Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23001) TayRol válasza Mercutio_ (#22997) üzenetére


TayRol
veterán

úgy 4 hónapja.

de Studi lelőttem a poént.:) amúgy nem hiszem, hogy jobb képeket készítenék a 10-essel, a gombját megszoktam, a markolat meg nagyon kell nekem.

[ Szerkesztve ]

(#23002) Mercutio_ válasza Studi (#23000) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tuti felnyomták ;] vagy talált magának valami másik területet ahol kielheti shopaholic oldalát :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#23003) TayRol válasza Mercutio_ (#23002) üzenetére


TayRol
veterán

igazából dolgozgatok vele, és nagyon megszerettem.

amúgy igen, valami jó kerékpárt vadászgatok magamnak régóta.:)

(#23004) spanyoll válasza crey (#22990) üzenetére


spanyoll
addikt

Á én nem szeretem a variálást. Én azt csináltam, hogy fogtam furkoo fehérjéjét, belemértem a shakerbe (vigyázva, hogy maradjon még a mennyei matériából későbbre is), öntöttem hozzá egy kis vizet (nem sokat, hogy ne legyen túl híg), rázogattam, míg el nem érte az üzemi hőmérsékletet és állagot, aztán szépen megittam.
Most mi ezzel a baj? :DD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#23005) Byk01 válasza crey (#22975) üzenetére


Byk01
senior tag

Ó bazz, mióta tervezzük, hogy elmegyünk oda. Pár éve arra ment a Tour, akkor tűnt fel.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#23006) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#22966) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Senki többet harmadszor a ÁNYK-val kapcsolatban? :B

---
Más:
Após hazavágta a PC-jét vmi "karbantartó progival", mert bár a win7 elindul, de kvázi használhatatlan.
Vmi nagyon tekerhet, de még egy eszközkezelőt sem tudok nyitni. A gép egyébknt elindul csökkentett módban.
Ha lehet nem szeretném legyalulni, így érdekelne, hogy van-e vmi ötlet, hogy honnan induljak el?

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#23007) Larry303 válasza Mercutio_ (#22997) üzenetére


Larry303
addikt

na a 10essel babráltam most pár órát, összeségében tetszett...bár nekem nagyon kicsi, fogása nem az igazi.
kereső viszont fasza, menüje egyszerű, gyorsan megtaláltam mindent, fokuszt nagyon jól lehet definiálni, kezelni is egyszerű, ez is fasza. a legjobban a hangja tetszett :DDD
majd még nyüstölöm.

fiziik: tuti, hogy van import menü, jópár könyvelőnél dolgozok, nem egyszer kellett használnom.
második kérdés: vírusra tippelnék, ergo szedd ki a winyót és egy nem fertőzött gépen futtass rajt keresést...sztem ez aleggyorsabb...esetleg csökkentettben rendszervisszaállítással próbálkoznék még, vmi jó régi időpontra :)
majd utána akkor már onnan is mehet a virus scan

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#23008) aleister válasza fi:zi'k (#23006) üzenetére


aleister
veterán

Rendszer visszaállítás egy korábbi időpontra.

ANYK-nál a kr a már titkosított, küldésre kész nyomtatványok jelölése. Nézd meg, hogy melyik mappában vannak az ilyenek, másold oda, majd simán nyomtatvány megnyitással kiválasztod.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#23009) fi:zi'k válasza Larry303 (#23007) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

ÁNYK:

Itt melyik?

A Szerviz/Egyedi Importálás és a Csoportos Importálás nem támogat .kr-t.
Ezeken kívül csak az "Ellenőrzések" és a "Kapcsolat az ügyfélkapuval" menüpont van, ott meg nincs semmi ilyen.

PC:
Nekem is megfordult a fejemben, de egy registry cleanert futtatott le, és azóta nem megy rendesen a gép.

