Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38001) Chapel válasza Real_Necro (#38000) üzenetére


Chapel
addikt

Kicsi/közepes.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#38002) j.bravo


j.bravo
addikt

Urak, mi ez a síri csend és hullaszag?
Sehol egy milf vagy egy szar zene?

Whatever.

(#38003) Real_Necro válasza j.bravo (#38002) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem, most mindenki olvas.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38004) Fandango válasza Real_Necro (#38003) üzenetére


Fandango
veterán

Ez elég elszomorító. :( (egyébként bírom nagyon Frei Tomi írásait)

(#38005) fi:zi'k válasza Fandango (#38004) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Csak a kv-hoz ne nyúlna. ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#38006) L4mie válasza fi:zi'k (#38005) üzenetére


L4mie
veterán

nem rossz a mogyorós kv-ja :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#38007) Real_Necro válasza L4mie (#38006) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mik ezek a kódolt írások? :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38008) L4mie válasza Real_Necro (#38007) üzenetére


L4mie
veterán

rossza za ki rosszra gondol. :K

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#38009) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

(#38010) JohnyBlue válasza .: JuSzT :. (#38009) üzenetére


JohnyBlue
őstag

A helyükben én még azért kivittem volna egy hárfát is :)

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#38011) Mercutio_ válasza Fandango (#38004) üzenetére


Mercutio_
félisten

A kommentek mennyire tipikusak....

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38012) Fandango válasza Mercutio_ (#38011) üzenetére


Fandango
veterán

Kommenteket nem igazan szoktam elolvasni.

(#38013) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Most voltam Daubnerben. Hoztam narancsos trüffel tortát, gesztenyeszivet, kis gouda pogácsát és természetesen moszkauert. :D

Meglepődtem, hogy átalakult a cukrászda, nagyobb a hely, bár ugyanannyit kell várni és a parkolója persze dugig volt, pedig nyitás után 20 perccel ott voltam.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38014) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38015) *Ropi* válasza Real_Necro (#38013) üzenetére


*Ropi*
félisten

Mert nyitás után 20 perccel voltál ott. ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#38016) fi:zi'k válasza Real_Necro (#38013) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Meg ott hagytál egy fél vagyont érte.
Pont tegnap beszéltük asszonnyal, hogy ha rajtam múlna, kb az összes cukrászda tönkremenne, mert egyszerűen nevetséges árak vannak. De ezért nem vásárolok semmit a mozik büféjében sem.

Ellenben tegnapelőtt sütöttem mogyorókrémes-áfonyás-zabpelyhes muffint. Nem a cukrászat vagy gasztronómia csúcsa, de qrva jó lett. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#38017) spanyoll válasza fi:zi'k (#38016) üzenetére


spanyoll
addikt

Mozibüféktől én is hányok, inkább vagyok sutyerák paraszt és viszek magammal cuccokat, de ami ott van az katasztrófa. Hatalmas választék ugye (popcorn, amitől megfulladok és utálom; nachos ami kurvakevés és a szósz garantáltan szar; csokigolyók és csokiszeletek), ami láttán nem is tudok választani a három opció közül.
Persze simán lehetne sokkal több kaja, és én léleknyugalommal zabálnék sült hagymakarikától kezdve mezei chipsig sokmindent, de nem, ott a popcorn paraszt, zabáljál.
Ja és ezt 1500ftért. Kösz, de nem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38018) madgie válasza spanyoll (#38017) üzenetére


madgie
titán

Nem tudom hová tenni a zabálásmániát a moziban, oda elvileg filmezni megy az ember.

(#38019) Ear001 válasza madgie (#38018) üzenetére


Ear001
addikt

A gyerek igen, de engem inkább leköt egy vödör kukorica, mint Csingiling legújabb kalandja...

(#38020) fi:zi'k válasza madgie (#38018) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ezt nevelték az emberekbe.

(#38019) Ear001
mondanám, hogy akkor ne menjél, de nyilván ez spéci eset, ha gyerekkel mész.
Spanyol meg amúgy is syntax error-t dob, ha gyerek kerül a képletbe. :))

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#38021) spanyoll válasza madgie (#38018) üzenetére


spanyoll
addikt

Itthon filmezés közben is zabálok, akkor ott miért ne zabálnék?
Persze ott nem a csirkecombot fogom tömni a pofámba (bár egy kfc vödör szerű történetnek jobban örülnék mint a popcornnak).

