Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52001) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#51995) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

No, már a 3e-et is elértem. :))
Tudtok boltot, ahol G7 és EM10 is kint van tapizni?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#52002) Studi válasza fi:zi'k (#52001) üzenetére


Studi
addikt

E-M10 van a Mintaboltban, és a nagyobb MM-okban is általában, egy mailt ha dobsz nekik akkor elég gyorsan vissza szoktak írni. (csak üzletenként kell sajnos) G7-et én még nem láttam sehol sajnos. :( Viszont hétvégén Photoexpo, ott biztos lesz. :K :)

(#52003) JohnyBlue válasza madgie (#51937) üzenetére


JohnyBlue
őstag

tehát 07:30-ra kimentünk a teccóba... már akkor közel 150-200 ember tömörült a raktárajtók elé. 08:00 a tömeg elkezd majdhogynem kántálja hogy hozzátok ki, hozzátok ki... egyszer csak nyílik az egyik raktárajtó kitolnak egy raklapot rajta pár darab ezzel azzal. Az eladók ordítják az embereknek, hogy menjenek arréb, hogy kitudják vinni... természetesen leszarják. :D

15 perc röhögés után feladtuk. Ahogy megyünk kifele, látom, hogy másik irányokból is hoznak ezt azt ide az elektromos részleghez. Na onnan tudtam nagy nehezen csípni egy Doogee x5 telcsit meg egy kávéfőzőt.

A TV nem jött össze. Bár én sokkal kevesebb árura számítottam.

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#52004) Real_Necro válasza TayRol (#51997) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor mázli, hogy a kinézett kecóban már benne a kazán (igaz nem kondenzációs) meg a dupla garázsajtó? :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52005) fi:zi'k válasza Real_Necro (#52004) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Link? Vagy nem publik?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#52006) TayRol válasza Real_Necro (#52004) üzenetére


TayRol
veterán

ha kész a ház akkor nem mázli, hanem alap, hogy ezek benne vannak.:) én ugye nulláról építkezem.

(#52007) Larry303 válasza TayRol (#52006) üzenetére


Larry303
addikt

akkor rendben lehetnek az idegeid :)

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#52008) TayRol válasza Larry303 (#52007) üzenetére


TayRol
veterán

nekem ez kb. hobbi.:) csak a megfelelő pénzmag nincs meg, hogy a kívánt szinten űzhessem.:D

van hozzá affinitásom.

[ Szerkesztve ]

(#52009) Mercutio_ válasza TayRol (#52008) üzenetére


Mercutio_
félisten

És mikor lesz eladó az új kégli? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#52010) TayRol válasza Mercutio_ (#52009) üzenetére


TayRol
veterán

még pár év.:)

[ Szerkesztve ]

(#52011) Real_Necro válasza TayRol (#52006) üzenetére


Real_Necro
veterán

Persze a kazán érthető, de garázs meg nem mindenhol van. Egyébként nem néztem nagyon árakat, de tudtommal egy dupla garázsajtó nem olcsó.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52012) TayRol válasza Real_Necro (#52011) üzenetére


TayRol
veterán

Nekem nem dupla lesz, csak egy sima 280x240 centis, az kb. 300e.

(#52013) m3ss


m3ss
veterán

de most komolyan, ezt is ki kell kotnom elore, hogy a fotokonyv hazhozszallitas nincs benne az arban? eszem megall...hagynemondjammennyiert fotozas kiszallassal, fotokonyvvel, igerthez kepest joval tobb keppel persze. masodik emailt irja, hogy o inkabb hol szeretne talalkozni. asszem meguntam, elmagyarazom neki, hogy leulepedjen.
a masik vevo nem akar fizetni, a harmadik eskuvoszervezo meg tucatszamra hivogatja be a fotosokat meghallgatasra...egymast valtjuk :D es olyan kerdesekre valaszolgassak, hogy hogyan fogok majd a bazilikaban fotozni, ha meg nem is voltam ott.
lehet majd en is csinalok egy workshopot, temaja az lesz, hogy miert ne akarjon senki fotozassal foglalkozni :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#52014) JohnyBlue válasza m3ss (#52013) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Gyújcsá' rá, igyál meg vagy három sört oszt szard le :D

Engem éppen tennap hívott vissza egy muki a most szombati eskivel kapcsolatban, hogy inkább családon belül oldják meg a fotózást :D Én is ittam utána két sört oszt annyi :D

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#52015) aleister válasza m3ss (#52013) üzenetére


aleister
veterán

A nem fizetősre van egy ötletem. Csinálj a weblapodon egy "Szégyenfal" nevű aloldalt, ahová polgári névvel felkerülhetnek azoknak a képei vicces montázsokkal, karikatúra szerűen, akik nem akarnak fizetni. Szerintem ezt bőven elég megemlíteni nekik. :)