(#23008) aleister
Ezen már túl vagyok. az eKüldés/KR/letoltott mappába tettem, de semmi. Nyomtatványként nem tudom megnyitni, csak az .enyk kiterjesztésűeket.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#23010) m3ss válasza fi:zi'k (#23009) üzenetére


m3ss
veterán

reg cleaner nem csinalt backupot a registryrol? en ilyen muvelet elott ezert szoktam regeditben exportalni egyet...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#23011) Larry303 válasza fi:zi'k (#23009) üzenetére


Larry303
addikt

az a gáz nincs most itt a környékemen olyan gép amin lenne abevjava, de akkor tényleg úgy kéne, hogy csak bemásolod a kr/kuldendőbe mondjuk, a sablont a helyére ugye /ezek teljesen más mappákban vannak, a sablononk ha jól emlékszek global user adatai között vannak...ez után meg kell, hogy tudd nyitni ha más nem másolatként, esetleg azt nézd meg nincs e vmi szűrő bekapcsolva a megnyitás ablakon.

a msáik pc sztem tuti virusos

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#23012) fi:zi'k válasza m3ss (#23010) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem tudom, após nem csinált az biztos.
Most mondja amúgy, hogy lefuttatta a reg cleaner-t, utána még a megszokottak szerint tudta használni a gépet, majd este kikapcs és másnap már nem igazán akarta az igazságot.

Mondjuk ha nincs ötlet, akkor megy a faanyag felületének kisimítására szolgáló szerszám.

---
ÁNYK:
Igazából tárgytalanná vált, mert most jött meg az igazolás (.doc fromátumban!:W).
Mondjuk ettől függetlenül még érdekelne, mi a picsa lehetett az a .kr?! :F

Tényleg, aki volt már esetleg e.v, vagy jártas ebben, az meg tudja mondani, hogy az igazolásnál a pecsét helyére kell-e a pecsét?
Mert kicsit furcsa, hogy elektronikusan intézhető az ügymenet, aztán meg be kell menni még is pecsétért. :U

(#23011) Larry303
Kb 2 perc egy abevjava telepítés. :P De mindegy is, köszi az eddigi próbálkozást.

PC:
Hordozható eszközről nem került be vírus, webet csak azt látogat, amit 4-5 éve folyamatosan. Amúgy AVG fut a gépen.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#23013) Freddy76


Freddy76
addikt

Hát, Crey, ez kemény...

Hajdanában, még mielőtt találkoztam volna a feleségemmel, éppen facér időszakomban, egy szép júniusi napon hív a legjobb barátom, Péter, és kérdezi, hogy mit csinálok két hét múlva. Mondom, dolgozom, és öntözöm a virágait, merthogy ő a barátnőjével megy Bulgáriába. Mondta, hogy hát, a barátnő az éppen nincs meg, kérdezem mióta, mondja, hogy olyan két órája. Szóval személycsere, és elindultunk ketten. A reptéren mondjuk én "Mrs." jelzővel voltam az utaslistán, de ez nem volt zavaró. Azon is túlbuktunk gyorsan, hogy a szálloda abszolút családbarát, rajtunk kívül csak gyerekes családok és párok voltak, szóval feltehetőleg mindenki kő buzinak nézett minket. Életem legkeményebb hete volt amúgy, az egy napra jutó pia/punci mennyiséget tekintve. Azon csodálkozom, hogy nem robbant fel a májunk, és nem szedtünk össze semmi nyavaját...

Aztán ő később kibékült a barátnőjével, már gyerek van ott is, de szoktuk mondani, hogy az egy jól időzített szakítás volt :DDD .

Amikor tavaly nyaraltunk, összekaptunk valami hihetetlen fontos dolgon, mondtam is az Asszonynak, hogy bezzeg a Petivel, egy hangos szó nem volt egy hétig...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#23014) Agostino válasza Freddy76 (#23013) üzenetére


Agostino
addikt

"bros before hoes" : )))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#23015) Mercutio_ válasza Freddy76 (#23013) üzenetére


Mercutio_
félisten

Blogoljálmá baszki, vagy add ki könyvben, ezek a sztorik jobbak mint a kékharisnya nőklapjás szerzők cuccai :K lehetnél MegFejős Éva ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#23016) rbalint88 válasza Mercutio_ (#23015) üzenetére


rbalint88
addikt

azaz, kellene egy Freddymaci-est. Oda pia se nagyon kéne, nehogy félrenyeljük :P

(#23017) Freddy76 válasza Mercutio_ (#23015) üzenetére


Freddy76
addikt

Ó, és ebben a sztoriban még sok van... Egyik reggel felébredtem, és egy ismeretlen papucs figyel az ágy mellett. Valahol cserélhettem, de jó volt végül is. Két nappal később egy angol srác seggrészegen kiabál, hogy hé a papucsom, vigyorog. Nézem, ott figyel a lábán az enyém... Egyikünk sem emlékezett semmire.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#23018) Real_Necro válasza Freddy76 (#23017) üzenetére


Real_Necro
veterán

"Egyikünk sem emlékezett semmire."

