcsak azt tudom mondani, hogy [ezt] tudom fogyasztani, a bioteches cuccoktól továbbra is émelygés van :(

de igazság szerint a kaján kéne radikálisan változtatnom, de tököm...szeretek enni :D :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41023) L4mie válasza Mercutio_ (#41021) üzenetére


L4mie
veterán

nem tudom, de lehet csak Hősök mernek odaköltözni :D amúgy néha járok az 1-es villamossal, elég érdekes arcok szoktak ott felszállni,
javaslom sétálj a környéken, mi amikor a lakást vettük, fogtuk magunkat este 10kor sétáltunk egy nagy kört, és amikor főleg kutyát sétáltató nyannyerekkel találkoztunk megnyugodtunk.

Azóta sajnos nőtt a bidámbidán populáció :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41024) TayRol válasza Mercutio_ (#41021) üzenetére


TayRol
veterán

nem a Hős utca miatt, de oda tuti nem költöznék.

(#41025) .: JuSzT :. válasza L4mie (#41022) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

myprotein.com-tól rendeltem előző héten pénteken. (egyébként ma hozza ki a futár)
10 kiló fehérje volt 77 font szállítással együtt.
Az tesztek szerint is jó minőség.

[ Szerkesztve ]

(#41026) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Tegnap sikerült éjfélig bent maradnom cégnél. Bekaptunk egy jó kis "betömörítős" vírust. Nem ajánlom senkinek azt amit tegnap végigszenvedtünk a leirtással meg a biztonsági visszaállítással...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41027) aleister válasza L4mie (#41022) üzenetére


aleister
veterán

Ha már szóba került, nagy vonalakban el tudná valaki mondani, hogy mit érdemes edzés előtt és után enni?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41028) Lassú Víz válasza L4mie (#41023) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Egyes vélemények szerint még a stop táblánál is necces ott megállni, nemhogy sétálni azon a környéken. :D

Necro: Emailben a human debils által terjedt vagy jóhiszeműen is meg lehetett kapni?

[ Szerkesztve ]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#41029) .: JuSzT :. válasza aleister (#41027) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Nálam az edzés előtt az legkorábban 3 órát jelent. Ha a kaja és az edzés között kevesebb mint 3 óra telik el, akkor még érzem hogy tele van a hasam és nem esik jól.
Edzés előtt érdemes olyan kaját enni amitől lesz erőd edzeni ( bizonyos szénhidrátok kifejezetten ilyenek)
Edzés után meg érdemes a kimerült izmokat táplálni, hogy regenerálódjon. (jellemzően fehérjék)

[ Szerkesztve ]

(#41030) Mercutio_ válasza Lassú Víz (#41028) üzenetére


Mercutio_
félisten

+ többiek: :R gyanús is volt, hogy nem lelakott, nem egérlyuk garzon 7 milla alatt van.

Real_Necro: És legalább kiderült melyik tehetséges kolléga szedte össze?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41031) aleister válasza .: JuSzT :. (#41029) üzenetére


aleister
veterán

Köszi!

Szénhidrátok, mint például tésztafélék meg cukros szarok?
Fehérjék meg gondolom hús ezerrel, esetleg tojásos rántotta?

(#41030) Mercutio_:
Minek Neked garzon? Nem asszonnyal vagy? Vagy Mercutio_né_ megunta, hogy sokat lógsz a PH-n? :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41032) Real_Necro válasza Lassú Víz (#41028) üzenetére


Real_Necro
veterán

Valószínüleg honlapon keresztül jött be, bár nem hiszek kollégának, szerintem guglimailt nyitott a gépén... mi már csak azt vettük észre, hogy nem érjük el az adatbázisokat meg az exceleket megnyitva csak fura tömörített állományt láttunk.

Merci: :K (gyakornok skac)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41033) L4mie válasza aleister (#41031) üzenetére


L4mie
veterán

Én edzés előtt 40 perccel eszem egy darab győri zabfalatot :D az tele van cukorral meg lassan felszívódó szénhidráttal. + akkor eszem meg a [link]-t meg egy [link]-t +egy 500mg os C vitamint :)
+ pezsgőtabis vizet iszom.

utána meg 2 kanál fehérje és délig nem eszem.

Délben viszont zsíros krumplit meg valami jó kis tésztát és cupákos mézes bundás kínait :D vagy pizzát, vagy ilyen szart, ezen kéne sürgősen változtatnom :D Este próbálunk értelmesen enni de nem mindig jön össze.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41034) Mercutio_ válasza aleister (#41031) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kösz az optimizmust, tudtam, hogy rád számíthatok ;]
Az ok egyrészt egyetemista gyerek, másrészt befektetés/bérbeadás, de olyan irreális árak vannak egy bő 1/2 éve, hogy nem sok esélyt látok rá :(

Real_Necro: Gyakornoki acc-ot én eleve úgy állítanám be, hogy netet ne érje el, vagy csak az általam megadott oldalakat, bár ha tényleg levél csatolmányként sz*pta be, akkor ez se segít.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41035) zool1 válasza aleister (#41031) üzenetére


zool1
őstag

Tésztát nem javasolnék. Valami húsféle + kenyérfélét javasolnék. Olyat ami hosszú ideig tud energiát biztosítani. Ha bringázol, én szoktam magammal vinni valami édes lötyit (ez kinek mi ,valakinek csak ásványvíz). Meg egy kis harapni valót, hogy a vércukorszinted ne essen le, ha még nem vagy hozzászokva az intenzív mozgáshoz( magamból indultam ki). Én is evés után kb 1,5 órával megyek el tekerni. Addigra elkezd felszívódni a kaja és van energiád.

