Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#65001) madgie válasza Real_Necro (#64999) üzenetére


madgie
titán

Kérdezd Freddyt, figyelj majd a kifli szóra :D

Egyébként azt tökhülye módon készítik felénk, bárhová megyek az országban, hülyének néznek, ha megemlítem az adott hely gyorskajáldáljában, hogy ugye paprika nem lesz benne? Nem csípős, vagy darált, csemegepaprika. A gyrosban, igen, jól hallod. Felénk teleb@sszák vele.

De a paprika amúgy is mánia errefelé, anyósom meg a darált paprikát tolja mindenbe. Finoman céloztam már rá, hogy ha jófejségből külön rám főz valamit, ne hányja már tele darált paprikával, mert csak simán bef*sok tőle. Ja, ja, ok, aztán ott a kis piros genyó akár a spagettiben, a töltött káposztában...

De anyám sem kutya, az enyémhez hasonló gyomra van, az öcsém nem ennyire selejt, de most volt végbélsipolya, és pislogva néznek rám, mikor mondom nekik, hogy nem kéne mindent agyonfűszerezni. Szerintük a diéta az, hogy kevesebb húst esznek.
Mikor összeköltöztünk Zsófival, két hónapig ízetlennek éreztem mindent. Otthon huszonévig agyon volt minden sózva, fűszerezve.

[ Szerkesztve ]

(#65002) Real_Necro válasza L4mie (#65000) üzenetére


Real_Necro
veterán

Naja, szakmaban igy tenyleg van ertelme, de ahhoz gondolom sok minden kell. Egyebkent nekunk pl nem erne ezek alapjan meg.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#65003) Studi válasza L4mie (#65000) üzenetére


Studi
addikt

Ez a nem elég jó az angolom elég nagy bullshit.Ott vagy? Ott vagy. Tudsz venni kenyeret? Tudsz venni kenyeret. A szakszavak bemagolhatók, minden más csak azon múlik, hogy mersz-e beszélni. Annyi, hogy ha már kint vagy ne a pároddal beszélj magyarul, keress más csajokat, akikkel cseveghetsz angolul, és akkor nő majd az önbizalmad. :K :DDD

(#65004) *Ropi* válasza Studi (#65003) üzenetére


*Ropi*
félisten

Vagy Ukránul, ahogy "Eper Úr" szokta. :D

Szerencsére ma nem dolgoztok - így nem kell kiírnom, hogy NSFW, csak azt, hogy 18+ :DDD

Zseniális sorozat: arra kíváncsi lennék, hogy mennyi idő alatt vadászgatta össze a modelleket hozzá.

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#65005) |AP| válasza *Ropi* (#65004) üzenetére


|AP|
veterán

ez tényleg jó anyag :K

..bár van benne egy nyúlás a Tök alsóból :)

(#65006) Studi válasza *Ropi* (#65004) üzenetére


Studi
addikt

Kell az az NSFW, csak nem work, hanem wife az utolsó bötű. :DDD

Nagyon jó, kreatív, le a kalappal! :D A hölgyek pedig... azt hiszem egyik mellett se tudnék a fotózásra koncentrálni. :DDD

(#65007) *Ropi* válasza Studi (#65006) üzenetére


*Ropi*
félisten

Kivéve ha ő is fotós, mert akkor csak fele ség, a másik fele meg azt mondja, hogy korrekt képek. :DDD

(#65005) pollai: Melyik a "tökalsós"? Nem esett le, ott nálam filmszakadás lehetett. :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#65008) |AP| válasza *Ropi* (#65007) üzenetére


|AP|
veterán

EZ :D

(#65009) *Ropi* válasza |AP| (#65008) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ja ez megvolt csak azt nem értettem, hogy kapcsolódik ide, de közben leesett. :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#65010) |AP| válasza *Ropi* (#65009) üzenetére


|AP|
veterán

erről a képről ugrott be

(#65011) *Ropi* válasza |AP| (#65010) üzenetére


*Ropi*
félisten

Igen, közben újra kellett néznem mert nem rémlett ilyen kép, de meglett. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#65012) Fandango válasza *Ropi* (#65011) üzenetére


Fandango
veterán

Persz én is arra fognám, hogy újra kellett nézni. :P

(#65013) Studi válasza Fandango (#65012) üzenetére


Studi
addikt

:DDD Mi tagadás, én is újranéztem. :K

(#65014) *Ropi* válasza Studi (#65013) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ilyen anyuka - kisfia felállásban el tudom képzelni azt a scenariot, amikor a kissrác a WC-n hámozza a répát, az anyuka meg több figyelmeztetés után beszól neki, hogy végre siessen kifelé:

- Szása, ez volt az utolsó húzásod!
- Honnan tudtad?