...ééés nem fájt a segged? :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#23019) Mercutio_ válasza Real_Necro (#23018) üzenetére


Mercutio_
félisten

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#23020) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

epic :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#23021) spanyoll


spanyoll
addikt

Most már értem, hogy miért szeretsz te annyira esküvőt fotózni Ropi :DD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#23022) Real_Necro válasza spanyoll (#23021) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez se maradjon ki: :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#23023) spanyoll válasza Real_Necro (#23022) üzenetére


spanyoll
addikt

...hát kinek mi az ami vonzó ebben a műfajban :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#23024) m3ss válasza Real_Necro (#23022) üzenetére


m3ss
veterán

azert ebbol lehetett volna iszonyat nagy kepet is loni, szeretnem ha egyszer velem is tortenne ilyen :DDD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#23025) spanyoll


spanyoll
addikt

Kemények a sztorik...

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#23026) aleister válasza Freddy76 (#23017) üzenetére


aleister
veterán

Az ilyen filmszakadásról nekem az egyik spanom sztorija jut eszembe. Neki meg az ő spanja mesélte. :)

Naszóval újságolja a gyerek, hogy hatalmas party volt. Felszedett a haverjával 2 csajt, aztán az audiban össze-vissza hágták őket. Csinált fényképeket is, ezt nézzem! Mutogatja is az okostelón őket, itt egy segg, ott egy csöcs, stb...egyszer csak ott a gyerek feje, a szájában egy brével. Emberünk megfagy pár másodpercig, meredten bámulja a kijelzőt, majd annyit mond, hogy "nem, ilyen nem történt", majd továbbhúzza a köv képre. :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#23027) Studi válasza aleister (#23026) üzenetére


Studi
addikt

Ez nagyon kemény... :C :DDD :DDD

(#23028) gorgo válasza aleister (#23026) üzenetére


gorgo
őstag

baleset történt, semmi kétség. Nem José Luisnak hívták a haversrácot?

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#23029) aleister válasza Studi (#23027) üzenetére


aleister
veterán

Jah. :)
Magam előtt látom a szitut. :D

(#23028) gorgo:
Nemigen tudom ki ez a Jose. A guglibarát is csak annyit mondott, hogy vagy focista, vagy fotós...vagy valaki más. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#23030) Larry303 válasza aleister (#23029) üzenetére


Larry303
addikt

vagy torrente? :DDD -a rend éber őre :D

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#23031) aleister válasza Larry303 (#23030) üzenetére


aleister
veterán

:D
Hááát mé' nem így mondjátok! :)

Akkor gondolom a "buzulás az nuku" jelenet kapcsán került szóba. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#23032) L4mie válasza aleister (#23031) üzenetére


L4mie
veterán

kintlesztek szombaton mi :D
mondjuk spanyoll tuti kimegy :D :D .\I/. :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23033) aleister válasza L4mie (#23032) üzenetére


aleister
veterán

Csak nem most lesz a melegfeszt? :)
Á, nem megyek ki...Kutyi rózsaszín pólója mellett nem lenne esélyem. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#23034) L4mie válasza aleister (#23033) üzenetére


L4mie
veterán

de ha jól tudom most lesz....kezd egyre melegebb lenni itt pesten ^_^ szóval valszin most lesz. :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23035) spanyoll válasza L4mie (#23032) üzenetére


spanyoll
addikt

Viccen kívül lehet kimegyek fotózni, miért is ne.

