Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#78901) gorgo válasza Mercutio_ (#78900) üzenetére


gorgo
őstag

Ezen most nagyon jót nevettem!! :)) :))

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#78902) j.bravo válasza rbalint88 (#78899) üzenetére


j.bravo
addikt

A gazdinak vagy fifikének? :D (kettőjük közül vélhetően fifikének van több)

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#78903) Balinov


Balinov
félisten

Csizmas, Sracok, ujrakerdeznem. 100-150EUR arsavban mi az ajanlott okosora? fontos a viszonlyag pontos lepes, alvasszamlalas, gps, esetleg cserelheto watch face-k, juzerfrendli app es jo uzemido.

Amazfit GTS/GTR-t neztem, fitbit Versa-t, de mibandokon szocializalodva fele a teszneknek nekem kinai

kocce

B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78904) Mr.Csizmás válasza Balinov (#78903) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

milyen vas mellé? ios, droid? helyileg ireland? (amazonon nézzek)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78905) Balinov válasza Mr.Csizmás (#78904) üzenetére


Balinov
félisten

Huawei p30 sima, szóval droid, angol amazonrol lenne a legjobb, ott van prime, de német is jó lenne

Fitbit versat nézett, de abból a 120-130 font körül az alap.

Ja, mivel Veranak lesz, csajos színben kellene

Na én lélekben itt adtam fel félig..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78906) Mercutio_ válasza Balinov (#78905) üzenetére


Mercutio_
félisten

P30-on még elérhetőek a gugli cuccai, és ha igen meddig garantáltan?

Ugyanitt ha valakinél kallódik 1-2 nem használt felesleges Xiaomi miband 4 szíj jussak eszébe :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78907) rbalint88 válasza Balinov (#78905) üzenetére


rbalint88
addikt

Garminokat szeretik, abbol is van kevesbe csillagos eg arkategoria. Amazfitekbol a kerekek nagyok, a negyzetes meg olyan kis gagyi.
Fitbitek nem rosszak.
Ha lehet engedni az okossagbol, akkor a whitings/nokia pulzusmerose szerintem
jo ajanlat. (Mutatos kvarcora kis kijelzon okosfunkciokkal)

Mercutio: 990-ert aruljuk a gyarit, ha meg van.
jbravo: fifikenek tobb, mint a gazdanak...

(#78908) Mr.Csizmás válasza Balinov (#78905) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

huawei watch gt/gt2/e/sport, van vagy 10 féle kiadás már, és akkor házon belül van a cucc. igaz kvázi fél-okosóra, mert csak a saját dolgait tudja, nem wear-es, hogy feltegyél rá appokat külön.

edit: mondjuk teljesíti a kritériumokat így :K

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78909) madgie válasza Mercutio_ (#78906) üzenetére


madgie
titán

P30/Mate 20 kategória még vastagon támogatva van, jönnek rá a frissítések. Hogy meddig, az jó kérdés, én is másfél éve várom, mikor szűnik meg a Mate 20 Pro támogatása, vagy ilyesmi, de csak jön, meg jön minden főverzió, frissítés, Gugli szolgáltatásokkal együtt hozzá.

(#78910) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#78908) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

esetleg watch fit, talán a gt2e beltartalma van benne kocka formában olcsón.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78911) Balinov


Balinov
félisten

Koszi sracok. Okosabb nem lettem, de legalabb tisztabban latom, merre kell nezegetni.

Estetleg Honor Magic Watch 2 (42mm). Ez meg talan csajosabb

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78912) Balinov válasza Balinov (#78911) üzenetére


Balinov
félisten

faszom... :W porgok itt, hogy a legjobb ar/ertek aranyut vegyuk, ami meg tetszik is neki, erre most kuld https://www.amazon.co.uk/HolyHigh-Bluetooth-Swimming-Recorder-Waterproof-pink/dp/B08334VFTD?th=1 [link] ilyet nonameot, hogy ez tetszik neki

Fitbit Versa (nem a rev2) inkabb, szerintem. SZerintetek?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78913) Jahno válasza Balinov (#78903) üzenetére


Jahno
őstag

Én nem bírok az alap Xiaoktól elvonatkoztatni. Noname kategóriákat kipróbáltam, azok elég felejtősek, Xiao meg 10ezer alatt volt és lényeget tudja, meg nem kell naponta tölteni. Innentől nehéz más fejével gondolkozni.

