Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44001) *Ropi* válasza aleister (#43997) üzenetére


*Ropi*
félisten

Tudod: csecsen nőnek minden vicc új... ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#44002) Lassú Víz válasza Studi (#44000) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Simán. Épphogy elég lenne egy km bekötőútra EU-s támogatással, közbeszerzéssel. Nélküle olcsóbban is kijönne, de hát egyszer élünk :DDD

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#44003) spanyoll válasza *Ropi* (#43993) üzenetére


spanyoll
addikt

TL,DR.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#44004) Real_Necro válasza Lassú Víz (#43999) üzenetére


Real_Necro
veterán

?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#44005) TayRol válasza Real_Necro (#44004) üzenetére


TayRol
veterán

Elvitték a lottó 5-öst, ami 5 milliárd ft volt.

(#44006) Real_Necro válasza TayRol (#44005) üzenetére


Real_Necro
veterán

Dehogy vitték el...

... csak állambácsi kivette a saját cégéből. ;] :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#44007) TayRol válasza Real_Necro (#44006) üzenetére


TayRol
veterán

dede.
viktor veje kivette osztalékban.

(#44008) L4mie válasza TayRol (#44007) üzenetére


L4mie
veterán

kb....

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#44009) *Ropi* válasza spanyoll (#44003) üzenetére


*Ropi*
félisten

?

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#44010) fi:zi'k válasza spanyoll (#44003) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

TL;DR :P

(#44009) *Ropi*
Túl hosszú a szöveg és lusta elolvasni.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#44011) *Ropi* válasza fi:zi'k (#44010) üzenetére


*Ropi*
félisten

Szerencséje, hogy nem kíváncsi: így hosszú életű lesz. :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#44012) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

PC guruk: help!

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#44013) rbalint88 válasza fi:zi'k (#44012) üzenetére


rbalint88
addikt

ott ment rá válasz

(#44014) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#44012) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ott írtam pár tippet.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#44015) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#44014) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Köszi! Neked is Bálint! :R

Akinek még ötlete tanácsa lenne, jöhet a másik topikba. :R

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#44016) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Érdekel valakit egy LeC-hez garis G3420 (dobozzal, de hűtő nélkül) 14 ropiért?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#44017) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#44016) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ropiból elég egy is. ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#44018) Mercutio_ válasza L4mie (#43838) üzenetére


Mercutio_
félisten

Összeolvad, gyökerek majd az 5. könyvben.
Stanist meg - bár elég homályos az 5. könyv ezen része - talán nem lesz nehéz kiirni.
Lesz még egy másik fénypap, vagyis lenne, kérdés azzal a szállal mi lesz?
És igen a kis homokkígyó eléggé rendben volt mellesleg is.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#44019) *Ropi* válasza fi:zi'k (#44017) üzenetére


*Ropi*
félisten

Látom ám...! :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#44020) Mercutio_ válasza *Ropi* (#44019) üzenetére


Mercutio_
félisten

Adj neki tigris!!!!négy!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#44021) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

PC guruk: help2!
:R

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#44022) rbalint88 válasza fi:zi'k (#44021) üzenetére


rbalint88
addikt

mi volt a megoldás az elsőre? erre nem tudok semmi okosat.

(#44023) fi:zi'k válasza rbalint88 (#44022) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem volt megoldás. Arra tippeltek, hogy a VRAM szarakodik, amit igazolni látszott a képhiba. Ellenben stressz teszttel, ami a játéktól jobban terhelte a VGA-t (40% helyett 100%), egyáltalán nem volt reprodukálható.
Jelen felállás ismeretében 99%, hogy vmi driver hiba, csak azt nem tudom, hogy ezek után mit tegyek.
A War Thunder-es téma meg még érdekesebb, mert ott az elején tök jól ment, most meg ott tartok, hogy kb csak elindítani tudom. :W

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#44024) spanyoll


spanyoll
addikt

Igaz nem saját sajna, de szerencsésen tapiztam egyik barátom d750-ét. Basszameg, nem kicsit flagsipre sikerült gép lett, az már biztos. AF top-notch, szenzor pöpec, váz kellemes méretű és fogású, wifi, kéféle programozható gomb, kis tököm... Durva cucc na.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#44025) L4mie válasza fi:zi'k (#44023) üzenetére


L4mie
veterán

próbáld ki, hogy alátunningolod a Vramot meg a GPU-t is mondjuk 100-100 MHz-el
ha stabil mehet feljebb 10 esével. nekem van egy 4870 em, amit ősöknél használok khelyen ami ezt a kidobálós mókat csinálta, meg folyton fagyott a játék-eltünt a kép, visszajött kiírta, hogy a catalyst leállt de helyreállítottam...hát baromira örültem neki BF3 meg WoT alatt :D
Annak a Vramot kell 60MHz-el aláállítani akkor viszont stabil bár bukok átlag 2 fps-t :) de inkább legyen stabil.