;] :P :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#65015) Studi válasza *Ropi* (#65014) üzenetére


Studi
addikt

:DDD

Nekem a régi klasszikus jutott eszembe: mit nézel meg először, ha meglátsz egy jó nőt a plázában? Hogy figyel-e az asszony. :DDD

(#65016) rbalint88


rbalint88
addikt

Van annak azert egy kulonleges varazsa, amikor a pinceszet panziojaban az alapitoval beszelegetunk :) (Tiffan Ede bacsi)

(#65017) TayRol


TayRol
veterán

A gyerek rákattant a masinára...

(#65018) *Ropi* válasza TayRol (#65017) üzenetére


*Ropi*
félisten

Akkor nálatok lesz a következő fotóstalálkozó apukamegőrző. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#65019) szuszinho válasza TayRol (#65017) üzenetére


szuszinho
őstag

A ketesztlányom is. Igaz, hogy játék, és fordítva is tartja, de nagyon utánoz :DD hihi

(#65020) *Ropi* válasza szuszinho (#65019) üzenetére


*Ropi*
félisten

Öregkorára majd csak megtanulja...Vagy nem. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#65021) L4mie válasza Studi (#65003) üzenetére


L4mie
veterán

Tudok venni kenyeret, de fél év angol tanulás meg 3 hónap angol anyanyelvűekkel dolgozás után nem tudok elmenni mérnöki munkát végezni, raktárosnak meg nem maradok ugyanazért a pénzért, inkább otthon folytatom a kárriert.
Írtam nem az volt a cél, hogy migráljunk, hanem, hogy világot lássunk, spanyszlinak írtam, hogy mik lennének a lehetőségeim ha maradni akarnék, milyenek a viszonyok itt az otthonihoz képest.
Amúgy ha nagyon maradni akarnánk, vannak tök jó angol képzések migránsoknak.
Érdekességként, olyan szinten tájszólás az itteni, hogy az angol ex munkatársak sokszor nem értették a főnök mit akar :) [link]
mi is szoktunk vinnyogni a rádióban amikor bíszt díl eznek a reklámokban.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#65022) Byk01 válasza L4mie (#65021) üzenetére


Byk01
senior tag

Fényezik a diecket :DDD

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#65023) Studi válasza L4mie (#65021) üzenetére


Studi
addikt

kimaradt a gondolatmenetemből, hogy németül tanultál, az angol új nyelv neked. ettől független fél év alatt talán annyi tudást már összeszedhet az ember, hogy ne gyapotszedőként, hanem valami irodai csinovnyikként megpróbáljon elhelyezkedni, nem? mondjuk én csak itthonról okoskodom persze. 🙂

(#65024) Ear001 válasza Real_Necro (#64999) üzenetére


Ear001
addikt

Kisvárdai főutcán elég kemény a gyrosz, ami tulajdonképpen egy kicsit száraz brassói pitában, marha sok paprikakrémmel és ketchuppal. :O Viszont már pitában, ettől főutcai.

(#65025) madgie válasza Ear001 (#65024) üzenetére


madgie
titán

Mesélj még a gyros-tálról :D

(#65026) |AP|


|AP|
veterán

én először az egyik első Hegyalja-fesztiválon ettem "gyrost" Tokajban, az ezredforduló környékén. Valahol a városban találtuk a helyet, ahol egy félbevágott nagykifliben volt egy kis fűszerezett, sült nyesedékhús, egy meghatározhatatlan összetételű rózsaszín szósszal nyakonöntve.
Tulajdonképpen isteni finom volt (bár lehet hogy csak abban az állapotban), és én utána évekig meg voltam róla győződve, hogy egy gyros az ilyen...

(#65027) Ear001 válasza madgie (#65025) üzenetére


Ear001
addikt

Az örökbecsű párbeszédre emlékszem még onnan:
-Pita van?
-Hamburgerhez?
-Nem, csak úgy.
-Nincs.

[ Szerkesztve ]

(#65028) madgie válasza |AP| (#65026) üzenetére


madgie
titán

Volt olyan Hegyaljám, hogy egy konzervet ettem. Igen, az egész fesztivál alatt. Nem volt időm rá a pálinkázás mellett :D

(#65029) Freddy76


Freddy76
addikt

Valamikor 2000 körül voltam Kisvárdán először, éjjel, meglehetősen részegen mentünk gyros-t enni. Kérek egyet, pakolják bele a kiflibe a cuccot, meg emlékszem a paprikára is. Mondom a haveroknak, he, itt kiflibe adják a gyros-t!!! A pár helyi erő aki ott volt, kissé nehezményezte, hogy vidulunk a helyi gasztronómiai sajátosságon, szóval Bumberák barátom javaslatára nem feszegettük a témát...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#65030) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Kiflibe? Mar most vinnyogok, pedig csak elkepzeltem...

