Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13001) Real_Necro válasza Mercutio_ (#13000) üzenetére


Real_Necro
veterán

Külön dátumra szólnak. Azt fizeted, amelyikhez rakod a pöttyöt. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13002) Studi válasza Mercutio_ (#13000) üzenetére


Studi
addikt

Vagy ezek kombinációi, te választhatsz a pöttyel, hogy oda-vissza melyik dátumot (és ezzel árat) szeretnéd.
Bolondbiztos, két odautat nem enged kiválasztani. :DDD

(#13003) Mercutio_ válasza Studi (#13002) üzenetére


Mercutio_
félisten

:DDD
Ez az ár 2 főre érvényes, vagy fejenként?
Reptéri illeték, kerozinbasz, meg ilyenek benne vannak?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13004) Mercutio_ válasza Studi (#13002) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ehh, felmentem a honlapra, az a fejenkénti ár :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13005) Studi válasza Mercutio_ (#13004) üzenetére


Studi
addikt

Épp írni akartam, hogy persze, két főre, meg benne van reptéri miegymás, háromfogásos étkezés, egy üveg jó whiskey, meg egy maláj k@rv@, aki vigyáz, nehogy elgémberedjenek a golyóid a hosszú úton. :DDD

Sajnos egy főre vannak az árak, de visszaemlékezve a Malév charter 2006-os árára ez azért annyira nem rossz. :)

(#13006) Mercutio_ válasza Studi (#13005) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jól hangzik :K bár a maláj üzletasszony elég ha a hátamat masszírozza:DDD

Persze, nem rossz ár, csak szoktak lenni akciók, amikor 2 fő oda-vissza megvan 40-50-ből.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13007) JohnyBlue válasza Mercutio_ (#13000) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Igen ez oda s vissza 2 főre csomagok nélkül mindenféle adóval bizbasszal...

Nekünk 171.000 körül 4 főre oda vissza 2db nagy csomaggal aprilis 09-16 időszakra.

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#13008) Studi válasza Mercutio_ (#13006) üzenetére


Studi
addikt

Wizznél folyamatosan mozognak le-fel az árak, foglaltságtól, és az indulás közelségétől függően. Aki ráér figyelni, az kifoghat nagyon jó árakat is. De félő, hogy amit itt nyer, azt elveszti a szállásfoglalásnál, az talán kevésbé megy rugalmasan. :(

(#13009) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Gyerekek, mi van (vagy inkább mi nincs) a Nikon topicban?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13010) Mercutio_ válasza Real_Necro (#13009) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kiemelt figyelem? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13011) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#13010) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akarod mondani fegyelem. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13012) JohnyBlue válasza Real_Necro (#13009) üzenetére


JohnyBlue
őstag

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#13013) Real_Necro válasza JohnyBlue (#13012) üzenetére


Real_Necro
veterán

Erről jut eszembe. Ki nem látta még ezt a rovatot? [link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13014) aleister válasza JohnyBlue (#13012) üzenetére


aleister
veterán

Erről a Photoshop guruk zseniális megoldásai jut eszembe. :D Most nem találom a linket.

Mi volt megint a nikonosban? Szinte mindig ugyanott tart a topic, pedig azért születnek új kommentek. Flém volt, vagy csak szimpla off?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#13015) gboszi


gboszi
senior tag

Skacok van aki horkol? Tud valami tuti modot h me csesztesse a párját éjszaka? Orbadugos cucc vagy bármi, amit használt már vk vagy tudja hogy tuti.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#13016) madgie válasza gboszi (#13015) üzenetére


madgie
titán

Aludjon az asszony, ne a hangokra figyeljen.

Érdekes, a kutya is horkol, az bezzeg aranyos :DDD

(#13017) Real_Necro válasza aleister (#13014) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem volt sok, csak valaki kérdezte honnan érdemes babzsákot venni ebay-en, aztán kapott pár tanácsot otthoni gyártásra, meg linket, de szépen OFF_ba rakva... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13018) *Ropi* válasza gboszi (#13015) üzenetére


*Ropi*
félisten

Sima horkolás vagy apnoés? Fekvési helyzet változtatása, fogyás (túlsúlynál a nyak is elzsírosodik és szűkül a légcső), ilyesmik, amik segíthetnek. Kérd meg párodat, hogy írja fel éjszaka, hogy milyen alvási pozícióban horkolsz és milyenben nem! Abból már ki lehet indulni, esetleges alvásklinikára bejelentkezésnél is jó hasznát veszed.