Ennyi a tapasztalatom, driverből meg 7770 el semmi gondnak nem szabadna lennie a lefrisebbel frankón kéne mennie.
1 monitoron próbáltad? Mármint, hogy nem kettővel használod a gépet.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#44026) L4mie válasza spanyoll (#44024) üzenetére


L4mie
veterán

Hát nekem azt mondták, hogy KISSZAR :D mármint a mérete, hogy kb akkora mint egy D60 as. :P és hogy normális méretű kézzel elég szar egy 7100 után....oké ezt nem én mondom, hanem nekem mondták.

Got:
MINDENKI MEGHALLLLLLLL NYEHEHEHEHEHEH ...majd...egyszer.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#44027) fi:zi'k válasza L4mie (#44025) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Megpróbálom.
Már csak 1 monitorom van.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#44028) t_a_m_a_s válasza L4mie (#44026) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Valahogy a múlt heti rész pörgősebb volt, nem? Tyrion a legnagyobb király! Ezek szerint ő lesz Barristan helyett a segítő/tanácsadó. Még a végén megdugja Daenerist... ;] :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#44029) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#44028) üzenetére


Real_Necro
veterán

Igen, a Mormont meg leszerződik Marvel felé: :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#44030) L4mie válasza t_a_m_a_s (#44028) üzenetére


L4mie
veterán

holálál w8 még nem láttam az e heti részt :D szóval majd holnap olvasgatom csak a poilereléseteket, addig szidhattok :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#44031) L4mie


L4mie
veterán

na ezen feküdtem :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#44032) Balinov válasza L4mie (#44031) üzenetére


Balinov
félisten

epic, csak kar,hogy nem olvassa a kommenteket :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#44033) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, hasznal itt valaki Mixcloud-ot? Eddig teljesen jol elvoltam, laposon, monoton feladatokhoz hallgatom 1000-el az Above & Beyond aktualis TATW-jet, de most figyeltem fel egy anomaliara. 426-os epizod, 17-es track. JVC agybadugossal Mixcloud-rol valami iszonyat szar minosegben szol, plane ha ugyanazt a valtozat YT-n levo feltoltessel hasonlitom ossze.

Ennyire szar minoseg lenne a MC free reggel?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#44034) Novics


Novics
senior tag

Pénteken volt menedzsmentkontroll vizsga. Előtte nap volt a nappalis vizsga 50+% bukta. (Legalábbis ezzel indított a tanár.) Már félév elején is mondták a felsőbb évesek, hogy ha ez a vizsga megvan, akkor zsebben a diploma. Mark my professor-on messze a legalacsonyabb pontszám, mindenki szidja, hogy egy népművészeti agyagedény, szóval az ember kellő önbizalommal vágni neki. (Az első vizsgán nálunk is a banda fele ment csak át.) Megkaptam a vizsgát, átnézem gyorsan. Nem is vészes. Minden kérdést értek. Kivétel a 20%-ot érő nagy esszét, de még akkor is maradt 80%, bőven jó vagyok. Faszásan megírom, mindenhová írok, és nem csak bullshitet. Úgy jövök ki, hogy a kettest tutira veszem. De persze azért nagyon vártam az eredményt. Ma reggel megkaptuk. Először Neptun jegybeírás. Elégtelen. Remegtem az idegességtől. (Még nem fordult elő velem, hogy olyan vizsgán buktam volna, amire felkészültem. Amire nem készültem abból is csak egy bukta volt.) Iszonyat csalódott voltam, mert úgy éreztem, hogy ennél többet én nem tudok, ez volt a max, fogalmam sincs, hogy mi a búbánatot kellene még megtanulni. Aztán Moodle-ön megjelentek a pontszámok. 26 pont. 25,5-től kettes. Gyorsan írtam neki, hogy remélem a Neptunban írta el. Kéztördelés. Igen, a Neptunban tévesen írta be, már javítja is, és köszöni, hogy szóltam. Azt a leborult szivarvégit!