(#52014) JohnyBlue:
Ugyanebbe futottam bele én is, csak év végi céges buli kapcsán. Tavaly fotóztam a cégnek. Odáig voltak a képekért. Eddig ugye cégen belül oldották ezt meg. Képzelhetitek milyen minőségben. Idén a bérezés helyett felajánlottak, hogy állják a fogyasztásom. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#52016) JohnyBlue válasza aleister (#52015) üzenetére


JohnyBlue
őstag

na de te legalább le tudod inni :D én 5 sörtől már kidőlök :D

na igen kíváncsi lennék az elkészült képekre, főleg a bulisokra :d Itt lesz :P

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#52017) madgie válasza JohnyBlue (#52003) üzenetére


madgie
titán

Én most mentem ki, 2690-ért szerváltam az asszonynak egy trabantkék gofrisütőt :))

[ Szerkesztve ]

(#52018) JohnyBlue válasza madgie (#52017) üzenetére


JohnyBlue
őstag

tudsz élni ... :D

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#52019) Studi válasza madgie (#52017) üzenetére


Studi
addikt

Gofrisütőt "asszonynak"... Ez mekkora duma. :Y :DD :DD :))

(#52020) aleister válasza JohnyBlue (#52016) üzenetére


aleister
veterán

No igen...lesz ott pár különböző színű fénye a próbálkozónak. :)

Egyszer egy legénybúcsún elhagytam egy Marumi CPL-t. Bár sanszosabb, hogy inkább ellopták. A lényeg, hogy az volt a tanulópénz, hogy vagy pia, vagy fotózás. Szóval nem játszik sajna ez a "lefogyasztós" megoldás. 1-2 sört szoktam csak inni. Abból baj még nem volt, ha nem kőmerev a fotós. Esetleg, ha a nap vége felé kókadozok, akkor tolok egy rumos kávét. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#52021) j.bravo válasza Mercutio_ (#51960) üzenetére


j.bravo
addikt

Nincs kizárva, kitalálom majd. Logisztika neccesebb mostanság.

Whatever.

(#52022) Mercutio_ válasza JohnyBlue (#52014) üzenetére


Mercutio_
félisten

Megoldás: Előleg ;]

Ezt láttátok már?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#52023) Real_Necro válasza Mercutio_ (#52022) üzenetére


Real_Necro
veterán

"Kedves Vásárló!

Az idiscount webáruház rendszer technikai üzemeltetői vagyunk.
Úgy látjuk az idiscount webáruház nem tisztességes kereskedelmet folytat és a célja a vásárlók megkárosítása. Javasoljuk hogy ne utalják át a rendelésük összegét, valamint a megkezdett utalásokat próbálják visszafordítani bankjuknál.

Felvesszük a rendőrséggel a kapcsolatot, ha továbbra sem tudjuk a webáruház üzemeltetőjét elérni.

A webshopot lekapcsoltuk, hogy megelőzzük a további megkárosításokat."

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52024) Mercutio_ válasza Real_Necro (#52023) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gratulálok, ügysen megy a copy-paste :C

TayRol: Talán találsz valami használható cuccot a kéróhoz

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#52025) Lassú Víz válasza Mercutio_ (#52022) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Az előleg önmagában semmi. Akkor ér valamit, ha lemondás esetén kötbér lesz belőle, és nem lehet visszakérni.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#52026) Mercutio_ válasza Lassú Víz (#52025) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nyilván megfelelő megfogalmazás kell mellé, merugye az előleg nem foglaló :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#52027) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

No, bepróbálom a G7-et, kíváncsi leszek rá nagyon.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#52028) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#52027) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én meg lehet feldobom apróra a GM1-et :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#52029) Studi válasza Mercutio_ (#52026) üzenetére


Studi
addikt

Kicsit más a helyzet egy szolgáltatási számlánál adott előleg, és az ingatlan adásvételnél fizetett előleg esetén szerintem. :K

(#52030) Real_Necro válasza Studi (#52029) üzenetére


Real_Necro
veterán

És akkor még ő mondja, hogy "kopipaszta" ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52031) Mercutio_ válasza Studi (#52029) üzenetére


Mercutio_
félisten

Persze, csak jlezni akartam, hogy mint fogalom ismerem a különbséget.

necro: Nyugszik!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#52032) Lassú Víz válasza fi:zi'k (#52027) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ha megérkezik remélem eljössz egy sörözésre a géppel együtt. :D

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#52033) fi:zi'k válasza Lassú Víz (#52032) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Még ma megkapom. :DDD
Gyere hétvégén Veletechre és ott tudod majd tapizni. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#52034) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skcok az Oly mintabolt honlapján tudná valaki linkelni a BF aloldalt? Nekem nem csinál semmit, ha a fent váltakozó banneren rákattintok :( :O :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#52035) Lassú Víz válasza Mercutio_ (#52034) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Menüből: Akciók/akciós termékek A BF termékeknél számol vissza a számláló [link]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#52036) aleister


aleister
veterán

Na végül egy Canon SELPHY CP910 fotónyomtató felé én is elcsábultam. Faternek szerintem tökéletes lesz. 50% kedvezménnyel korrekt volt az ára is.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#52037) Mercutio_ válasza Lassú Víz (#52035) üzenetére


