Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36001) j.bravo válasza Real_Necro (#36000) üzenetére


j.bravo
addikt

Anno mikor a bankomból hívtak (legalábbis aszonták :D ) szóvá tettem hogy sokat segítene ha nem névtelen számról jönne a hívás, aztán utána nem is arról jött (asszem).
Szóval akár értelme is lehet. Más kérdés hogy ha bármi szerződésmódosítással járó vagy bármi ami a számlát befolyásolja, azt nem intézném a másik által kezdeményezett telefonon, maximum ha ismert, csekkolt számról jön... tuti nem pötyögnék be kódokat; akkor már inkább (hiába én fizetem a hívást) felhívnám a callcenterüket és ott pötyögném be.

Whatever.

(#36002) forceberg válasza j.bravo (#36001) üzenetére


forceberg
veterán

A legjobb, mikor felhívnak, felveszed, azt akkor jön úgy a géphang, mintha te hívtad volna őket.
Gondolom ezzel a módszerrel sajtolnak ki még többet a telefonos ügyintézőikből, hogy azok ne várjanak az ügyfélre. Baxxák meg magukat!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#36003) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#36000) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Az ilyen kéretlen, kérdezgetős, közvéleménykutatós számokat (illetve egy-két nem kívánatos emberkéét...) egy kollégám szépen elmenti a "Ne vedd fel" névjegybe, így amikor keresik, csak ennyit ír ki a telefon: Ne vedd fel :) Azt se tudja ki az, csak azt, hogy egyszer baszogatta valamiért, és nem kéne vele beszélni... Én is használom néha ezt a módszert. Olyan számot is egyre ritkábban veszek fel ami nincs benne a névjegyzékben, magánszámot, titkosított számot meg ilyeneket meg sohasem... Pedig céges teló :) Pont leszarom mit akar, ha tudja a számomat, ki tudja deríteni az e-mailomat is, azt' majd küld levelet...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#36004) L4mie válasza Real_Necro (#36000) üzenetére


L4mie
veterán

Ezeket én udvariasan vagy viccesen röviden el szoktam küldeni a francba,
legjobb az volt amikor a T-től hívtak, hogy látják lejárt a céges UPC szerződésünk /honnan látták?/ és hogy kötnének velünk netet etc. előtte nap frissítettük a UPC vel.
Mondam a nőnek, hogy sajnálom, de már meg van az új szerződés, így nem nyert pórszívót, viszlát. A magánszámot meg fel se veszem.

másik: szombat hajnalban hívtak +53 as /kubai/ hívószámról. instant kinyomás....bár lehet Castro papa kért volna megint tanácsot, de fene a pofáját mondtam, hogy csak skype-n hívhat.
Ez vajon valami lehúzós átverős hívás amit ha fogadsz perkálsz rendesen? Hogy működnek ezek a kamu hívások?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#36005) fi:zi'k válasza L4mie (#36004) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hacsak nincs kubai ismerősöd, akkor az.
Engem pl Kongóból kerestek múltkor. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36006) Lassú Víz válasza L4mie (#36004) üzenetére


Lassú Víz
őstag

A fogadás miatt rém nehéz lesz bármit rád verni, hacsak nem barangolsz. Akkor is legfeljebb a hívásfogadási díjat. A csalás és a lehúzás ott kezdődik amikor te hívod fel, pl. mert nyaral valakid ott és betojsz, hogy hátha bajban van...

Azt rühellem, hogy telemarketinges cégek kapják meg a basztatási feladatot, de hiába ugatom el mindegyiknek, hogy nincs üdülési jogom a megrendelőjük felé már nincs visszajelzés. Néha már motoszkál bennem a kis ördög, hogy belemegyek egy ilyen adás-vételbe és az aláírásnál pofán vágom azt aki nem képes tudomásul venni, hogy le kellene szállnia rólam.