(#78914) rbalint88 válasza Balinov (#78912) üzenetére


rbalint88
addikt

Ilyen noname szutykot ne. A fitbit jo lesz

(#78915) DonRazzino


DonRazzino
senior tag

Sziasztok! Holnaptól lesz egy sportesemény, ahol óránkénti felbontásban kell több ezer képet átadnunk és friss infó szerint nekünk kell majd méretezni és logózni is. LR-ban már belőttem rá az export presetet, de gondoltam megkérdezem, hogy hátha van más ötletetek, valami egyszerűbb kis progi, amibe: képeket válogatás nélkül bele lehet hányni (egyszerre több százat) és kiköpi nekem megfelelőre méretezve a beállított logóval (ami a szokásos háttér nélküli png.) Köszi előre is!

(#78916) Mr.Csizmás válasza DonRazzino (#78915) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

régi cucc, de picasa? ofiszöl már nincs, de telepítőt lehet még vadászni hozzá.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78917) Balinov válasza rbalint88 (#78914) üzenetére


Balinov
félisten

en is ezt probalom neki magyarazni, ebbol fitbit lesz, csak jo lesz

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78918) Jahno válasza DonRazzino (#78915) üzenetére


Jahno
őstag

Irfanview. Méretez, fellogóz, kicsi, egyszerű, telepíteni sem kell.

Futtában belenézve régi a cikk, de tök ugyanaz a kivitel:

https://iamyuanwu.wordpress.com/2008/10/17/guide-batch-watermarking-photos-in-irfanview-420/

(#78919) .mf válasza aleister (#78895) üzenetére


.mf
veterán

"No meg a felszerelés hiánya is. Egy ilyen szuper hálózsákkal biztos ki tudnék egyezni...már, ha van alatta matrac is, hogy ne legyen kemény a föld."

Dehogy szuper, Alzáról vettem asszem 16 vagy 17k-ért? De mivel sima szintetikus, ezért elég nagy, még kompressziós huzattal is... Ezért várom az Alis pehelyzsákokat, azok sokkal kisebbre csomagolhatók...
A matrac meg alap, anélkül elég kényelmetlen lenne... Azokból is van olcsó, bár harmadiknak végül egy kicsit drágább Decást vettem, számít, hogy sokkal gyorsabban és könnyebben lehet felfújni és leereszteni, és tömegében is sokkal könnyebb, mint amik előtte voltak.

Studi: ha csalni akarnék, akkor indultam volna a választáson nem a csak emelkedést írtam volna előre, és kérdésként a fel+le-t zárójelben :)
Lefty élőben egy fokkal jobban néz ki, de én sem választanék olyat

j.bravo: jójó, de nem csak ilyenek vannak. Van itt a környéken is egy vén szipirtyó idős hölgy, aki szobakutya-ölebét (nem tudom, milyen fajta, de csivava/yorkienál jóval nagyobb méretű) évek óta babakocsiban tologatja, pedig az a kutya szerintem jobban bírná a sétát, mint ő...

DonRazzino: Irfanview, ugyanerre én is ezt használtam rég (azóta már nem vízjelezek) - de ezt inkább az ON topicban kérdezd, ez itt az OFFolós részleg ;)

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#78920) gorgo válasza DonRazzino (#78915) üzenetére


gorgo
őstag

FastStone is megteszi!
Ultrabalaton? Én Tihanyban leszek, igaz, egy büdös métert nem futok, csak iszok, meg kirándulok, meg ilyenek...

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#78921) .mf válasza .mf (#78919) üzenetére


.mf
veterán

Ja és bocs az ON tartalomért, meg a büszkélkedésért, csak ez ma nagyon jól esett. Este értem haza, a postaládában fogadott a Magyar Csillagász Egyesület Meteor című havi folyóirata. Korábban mutattam nekik a 2020/F3 üstökösről lőtt képeimet (Fb / nem-Fb), megkérdezték, megjelenhet-e majd az egyik számban - ez pedig a tiszteletpéldányom volt, úgyhogy tudtam, hogy valahol benne lesz. Lapozom át, nézem, hátha valamelyik fekete-fehér oldalról visszakacsint egy kis kép, lapozok, lapozok... erre centerfold, duplaoldalas, "A hónap képe" címmel volt benne a képem :B

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#78922) Mr.Csizmás válasza .mf (#78921) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:C :C :C

onzok én is: viltrox xf56-al szemezgetek nagyon :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78923) TayRol válasza .mf (#78921) üzenetére


TayRol
veterán

gratu! :)

(#78924) j.bravo válasza .mf (#78921) üzenetére


j.bravo
addikt

Ne kérj ilyenért elnézést :) gratulálunk és veled örülünk!
Jó kis sorozat, melyik lett a centerfold?