Mercutio_
félisten

Javagyúgy!:R elég idétlen megoldás, de mióta ez az új design van nem ez az első.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#52038) Studi válasza Mercutio_ (#52037) üzenetére


Studi
addikt

Azért reszelgetik szerintem folyamatosan, az új design úgy nyitott, hogy a termékcsoportoknál CaNikon váz/obi képek voltak. :DDD

(#52039) fi:zi'k válasza Lassú Víz (#52032) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nálam a G7. :C
A fogása, markolat egész jó, de botrány, hogy mennyire kong. :Y Még melegedik és nyilván jobb lesz, ha benne lesz az akku, de uhh. Eddig minden vázam fém alapra épült, nagyon el vagyok szokva ettől.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#52040) madgie válasza Studi (#52019) üzenetére


madgie
titán

Hallod, úgy jóllaktam, ennyi lekváros gofrit benyomni :DDD

(#52041) Novics válasza Studi (#52038) üzenetére


Novics
senior tag

Hogy valami rendes fényképezőgép képe legyen ott. :P ;]

[ Szerkesztve ]

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#52042) Lassú Víz válasza fi:zi'k (#52039) üzenetére


Lassú Víz
őstag

A Veletech kimarad, majd máskor. Csak szimpla kíváncsiság miatt akartam megtapizni, az E-M1-et biztosan nem cserélem le rá (sem).

(#52040) madgie:
Gyerekkorom nagy kedvence a lekváros tejszínes változat. Valamelyik nap ettem egyet, és megállapítottam, hogy még mindig vezető helyen szerepel a nyalánkságok között.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#52043) jjeahh válasza fi:zi'k (#52039) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Igen, g6 is ilyen sajnos, oly-k sokkal jobbak ilyen szempontból. A g3 háza még egész minőségi, az előlap fém, szívesebben is használom, mint a g6-ot, pedig jóval butább és a szenzor is gyengébb.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#52044) Larry303 válasza aleister (#52036) üzenetére


Larry303
addikt

én nasra vadásztam de nem jött össze, szal meg kell vennem eredeti áron...

régen hoztam zenét, de mostanában nagyon rajtragadtam ezen a csávón...nem tudom ismeri é valaki de sztem érdemes egyszer végighallgatni...vmi 2013as albumot vettem tőle az igen pöpec, de van fent jópár live video is...elég komoly helyekre is beengedték már illetve van pár filmzenéje: Nils Frahm

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#52045) aleister válasza Larry303 (#52044) üzenetére


aleister
veterán

Ha kell, van két eladó régebbi modellem. :)
Egy D-link DNS-323 meg egy DNS-325.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#52046) Mercutio_ válasza aleister (#52045) üzenetére


Mercutio_
félisten

Garisok?
Árelképzelés jöhet priviben +, hogy melyik mai NAS-nak felelnek meg tudásban ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#52047) spanyoll válasza Larry303 (#52044) üzenetére


spanyoll
addikt

Elég finomnak tűnik ez a muzsika. Ha nem lenne félő, hogy elalszom az elmúlt napok alvásmegvonása miatt, akkor tuti, hogy most végigtolnám, de így csak könyvjelzőkbe ment.
Kicsit más kategória (de hasonló): Jeff motherfuckin Mills ( <3 ) , aki jön is hozzánk áprilisban. Amint megláttam csúszott is két jegy a virtuális zsebbe.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#52048) Larry303 válasza spanyoll (#52047) üzenetére


Larry303
addikt

azért hasonlónak nem nevezném, bár tény hogy jeff mills egy legedna...ma már kicsit öreg vagyok hozzá, így két gyerek mellett inkább az előbbi melodiákat hallgatom :DDD
amúgy matthew herbert nyomja még ilyen nagy zenekarral...mondjuk nekem a sima albumok jobban bejöttek tőle.
btw van még abból az alvásmegvonóból? ;]
aleister: nem köszi, van nekem is egy lenovom, de a szoftveres rész miatt csak syn jöhet most szóba

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#52049) aleister válasza Mercutio_ (#52046) üzenetére


aleister
veterán

Nem garisok már, de tökéletesen működnek. Ebből kifolyólag én adhatok rá 1 hét kipróbálási garit.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#52050) spanyoll válasza Larry303 (#52048) üzenetére


spanyoll
addikt

Nincs, nem is volt, nem is lesz. Elnőttem én már ezeket (nagyrészt :U ). Simán csak sok volt a munka, kevés az idő alvásra. Bár ha lett volna alvásmegvonóm, akkor jobban ment volna a tempó. Most, hogy mondod :U
De nem :N

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.