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#44035) t_a_m_a_s válasza Novics (#44034) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Azért akkor is menjen a picsába, ha a saját érzésre 80% körüli zh éppen kettes... Nekünk is volt egy ilyen fasz tanárunk Győrben, páran kishíján ráborogatták az asztalt. Aztán végül csapatostól kérvényeztük, hogy más tanárnál vizsgázhassunk.

Volt olyan, hogy több mint fél órát késett vizsgáról. Azt mondta azért, mert a távosok céges autóitól nem tudott leparkolni az egyetem előtt. Akkor már tudtuk, hogy kár volt odamenni, ott aznap távos nem megy át... Úgy is lett.

Holnap majd jól beletépünk...

(#44036) L4mie válasza Novics (#44034) üzenetére


L4mie
veterán

BME Hőtan szigorlat főiskolai képzésen + Hőtan II vizsga egyetemi képzésen- 150 emberből 5 nek lett meg a vizsga.
Persze van a 10% os szabály ami senkit nem érdekel, nem volt még ilyen tanár pontozás meg kutyafüle.
Két része volt a vizsgának elméleti 35 pont ért X elős, átverős...nem fejtem ki.
Számolásos 4 darab, minden feladatból legalább 20% ot kell teljesíteni, különben automata bukta.
Negyedik számolós példa beugratós volt: Gőz-Gőz hőcserélő....milyen halmazállapot változáson megy át a közeg....megkérdezem a doktoranduszt vizsga közben, ugyan már legyenolyszíves értelmezze nekem ezt a kérdést mert gőz-gőz akkor nincs állapotváltozás...egyetért oké, ez alapján kiszámoljuk. eredményhírdetés bukta mert utsó feladatot szarul oldottuk meg....konzultáció HINYE ez így mi kéremalássan doktorúr.....őőőáááőőőő hát ezmegaz, na tudja mit...beszélgessünk és eltekintek a 20% tól.
beszélgettünk 3 assal kijöttem egy voltam az 5-ből...eléggé utáltak a többiek :P
De besorolhatnánk a mechanika, áramlástan, etc vizsgák tömkelegét :) inkább nem. Villanykarosokat még inkább szívatták.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#44037) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#44035) üzenetére


Real_Necro
veterán

Anno első évben még Székesfehérváron valamilyen "Technológia" tárgyunk vizsgáján voltam úgy, hogy kisujjamban volt az egész anyag, mert amit fél év alatt leadtak az közelében sem volt annak, amit az 1 éves Mechatronikai technikusim alatt tanultam. Szóval mérnöki részletességgel mindent alaposan leírtam, biztos voltam a jelesemben.
Következő nap látom a faliújságon, hogy karó... jöttek a mendemondák, hogy a tanár feldobja a papírköteget és azt engedi csak át, amelyik az asztalon landol, ami a padlón, az bukta.
Bementem a következő vizsgára, nem készültem semmit, megint mindent teleírtam, következő nap meg lett az ötös. Különös nem?

Programozás tárgyat háromszor kellett felvennem, mert első évben a vörös démon kiszemelt és akkora karókat vésett be, hogy a padon mai napig ott van szerintem a nyoma. Készülhettem én ünnepnapon, hétvégén, külön tanárral, akkor sem engedett át, pedig vágtam. Következő évben felvettük pár évfolyamtárssal másnál a tárgyat, erre első órán megjelent a démon és újságolta, hogy túlságosan lecsökkentek a létszámok a csoportjaiban, így átveszi a miénket... szóval bukta... Feljöttem Bp-re, más szakirányra, újra felvettem a tárgyat és csont nélkül összehoztam egy ötöst... Szopóroller letudva.

Persze most már nevetek rajta, de akkor csuklott az anyjuk rendesen... :DDD

Furkoo:

Ja, villanytan első zh után kérdeztük tanárt, hányas lett.Válasz:
"- Egyes"
Visszakérdeztünk:
"- No de melyik?"
Válasz:
"- Az összes!" :D

Az meg külön említésre méltó, hogy egyik államvizsga tárgyból a félév végén az írásbelin ha maxra írta, kaphattál 3-ast, meg szóbelizhettél a jobb jegyért, de volt már aki a hármasról bukott vissza és mehetett újra.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#44038) rbalint88 válasza Real_Necro (#44037) üzenetére


rbalint88
addikt

BME= Beszarsz Mire Elvégzed. so f'in true.
Nálunk is volt egy-két ilyen tanár és tárgy, nagyon örülök, hogy vége. De azért szép volt az a pár év, néha visszasírja az ember, hogy az az élete legnagyobb gondja, hogy nem rúghat be nagyon, mert másnap délután vizsga van.

