Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77001) Freddy76


Freddy76
addikt

Nálunk hagyomány, hogy a klasszikus karácsonyi balhékat megösszesvesszük 23-án. Miért ezt vetted, miért nem vettél, miért nem raktad be, miért ne vetted ki, mondom fagyos, mondom meleg, nem jó a papír, sok a papír, elválok, nemmerténválokel, holakaja, megsüttöttem holnapra, anyádmiértjön, apádmiértjön, stb.

Karácsonykor nálunk mindig van osso buco, borjúcsülök, szenzációs kaja, szereti mindenki, jól is csinálom. Idén a borráöntős fázis előtt jól összeveszek az asszonnyal, és két abüdöspicsába között ébredek rá, hogy a fehér bor helyett az öt *-os Metaxát locsolom a félkész húsra... A kb. 3 deci bor helyett lett 2 Metaxa, 1 fehér bor. Nem jó, mondom, a sok alkohol szárítja, szóval a tűzhelyen sütés helyett betettem a sütőbe, 120 fokra, pár órára.

Na, ez olyan kibaszott jó lett, hogy beszarok. Asszony azt mondta, hogy mennyei, és ezért bármit kérhetek karácsonyra, csak én vegyem meg, mert ő már nem megy boltba.

Most ezt a mondatot próbálom értelmezni, nem tudom, hogy a "bármit kérhetek csak vegyem meg" az lehet előlény is, vagy csak tárgy???

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#77002) Studi válasza Freddy76 (#77001) üzenetére


Studi
addikt

Erre szokás mondani, hogy ha azt kérdi az asszony szülinapodra karácsonyra melyik barátnőjével hozzon össze egy édeshármast, soha ne mondj két nevet! :DDD

(#77003) Freddy76 válasza Studi (#77002) üzenetére


Freddy76
addikt

Azt mondta, vegyem meg. Böngészgettem kicsit a rosszlanyok.hu-t, de még mindig bizonytalan vagyok, hogy a “bármi” az tényleg bármi, vagy sem.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#77004) Lassú Víz válasza Studi (#77002) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Te is elfelejtetted kikapcsolni az ébresztőt a telefonon? :DDD

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#77005) Studi válasza Freddy76 (#77003) üzenetére


Studi
addikt

Olyat válassz, aki tud nyugtát adni, hogy el tudd számolni az asszonnyal. :K

(#77006) Studi válasza Lassú Víz (#77004) üzenetére


Studi
addikt

ha meg... de nem, anélkül keltem. eleg rosszul alszom mostanában. (mostanában ~ 3 éve...)

(#77007) Mercutio_ válasza Lassú Víz (#76962) üzenetére


Mercutio_
félisten

Na, akkor emlékeztető és névsorolvasás ;]

Évzáró sörözés 12.30-án (hétfő) a Pivohalle-ban (II. ker. Tölgyfa utca 26) kb. 16:15-től, asztal a polgárijenőnevemre (a hátsó bőrfoteles beugró)

Eddig:
rbalint88
Lassú Víz (1/2 5 után)
gorgo
Mr.Csizmás (ha itthon lesz benéz :U )
Mercutio_

Ki még?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77008) .mf válasza Mercutio_ (#77007) üzenetére


.mf
veterán

Köszi a pü-t, benézek munka után (f6~6-tól) és az esti következő program előtt (8~9-ig).

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#77009) j.bravo válasza Mercutio_ (#77007) üzenetére


j.bravo
addikt

+ j.bravo 90%, hn5-5 körül

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#77010) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Boldogot a Jánosoknak! ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#77011) Mercutio_ válasza Real_Necro (#77010) üzenetére


Mercutio_
félisten

:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77012) madgie válasza Real_Necro (#77010) üzenetére


madgie
titán

Köszönjük :)

(#77013) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

bádogot urak :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#77014) j.bravo


j.bravo
addikt

Boldog Jánosokat! :R

Whatever.

(#77015) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Ismeri valaki a V60 dízel Volvot? Hogy sikerült a 2016os széria?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#77016) TayRol válasza Real_Necro (#77015) üzenetére


TayRol
veterán

Szerintem elb@szottul, mert csak a nevében kombi. :D

(#77017) Studi válasza TayRol (#77016) üzenetére


Studi
addikt

a V60? az még istenes. A V40 az egy szégyen.

