Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24001) fi:zi'k válasza Studi (#23999) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Azért ez megint más kategória, mikor nem találsz releváns infót és a bolt sem tud tájékoztatni.
A nagy boltoknál nyilván nem jelentős dolog ez a napi milliós forgalom mellett, de pl egy hozzám hasonló kis boltot simán meg lehet egy-két ilyennek fektetni, ha rosszul jön ki a lépés.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#24002) *Ropi* válasza Chapel (#23998) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nagyon értenek hozzá: azt mondják fényképezőnél nem lehet megmondani, hogy használták-e. ;] :N

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#24003) Larry303 válasza *Ropi* (#24002) üzenetére


Larry303
addikt

jaja ki is tér rá a cikkben...
amúgy tényleg 22es csapdája.

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#24004) Studi válasza fi:zi'k (#24001) üzenetére


Studi
addikt

Persze, használni a cuccot és visszaélni vele egyáltalán nem korrekt.
Üzleti szemmel nyilván ezt a kockázatot, hogy a termékek egy kis részét vissza fogják küldeni valahogy be kell(ene) építeni az árba, de persze akkor meg már nehéz kis cégként talpon maradni akkora a verseny.

Budapesti szemmel nagyon kicsi a termékeknek azon köre, amit nem tudnék megfogni, megtapogatni valami könnyen elérhető boltban, de vidéken totál érthető, hogy ha valaki megrendel egy drágább cuccot, és nem olyan, mint amilyennek a képek/tesztek alapján elképzelte, akkor legyen lehetősége visszaküldeni. Bukja az oda-vissza szállítási költséget, meg 30 napig még a kereskedőnél parkolhat a pénze.

(#24005) *Ropi* válasza Chapel (#23998) üzenetére


*Ropi*
félisten

Tehát ha a fotós a cuccairól nem vette le a nejlon karcálló fóliát, akkor tudjuk, hogy Hétfőn viszi vissza. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#24006) Studi válasza *Ropi* (#24005) üzenetére


Studi
addikt

Miért gyanúsítgatod itt Mercutio_t? :))

(#24007) *Ropi* válasza Studi (#24006) üzenetére


*Ropi*
félisten

A jelenlévők mindig kivételek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#24008) fi:zi'k válasza Studi (#24004) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Alapvetően nem rendszer ellen beszélek. :N
Csak ha visszaélnek vele, vagy szarul jön ki a lépés, akkor a kis boltokat simán megfektetheti néhány ilyen. Teszem azt, berendelnek tőlem 3 db csúcs monitorfülest, darabja ~300e Ft, majd 2 héten belül visszaküldik. Hova a tökömbe adom el? :(

A zsindexes cikk szerint csak a visszaküldés költségét kell állnia a vevőnek (+ ha vmi extra szolgáltatást kért az alap szállításon felül).
Mondjuk az megint nem tiszta, hogy az értékcsökkenés mértékét ki határozza meg és mi alapján?!

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#24009) Freddy76 válasza fi:zi'k (#24008) üzenetére


Freddy76
addikt

Ez az egész uniós faszoskodás rossz irány. A fogyasztót agyonvédjük mindentől, még saját magától is. Már nem csupán joga a fogyasztónak hülyének lenni, de elvárás, hogy így viselkedjen. A verseny meg baszott nagy, a webáruházak viszik le az áraikat. Aztán amikor belefutnak egy pár nap után visszavitt 5dMkIII-ba, amibe beletettek 18000 expót, akkor a webáruház vagy benyeli a békát (és a veszteséget), vagy vállalja, hogy a fogyasztóvédelem még a segge lukába is benéz, és talán neki adnak igazat.

Nonszensz.

Közben egész Európában egységesítünk, mindenhol, miért is foglalkoznánk azzal, hogy milyen különbség van mondjuk a svéd és a magyar vásárlói kultúra között... Pár év, aztán idejön az Alibaba kínából, röhög egy nagyot, hogy az egész EU-s piac egységes, és nem kell foglalkoznia a huszoniksz tagállam különböző szabályozásával, tehát jól megkönnyítjük nekik a piacra lépést, ő ezt meg is teszi, az árakkal leöli a belső piacot, aztán te menjél Kínába reklamálni az elállási jogoddal.