[ Szerkesztve ]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#36007) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#36003) üzenetére


Real_Necro
veterán

Persze blocker nekem is üzemel telefonon, de ez "magán telefonszám". Azokkal meg úgy vagyok, hogy sosem tudhatom, mikor van valamelyik rokonom/családtagom bajban és mondjuk segítségre szorul és azért hív... és legkisebb gondja, hogy most titkosítva van vagy sem. Igaz közeli családtagok közül senki nincs titkosítva, max vezetékesen.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36008) j.bravo válasza Freddy76 (#35986) üzenetére


j.bravo
addikt

Na várjunk csak, most esik le: milyen már hogy január végén még mindig van szaloncukor? Még ha csak 1 db is? Ez a probléma gyökere, kérem.

Whatever.

(#36009) .: JuSzT :. válasza .: JuSzT :. (#35998) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Jo topic:

Vásárolni Visa, útlevél, személyi igazolvány, születési anyakönyvi kivonat, jogosítvány Átiratok - Digitális fényképezés fórum

(#36010) Real_Necro válasza .: JuSzT :. (#36009) üzenetére


Real_Necro
veterán

?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36011) rbalint88 válasza Real_Necro (#36010) üzenetére


rbalint88
addikt

már törölték.

(#36012) .: JuSzT :. válasza Real_Necro (#36010) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Már zárták is 1 hsz után

(#36013) aleister válasza Real_Necro (#36000) üzenetére


aleister
veterán

Jah. Mostanában a marketinges megkeresések szám nélkül jönnek.
Én meg szoktam hallgatni őket, mert futottam már bele jó ajánlatba. Pl a Fundamentánál.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#36014) Real_Necro válasza aleister (#36013) üzenetére


Real_Necro
veterán

T-nél még nem futottam bele soha jó ajánlatba... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36015) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Szerintem csak a torta miatt csinálta... :D

Ha meg véletlenül mégis belebotlik a hercegébe, akkor előbb el kell válnia magától, hogy hozzámehessen? :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#36016) Mercutio_ válasza aleister (#36013) üzenetére


Mercutio_
félisten

Fundánál mit jelent a jó ajánlat?
Jöhet priviben is, ha nem public.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36017) Real_Necro válasza *Ropi* (#36015) üzenetére


Real_Necro
veterán

"idén Laoszba, Kambodzsába és Dubajba is elutazik majd"

Jó parti, nem szórja a pénzt... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36018) *Ropi* válasza Real_Necro (#36017) üzenetére


*Ropi*
félisten

Könnyű neki: megbeszéli önmagával. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#36019) Real_Necro válasza *Ropi* (#36018) üzenetére


Real_Necro
veterán

Azért egy családi veszekedés jó lehet. Főleg ha összeverekednek... ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36020) *Ropi* válasza Real_Necro (#36019) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ez nem 7fejű, csak 2fejű sárkány. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#36021) Mercutio_ válasza *Ropi* (#36015) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kemény, hogy 1 csaj sincs a csoportképen akitől ne rettegnék egy lakatlan szigeten.

Hehe, ez is egy kis dubajozásban reménykedik :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36022) Studi válasza *Ropi* (#36015) üzenetére


Studi
addikt

Nem csodálom, hogy nem kelt el 40 éves koráig... És a barátnői is vonzó teremtések egytől egyig. :Y :U

(#36023) spanyoll


spanyoll
addikt

No Urak, segítséget kérnék (a táskás topicban nem bízok, valamiért rossz emlékem van, de nem keresek inkább vissza, hogy miért).

Kéne fotós táska, ami megzabál egy 15.6"-os laptopot nyugodt szívvel, kétvállas, kényelmes vállpántokkal.
A fotós részét leszarom, amennyi cuccom van úgyis belefér, főleg ha megeszik laptopot is.
Rájöttem, hogy van egy Lowepro Computrekker AW-m, amit vagy 5x használtam, úgyhogy el kéne adni és venni helyette valamit amit hordanék is.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36024) fi:zi'k válasza spanyoll (#36023) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Fastpack?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36025) spanyoll válasza fi:zi'k (#36024) üzenetére