(#44039) Real_Necro válasza rbalint88 (#44038) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egyik kollégám apja a BME-n tanít... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#44040) A Zéé válasza t_a_m_a_s (#44035) üzenetére


A Zéé
addikt

BME-ÉMK, Tartószerkezetek Mechanikája Tanszék, Tartók Statikája vizsga best of:
- 15-6 emberből a legjobb írásbeli 28%, 40%-tól lehet szóbelizni a kettesért
- kb ugyanennyi emberből az én írásbelim lett a legjobb 44%-al, ottmaradt még egy csávó 38%-os írásbelivel, hogy legyen 2 szóbeliző, 10 perc után mindketten akkora egyest kaptunk, hogy még most is írja a tanár.
- szóbelire várva kiabálás az egyik tárgyalóból: "mondtam, hogy én ma nem szóbeliztetek, dolgom van délután, erre ideadjátok a 12 külföldit..." Fél órán belül úton volt hazafelé a tanár, mindenki mehetett az egyesével
- na meg a "mit számít magának, ha megbuktatom", amit 56%-os írásbeli után, fél órás szóbeli kínzás után kaptam meg

Sajnos a felsőoktatás baromi nagy hibája, hogy tele van ilyen oktatókkal, aki baromira nem odavaló, baromira utál mindent és mindenkit, és mégis vizsgákról, sorsokról dönthet. És rohadtul nem érzik át, hogy egy-egy ilyen dacból és dühből elkövetett buktatásnak mekkora súlya lehet.
Az a "mit számít magának ha megbukik, BSC-s, felvételizik újra, vagy kezd mást" duma... Itt konkrétan csak annyit számított, hogy a félév utolsó vizsgája volt, teljesített dékáni kérelemmel felvett tárgyak mellett, ha meglett volna következő ősszel diplomázhattam volna. Volt ez 2 éve, diplomám azóta sincs, majd csak most ősszel, miután Pécsen megcsináltam ugyanazt a tárgyat ugyanabból a tankönyvből, 90%-ban ugyanazzal a tematikával, elsőre, hármasra...

Just a simple Lineman...

(#44041) L4mie válasza rbalint88 (#44038) üzenetére


L4mie
veterán

Környezetvédelem alapjai - áramlástan tanszék, Party Mihály tanárúr....ha buktad a tárgyat csúsztál 1 évet.

kb 15 en vizsgáztunk...2 órás dolgozatkiosztás, mindenkit szénné szívatott verbálisan is, szépen lassan kioszott 14 karót, én már elkönyveltem a 15 karót, erre kihív, hogy na maga meg ötöst kapott, gyerünk olvassa csak fel a többi szamárnak mit kellett volna írniuk...na olyan kínosan még a büdös életben nem éreztem magam, egyrészt örültem, hogy megvan másrészt sajnáltam a többieket és utálom az ilyent.

balint!! Agree :D

Ja miért nincs a BME-n őszi szünet?
Mert azalatt elvégeznék a közgázt. :P

*mondjuk nekünk még nem volt ez a 3x veheted fel a tárgyat aztán kivágunk...konkrétan a mecha 3 at 5x vettem fel :D mondjuk vizsgázni nem sokszor mentem, mert nem épül rá semmi ráááéér.

msáik nagy hibája, hogy bevételt hajszolnak a sulik, cégként működnek, jó pénz nekik az a IV-k után befizetett pár 1000 forint, meg a jegybeírás, meg a bukott credit utáni x 1000 forint....

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#44042) t_a_m_a_s válasza A Zéé (#44040) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nekem pont az ilyen dolgoktól ment el a kedvem egy életre a tanulástól... Sokat gondolkodtam az egyetemi kiegészítőn, de amikor a felnőtt embert munka melletti másoddiplomás képzésen kb szakközepes suttyónak nézik, aki biztos mindig mindenhol csalni/puskázni/sumákolni akar, az kicsit sem motivál.

Holnap majd jól beletépünk...