Ilyenkor kissé euroszkeptikus vagyok...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#24010) zolka78 válasza Freddy76 (#24009) üzenetére


zolka78
senior tag

Tíz egy-néhány évvel ezelőtt kereskedelemben dolgoztam. Konkrétan vannak olyan egyének, akik abból élnek, hogy a kereskedelmi, és fogyasztóvédelmi jogszabályokat kihasználva haszonra tegyenek szert a nagyobb bevásárló központokba. Meglepő volt látni amikor valaki az 999ft ultra gagyi borállványt kifizetve, vígan távozott, vele együtt vagy 25000 forintnyi borral. Vagy amikor valaki 2 kilogramnyi L'oreal krémet vásárolt meg nagyjából 10-12 doboznyi pici tégely áráért. Nem voltak ritkák az ilyen esetek. Persze azért ehhez kell egy jó nagy adag ismeret, meg ész is, hogy végig vidd, meg türelem. A nagyobb cégek viszonylag hamar belátják, hogy valami kis apróságot elcsesztek, és engednek. Nincs türelmük szarakodni és nyomulni mint a másik félnek. Az ilyen visszaküldöm mert nem tetszik dolgon már meg sem lepődök.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#24011) madgie válasza Freddy76 (#24009) üzenetére


madgie
titán

Bazinagypluszegy.

(#24012) Freddy76 válasza Freddy76 (#24009) üzenetére


Freddy76
addikt

Ittvane. Általában nem szeretem Tóta W.-t, sőt, rühellem, olyannyira, hogy ha egyszerre vinnék el mentővel őt, meg Szíjjártót, és én választhatnék, hogy melyiket üthetném a mentőben úton a kórházig, istenuccse, heztiálnék egy pillanatra, mielőtt beszállnék Szíjjártóhoz, de itt most igaza van. Ez az EU. Szép eszme volt, hamvába holt. Fenntartunk egy irdatlan nagy bürokráciát, eszméletlen pénzen, elvileg azért, hogy versenyképesek legyünk, de valahogy a fagyi nyalja a pofánkat, pedig fordítva kéne.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#24013) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#24014) fi:zi'k válasza Freddy76 (#24009) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Alapvetően nem lenne gond szerintem a visszaküldéssel, ha meglenne hozzá kultúra, ahogy te is mondod.

(#24012) Freddy76
Kemény írás.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#24015) Freddy76 válasza fi:zi'k (#24014) üzenetére


Freddy76
addikt

Mármint az enyém, vagy Tótáé a kemény?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#24016) fi:zi'k válasza Freddy76 (#24015) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mindkettő. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#24017) Mercutio_ válasza Freddy76 (#24015) üzenetére


Mercutio_
félisten

A kommentek se gyengék...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24018) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Közvélemény kutatás: bogár vagy ferka? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24019) Real_Necro válasza Mercutio_ (#24018) üzenetére


Real_Necro
veterán

Trabi ;) :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24020) Studi válasza Real_Necro (#24019) üzenetére


Studi
addikt

:R :))

(#24021) Mercutio_ válasza Real_Necro (#24019) üzenetére


Mercutio_
félisten

Túl kicsi a kép, nem tudok objektíven dönteni :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24022) Chapel válasza Mercutio_ (#24018) üzenetére


Chapel
addikt

Ha nagyon muszáj akkor bogár :))

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#24023) spanyoll


spanyoll
addikt

De örülök, hogy a dropbox is akkor hal le amikor nem kéne. Nálatok is 500assal visszadob az oldal? Jó lenne egy kliensbe épített kis valami, ami szól, hogy miért és meddig áll (ha tervezett).

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#24024) Real_Necro válasza Mercutio_ (#24021) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hármas szabály... :K :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24025) Karima válasza spanyoll (#24023) üzenetére


Karima
őstag

Nálam működik, igaz vagy 10 mp volt, mire bejött a belépő oldal (belépni nem próbáltam).

Más:
Az normális (vagy mitől lehet?) hogy ezt a hubot rádugtam a tabletre, külön-külön olvassa a pendrive-ot is és a memkarit is tökéletesen, de ha a kettő együtt van rádugva, akkor vagy kiüti az egyik a másikat, vagy nem jelenik meg az az adathordozó, amit másodjára dugok be. A honlapon ezt írja: "Egyidejűleg csak egy memóriakártya használható", de azt nem, hogy egy memkártya mellé nem lehet pendrive-ot dugni. (pendrive + egér kombó tökéletesen működött.)
Vagy ez az android "hibája" és ott kellene valamit állítanom?