spanyoll
addikt

Nekem mindegy, hogy fast vagy slow, csak férjen bele a laptop rendesen, plusz ha van a fotós rekesze mellett sima pakolós is, annak örülök nagyon. A mostani a laptop miatt vérzik csak el, mert nem szeresse ezt a méretet, amúgy tökély lenne. 350AW fastpacket néztem, az még akár jó is lehetne.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36026) rbalint88 válasza spanyoll (#36023) üzenetére


rbalint88
addikt

Burton hátizsák laptopzsebbel (párnázott!), fotós belég hozzá az internetből

(#36027) madgie


madgie
titán

Ha már tatyó: ez szerintem fene jó árban van, kínai műbűr ridikült sem kapsz talán ennyiből, oszt ebbe a magamfajta tükörmentes sétacucc is belefér a laposüveg, meg a csomagolt laposhús mellé :DDD

(#36028) spanyoll válasza rbalint88 (#36026) üzenetére


spanyoll
addikt

Ilyen köztes megoldást nem akarok, most is úgy van berakva az egyik rossz kialakítású nikonos táskám kivehető tokja egy másik táskába ilyen félfotóstáskaként.
DE amúgy ez még nem is lenne baj, de a szütyű ugye alulra kerül, arra pakolok. Vagy felülre, akkor meg az alatte levő dolgokhoz nem férek. Ezért kell külön táskarész fotósnak meg nem fotósnak.

@madgie: Majd ha kukázom a dslr-em akkor visszatérhetünk erre, addig felejtős.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36029) rbalint88 válasza madgie (#36027) üzenetére


rbalint88
addikt

homártasi :P

(#36030) madgie válasza rbalint88 (#36029) üzenetére


madgie
titán

Elkopott a szimatszatyor, beszótá?

(#36031) Studi válasza madgie (#36027) üzenetére


Studi
addikt

Ájbolt, de látom a képen legalább egy tisztességes tabletet tettek bele. :DDD

(#36032) forceberg válasza spanyoll (#36023) üzenetére


forceberg
veterán

Mi a baj a Compuval? És szintén laptopos, másik szerinted mivel lenne jobb?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#36033) madgie válasza Studi (#36031) üzenetére


madgie
titán

Ánuszt? :D

(#36034) spanyoll válasza forceberg (#36032) üzenetére


spanyoll
addikt

Az, hogy 0.2"-al kisebb laptop a max amit megeszik. Mondhatnád, hogy nem probléma, de hidd el, hogy az. 2 hónap aktív használat és a cipzár megadná magát az alá erőszakolt laptop sarka fölött.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36035) rbalint88 válasza madgie (#36030) üzenetére


rbalint88
addikt

milyen kőrocker vagy, hogy nem egy újabb szimatszatyrot vettél, he? hát nem szégyelled magad? vagy az asszony letiltott mint Lacit az anyukája? :DDD

két éve rászántam magam, hogy vegyek oldaltáskát meg hátitatyót is, ami kihúzza legalább két évig, jelentem a projekt sikeresen zárult, nem nagyon látszik még a használat egyiken sem. mindkettő Burton márkájú. a párnázott laptopzseb csak ezekben volt, ezért vettem mindkettőből ezt a márkát. Nem olcsók, de már előrébb vagyok vele anyagilag, mint a fele ennyibe kerülő, de egy év alatt szétszakadó Fundangokkal. Pedig régen tudtak ők is minőségi cuccokat gyártani :(

(#36036) forceberg válasza spanyoll (#36034) üzenetére


forceberg
veterán

Akkor jön a költői kérdés, hogy miért vetted meg?
Amúgy lehet, hogy én is eladom, mert én meg nem hordok olyan helyekre laptopot, ahová a táskát vinném, így vettem másik táskát. A Flipside 300+400 páros jónak tűnik. A 300-as oda, ahová csak a fotós cucc kell, a 400-as meg pl. jó lesz túrázni(ezt még nem próbáltam, nemrég jött meg, még a derékpántot sem vágtam le :D).