Necro: unod a Fordot?

(#77018) TayRol válasza Studi (#77017) üzenetére


TayRol
veterán

A v40 még 5 ajtósnak is erős, nemhogy kombinak :D

(#77019) rbalint88 válasza Studi (#77017) üzenetére


rbalint88
addikt

az az autó, aminek a csomagtartójába nem fér be a 4 kereke ülésdöntés nélkül, NEM kombi. egyébként ha nem melósautónak használja az ember, nagyon kellemes. :) unokatesómnak 163 lovas 2.0 d3 geartronic van, az épp elég bele, két ismerősnek van d6 plugin, na az powerben 160-ig eléggé csibészül megy a 286 lóval.
az új Thor kalapácsa menetfényeshez még nem volt szerencsém, de el bírnám viselni, ha alám tolnának egyet :B

a v40 egy 5ajtós focus megluxyzva, attól nem kell helyet várni :)

Necro: oszd el kettővel a mondeo helykínálatát. ha elég, hajrá. utastérben kb g astra méret, csomagtartóban annak a kétharmada. nagyon rossz helykihasználású autó.

(#77020) Real_Necro válasza Studi (#77017) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nézegetek... :B
CX-5 (hát még a 7) is tetszene, de a napi ingázás miatt meg jobban húznék a dízel felé.
Egyébként Edge lenne a szívem vágya, csak az még qrva drága, Kuga meg nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#77021) TayRol válasza Real_Necro (#77020) üzenetére


TayRol
veterán

Kuga egy fos, nincs lábtér hátul meg úgy összességében el van cseszve az a szekér.

(#77022) cdl válasza Real_Necro (#77020) üzenetére


cdl
senior tag

A CX-5-ben el fogsz férni. Jó a csomagtartó és beül is rendben van. Csak a benzinest ismerem, de dieselt csak ha sokat mész városon kívül.

(#77023) Real_Necro válasza cdl (#77022) üzenetére


Real_Necro
veterán

Úgy tudom Mazdából csak benzinest szabad venni. Egyébként napi 2x31km, abból 2x26km pálya.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#77024) #31733248 válasza Real_Necro (#77020) üzenetére


#31733248
törölt tag

Van most egy jó autód, a Mondeo ráadásul dízel is... Meguntad már? A(z előző) V60 tényleg kicsi, utas- és csomagtérben egyaránt.

Láttátok a VW ID.3-ról szóló híreket? Golf méretű, kb. 10 milliós alapárú (-1.5 millió a vásárlási kedvezménnyel), egészen ígéretes.

[ Szerkesztve ]

(#77025) Real_Necro válasza #31733248 (#77024) üzenetére


Real_Necro
veterán

Lassan 9 éves 293ekm-el. Nem untam meg, csak gondolkodom...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#77026) cdl válasza Real_Necro (#77023) üzenetére


cdl
senior tag

A benzines rendben van, a dieselt nem ismerem . Autópályán 7.5-8 között eszik.

(#77027) Real_Necro válasza cdl (#77026) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az nekem évente kb 140eFt mínusz. Lehet még mindig jobb választás a dízel. Egyébként az Edge ára egész jól lecsökkent.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#77028) rbalint88


rbalint88
addikt

Real Necro: ha 140ezer/év számít, akkor főleg tartsd meg a mondeo-t. értékvesztésben, szervizköltségben nem fájna?

ez a Skizo Hegyeink Kéknyelű naggggyon finom még mindig. :B

[ Szerkesztve ]

(#77029) Real_Necro válasza rbalint88 (#77028) üzenetére


Real_Necro
veterán

A mondeo ára sem csökkent keveset. Ugyanakkor elég strapabíró.

Lehet még várok 2 évet, addigra talán egész baráti lesz árban az Edge.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#77030) gorgo


gorgo
őstag

teljesen elb*szták a hétfőmet, nagy eséllyel nem tudok menni a Pivoba :O :( . A csodában reménykedek...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#77031) m3ss válasza gorgo (#77030) üzenetére


m3ss
veterán

kombi autok tulertekeltek...mi sielni voltunk miataval most :DD lecek, cipok, cuccok, minden :)
sot azon gondolkozok, hogy veszek 2 bringat tarto konzolt is a hatuljara :DDD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#77032) Real_Necro válasza m3ss (#77031) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tegyél bele 2 gyereket is a cuccaikkal. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#77033) cdl válasza Real_Necro (#77032) üzenetére


cdl
senior tag

Épp akartam írni. Most rakom fel a CX-5-re a tetőcsomagtartót a síboxnak.
Mondjuk így kényelmesen utazunk, az összes sícucc a boxban van.