@(#23026) aleister :

Az utolsó tényleg emlékezetes képszakadásom valami 17 évesen lehetett, amikor még nagy lelkesen mászkáltam a Siófoki éccakába és még elhittem, hogy bármennyi alkoholt meg tudok inni komolyabb következmények nélkül.
Matarészegre ittam magam az éppen akkor aktuális sparos VODA fedőnévre hallgató vodkautánzatból, jöttek a kimaradások. Egyik ilyen után egy szórakozóhelyen találtam magam, no mondom csörögjünk. Próbáltam valamilyen ritmikus mozgást produkálni úgy, hogy ne essek össze, amikor megláttam velem szemben két oltári méretű mellet. Ott voltak előttem, ezt valamilyen fajta köszönésnek vettem, így kezet ráztam velük, jól megmarkoltam és néztem, hogy most akkor mi van. Utána képszakadás.
A vicces az, hogy a képszakadás nem azért volt, mert pofán vágtak, simán csak akkor kerültem a szeszvasút mélypontjára; cserébe viszont amikor a csaj elkezdett az elmondások alapján sipítozni, akkor jött a felpumpált kanja és pofánvágta haveromat, mert azt hitte, hogy ő volt az :D
Utána ketten hazavittek, de akkor már olyan jó állapotban voltam, hogy egyszer csak arra lettek figyelmesek a srácok, hogy csobog valami. Én meg miközben ők két oldalról tartottak elővettem a brét a járda közepén és séta közben hugyoztam egyet. Beforgattak egy bokor mellé, de addigra már végeztem és sürgettem őket, hogy tovább tovább :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#23036) atok666


atok666
őstag

Regen volt szo zenerol a topicban, nemsokara kezdodik a szomszedban a koncert. Rick Astley, 2 Unlimited, Vengaboys, Samantha Fox, David Hasselhoff stb :D

Atok

(#23037) fi:zi'k válasza atok666 (#23036) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Belépőknél: VIP ALL (pia+so+ne) 450,-€
A piát és a sót értem, de "ne" az mi? Vagy né lenne, azaz vkinek a felesége? ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#23038) Novics válasza fi:zi'k (#23037) üzenetére


Novics
senior tag

Péntek, szombat, vasárnap. :)

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#23039) Freddy76 válasza atok666 (#23036) üzenetére


Freddy76
addikt

Bázzzz.... Erre de elmentem volna.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#23040) Studi válasza Freddy76 (#23039) üzenetére


Studi
addikt

Szerintem jobb, ha a régi klippeken nézed Samantha Foxot, Élőben már nem biztos, hogy olyan, mint az emlékeidben! :)

(#23041) Larry303 válasza Studi (#23040) üzenetére


Larry303
addikt

:DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#23042) j.bravo válasza Freddy76 (#23039) üzenetére


j.bravo
addikt

kiestek a franciák. A whisky elfogyott már?

Whatever.

(#23043) Larry303 válasza j.bravo (#23042) üzenetére


Larry303
addikt

meg is érdemleték :K -pedig rühellem a németeket

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#23044) spanyoll válasza j.bravo (#23042) üzenetére


spanyoll
addikt

Nagyon helyes, előre németek :P
(na nem mintha nagy drukker lennék, négy évente csak... :D )

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#23045) gab.m válasza j.bravo (#23042) üzenetére


gab.m
senior tag

Whisky? Kérek whiskyt :DDD Bánat van, nameg az utolsó itthon levő söröm végét kortyolgatom, noha ez volt a 8. :D

szerk: asszem a nyolcadik... :DDD

[ Szerkesztve ]

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#23046) rbalint88


rbalint88
addikt

hazaértünk bulikából, ahol nem ittam, mert kocsi ugye, (asszony is csak háromnegyed üveg bort úgyhogy kb színjózan), de hogy utolérjem, bedobtam éhgyomorra egy féldeci eperpálinkát, aztán hogy ne égesse a gyomrom, elkezdem hígítani sörrel.

(#23047) gab.m válasza rbalint88 (#23046) üzenetére


gab.m
senior tag

:C

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#23048) fi:zi'k válasza gab.m (#23047) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem cserélnéd vissza az arcképed?
Sosem tudom, hogy ki vagy. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#23049) gab.m válasza fi:zi'k (#23048) üzenetére


gab.m
senior tag

Most már az egyéni avatarra gyúrok :DDD addig jó lesz ez...

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#23050) atok666 válasza Studi (#23040) üzenetére


atok666
őstag

Eloben pici es oregecske mar :) Amugy egesz jo buli volt

Atok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.