Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21001) Studi válasza Mercutio_ (#20996) üzenetére


Studi
addikt

(#21002) L4mie válasza Studi (#21001) üzenetére


L4mie
veterán

JÓLLÁTOM? aranybólvan? :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#21003) Real_Necro válasza Mercutio_ (#20996) üzenetére


Real_Necro
veterán

Vagy aki kapja bukja. :P

Bali:

Kollégám most volt kint félmaratonit futni északon. Ő is azt mondta, hogy az ország egész területén elfogadták oda-vissza az angol vagy skót fontot. De hazafele meg skótot hozott, itt meg nem szeretik, elég óccsón váltják.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21004) Studi válasza L4mie (#21002) üzenetére


Studi
addikt

:D Dehogy, csak 50 darab van a dobozban. :D

(#21005) Balinov válasza L4mie (#21002) üzenetére


Balinov
félisten

nem, raklappal. szo szerint :))

Real_Necro: ez pofatlansag, de sztem bankban nem kene, hogy szarozzanak. Vaci utcan, Ahmed penzvaltoja lehet ,de azert a banknak nem kene. Plane, hogy mennyi magyar el/dolgozik az UK-ban es azok biza utalnak haza, vagy valtanak, mikor hazajonnek.

Kerdezz ra az Angliai topikban valakinek biztos lesz tuti tippje szvsz

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21006) L4mie válasza Studi (#21004) üzenetére


L4mie
veterán

jaaaaah nem nézem rendesen :D
kemény

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#21007) Mercutio_ válasza j.bravo (#20998) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sose fogod megtudni :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21008) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Gyerekek, spanyoll LÉTEZIK! :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21009) Balinov válasza Mercutio_ (#21008) üzenetére


Balinov
félisten

nocsak, kilepett a Mátrixból? :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21010) L4mie válasza Mercutio_ (#21008) üzenetére


L4mie
veterán

ez neked újdonság? O.o
mi sajnálattal vesszük mindig tudomásul :D ;]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#21011) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Fasza a TOPIK Urak! Sör, GoT, p*na :DDD :DDD

Nekem ugyan inkább csak olvasni van időm, írni nem annyira, de kűűűggyétek neki :D

Komolyan gondolkodom, hogy el kellene kezdeni olvasni a GoT könyveket mert kurvára kíváncsi vagyok a folytatásra, de reménytelennek tűnik utolérni a sorozatot...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#21012) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#21008) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Szerintem ezt mindenki csak akkor hiszi el, ha a saját szemével látja... ;] :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#21013) L4mie válasza t_a_m_a_s (#21011) üzenetére


L4mie
veterán

OLVASD IS EL,
utána elég mulatságos amikor szegény spanyoll féle csaknézők izgulnak a szereplőkért, és lehet őket ugratni 1000el :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#21014) Studi válasza t_a_m_a_s (#21011) üzenetére


Studi
addikt

Programozói agyammal azt olvastam, hogy GOTO P*na, el is szomorodtam, hogy másnak még munkaidőben is van erre lehetősége... :DDD

(#21015) *Ropi* válasza Studi (#21014) üzenetére


*Ropi*
félisten

:))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#21016) Mercutio_ válasza Studi (#21014) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nemán, hogy te is pályaelhagyó pogromozó vagy? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21017) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Azt mondta előbb kollégám:

"Az új X-Men filmben is szerepel a "Tyrion Lannister. Ott is törpét játszik..."

:D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21018) Balinov válasza Real_Necro (#21017) üzenetére


Balinov
félisten

:W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21019) Studi válasza Mercutio_ (#21016) üzenetére


Studi
addikt

Olyasmi. Csak tanultam, dolgozni sose kezdtem már el programozóként, az ELTÉn sikerült elvenniük a kedvem az egésztől. :)

(#21020) Mercutio_ válasza Studi (#21019) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én se programoztam suli után :( volt 1+3 év IT support, azóta csak kufárkodom az IT kapacitással /hw/sw-vel.
Nagy bánatom, hogy mi még nem tanultunk OOP-t :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21021) Freddy76


Freddy76
addikt

Urak, és mindenki más is, kérdés.

