Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69001) t_a_m_a_s válasza spanyoll (#68999) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ez a buzi android sosem lesz rendesen optimalizált... Ettől függetlenül egy felső kategóriás huawei vagy honor tök jól, akadás nélkül teszi a dolgát, egy samsunghoz vagy iphonehoz képest féláron, rendes itthoni szervizzel, támogatással.
Persze attól függ mit vár el az ember a telefonjától, ezek topikjaiban is van nyígás rendesen ezért-azért...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#69002) t_a_m_a_s válasza madgie (#69000) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

(#69000) madgie :))

Ennek örömére megnéztem a nyitó hsz-t, már majdnem öt éve fossuk itt a szót betűt...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#69003) Mercutio_ válasza madgie (#69000) üzenetére


Mercutio_
félisten

A konkrét adatokkal nem fáradtam, csak az általános jellemzőit írtam az ilyen kínai vonalnak :B akkor ez nettó parasztvakítás.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69004) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#69001) üzenetére


Mercutio_
félisten

A picsogók egy része 2 naponta romol, már maga se tudja milyen BL/kernel/rendszer összeállítást sikerült a telójára összehozni, de az ebből eredő anomáliákért a hw-t és/vagy sw-t okolja, másik fele a 2x annyiba kerülő telók minden jellemzőjét elvárja, és vannak az ilyen Ferisokszám figurák is :O

szerk.: Ezzel nem azt mondom, hogy az adott telók/rajtuk lévő rendszerek hibátlanok, csak egy idő után ki lehet szülni a valós hiányosságokat a "zaj"-ból.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69005) Freddy76 válasza t_a_m_a_s (#69001) üzenetére


Freddy76
addikt

Az androidot úgy lehet stabilizálni/optimalizálni, hogy veszel helyette egy iPhone-t.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#69006) Studi válasza Freddy76 (#69005) üzenetére


Studi
addikt

Annak a kezelésétől viszont az idegrendszerem válik instabillá. :K :(

(#69007) Real_Necro válasza Freddy76 (#69005) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha a gereblyét a falhoz támasztod és nem használod, tényleg stabil marad örökre... ;] ;)

Egyébként a céges 6S-ből valahogy eltűnt fotóknál az a "fícsör", hogy ha rányomok kijelzőre, akkor tol egy gif animációfélét. Hogyan lehet ezt vissza kapcsolni?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69008) madgie válasza Real_Necro (#69007) üzenetére


madgie
titán

(#69009) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#69005) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Próbáltam, az se volt az igazi... Kurva itunest nem veszi be a szervezetem...

Holnap majd jól beletépünk...

(#69010) madgie válasza t_a_m_a_s (#69009) üzenetére


madgie
titán

Három éve nem nyitottam meg kábé az iTunes-t, pedig nekem aztán mindentféle iLom van/volt.

(#69011) t_a_m_a_s válasza madgie (#69010) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én odáig jutottam, hogy azzal kéne pl zenét kendácsolni a telóra. Aztán annyira telel lett vele a tököm, hogy inkább hagytam a fenébe, nem is kerestem rá alternatívát, nem volt zene rajta :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#69012) madgie válasza t_a_m_a_s (#69011) üzenetére


madgie
titán

Vannak külső programok, bár az iTunes-szal sem nagy kaland zenét másolni. Ellenben ez engem nem érint Spotify előfizu mellett :D

(#69013) Real_Necro válasza madgie (#69008) üzenetére


Real_Necro
veterán

Bákker, és ott volt az orrom előtt... :DDD :R

iTunes-t én sem használok, sosem használtam. Egyébként ha gépre kötöm és a képeket szeretném leszedni, csak azokat osztja meg, amelyeket mostanában néztem meg telefonon, vagy az összeset? SE-n tűnt úgy, hogy csak a gyakran megnyitottakat engedte letölteni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69014) madgie válasza Real_Necro (#69013) üzenetére


madgie
titán

Szerintem az összeset le lehet tölteni, de szintén nem dugtam PC-re rég iPhone-t :D Asszem ott egyszerűbb, feldobja egy mappában a képeket, lehet szépen a gépre másolni.

Macen ragaszkodna a Photos baromsághoz, így ott csak átdobom Airdropon, ami kell.

(#69015) aleister válasza spanyoll (#68996) üzenetére


aleister
veterán

Nekem volt Leagoo telóm. Igaz nem a "high end" modell, hanem egy régebbi M5. Az aksija elég gyorsan merült, de ez simán lehetett azért, mert már eleve szar volt, tekintve, hogy kifutó modell. Ki tudja hány éve fetrengett parlagon. A Duna vizét nem bírta, de azt egy méregdrága IPhone sem. Bár rögtön helyesbíteném is magam, ugyanis maga a teló tök jól működik az usztatás után is...csak épp képet nem ad.
Majd egyszer megnézem mit lehet vele kezdeni.