@fizik: Nem dobok feltétlenül syntax errort, amíg kussolnak a kölkök. DE amikor bemegyek egy kávézóba vagy étterembe és a sok kurva gyerek visítva rohangál, üvölt, bőg, hörög, mindent csinál és nem értem a saját szavam, nem hogy másét, na akkor nyúznám meg aput meg anyut, mert engem nem érdekel a nyomoruk, hogy a kölköket nem tudják kire lőcsölni ha el akarnak menni, én nem ezért fizettem.
Vagy ha ennyire nem zavar senkit, akkor én meg beülök majd, üvöltözve anyázok majd haverommal mert az nekem úgy kényelmes, közben meg hangosan fingok és böfögök, mert nekem meg így jó.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38022) Real_Necro válasza fi:zi'k (#38016) üzenetére


Real_Necro
veterán

Most erre mit mondjak? Nem járok minden nap oda, meg is lepődtem hogy átalakult. Egyébként meg finomak a sütik és néha belefér a büdzsébe, főleg ha ajándékba visszük névnapra, amiből mi is eszünk.

Házit is szeressük, múlt hétvégén finom lett a túrótorta. ;)

Mozi:

Általában kis popcorn kettőnknek meg két közepes kóla. Ez a standard, nem is nagyon szoktunk eltérni tőle. Itthon is szoktunk filmezéshez mikrózni popcorn, moziba miért ne együnk? Kóla meg jó a sós mellé, szóval szintén ok. A nachos meg a többi szerintem felesleges és én sem szeretem hallgatni ahogy szürcsölik/ropogtatják. A popcornt meg kb akkor is ettem moziban mikor még nem voltak nagy mozihálózatok csak a kulturház meg a többi meg artmozi. :D

spanyoll:

Jobb éttermek rendelkeznek már "gyerekmegörzővel". ;) Mekiben meg ne csodálkozz ha minden hétvégén gyerekzsúr van. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38023) spanyoll válasza Real_Necro (#38022) üzenetére


spanyoll
addikt

Mekibe nem járok, csak 120 évente a mcdriveba amikor rohanva kell elindulni és nincs időm zabálni, aztán majd a pályán elintézzük ezt alapon beugrok a budaörsi mekibe.

Amelyik éttermekben voltam nem voltak annyira csövesek, tehát nem feltétlenül annyira elterjedt ez egyrészt, másrészt kávézóban kb még soha nem láttam és ott futok bele leggyakrabban ebbe.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38024) aleister válasza fi:zi'k (#38016) üzenetére


aleister
veterán

Én a mekdonaldszok tekintetében vagyok teljesen értetlen.
Adott egy étterem hálózat, ami közismerten és bizonyítottan egészségtelen kaját árul, kurva drágán, nem finomat, nem sokat. Ettől függetlenül gombamód szaporodnak.

(#38018) madgie
+1

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#38025) gboszi válasza spanyoll (#38021) üzenetére


gboszi
senior tag

Haverom apja, vitt sört is a moziba, meg szalonnát. Ha nem látom nem hiszem el. Akkor volt az öreg szerintem elösször :D Ez kb 15 éve volt...:)

"If you're good at something, never do it for free!"

(#38026) Real_Necro válasza aleister (#38024) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jó az a meki... mondjuk a Veszprémi a leggányabb amiben eddig voltunk. :B

Egyébként mi az egészségtelen benne? Nem azon kell élni, hanem változatosan kajolni. Ha csak narancsot eszel minden nap, az is egészségtelen.
Mi kb 1-2 havonta betévedünk, akkor Big Mac menüben krumplival kólával/teával mellé esetleg almás pite vagy nyáron fagyi. Egyébként a kávézóját szeretem.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38027) Mercutio_ válasza spanyoll (#38021) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gondolom kiskrampó korodban te is mindenhol esőember módjára kussolva ültél egy sarokban :DDD

Moziban - film alatt - zabálás szerintem: Bunkerség.
Az, hogy otthon egymást nem zavarja egy pár az egy dolog, ketten eldöntik hogy nézik a filmet, magánügy. De ott ahová másik párszáz idegen (is) azért megy - elvileg - hogy a filmet nézze....
Persze tudom-tudom, álomvilág, többek között ezért se nagyon járok moziba már 10+ éve 1-1 olyan filmet kivéve, ahol várhatóan hozzáad a nagy vászon az élményhez. (És igen ha megkívánom veszek kis kukoricát+kiskólát, és betolom a film előtt az előzetesek alatt)

necro: Junk food, transzzsírok, stb. persze a havi 1 meki nem vészes.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38028) Real_Necro válasza Mercutio_ (#38027) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ja, lényegében 20 perces reklám alatt meg film elején a popcorn már elfogy. ;)

Káros összetevők nem csak a mekikajában vannak.

Itt meg egy jópofa vidi: :))

[link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38029) Studi válasza Real_Necro (#38028) üzenetére


Studi
addikt

A rövidebb utat választotta. :D

[ Szerkesztve ]

(#38030) Mercutio_ válasza Real_Necro (#38028) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem nem mondtam, hogy csak abban vannak, de abban garantáltan vannak :D

Én is hoztam egy zenét, bár ez inkább kutyus-féle.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38031) Lassú Víz válasza madgie (#38018) üzenetére


Lassú Víz
őstag

+1. Kiűztek a moziból, mert a kurva kukorica szagától is émelygek. Ezért volt nagyon kellemes csalódás januárban az Uránia mozi. Egy hangulatos indiai teázó, se kukorica, se szörcsögés a szívószállal.