(#77034) m3ss válasza cdl (#77033) üzenetére


m3ss
veterán

hova mentek? sose voltam meg szilveszterkor sielni, nem lenne rossz..keresgeltem en is de szanalmasan dragak a palyaszallasok mindenhol. bar nem csak szilveszterkor...szervezett siut kereteben meg ugy latom neha fele annyibol kijon a szallas+siberlet.
sajna hideg/ho nem nagyon jon, hogy kozeli palyak is hasznalhatok legyenek :(

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#77035) cdl válasza m3ss (#77034) üzenetére


cdl
senior tag

Ravasclettoba a Sítanodával. Most úgy alakult, hogy 31.-én utazunk ki, szóval nagy buli nem lesz. A gyerekek miatt megyünk velük, nagyon jó az oktatás Náluk. A pálya nem egy nagy valami, de ekkor a gyerekek vannak előtérben. De élvezzük így is.
Január végén lesz a felnőtt sielés, akkor Nassfeld lett a kiválasztott. Az már más kategória. Ott a szomszéd faluban lakunk, síbusszal 5 perc. De ezért 45eu félpanzióval. Tavaly is itt voltunk, szeretjük.

(#77036) #31733248 válasza Real_Necro (#77025) üzenetére


#31733248
törölt tag

300 ezer kilométer nem olyan sok egy ilyen autóban, persze ha elindul a "vennem kell egy másik kocsit" vezérhangya, akkor más a helyzet. :) Az enyém például 250 ezer kilométeres koráig eleve garanciális (ez a sok motorozásom miatt kb. 4,5 évi futást jelent), picivel előtte szeretném eladni. De nem azért, mert akkor már menekülni kell belőle. :N

(#77037) Balinov válasza cdl (#77035) üzenetére


Balinov
félisten

45eur /szoba/éjszaka annyi?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#77038) m3ss válasza Balinov (#77037) üzenetére


m3ss
veterán

per fo lesz az. de felpanzio meg helyszin miatt valojaban ez tok korrekt. dragak nagyon a szallasok alpokban mindenhol.
sioktatas egesz korrekt aron van sitanodanal, nem lenne hulyeseg benevezni egy ilyen oktatasos sitaborra, parom tavaly kezdett sielni. most egesz jol belejott, csak piros palyan lehetett lejonni a szallashoz :DD de lehet nem nekem kellene tanitgatnom, most jottem ra, hogy en tok mashogy sielek. nekem meg sulypontathelyezeses sielest oktattak 30 eve, 2 m -es lecekkel...most el is bizonytalanodtam, hogy vagy a technikammal van a baj, vagy ez a 162 centis kezdo-kozephalado lec amit vettem alkalmatlan nagyobb sebessegu sielesre..tulzottan flexelodik a lecem 30 folotti temponal, vagy ha buckas, egyenetlen a felulet. de valszseg veszek 1-2 orat kovetkezoleg, hatha a sulypontom...de azert a lecet mar hirdetem :DDD miata szelesseg miatt viszont nem vehetek tul hosszu lecet, mert nagyon kilogna :DD

ehhez kepest chopokon felvonotol 150 meterre 42 eur / 2 fos szoba nem is rossz. szezonon kivul meg bikepark van ugyanott, nyammnyamm.

nassfeld az szervezett ut vagy csak szallast inteznek? ott is vannak oktatoik?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#77039) cdl válasza m3ss (#77038) üzenetére


cdl
senior tag

Természetesen /fő/éj az ár. És ez nagyon olcsónak számít szerintem. Az átlagos már 60-100 eu között van.
Az oktatás nagyon jó a Sítanodánál. Viszonylag kis létszámú csoportok, jó fej fiatalos oktatók. Szimpatikus, na.
A léced lesz a ludas szerintem. Bár Én boardozom, de ugyanez volt Nálam is a tanuló lapomnál.
De azt tanulni vettem, arra ideális.
Aztán jött egy haladó, és ez már máshogy viselkedik.
Lehet csapatni gyorsabban is. De nem is megbocsátó, ha hibázol, repülsz :)
Nassfeldet Én találtam ki tavaly, semmi szervezett dolog. Most visszamegyünk. Semmi oktatás, négyesben egy baráti házaspárral.
Lazulás, hüttézés, laposüveg, stb.
Bikepark helyett az országúton nyomom. Most jöttem be az évzáró tekerésről.
1 fok, 30-40 km szél, nyamnyam :)