Más rosszat nem tudok rá mondani, Sokat fejlődtek ezek a kínai kópiák.

Btw most egy Windowsos Nokiát nyüstölök. Szokni kell, de még nem hullott ki minden szál hajam.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#69016) torzo


torzo
Ármester

Kedves Ausztriát jól ismerő fórumtársak!

Hallstatt-ba megyek rövidesen, de mindössze egy hosszú hétvégére. Természetesen szeretnék néhány jó képet összegyűjteni onnan is, ha az idő és a fények is olyanok lesznek.
A tó és közvetlen környéke, kilátó stb. ezek nyilvánvaló de vsz. elég sablonos fotóscélpontok. Ha valakinek van más javaslata a környéken, hálásan megköszönöm és cserébe provance-i, toszkán, dolomitos koordinátákat ajánlok fel. Sőt! Norvégot is.

üdv.

(#69017) Mr.Csizmás válasza torzo (#69016) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bicajozd körbe + tükröződő vonat a tóban :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#69018) cdl válasza torzo (#69016) üzenetére


cdl
senior tag

Inkább keress egy nyitva lévő gleccsert a környéken, és csússz egy párat:)

(#69019) Freddy76 válasza torzo (#69016) üzenetére


Freddy76
addikt

Szóval elmész Európa egyik képeslap-városába, ahova azért érdemes elmenni, hogy az ember megnézze a képeslap-várost, és ahova kizárólag ezért is mennek, és ott kifejezetten olyan helyet keresel, ami nem képeslap, tehát ezen kívül esik?

Értem, de sajnos nem tudok segíteni :N

cdl javaslata megfontolandó.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#69020) Real_Necro válasza Freddy76 (#69019) üzenetére


Real_Necro
veterán

A nyilvanos klotyokat tuti nem fotoztak meg annyira korbe... es konnyu lesz belole kiemelni a sargat... ;) ;]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69021) cOxeR válasza Real_Necro (#69020) üzenetére


cOxeR
Ármester

A nőiből meg a pirosat...

(#69022) Fandango válasza torzo (#69016) üzenetére


Fandango
veterán

Lehet mégse volt olyan jó ötlet ide is bedobni a kérdést. ;]

(#69023) torzo válasza Fandango (#69022) üzenetére


torzo
Ármester

Nem csalódtam bennetek! :)) :P :DD

[ Szerkesztve ]

(#69024) Real_Necro válasza torzo (#69023) üzenetére


Real_Necro
veterán

...csak irigykedunk megint... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69025) torzo válasza Real_Necro (#69024) üzenetére


torzo
Ármester

Amúgy magam sem reagálnék másképp. :N

Elmész egy ilyen sz@r helyre? Akkor kabbeazösszest és keresgélj csak jó sokáig! :DDD

Minden jót a bandának! :K

[ Szerkesztve ]

(#69026) t_a_m_a_s válasza torzo (#69025) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én inkább azt mondanám, hogy lődd meg gyorsan az összes klisét amit már egymillióan meglőttek, utána találj ki valami vicceset, hülyeséget.
Én amikor másodszor járkáltuk be Sopront és környékét, csak nagylátóval fotóztam. Mindent. Tök jó képek születtek, szokványos témáról nem teljesen szokványosan.

Holnap majd jól beletépünk...

(#69027) torzo válasza t_a_m_a_s (#69026) üzenetére


torzo
Ármester

Ez jó 5let! Valakit belökök a vízbe és megnézem, mennyire veszi a poént!

Bocsi fiúk! Tényleg farok kérdés, kérés volt. És csak azért volt, mert tökömtele a klisékkel.

De majd most erőszakot veszek magamon, és végig mosolygok! És csak expo-expo-expooooooo! :D

[ Szerkesztve ]

(#69028) Lassú Víz válasza torzo (#69027) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Hagyd otthon a fényképezőgépet, vigyél rajzlapot meg ceruzát (sárgából kettőt is). Biztos egyedi képek lesznek. ;)

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#69029) Mr.Csizmás válasza torzo (#69027) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hétvégén az M3-as metrót dokumentáltam kizárólag 85-össel.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#69030) torzo válasza Lassú Víz (#69028) üzenetére


torzo
Ármester

Jajjjdejajjdeszeretlek! Énesztasárgatémááááát nagyon megszerettem ám! És ajánlom a Nikon hazai reklámágyúínak is.

Amúgy most a másik oldalról azt mondom, hogy a niki tartalékaival totál szar expoval is lehet dolgozni.

A kánon viszont megtanít fényképezni! :K

@Mr.Csizmás: Ezek qrva jók! Mijjé nem teszed be a haladóba?