En regrol a "lötty"-re emlekszem, 50Ft volt, gyakorlatilag egy tiszta szivaccsal letoroltek a pulton levo tocsakat es azt toltottek kis poharba... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#65031) Freddy76 válasza Real_Necro (#65030) üzenetére


Freddy76
addikt

Nos, ha választanom kellene az aldis epres tojáslikőr, és az általad írt lötty között, azért elgondolkoznék...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#65032) Mercutio_ válasza Freddy76 (#65031) üzenetére


Mercutio_
félisten

Egyértelműen az utóbbi :K

Továbbá Boldog Bocinapot, és kevésbé stresszes következő évet.

pollai: Mi ez az új nick?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65033) |AP| válasza Mercutio_ (#65032) üzenetére


|AP|
veterán

én is éltem a változtatás lehetőségével, most még legalább 363 napig ez lesz :)

(#65034) Studi válasza Mercutio_ (#65032) üzenetére


Studi
addikt

Brandegyesítés, mint Furkoonál szerintem. :)

(#65035) |AP| válasza Studi (#65034) üzenetére


|AP|
veterán

nincs nekem olyanom :)

(#65036) Freddy76 válasza Mercutio_ (#65032) üzenetére


Freddy76
addikt

Köszi. A stresszmentesség jó lenne...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#65037) Mercutio_ válasza spanyoll (#64943) üzenetére


Mercutio_
félisten

Erre írtam egy hosszú hsz-t, de inkább átdobom priviben.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65038) madgie válasza Mercutio_ (#65032) üzenetére


madgie
titán

Bocinap?

(#65039) Real_Necro válasza Freddy76 (#65031) üzenetére


Real_Necro
veterán

Meg van, ma is fogyott belole... :)

Ellenben kaptunk most ajandekba valami edes merlot....

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#65040) j.bravo válasza Freddy76 (#65036) üzenetére


j.bravo
addikt

Hát akor, ha megkésve is: Boldog Bocit!

Whatever.

(#65041) Balinov válasza j.bravo (#65040) üzenetére


Balinov
félisten

Csatlakozom Tigrishez! Boldogat Freddy!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#65042) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, BG-rol. GB-rol, ali-rol stb mi most a bestbuy powerbank? Jo lenne, ha legalabb 2 usb lenne 2 eszkoz egyideju toltesere. Esetleg ez az Anker milyen? Anker akksit vettunk anno VEra HP-jebe (nem, nem hazipalinka), egesz jol birta az arahoz kepest

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#65043) j.bravo válasza Balinov (#65041) üzenetére


j.bravo
addikt

Remélem tényleg volt Bocinap, nem csak Merci téves riasztására ugrottunk :D

Studi: köszi! (megkönnyebbült sóhaj, gyöngyöző homlok megtörlése)

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#65044) Studi válasza j.bravo (#65043) üzenetére


Studi
addikt

Pénteken volt Gábor, azt mutatja a naptár is. :D

(#65045) Real_Necro válasza Balinov (#65042) üzenetére


Real_Necro
veterán

Sómi

Nekem az elődje van ami még nem "kuviktsárdzsos". Ellenben böszme és sokáig bírja. Igaz én snap-upban vettem 5,2k-ért. :P

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#65046) Balinov válasza Real_Necro (#65045) üzenetére


Balinov
félisten

Jo kis cucc, csak eleg boszme meretre. Nekem kb-ra az Anker meretu lenne jo.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#65047) Balinov


Balinov
félisten

Koszonom Huawei...customer service, szervizhalozat jeles! Vera kapott 1 honapja egy P9-et, HiCAre-re be is regeltuk, 3 hete kiesett pofaval a zsebebol a betonra, kijelzo felso resze pokhalosra torott. Mult hetfon kuldem el ajanlott postan az irorszagi szervizpartnernek, ingyen kijelzo csere, teszt, sw upgrade. Most jott meg futarra.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#65048) L4mie válasza Balinov (#65047) üzenetére


L4mie
veterán

Otthon ez hogy menne? :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#65049) t_a_m_a_s válasza L4mie (#65048) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Természetesen ugyanígy! ;] ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#65050) rbalint88 válasza L4mie (#65048) üzenetére


rbalint88
addikt

Hi care eseten ugyanigy. Egyebkent most mar kezd megfelelo szervizhalozata lenni a huaweinek.
Btw ideiglenesen itthon az alfa!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.