(#41036) aleister válasza zool1 (#41035) üzenetére


aleister
veterán

Furkoo, zool1:

Köszi az infókat srácok! :R
Azt megkérdezhetem, hogy a tésztafélék miért nem javasoltak?

(#41034) Mercutio_
Tudod, hogy van ez. Ebben a gyorsan változó, bizonytalan világban jó, ha az ember számítani tud valamire/valakire! :DDD
Egyébként teljesen jogos. Szerintem is az ingatlan a legjobb befektetés jelenleg.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#41037) .: JuSzT :. válasza L4mie (#41033) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Én reggelire zab + müzli tejjel
Ebéd kétszer, tehát eszem 11 kor meg 2 felé is. Csirke + zöldséggel.Vagy abonett + csirkemell + tejföl-túró egyben.
6 körül edzés, után fehérje csirkével zöldséggel. Edzés közben L carnitin pezsgőtabi.
Tehát igyekszem 3-4 óránként enni. Semmi cukor, se kenyér , se só semmi ilyesmi.
Vitaminban én Multi Pro Plus-t szedek, abban egyben benne van minden.
Emellé 4 liter folyadék, amiből legalább fél liter zöld tea, persze cukor nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#41038) madgie válasza .: JuSzT :. (#41037) üzenetére


madgie
titán

Inkább ruháználak, mint etetnélek, b+ :))

(#41039) Chapel válasza *Ropi* (#41007) üzenetére


Chapel
addikt

Khm...2 hete szombat? Ne feszegessük ;]

Furkoo: Hiba nem benned van, gyökér az a hsz.
Az meg hogy megvan-e éppen...nos ezt csak Te és a körülötted élők tudják megmondani :D

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#41040) .: JuSzT :. válasza madgie (#41038) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Szerintem 1000 forint / nap az átlag.

(#41041) L4mie válasza aleister (#41036) üzenetére


L4mie
veterán

[link]

Én úgy tudom, hogy a sok és szarminőségű szénhidráttól leszel dagi és terhelik a hasnyálmirigyet is, szóval még a cukorbetegség kialakulását is elősegítik :P de nem mondom hogy jól tudom, de én ezt próbálom követni. ilyenek a szarminőségű/olcsó reggeli péksütik etc.

.: JuSzT : Na te komolyan veszed :D biztos meg is látszik
Én meg inkább azért tolom, mert jobban érzem magam + a derekam se fáj annyit amióta megint nekiálltam vasazni. :C

madgie: nem sokkal drágább a cucc, ha otthon megcsinálja magának, inkább a bizbaszok a drágák, fehérje + vitamin + kiegészítők + bérlet :)
ezért is népszerű a futkosás, meg a biciklizés mert az egyszeri nagyobb beruházás aztán csak fenntartási költség.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41042) Real_Necro válasza L4mie (#41033) üzenetére


Real_Necro
veterán

Enni is szoktál rendesen, vagy csak a porokat lapátolod? :DDD Mi a frászkarikának ennyi sz@rt beszedni?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41043) Studi válasza .: JuSzT :. (#41037) üzenetére


Studi
addikt

Ételt nem is eszel?

(#41044) .: JuSzT :. válasza Studi (#41043) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

De, bármilyen húst megeszek, csak mellé a köretre odafigyelek, hogy az is hasznos legyen. Zöldség, vagy nagyon max rízs.

(#41045) zool1 válasza aleister (#41036) üzenetére


zool1
őstag

Nem vagyok szakember, az tény hogy a tészták szénhidrátban gazdagok, de szerintem nem adnak annyi energiát. Lehet , hogy kalóriában igen ezt nem tudom. Ha nehezebb fizikai munkát kellett/kell végeznem nálam a kolbász+kenyér+sajt kombó vált be. Az is igaz hogy én nem eszek soha jóllakásig , hanem amíg már nem vagyok éhes. Mert úgy kb a duplája körül ennék, akkor meg nem birok felkelni annyira tele ettem magam. Szóval szerintem jó a tészta is , csak nálam nem vált be, fogalmazzunk így.

(#41046) madgie válasza L4mie (#41041) üzenetére


madgie
titán

Én mindenből otthonit eszem, értem én. Csak a felsorolás alapján soknak tűnt, mennyiségben is.

(#41047) Studi válasza .: JuSzT :. (#41044) üzenetére


Studi
addikt

Én eleve nagy kenyérzabáló vagyok, és valahogy nem is tudok/akarok leszokni róla. Itt elbukik minden odafigyelés a kajálásra. Meg a panírozott húsok, meg a desszertek... :DDD

(#41048) A Zéé válasza aleister (#41036) üzenetére


A Zéé
addikt

tésztában a keményítőt meg a szénhidrátot nehéz emészteni, és hosszi időbe telik. Szóval az nem olyan edzés előtt zabálok belőle, hogy jó legyen kaja. Nekünk edzőbá mindig azt szokta mondani, hogy a tésztával raktározni kell a szénhidrátot, nem esemény előtt enni, mert akkor csak elnehezít, meg a feldolgozásával energiát von el.
Edzés, meccs előtt én Nitrox Therapy-t iszok, meccs alatt meg valami izotóniást (edzés alatt elég a víz is). Izomtömeg növelésnél edzés után is szerintem jobbak a valamilyen por alapú cuccok, mert könnyebben felszívódnak, és szerintem kevésbé terhelik a szervezetet, mint 20-30 deka rántott hús, meg mellé a köret :)

Just a simple Lineman...

(#41049) Mercutio_ válasza aleister (#41036) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az a baj, hogy most már szerintem az se, illetve talán a belvárosban, de ott meg olyan árban van egy garzon is amire nekem nem futja.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41050) Mercutio_ válasza Studi (#41047) üzenetére


Mercutio_
félisten

Meg a hólabda....

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.