(#77040) j.bravo válasza Mercutio_ (#77007) üzenetére


j.bravo
addikt

Akkor ez a várható csapatlétszám?

Whatever.

(#77041) Balinov válasza cdl (#77039) üzenetére


Balinov
félisten

:R ertem, akkor ez nekunk gyerkoccel 135E/szoba/ej reggelivel lenne, ami sztem is kiba**tt jo ar...Lehet jovore, ha megerem, leszarjuk a karacsonyt, es inkabb elmegyunk valami ilyesmi helyre, szankozni non-stop, mert sielni egyikunk sem tud.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#77042) Mercutio_ válasza j.bravo (#77040) üzenetére


Mercutio_
félisten

+te+.mf-gorgo

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77043) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#77042) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

15:30? bevásárolni kéne menni, de lehet előtte tankolok, mint az öregek ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#77044) m3ss válasza Balinov (#77041) üzenetére


m3ss
veterán

szankozni sztem felesleges ilyen helyre menni, nem johetsz le a hegy tetejerol szankoval. turazni/szetnezni mondjuk fel lehet menni a felvonoval, de arra meg eleg huzos kifizetni az 50 eur / nap felvonoberletet. szankozni vmi kisebb helyre mennek, amugy itthon visegradon is van szankopalya, kialatas is franko.
de amugy meg menjetek sielni, tok jo csaladi program, nem sok olyan sport van amit lehet egyutt uzni szinte kortol fuggetlenul. btw gyerekek megtanulnak 1-2 nap alatt...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#77045) rbalint88 válasza m3ss (#77044) üzenetére


rbalint88
addikt

Tippre nem azzal van a problema, hogy a gyerek nem tud sielni ;]

Csizmas: mit, a buszt? Arra meg van penze a bkvnak is :P

(#77046) Real_Necro válasza m3ss (#77044) üzenetére


Real_Necro
veterán

Foci... ahhoz minden jómagyar is ért... :D

Mit szóltok az új benyához? Kerti gépeknek meg ritkán használt autóknak állítólag nem kedvez.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#77047) Balinov válasza m3ss (#77044) üzenetére


Balinov
félisten

rbalint88-nal az igazsag :)

Real_Necro: GAA-ra jar, focizni nem, meg amugyis papiron nem magyar :)

m3ss: van igazsag, tenyleg. kozepiskola 3-ikban az osztallyal voltunk Semmering-en szankozni. Ugy remlik a volgy egyik oldalan, ahol anno a tanulo palya volt, na az mellett volt franko szankopalya

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#77048) Real_Necro válasza Balinov (#77047) üzenetére


Real_Necro
veterán

Oké, általánosságban írtam. ;)

Az utcánkban van focipálya, karate klub, kocsma.
Meglátjuk hova fog járni a gyerkőc, de szerintem úszni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#77049) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#77043) üzenetére


Mercutio_
félisten

16:15 előtt nem nyitnak ki, de ha neked jólesik mehetsz akkorra is:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77050) rbalint88 válasza Real_Necro (#77048) üzenetére


rbalint88
addikt

vagy hátha rendes ember lesz belőle és a kocsmába, nem pedig az apjával issza otthon az epres tojáslikőrt ;]

új benya: #csakaprémium, aztán nem lesz baja. Auchan 98-at kell venni a fűnyíróba és társaiba, abban ETBE van (kötött formájú etanol), később romlik meg és kevésbé köti meg a vizet is. mondjuk az audiban a novemberi tankolásból van még negyedig a tank, szóval abba majd biztosan valami prémium megy. a cégesbe meg puruttya shell 95, arra jó a tankolókártya. mondjuk abban tuti nem romlik meg, 500km-enként tankolni kell... (8l fogyasztás, <45l tank...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.