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#13019) psycroptic válasza aleister (#13014) üzenetére


psycroptic
őstag

Csak off volt de a válaszok legalább frappánsak voltak a tR(eal)okodó részéről... :DDD Én meghagytam volna... :))

PSNID: Tomy83PS

(#13020) JohnyBlue válasza Real_Necro (#13013) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Én még nem láttam :) Mi is játszottunk ilyet ha már a harmadikról a nagy 250 literes teli kukát díszlépésben levittük kiüríteni :)

Nem tudom mit vannak úgy kiakadva az indexes cikkben ez egy ilyen sport. Ezek a díszőrök ezt már "művészi" szinten oldják meg. Az, hogy a koreográfia milyen az egy dolog nekem bejött az egész :)

Kedvenc vidnyóm

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#13021) madgie válasza *Ropi* (#13018) üzenetére


madgie
titán

Elhízás+alkohol tényleg erősíti :K

Meg párna (vastagság), a fekvési pozíció mellett.

Szerk: egyébként kétfajta férfi van: aki horkol, meg aki majd fog :D

[ Szerkesztve ]

(#13022) Mercutio_ válasza madgie (#13016) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mer' még kicsi, majd ha az is megnő az is kap orrcsipeszt :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13023) Real_Necro válasza JohnyBlue (#13020) üzenetére


Real_Necro
veterán

Van a cikkben egy jó vidi még: [link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13024) Real_Necro válasza psycroptic (#13019) üzenetére


Real_Necro
veterán

És még Off-ba is raktam. Elvégre azért van a gomb nem? :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13025) psycroptic válasza Real_Necro (#13024) üzenetére


psycroptic
őstag

Igen arra! :DDD Habár én elfelejtettem offba rakni a válaszaimat meg eleve a kérdést is. :B

Szerk.:
Freddy haragja mindenkit elér...! :DDD

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#13026) Mercutio_ válasza Real_Necro (#13024) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lehet boci modi lett? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13027) *Ropi* válasza Mercutio_ (#13022) üzenetére


*Ropi*
félisten

Vagy használd a White Noise-t. ;) I. tud úgy horkolni mint egy gőzgép, olyankor hasznos. Az "air conditioner"-t lassítottam le 33-ra, így olyan spektrumú lett, hogy elfed minden környezeti zajt és végig tudom aludni az éjszakát (persze olyan fülhallgatóval ami amúgy is szigetel, így eleve szűri a környezetet). :)

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#13028) Real_Necro válasza *Ropi* (#13027) üzenetére


Real_Necro
veterán

"persze olyan fülhallgatóval ami amúgy is szigetel"

;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13029) Mercutio_ válasza *Ropi* (#13027) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem hiszem, hogy tudnék fülessel aludni :U
Tegnap linkeltem a m4/3 topicba egy ontopic géppel garázdálkodó exhibicionista csajt, na ez is vagy az, vagy megélhetési kisasszony ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13030) *Ropi* válasza Mercutio_ (#13029) üzenetére


*Ropi*
félisten

Én sem bármelyikben: több fülesem van, amit zenehallgatásra használok (Sony MDR-EX90) annak nagyobb a membránátmérője is, meg kiálló bütykei is vannak ami miatt elég kényelmetlen ha ráfekszem. Ez a Samu kisebb, pont belesimul a fülembe: alig érzem, hogy ott van.

Csak nekem unalmasak ezek a képek? Megnéztem az első hármat mindegyik csajnál, aztán már untam... :N Vannak sokkal fantáziadúsabb selfie-k is, mint ezek és még csak nem is xxx-re alapozva. :U Van egy lány, aki egy időben minden nap feltett egy újat Flickr!-re: valami hihetetlenül kreatív elme...Most nem találtam, ha meglesz belinkelem.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#13031) crey válasza gboszi (#13015) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Én horkolok, mint az állat. Anita meg az elmúlt években kifejlesztett egy speciális zaj csökkentő réteget a dobhártyája előtt. :D - én ezt tudom javasolni.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13032) Studi válasza *Ropi* (#13030) üzenetére


Studi
addikt

Melyik az a Samu? :F Nálam az utcazaj erős. (Váci úti felüljáró az Árpád hídnál, nagy az éjszakai forgalom, és sok hülyegyerek ott versenyez)

(#13033) aleister válasza Real_Necro (#13017) üzenetére


aleister
veterán

Necro, psycroptic:

Köszi az infót rokkerek!
Mondjuk a babzsák a Nikonba az már tényleg az alja. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#13034) aleister válasza gboszi (#13015) üzenetére


aleister
veterán

Háton alszol leginkább, jól sejtem? Állítólag már az elég, ha átszoksz hasra.