(#24026) Real_Necro válasza Karima (#24025) üzenetére


Real_Necro
veterán

Megnéztem most Galaxy Note 10,1-en, nálam lekezel 2 pendrive-ot is egyszerre.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24027) Karima válasza Real_Necro (#24026) üzenetére


Karima
őstag

És Neked milyen hub-od van és milyen Androidon megy?

(#24028) spanyoll válasza Karima (#24025) üzenetére


spanyoll
addikt

Most már nálam is jó :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#24029) spanyoll


spanyoll
addikt

Mennyire igaz a nagy része :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#24030) Real_Necro válasza Karima (#24027) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ilyet vettem, Samsung csatis, mert ezen még nem mini usb van. 4.1.2 rendszer fut.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24031) Chapel válasza spanyoll (#24029) üzenetére


Chapel
addikt

Kb. mind megvolt. :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#24032) Karima válasza Real_Necro (#24030) üzenetére


Karima
őstag

Köszi. Így elsőre kb olyan mint az enyém. Nem értem :(

(#24033) TayRol


TayRol
veterán

Srácok, szerintetek szabad innét vásárolni?

(#24034) gab.m válasza TayRol (#24033) üzenetére


gab.m
senior tag

Elso ranezesre nekem gyanus, hogy alul a fizetesi modok logoinal nincs ott a Paypal, en csak azzal szoktam fizetni neten, kiveve, ha 1000%ig megbizhato a bolt.

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#24035) TayRol válasza gab.m (#24034) üzenetére


TayRol
veterán

ezért kérdeztem én is. amúgy dettó, csak paypallal vásárolok mindehonnét.

(#24036) gab.m válasza TayRol (#24035) üzenetére


gab.m
senior tag

Ezen felul csak annyi otletem van, hogy guglizz ra a boltra, ha voltak nagyon gaz ugyek, azok kijonnek mindenfele forum-postokban, meg kulon ilyen bolt-atveres figyelo oldalon. Nekem a simplyelectronics a nagy dilemmam, sok cucc eleg olcso ott, de nagyon sok a negativ review roluk, viszont sokaknak rendesen megjott a cucc, kicsit lutri... Viszont ott mar van Paypal, regebben csak kozvetlen kartyaval lehetett fizetni, ugy biztos nem vallaltam volna be.

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#24037) TayRol válasza gab.m (#24036) üzenetére


TayRol
veterán

Köszi, utánajárok.

(#24038) Real_Necro válasza gab.m (#24036) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kérdezd Szeva-t, ő már töb mindent hozatott gond nélkül Simply-ből. Majdnem én is onnan hozattam a 105-öst. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24039) TayRol válasza Real_Necro (#24038) üzenetére


TayRol
veterán

hú, az tényleg olcsó. találtam is magamnak valót.:)

(#24040) gab.m válasza Real_Necro (#24038) üzenetére


gab.m
senior tag

Na, ez biztato :) meg jo, hogy szoba hoztam a boltot.

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#24041) TayRol válasza gab.m (#24036) üzenetére


TayRol
veterán

most megnéztem, és nem tudok ott sem paypallal fizetni. a végén rendesen bankkártya-adatokat kell megadni.

(#24042) gab.m válasza TayRol (#24041) üzenetére


gab.m
senior tag

Ejj :(

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#24043) Real_Necro válasza TayRol (#24041) üzenetére


Real_Necro
veterán

Biztos jól nézted? Főoldalon ott van világosan, hogy lehet Paypal-al...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24044) TayRol válasza Real_Necro (#24043) üzenetére


TayRol
veterán

teszteld, mintha vennél valamit.

(#24045) Real_Necro válasza TayRol (#24044) üzenetére


Real_Necro
veterán

Accountot készítettél hozzá?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#24046) TayRol válasza Real_Necro (#24045) üzenetére


TayRol
veterán

fizetés előtt, igen. anélkül nem is enged tovább.

(#24047) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Emberz, téma volt pár hete a Trónok Harca PDF-ben... Ha esetleg valakinek megvan, dobjon már egy pü-t;) Elkezdtem olvasni a könyvet, én hülye:) De itt az irodában mégiscsak elegánsabb lenne a pdfet lapozgatni ;) ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#24048) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#24047) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha addig nem találsz este írj rám egy privit, első 4 könyv elvileg megvan, csak nem tudom melyik vinyón :B

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24049) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#24048) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Zsír, az első négyet közben kigugliztam én is :C

Holnap majd jól beletépünk...

(#24050) Novics válasza t_a_m_a_s (#24049) üzenetére


Novics
senior tag

Nekem megvan az 5. is. :)

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.