Van itt sok bringás. Nos, én régebben sokat bringáztam, aztán ellopták a montit, utána két évig semmi, aztán tavaly belelkesültem, és vettem egy bringát. Sokat nem használom, és akkor még túloztam is. Szinte új a cucc. Hol/hogy célszerű eladni egy bringát? Nem olcsó cucc...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#21022) Real_Necro válasza Freddy76 (#21021) üzenetére


Real_Necro
veterán

A holt nem tudom, de ha több infó, esetleg kép is van róla, megkérdezhetem kollégáimat, van közöttük pár bringával közlekedő. ;)

Szerk.:
Ja ár is jöhet.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21023) Mercutio_ válasza Freddy76 (#21021) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hasonló anyagi helyzetű ismerősnek, aprón mindenhol vannak hiénák :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21024) Freddy76 válasza Real_Necro (#21022) üzenetére


Freddy76
addikt

Ez egy Cube bringa, cross-trekking, vagy mi a fene, tehát nem monti, de nem is túl városi, amolyan ízirájder, mindenhova jó, de sehova sem tökéletes. Minden shimano rajta, elől-hátul tárcsafék, elől teleszkóp, lámpák, sárhányó, kulacstartó, pumpatartó (pumpával), acélrudas lakat. Anno 200 volt, jelentős kedvezménnyel...

Szerintem száz km nincs benne.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#21025) Studi válasza Mercutio_ (#21020) üzenetére


Studi
addikt

Merre tanultál? Én az NJSZKI-ben, akkor még fiatal suli volt. :) Aztán ELTE Progmat, de ott a matekkal megutáltatták velem az egészet, és az élet másfelé sodort. :)

(#21026) Studi válasza Freddy76 (#21024) üzenetére


Studi
addikt

Én tavaly épp Cube cross trekking bringát vettem 60 pénzért, félő, hogy sokkal többet ezért se nagyon fogsz kapni. Dobj át képet privátban esetleg, meg pontos típust, meg hogy mire gondoltál árban, mert egy kolléga intenzíven érdeklődik bringák iránt, árlövöm neki.

(#21027) Freddy76 válasza Studi (#21025) üzenetére


Freddy76
addikt

Te jártál egyetemre :F :Y

;]

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#21028) Freddy76 válasza Studi (#21026) üzenetére


Freddy76
addikt

Hatvanért nem adom el, annyiért inkább megtartom. 150 körül szabadulnék tőle (persze nem tudom, bringáknál mekkora az áresés).

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#21029) Studi válasza Freddy76 (#21027) üzenetére


Studi
addikt

De minek... :U Elszórt évek voltak. :)

(#21030) Real_Necro válasza Studi (#21025) üzenetére


Real_Necro
veterán

"Aztán ELTE Progmat..."

Már mindent értek... :U

;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21031) Studi válasza Real_Necro (#21030) üzenetére


Studi
addikt

Már kihevertem. :D

(#21032) aleister válasza t_a_m_a_s (#21011) üzenetére


aleister
veterán

Pedig yorsabban végigmész a sorozaton. Egy rész 60 perc, egy évad 10 epizód. 600 perc alatt megvagy.
Könyvből a legrövidebb is több mint 600 oldal. Percenként meg csak rohanva tudsz elolvasni egy oldalt.

Mondjuk a 4. könyvet már 2 évadban viszik vászonra, de szerintem még így is hamarabb megvagy vele a nézős megoldással.

A legjobb egyébként, ha először a sorozatot nézed meg, majd elolvasod a könyveket. ;)

(#21013) Furkoo:

+1
Én is jókat szoktam vidulni a kis nyomikon. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#21033) spanyoll


spanyoll
addikt

Hasznalt g3 20as es 45os fixszel talcasor+palinka kombora cserelem.

;]

Viccet felreteve kb 10perc nyomeraszas utan egyelore szimpatikus a cumo, egy ugyanilyen obikomboval el tudnam kepzelni rohangalos gepnek :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#21034) zolka78 válasza Freddy76 (#21024) üzenetére


zolka78
senior tag

Látod, ezért nem szabad rögtön erős felindulásból sok pénzt kiadni bringára. Kölcsön kell kérni, vagy venni egy nagyon olcsót, és ha meg van hozzá a kedv akkor bele őlni. Én a régi toscana-t újítottam fel 30e pénzből. Már 2 hónapja azzal járok dolgozni, meg ha van kedvem máshova is, így hetente megyek vele kb 150km-t. Jó, nem sok, de ez még kellemes. Majd ha jövő ilyenkorra is lesz bennem kedv, akkor újítok valamit, vagy többet költök rá.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#21035) t_a_m_a_s válasza aleister (#21032) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

A sorozatot láttam/nézem, engem az érdekel ami a film utáni könyvekben történik;)

Nomeg kéne már olvasni megint, mert sajna aaz utóbbi években nagyon kiesett a napi tevékenységek közül az olvasás :( Főleg most, mióta "falusi" lettem, szinte egyáltalán nem olvasok. Majd' minden napra van valami ház körüli szuttyognivaló, este meg már csak szisszentek egy sört, meg átolvasom a fórumot, aztán szunya. Nem jó ez így, elbutulok:))

Holnap majd jól beletépünk...