(#44043) spanyoll


spanyoll
addikt

Ó, én most megyek majd közgáz alapokból UV-zni úgy, hogy a tanár baszik 2. UV helyet nyitni, tehát ha most hasalok (50%+ az egyes arány), akkor -6 kredit erre a félévre. Me iz hapy!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#44044) Balinov válasza t_a_m_a_s (#44042) üzenetére


Balinov
félisten

nekem meg az ilyenek miatt meg sem jott a kedvem a felsooktatashoz. "technikusi" kulkeres suli megvan, azt itt foiskolai diplomanak veszik, SZIF-re meg az infos diakkorbe jartunk haverhoz netezni, letolteni (kolesz epulet alja), iszogatni, nomeg lapos ill sportpalya focizni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#44045) Novics válasza L4mie (#44041) üzenetére


Novics
senior tag

Látom mindenkinél fájó sebeket téptem fel. :))
A szervezeti magatartás tanszéket utáljuk rendesen, eddig minden tárgyból szívatták a népeket. No, de ez már múlt! Most neki lehet állni a médiagazdaságtan beadandónak meg a szakdolgozatnak.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#44046) L4mie válasza Novics (#44045) üzenetére


L4mie
veterán

ezek inkább ilyen édeskeserű emlékek imho.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#44047) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

ELTE ÁJK - első félév első vizsga, csak hogy megalapozza a hangulatot:

Kiírt tárgyalóba beülünk, 200an kb. Majd szólnak hogy 1 emelettel menjünk lejjebb, szépen ügyesen ballagjunk le. Lemegyünk, megint beül 200 ember. Bejön valami tanársegéd, hogy akkor mindenki menjen ki, sorakozó.
Névsor szerint szólítottak az ajtóból, egyesével oda kellett menni a tanári pulthoz, csekkolták az igazolványokat, majd egy második tanársegéd megmondta hogy hova kell ülni. mindenhol iszonyatos helykihagyások meg üres sorok, 1 tanár + 3 tanársegéd végig bent cirkált a vizsgán.

Akkor kicsit beszartam, hogy bazmeg itt tényleg tanulni kell :D

(#44048) rbalint88 válasza Real_Necro (#44039) üzenetére


rbalint88
addikt

unokatesóm is, aki ráadásul mellettem lakik ;)
azzal nincs bajom, amikor valaki nem készül és megbuktatják. ne is tegyenek máshogy. azzal van bajom, hogy tanul, tudja is és a tanár direkt szopatásból, dacból, dühből buktat meg. szerencsére akik minket tanítottak (bme-gtk) ott csak 10% körüli tanár ilyen genyó, de az épp eléggé meg tudja keseríteni az életed. a legviccesebb nekem a matek2 volt, ahol a gyakvez utált, mert egyszer kb beszóltam neki - de semmi sértőt, csak hogy az elméleten ezt már elmagyarázták-, onnantól én bármit írhattam, karó. no hát a vizsgákat is a gyakorlatvezetők javították, az enyém pont hozzá keveredett, utolsó vizsganapon. éreztem, hogy jól ment a vizsga, legalább hármas, de a négyes is benne van. várunk az eredményre pattanásig feszült idegekkel, akkora karó, hogy kilóg, valami minimális pontszám. mondom miazanyádvan, szerencsére rögtön akkor volt a megtekintés, remegtem az idegtől. az írásából felismertem, hogy ez a buzifaszú volt az, mondom akkor nem csodálkozom,de attól még nem tervezek megbukni. szerencsére a tanár normális volt, átnézte, mondta hogy ne aggódjak, ebben benne van a kettes, nem is érti a kollégát.
azt a kettős érzést nem tudom leírni, ami akkor kavargott bennem, hogy letudtam végre a matekot, viszont a gyakvez ugyan bassza már meg az anyját a ravatalon. ha az a vizsgám nem sikerül, akkor ugyanis még egy évet csúsztam volna ráépülő tárgy miatt.

Juszt: :DDD nem lepsz meg

[ Szerkesztve ]

(#44049) Real_Necro válasza L4mie (#44046) üzenetére


Real_Necro
veterán

Csatáztak anno tanárok úgy egymással, hogy zh alatt felállított az egyik egy gyereket és átküldte a másik zh-t író évholyamhoz, hogy "kopogjon be, mondja azt a tanárnak, hogy én küldöm és 1:0..."
A másik erre 10-et állított fel azzal az üzenettel, hogy "10:1 ide..."...

Ők mind megbuktak...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#44050) Mercutio_ válasza Real_Necro (#44037) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hehe, nekem a Fellegi-tesók közül valamelyik adta fel a leckét, így 1/2 év után én is átjöttem a tavaszmezőbe és progmat helyett a villamosmérnökit választottam. Ahol aztán KaSP, Snöci és hasonló szivatások következtek, de az már a GoT következő része :DDD

Vörös démon nem volt az eseted? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.