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#36037) fi:zi'k válasza rbalint88 (#36035) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem van egy 10 éves Burton hátizsákom, igaz már elég ramaty állapotban. Nálam is bevállt és valószínűleg ez lesz a következő is. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36038) Mercutio_ válasza madgie (#36027) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha nem kellene cipelni a 14-es céges notit még tetszene is, így marad a kínaipiacos kézben hordós, de most, hogy jön a hideg, és egyéb cuccok is kellenek asszem áttérek az ikea-s vállraakasztósra (family árban vettem persze) eredetileg ezzel a docitaval szemeztem, mindaddig, míg meg nem láttam mennyiért vesztegetik.

Mondjuk jó időben szaladgálósnak lehet veszek egy ilyen crumplit, ami fura, hogy a táskák között a márkát kiválasztva nem dobja ki amit linkeltél :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36039) madgie válasza rbalint88 (#36035) üzenetére


madgie
titán

Fotelfotós, fotelgitáros, fotelrocker... problem? :))

Merci: iPad tok es táska kategóriában van.

[ Szerkesztve ]

(#36040) t_a_m_a_s válasza madgie (#36027) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Crumpler - Webster iPad Tablet Sling táska - fekete

És az utolsó képen egy Asus tablet... ;] :DDD

szerk.: most nézem, studinak is feltűnt :)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#36041) Byk01 válasza rbalint88 (#36035) üzenetére


Byk01
senior tag

[link] :DDD

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#36042) Chapel


Chapel
addikt

Emlékszik valaki arra a sorozatra (vasárnap délutáni 3-5-ig disney-ben ment) ahol volt egy pasiknak egy nagyon hájtek motorcsónakja, meg mintha Fekete szakáll szelleme is lett volna...? :))

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#36043) crey válasza spanyoll (#36028) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ez milyen? Nekem ilyen van, szeretem. :)
Kata DR-467i

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#36044) spanyoll válasza crey (#36043) üzenetére


spanyoll
addikt

Tyűűű, szexi. Utánalesek, köszi!
Amúgy veled minden ok? Ritkán látni manapság.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36045) aleister válasza Mercutio_ (#36016) üzenetére


aleister
veterán

Nincs ebben semmi titkos. 30% kamatot ad lakáscélú vásárlás esetén. Legalábbis 8 éve még így volt. Nekem idén jár le.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#36046) t_a_m_a_s válasza aleister (#36045) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Álami támogatást, nem?

Holnap majd jól beletépünk...

(#36047) TayRol válasza t_a_m_a_s (#36046) üzenetére


TayRol
veterán

De, igen.

(#36048) Mercutio_ válasza aleister (#36045) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem kamat, hanem állami támogatás, de értem.
Azt hittem valami extra ajánlattal még valami bónusz cuccot is dobtak a publikus ajánlatra.

Amúgy nem tudom tudtátok - e, de lehet(ett) vele úgy trükközni, hogy megosztottságX eév után így a második nem újnak minősült, korábban kivehetted róla a pénzt (persze előtte ezt is tovább lehetett osztani)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36049) Real_Necro válasza Mercutio_ (#36048) üzenetére


Real_Necro
veterán

Sajnos már azt is megszüntették, hogy szabadon felhasználható legyen.
Mi tavaly kötöttük újra, abban a módozatban, hogy 4 év után 3,9%-os kamattal tudunk rá lakáscélú hitelt felvenni. Mivel volt előtte egy régi ami lejárt, így az új kötésnél kaptam első évre bónusz kamatot (persze ez nem sok, mert első évben ugye nem túl sok van még rajta).
Egyébként meg vagy nincsen rajta betéti kamat (csak állami) és hitelfelvételnél 3,9%, vagy adnak ha jól emlékszem 1% kamatot és 6,9%. Egyébként ha elkezdi az ember fizetni és közben forgatja át hitelbe, akkor sem vészesen magas a kamat.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36050) psycroptic


psycroptic
őstag

PSNID: Tomy83PS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.