Más...nem hiszem el, hogy 2 napja ott a szép, ropogós i7+mbo az asztalomon, és azon kívül, hogy jól megszagolgattam az alaplapot, nem jutok el addig, hogy összerakjam. :((

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#13035) crey válasza JohnyBlue (#13012) üzenetére


crey
MODERÁTOR

kikérem magamnak az alaptalan vádaskodást. Én csak kicsit csápolok a Nikon topicban. Most nem én voltam. :P

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13036) Studi


Studi
addikt

Hátha innen valaki tud segíteni a kérdezőnek... :DDD

(#13037) madgie válasza Studi (#13036) üzenetére


madgie
titán

Getty Images?

(#13038) psycroptic válasza Studi (#13036) üzenetére


psycroptic
őstag

Nem egészséges felröhögni hangosan melóhelyen arra már rájöttem... :C

PSNID: Tomy83PS

(#13039) Studi válasza madgie (#13037) üzenetére


Studi
addikt

Nem tudom a kűrtőskalács keresőszavát angolul. :DDD
Amúgy a legmorbidabb, hogy talált valaki ilyen képet... :Y :F

(#13040) Mercutio_ válasza *Ropi* (#13030) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nekem is uncsi, de tényleg :DDD én inkább - hogy egy képzavarral éljek - az exhibicionizmuson nem tudok nyugovóra térni, de azt a valóban ötletes csajt megkereshetnéd :K

Studi: egy héten 2X ott dekkolok a felüljáró alatt - nem, nem homeless :P - várom a privát taxit ;] homelessről jut eszembe: Aluljáróban csövik kiraktak egy átlátszó edényt, mellette egy plüss mackó + táblán felirat: "Mézre gyűjtök, HELP!" :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13041) madgie válasza Studi (#13039) üzenetére


madgie
titán

Horn-Ancient Cake :DDD

(#13042) psycroptic válasza madgie (#13041) üzenetére


psycroptic
őstag

Óóó b@szdmeg... :C

PSNID: Tomy83PS

(#13043) Real_Necro válasza aleister (#13034) üzenetére


Real_Necro
veterán

Küld el hozzám, majd én összerakom magamnak. :P

Amúgy ezért is írtam JohnyBlue 7 pontos babzsák készítési ötletére 8.-nak, hogy "rá kell ragasztani egy nikon feliratot, különben törli a modi". :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13044) Studi válasza Mercutio_ (#13040) üzenetére


Studi
addikt

:DDD

Mondjuk kéregetős témában ez is ötletes. :D (bocs a gúgliért, nem tudom, melyik oldalról lehet hotlinkelni)

(#13045) aleister válasza Real_Necro (#13043) üzenetére


aleister
veterán

Az előző platform kiszereléséig már eljutottam, csak nem volt otthon paszta, meg a vizesblokk :) szorítókeretének az egyik csavarja nem húzza teljesen rá az mbo-ra a backplate-et. Nem tudom, hogy így be merjem-e szerelni.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#13046) Real_Necro válasza aleister (#13045) üzenetére


Real_Necro
veterán

Raksz alá egy edényt... :DDD

Itt meg egy kis olvasnivaló, ha már keresőszavak szóba jöttek:

[link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13047) aleister válasza Real_Necro (#13046) üzenetére


aleister
veterán

Lehet, hogy simán kirakom az erkélyre a motyót, úgyis megjött a hideg. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#13048) *Ropi* válasza Mercutio_ (#13040) üzenetére


*Ropi*
félisten

Meglett közben. :) Mondjuk a korai képei (2-3 éve) jobban tetszettek, most már nála is egyre több az erotikus beütés.

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#13049) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Őzike

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13050) j.bravo


j.bravo
addikt

Kedves Canon júzerek és szakértők!
Mivel a kanyon topikban kb. sose jártam, jobbnak láttam itt feltenni a kérdést :)

Fotózással ismerkedő, és a karácsonyi rebate keretében 700d tulajjá vált jóbarátom rendelt Németországban lakó rokona segítségével (amazon.de -ről, nem sufni boltból - mondjuk azt nem tudom hogy az amazon volt az eladó, vagy csak a felületet adta) egy 55-250-et, és a zoom első kitekerésekor az külső tubus belső oldalán levő tömítésszerű valami részben kijött (elmondása szerint kb a 40%-a), aztán 2-3 ki-be zúmolásra látszólag a helyére került.
A lenti képeken épp a helyén van, de vajon ott is marad?
A kérdése(m) az, hogy ez normális-e?
Ha nem normális, akkor visszaküldje, vagy itthon (camera kft, bármi) fillérekből javítható?

Köszi előre is!

Képek alább.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.