Whatever.

(#78925) gorgo válasza .mf (#78921) üzenetére


gorgo
őstag

:C grautla!

Az a poén, hogy a te képeden látom először azt a nyüves üstököst, pedig régen tűzbe hoztak ezek az égi hírnökök. Mostanában retekos üstökös féleség jár erre, hú, ez valami halálpestist jelent, ja nem covid! Szegény fő-redneck is elkapta... :)

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#78926) Jahno válasza .mf (#78921) üzenetére


Jahno
őstag

Én még szabad szemmel sem láttam, mert sosem adta ki. Itt meg egyből világító felhőkkel, hát jó.

(#78927) Mr.Csizmás válasza Jahno (#78926) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én se, mert mindig elalvás előtt jutott eszembe, meg állandóan az éjjel közepén volt látható + asszonyt nem lehetett rávenni hogy felkeljen velem megnézni :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78928) madgie válasza Mr.Csizmás (#78927) üzenetére


madgie
titán

Meg a szúnyogok is zabáltak.

(#78929) Mercutio_ válasza madgie (#78928) üzenetére


Mercutio_
félisten

Macskaalom elfogyott, jutifalat sosem vót! :DDD

.mf: Grat! :C

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78930) .mf


.mf
veterán

Köszi skacok :B

Arra számítottam, hogy a 70-200-assal lőtt szűkebb kivágású lesz, Békásmegyer és fölötte az üstökös a világító felhőkkel - de a centerfold az lett, amit a 24-70 f4S kitobival, nyitva (ennyit a nagy kitobi-lesajnálatról ;] :DDD ), 50-en lőttem, középen Békásmegyer, jobbra a Megyeri-híd is befért

Jahno: a maximumán szabad szemmel is ragyogóan lehetett látni, még Bp-ről is (HHH-ről fotóztam), fényesebb volt, mint azon az égtájon a legfényesebb csillagok. A gond inkább a nagyon szűk és kora hajnali időablakkal volt: 2 / f3 körül emelkedett a horizont fölé / annyival fölé, hogy már látni lehessen, és 3~f4-kor már elkezdett pirkadni). 3 egymást követő éjszaka motoroztam fel a HHH-re, a legjobb képek az elsőn készültek, de akartam még képet világítófelhők nélkül is; a második felhős volt; a harmadik nap kevesebb volt a világító felhő, de egy kicsit párásabb volt, és ami még rosszabb, a 2-es magnitúdóról 3-asra csökkent, láthatóan gyengült a fénye, már kicsit hunyorognom és keresnem kellett. Aztán egy ideig rossz idő volt, a magnitúdója is tovább csökkent, így lemondtam róla; de 1-1.5 hét múlva megint jobb idő lett, elmentem Dobogókőre megnézni, hogy a 6~7-es magnitúdóból mi látszik - óriási nagy tömeg volt, mire már elég sötét lett és helyet is kaptam, még nagyon haloványan, de inkább fotókon még látszott - egészen addig, amíg meg nem jöttek a felhők...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#78931) Balinov válasza .mf (#78930) üzenetére


Balinov
félisten

Mindegy is, hogy mivel lotted, a lényeg hogy hatalmas nagy gratula! :R :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78932) t_a_m_a_s válasza Balinov (#78931) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Bali, csak a Garmin :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#78933) spanyoll válasza .mf (#78921) üzenetére


spanyoll
addikt

Grat grat! :C

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#78934) .mf válasza spanyoll (#78933) üzenetére


.mf
veterán

Kösz :)
Azóta bejött az Al Bundy-féle papírforma: ha valami nagyon jó történik veled, akkor tuti, hogy jön valami legalább ennyire rossz, ami ezt negálja. Egy ideje találkozgatok egy lánnyal, nagyon jól indult, nagyon szép lett volna (sok közös hobbi - köztük a világjárás, nálam is durvábban és nomádabban tolja, sok dologról hasonlóan gondolkozunk) - de nem lett belőle semmi. F@szom... Az emberek többségének olyan könnyen megy a párkapcsolati dolog, miért ilyen szenvedés ez nekem folyton?... :(

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#78935) Mercutio_ válasza .mf (#78934) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az ilyen nomád csajoknak általában a fél kézzel felhúzza magát függeszkedésből kézenállásba sziklamászó, mellette hobbi jógabajnok faszik jönnek be ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78936) Jahno válasza Mercutio_ (#78935) üzenetére


Jahno
őstag

Vagy inkább senki.