[ Szerkesztve ]

(#69031) Mr.Csizmás válasza torzo (#69030) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:U :F vmi tévedés állhat fenn

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#69032) torzo válasza Mr.Csizmás (#69031) üzenetére


torzo
Ármester

Nem szívatlak. Ezek jó képek szerintem.

(#69033) Mercutio_ válasza cOxeR (#69021) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lassan eléritek eperkutyu fotójának szintjét;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69034) t_a_m_a_s válasza torzo (#69027) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Valakit belökök a vízbe és megnézem, mennyire veszi a poént!

Nem pont erre gondoltam... Nekem az említett nagylátós képek ILYENREsikerültek anno... Nem mondom hogy a kreativitás csúcsa, csak ötletnek dobtam be.
Vagy pl komponálj bele minden képbe egy LEGO emberkét valahogy :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#69035) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#69034) üzenetére


Real_Necro
veterán

404 hibat dob

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69036) randras_83 válasza torzo (#69030) üzenetére


randras_83
addikt

a torzo sárga az torzo sárga...tudod hogy van. :) :P

https://www.flickr.com/randras83/

(#69037) Byk01 válasza Real_Necro (#69020) üzenetére


Byk01
senior tag

Hát, aki a nyilvános klotyóból a sárgát akarja kiemelni, annak egészségére :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#69038) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#69035) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

És tényleg... elbaxtam a linket, így elvileg jó.

Holnap majd jól beletépünk...

(#69039) Studi válasza t_a_m_a_s (#69038) üzenetére


Studi
addikt

F@sz@! Az ötlet is, a kivitelezés is! :R

(#69040) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#69038) üzenetére


Real_Necro
veterán

Na így már kafa. :K Hasonlóan voltam én is anno Pompeiben, majdnem végig csak a nagylátó volt fent. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69041) randras_83 válasza t_a_m_a_s (#69038) üzenetére


randras_83
addikt

kell egy nagylátó... :K

https://www.flickr.com/randras83/

(#69042) t_a_m_a_s válasza Studi (#69039) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Studi, Necro, randras_83, köszi :R :R

Hiába no, akkor még két gyerekkel kevesebb volt (=nem volt egy sem), ráért az ember ilyenekkel bohócolni :) Pedig egy olcsó Tami nagylátó, nincs is AF a D5000-el, de ehhez végülis nem is nagyon kell, valami 2-3 métertől már minden a végtelenben van :D Nem adnám el soha, pedig vagy 3 éve nem volt a gépen...

Holnap majd jól beletépünk...

(#69043) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#69042) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ezért lesz a következő telefonom Xiaomi MI A1... abban van nagylátó... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69044) m3ss válasza torzo (#69016) üzenetére


m3ss
veterán

konkret dolgot nem tudok, inkabb erdoben turaztunk amikor ott voltam, nagyon keveset fotoztam. de az egesz salzkammerguti tovidek szep. na meg a deli ut odafele, ha nem autopalyan mesz az nagyon klassz helyeken megy.

(#69038) t_a_m_a_s az elso kep az sopron? jo lenne eskifotozni az a helyszin :K

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#69045) Studi válasza m3ss (#69044) üzenetére


Studi
addikt

Mi a szomszéd faluban, Obertraunban voltunk. De esett egész nap. Nagyon. Önmagában még ez is bírható lett volna, de mikor már annyira esett, hogy megindult a hegyekből lefele a víz, és a Traun fölötti híd teteje is víz alatt volt, akkor nem tudtunk átmenni Hallstattba. Igazából nem tudtunk menni sehova, mert a hegyekben meg a fák/omlások zárták el az utat. :D

(#69046) m3ss válasza Studi (#69045) üzenetére


m3ss
veterán

nekunk is szar idonk volt amikor atmentunk halstattba. azert ennyire nem. viszont nagyon jokat ettunk. van vmi huslevesuk, amibe beletesznek frissen egy husos retest levesbetetnek, szepen elkezd felpuhulni a leben. nyamnyam. pozitivan csalodtam az osztrak konyhaban. egyszeru kajakat csinalnak, de friss,jo alapanyagokbol. bar helyfuggo ott is, grossglockneren pl csak szar kajakat sikerult talalnunk.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#69047) Studi válasza m3ss (#69046) üzenetére


Studi
addikt

Osztrák konyha? Mi jót röhögtünk, milyen hülyék ezek: a húslevesbe tették csíkokra vágva a palacsontát, a rántott húshoz pedig adták a palacsintába való lekvárt. :Y :DDD

(#69048) t_a_m_a_s válasza m3ss (#69044) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Megfogtál, de szerintem nem. Inkább valahol osztrákiában lehetett... Este előtúrom az archívból, megnézem hol készült.

Holnap majd jól beletépünk...

(#69049) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Követés.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#69050) Real_Necro válasza Wa2x_ (#69049) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem visszatalalos? :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.