(#21036) Mercutio_ válasza Studi (#21025) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kandó.
Fehérváron kezdtem progmaton, de a Fellegi tesók + tavoktatás kombo félgyűrűkkel feladta a leckét munka mellett, így inkább tavaszmező villamosmérnök távközlés-info szakirany lett belőle.

Spanyoll : a jpg motor a gyengéje, de te azt, ha jól vettem ki nem fogod használni. Az m4/3 obik előny , hogy elég f2-f2.5-ig rekeszelni és karcol, afölött alig van javulás, és f6.3-8 körül már ébredezik a difrakcio ;]

Tamas: Az első 3 könyvet odf-ben egy ZTE Blade I-en olvastam munkába jövet - menet, a negyediket notin Balatoni nyaralás alatt 12-15 óra között a légkondis szobában :D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21037) aleister válasza t_a_m_a_s (#21035) üzenetére


aleister
veterán

Ez így ideális lesz szerintem. Mire kijön az 5 évad, simán végzel a könyvekkel.

Egy rakat dolog sokkal jobban ki van fejtve, mint a sorozatban. Árnyaltabb lesz egy csomó karakter is.
No meg pár dolog másképp történik a könyvben. Az ilyen apróságok miatt van néha apró meglepi a sorozatban is.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#21038) fi:zi'k válasza aleister (#21037) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

"Egy rakat dolog sokkal jobban ki van fejtve, mint a sorozatban. Árnyaltabb lesz egy csomó karakter is."

Mint a könyvadaptációk 99,9%-ban. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21039) Mercutio_ válasza aleister (#21037) üzenetére


Mercutio_
félisten

A könyvben Tyriont b*szták ki a lyukon nem a nimfomán p*csát? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21040) atok666 válasza Studi (#21001) üzenetére


atok666
őstag

Szuper dolog, hogy sokan lattatok az aktualis epizodot, de van aki meg nem... :U

Atok

(#21041) t_a_m_a_s válasza atok666 (#21040) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Bocsesz Tomi... gyorsnak kell lenmi a filmnézéssel, mert itt pikkpakk kidumáljuk :))

Holnap majd jól beletépünk...

(#21042) Real_Necro válasza Mercutio_ (#21036) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hehe. Szintén Kandó Fehérváron 2 év programozás miatt. Fellegi tesókkal nem volt gondom, ellenben vörös csipa rámszállt és kénytelen voltam átkérni magam Tavaszmezőre... ott meg 5-ös lettem programozásból... aztán villanyosmérnök elektronikus eszközök (alkatrész) szakirány. ;)

Atok:

Ne higyj nekik, össze-vissza beszélnek itt mindent.... mondjuk Spanyoll kap egy makarenkóit ha megint leírja a történteket, hiába írja oda, hogy spojler... össze-vissza beszél. :P ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21043) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#21036) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nekünk mind az 5 megvan könyvben, asszony el is olvasta. Egyszer én is nekiálltam, de nem jutottam messzire...

Holnap majd jól beletépünk...

(#21044) Studi válasza atok666 (#21040) üzenetére


Studi
addikt

S ehhez nekem mi közöm? :P :D

(#21045) Mercutio_ válasza atok666 (#21040) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sőt, én már a következő epizódot is láttam! :Y itt van a fejemben :D

Real_necro: Nem konkrétan velük volt nekem se gondom, hanem azzal, hogy estin (inkább távoktatás jellege volt Fehérváron) gyakorlatilag reggeltől estig nyomták 4 órás blokkokban az anyagot, és amikor otthon nekiálltál tanulni nem volt kit kérdezned :( , amolyan vak vezet világtalant jelleggel próbáltuk értelmezni a csoporttárs-kollégákkal a kiadott 80-130 oldalnyi jegyzetet ;] :(((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21046) Real_Necro válasza Mercutio_ (#21045) üzenetére


Real_Necro
veterán

Naja, a nappalinak meg van az előnye.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21047) Mercutio_ válasza Real_Necro (#21046) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tavaszmezőben a napi bejárás már normalizálta a dolgot, lehetett felsőbb évfolyamosokkal is kommunikálni, tájékozódni melyik tanárnak mi a heppje, kik/mik a szórótantárgyak, stb. :K (KASP, Snöci, Marosdóra órák, stb. ;] )

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21048) Real_Necro válasza Mercutio_ (#21047) üzenetére


Real_Necro
veterán

Schnöller kimaradt, Maros ismerős, de inkább Szenes, Gröller, Pődör, Palóc, Nemeskéry... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#21049) Studi


Studi
addikt

(#21050) Real_Necro válasza Studi (#21049) üzenetére


Real_Necro
veterán

Bing-bong-ot mondtál? :DDD

Szerk.:

Betermeltnük egy üveg jóféle cabernet, asszem megyek alukálni, kezdem furán érezni magam... :P

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.