(#78937) Ear001 válasza Mercutio_ (#78935) üzenetére


Ear001
addikt

Vagy egy másik félnomád csaj.

(#78938) Mercutio_ válasza Ear001 (#78937) üzenetére


Mercutio_
félisten

+ Jahno: Próbálok itt motivációt adni .mf-nek és elrontjátok :O :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78939) Lassú Víz válasza Mercutio_ (#78938) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Minek neki ellenség, ha ilyen barátai vannak ;]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#78940) Freddy76 válasza .mf (#78934) üzenetére


Freddy76
addikt

Bárki bármit mond, számít a külső: az fog meg, a belső megtart, hogy mondjak egy irdatlan nagy közhelyet. Most dagadt vagyok, de amíg vadászós korszakomban voltam, rendszeresen jártam konditerembe, futottam, és tartottam a 80-90 kg közötti súlyt. Szerintem te is próbálj meg elindulni ebbe az irányba, mondjuk neked éppen ellentétes a problémád az enyémmel, míg én hízok a kaja látványától is, ezért kellett futnom, bringáznom, neked éppen ellenkezőleg, súlyt kellene magadra pakolni, és figyelni arra, hogy ne veszítsd el (ne bringázz, járj autóval :DDD ). Keress egy jó személyi edzőt, aki egy héten háromszor megmozgat, összeállít egy étrendet, fél év alatt lehet látványos változást elérni, ha odafigyelsz. Kis szerencsével szeretni is fogod, önbizalmad is nagyobb lesz.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#78941) .mf válasza Freddy76 (#78940) üzenetére


.mf
veterán

Most szerintem nem a külső volt a gond, itt tuti én basztam el valamit/valamiket (van tippem is, hogy mit, de az egy olyan helyzet volt, hogyha nem jól sül el, akkor nagyon rosszul... legalábbis férfi-fejjel szerintem, nem látok a lányok fejébe; utólag már látom, hogy kár volt, így is vége lett). A lánnyal már ismertük egymást pár éve (csak akkor én mással (próbáltam) járni, és utána neki is volt egy hosszabb kapcsolata; azóta IRL ugyan nem találkoztunk, de lájkolta a képeim és néha chaten írt, hogy dejó, hol lőttem, hogyan és mikor látható, stb), és a találkozást is ő kezdeményezte (pár hete rámírt, hogy van-e kedvem kirándulni menni), tehát ha a külsőmmel lett volna elégedetlen, akkor eleve nem is írt volna, és nem is jött volna utána még kétszer teljes hétvégés kirándulásra. Bár az első kirándulás tényleg csak dumálós, sztorizgatós volt, erre a szintre még lehetne mondani, hogy csak én gondolok túl sokat bele - de a végén az egyik sztori kapcsán elejtette, hogy a barátja már egy ideje az exe; aztán a második kiránduláson már sokkal közelibb volt a hangulat, sokat ment oda-vissza a szurka-piszka humor, azt a bekóstolgatást is tolta időnként, amit lányok randin és ismerkedés közben szoktak, na meg egy sátorban aludtunk, a hideg miatt (is) hozzámbújt. De akkor is vegyes jelek jöttek, néha adta alám a lovat, amire én fel is ültem és el is nyargaltam, akkor meg fogta a zablát, hogy kicsit fogjam vissza magam (és nem a kéreti magát módon); aztán utána és azóta elkezdett nőni a távolság, pedig végig jól érezte magát velem (nem csak mondta, látszott is rajta). Tegnapra ha már kicsit is úgy érezte, hogy kapcsolati irányba terelem a beszélgetést vagy közeledni próbálok hozzá, már zárkózott be, távolodott és szakadék volt köztünk. Eh.

Külsőre visszatérve: persze, lehet, hogy az izmosabb testfelépítés is még nyomna egy kicsit a latba, de egyrészt én azzal úgy vagyok, mint a helikopter: amint nem tolom keményen, egyből zuhanok - én nem tudom tavasz elején egy hónap alatt kipattintani magam az egész évre, nekem folyamatosan, hetente több erős edzést kell csinálnom, mert egy-két hét kihagyás alatt is úgy eltűnik, mintha sosem lett volna. Másrészt meg a faszomba a külsővel, olyanokat látok kapcsolatban, akik még hozzám képest is lóf@szok. Harmadrészt már qrvára nem testépíteni akarok, hogy csajozhassak, hogy abból háthaleszmajdvalami, hanem komoly kapcsolatot és családot, de már évek óta. Nem ötvenesként akarok babakocsit tologatni, hanem most (és nem kakukkfiókáét, hanem sajátét).

Többiektől meg elnézést a hömpölygő lelkinyomorért, pörgessétek csak át.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#78942) Studi válasza .mf (#78941) üzenetére


Studi
addikt

Ne ess pánikba! Dobj be programokat, rövideket (összefuttok egy kávéra), hosszabbakat (akár újabb sátrazás) vegyesen. Adj időt az egésznek, de ne úgy fogd fel, mint egyetlen esély, amit kergetni kell.

Külső: elsődleges, hogy te jól érezd magad a bőrödben persze. De ettől függetlenül a szélesebb váll, izmosabb kar, rendezett haj (mindenkinek kuss!!! :DDD ), arcszőrzet előremozdíthatja azt, hogy feltűnj valakinek. Aztán lehet persze az intellektussal operálni, de egyetértek Freddyvel: jobb, ha van, ami megmozdítja az ellenkező neműeket.

(#78943) j.bravo válasza .mf (#78934) üzenetére


j.bravo
addikt

Ne gondold hogy olyan sokmindenkinek megy könnyen; sokan azt a látszatot szeretnék fenntartani, mert cikinek gondolják ha mások azt gondolják hogy nem megy könnyen.
Például vadászós éveimben (soványságom ellenére) rólam azt hitték, hogy mekkora spíler meg szívtipró vagyok (ennek nem örültem), miközben olyanok után futottam akik friendzone-oltak. Persze közben szintúgy - úgy hogy fel se tűnt - friendzone-oltam olyan lányokat, akiket nem kellett volna.

Egy kis plusz izom és önbizalom tényleg segíthet :D de egy másik vonalon az is, ha tudsz táncolni. Nem diszkóban, hanem páros műfajban, úgy hogy te vezeted a lányt. Mondjuk itt is vagy az úriember vonalat, vagy a macsó vonalat választod, ami a célközönséget is valamelyest determinálja (melyik lánynak melyik jön be), de itt nyilván az működik amit a személyiséged diktál.
Vagy vegyél egy gitárt... :DDD ha már van és játszol is rajta, akkor nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#78944) Mr.Csizmás válasza .mf (#78941) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

A kettlebell jot tett nekem is :K ajanlom

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78945) Freddy76 válasza Studi (#78942) üzenetére


Freddy76
addikt

"...rendezett haj" - itt felröhögtem.

Ja, mindenkinek kuss, bocsi :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#78946) Jahno válasza Studi (#78942) üzenetére


Jahno
őstag

Télleg, el kell mennem fodrászhoz. A többi teljesen rendben van :-)

(#78947) Ear001 válasza Studi (#78942) üzenetére


Ear001
addikt

Pontosan. Aztán lehet, hogy a lánynak vannak barátnői, esetleg velük is össze lehet futni közös kávézásra, túrázásra, épüljön csak az a kapcsolati háló.

(#78948) .mf válasza Studi (#78942) üzenetére


.mf
veterán

Kösz srácok, jól esik egy kis lelki támasz :B

Robi: nem pánikolok, ez már csak egy csöndes, szomorú, csalódott, de közben frusztrált és elfojtottan-dühös állapot. A lányon nagyon érződik, hogy párkapcsolatilag nem akar tőlem semmit, hiába is próbálkozok - fáj, de kénytelen vagyok elfogadni, tapasztalat, hogy ilyenkor már semmi jóra nem vezet erőltetni, az "üldözöm a szerelmemmel amíg meg nem gondolja magát" csak a múltszázadi regényekben létezik. Tudom, hogy nem egyetlen esély, csak most ritka jól passzoltak dolgok, és nagyon jól is indult (ennyire jól még talán soha nem is indult).

A karom valóban lehetne izmosabb, de a vállam alkatilag keskeny. A hajamnak nincs ideje rendezetlennek lennie, mert tüsi, 3-4 cm szokott lenni, ha már az 5-öt közelíti, veszem is elő a nyírót; arcszőrzet pedig gimis korom óta mindig is volt, most már sajnos mutatja a korom (oldalt teljesen ősz, fel a halántékomig - anélkül 5-10 évet simán le tudnék tagadni), nélküle viszont túl gyerekképű vagyok, és nem is érezném magamat magamnak. A feltűnéssel sincs gond, nem csak a 192 cm miatt, hanem mert igyekszek fenntartani egy nyitott, érdeklődő, pozitív kisugárzást is (a pozitivitást ilyenkor már egyre nehezebb...) - általában kedvelnek is az emberek, ugyan alapból elég antiszocként nehezen szólítok meg embereket, de amint ez megvan, szeretnek velem beszélgetni. A gond csak az, hogy bár egy érdekes figura vagyok a nők szemében, de hogy potenciális párkapcsolati partnerként gondoljanak rám, az már nem.

J.Bravo: de mégis, sok olyan embert ismerek, akiknél értetlenül állok, hogy hogyan lett párjuk, mivel totál semmilyenek, unalmasak, tesze-toszák, semmi különlegest nem is csinálnak, anno sajnáltam őket, hogy hogyan lesz így valakijük, erre ők köröznek le...
A lányok után futást ne is mondd... Ha már én mentem egy lány után, az már garantált friendzone és lekoptatás volt, még akkor is, ha az elején még úgy is tűnt, hogy van érdeklődés komolyabbra is. Szintén ugyanígy, amíg futottam valaki után, vagy amíg egy újabb csalódás után depiztem és bezárkóztam, addig én is elszalasztottam pár érdeklődőt...

Egen, önbizalommal van igazán baj, a csajozáshoz pedig pont az lenne a kulcs - volt egy pár csúnya esetem, ahol nagyon kifogtam a "tutit", meg volt, aki szórakozásból, vagy puszta rosszindulatból, de olyan durván megalázott ismerősök (kollégák) előtt, hogy nagyon mély sebeket hagyott - azóta is, akárhányszor ismerkedek lánnyal, még mindig feszélyez, pedig már tíz éve történt.
Gitár? Gimiben, egyetemen és kicsit utána is játszottam együttesekben. Az a fajta hülye voltam, aki a zene szeretetéért csinálta, nem a csajozásért :DDD És csak egy hamis önbizalmat ad, azt sem a csajozásban - ott nem segít, erre én vagyok a kiváló példa. 26 évesen ott tartottam, hogy: közgáz diploma, jól fizető állás, szüleimtől külön laktam, zenéltem, beszéltem több idegen nyelven köztük japánul is, és volt egy motorom, ami eléggé tiszteletet parancsoló volt (és nem csak dísznek tartottam), és annyira szerintem nem is néztem ki rosszul (warning: graphic content). Úgy éreztem, még ha nem is vagyok olyan társasági, és népszerű, de azért elég vagány és érdekes vagyok, hogy meg akarjanak ismerni... És nem, általában szóba sem álltak velem, vagy ha igen, akkor gyorsan elejtették, hogy amúgy van barátjuk; vagy ha kivételesen szóba is álltak velem és nem is azzal kezdték, hogy ne is reménykedjek párkapcsolatban, akkor vagy csak fölös köröket futtattak velem mielőtt lekoptattak, vagy hamar dobtak valaki más miatt; és pont ekkor kaptam az előző bekezdésben emlegetett atomot, ami évekre offolt, inkább abba is hagytam a csajozást és elmentem külföldre dolgozni, ha babér már úgyse terem, addig legalább tartalékot gyűjtök későbbre...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#78949) Mercutio_ válasza .mf (#78941) üzenetére


Mercutio_
félisten

Harmadrészt már qrvára nem testépíteni akarok, hogy csajozhassak, hogy abból háthaleszmajdvalami, hanem komoly kapcsolatot és családot, de már évek óta.

Ha te nem is veszed észre ez akár tudat alatt kihat a viselkedésedre/reakcióidra amit érzékelnek a csajok.
+ nagyon rá lehet feszülni erre a dologra ami szintén kihat mindenre.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78950) m3ss válasza .mf (#78948) üzenetére


m3ss
veterán

26 ? azt hittem 30-40+ lehetsz abbol amiket irtal, raersz meg panikolni akkor :DD

amugy ez egy teveszme, hogy sokat kell edzeni ahhoz, hogy ne ess vissza. kb 2-3 hetente eleg edzeni 1x ahhoz, hogy ne induljanak el a negativ folyamatok. valszeg nem eszel eleget / pihensz eleget ha izmot veszitesz/gyengulsz. gyors anyagcserevel siman elofordulhat hogy 2-3 orankent enned kell.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.