Egyébként (bár nem látszik rajtam :) ) de én sem értem miért kell zabával indítani mihelyst egy magyar leteszi a seggét. Vonat, távolsági busz, mozi, tök mindegy. Baromság.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#38032) rbalint88 válasza Lassú Víz (#38031) üzenetére


rbalint88
addikt

másfél órás repülőútra parizeres/fasírtos szendvics!!! :DDD

mi is szoktunk venni pattogatott kukoricát általában, ha elmegyünk moziba, arra az évi két-három alkalomra ;] több marvel-es vagy hasonló film úgyse jön ki, a többinél meg nem ad hozzá túl sokat az élményhez, így azokat inkább kikölcsönözzük.

más: Orsi anyukája csinált epic meggyes rétest, szerintem ha el nem fogy addig, hajnalban hideg verítékben úszva fogok felriadni, hogy nekem KELL még ilyen mostazonnal :B

(#38033) atok666 válasza aleister (#38024) üzenetére


atok666
őstag

Neked nem izlik, masnak meg igen :) Ha nem szeretnek az emberek (nem lenne ra igeny) nem nonenek gombamod.

Atok

(#38034) fi:zi'k válasza spanyoll (#38021) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Saját lurkóra gondoltam. ;) Múltkor mintha azt mondtad volna, hogy még nem tudod beépíteni a képletbe. :)

(#38022) Real_Necro
Nem ellened szólt, csak ki vagyok az egészen akadva, hogy milyen árak vannak. Ahol asszony dolgozik, ott vi 250 Ft pl egy sajtos roló, ami jó ha van 2 falat. És nem is drága hely.

(#38024) aleister
Én nem a cukrászdák létezésének jogát vonom kétségbe, hanem az árakat. Az teljesen más téma, hogy mi egészséges és mi nem. ;)

(#38028) Real_Necro
Vagy itt vagy a macskás topikba, de vótmá már láttam. Amúgy jópofa. :)

(#38029) Studi
:C

(#38031) Lassú Víz
Ez az állandó zabálás elég nagy sarkítás. Tény hogy gyakori, de azért ne túlozzunk. :N

(#38032) rbalint88
Jó, hogy mondod a meggyet, csináltatok asszonnyal holnap morzsasütit. :K

---
Más:
Nincs vkinek ócsóér' LGA1150-es lap+közepes cpu+4gb ddr3?

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#38035) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#38034) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha megveszik miért ne adhatná annyiért? :U

1150: Occó nincs, különben is az occó relatív.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38036) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#38035) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nyilván magamról beszélek, tehát nekem drága továbbra is.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#38037) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#38036) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akinek otthon saját cukrásza van ne panaszkodjon :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38038) Real_Necro válasza Lassú Víz (#38031) üzenetére


Real_Necro
veterán

Utazásnál pl én nem eszem, nem szeretek sem utcán sem járműben kajálni, nem is értem azt, aki igen, főleg amit meséltél, hogy leteszi seggét buszra, vagy akár reggel metróra és kávét/energiaitalt szürcsöl fél literben mert az kell, vagy tömi befele a fornettis/princesses meg egyéb tömegsz@rokat.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38039) aleister válasza Real_Necro (#38026) üzenetére


aleister
veterán

"Egyébként mi az egészségtelen benne?"

Feltételezem ez egy jóindulatú tudatlanságból eredő kérdés, nem vitaindítás. :)
Az előbbi esetben ajánlom megtekintésre a super size me című filmet, és/vagy ezen linkek bármelyikét.

Nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy az egész repertoárban a kóla a legegészségesebb. :)

(#38027) Mercutio_:
Szerintem maga az evés nem bunkerség. Hangosan, mást zavarva tenni mindezt viszont az. Nyilván a pattogatott kukoricát nemigen lehet síri csendben enni. Innét kezdve én nem is szoktam venni, mert más zavarok vele.
A másik meg, hogy sajnos nehéz olyan előadást találni, ahol a random faktor nem produkál minimum egy "jópofát", aki magát humorosnak tartja, és hangosan benyögi -a film hangulatát teljesen szétbaszva- az aktuális vásári poénját. Ha szerencséd van, akkor pont a hátad mögött fog ülni, és a krétai sleppje mesterkélt röhögésétől semmit sem fogsz majd érteni a filmből.

Úgy vélem, hogy azért megy az ember moziba, mert érdekli a film. Illene lenne a többi mozinézőt a hasonló szándékában nem zavarni. Hangosan enni, a haverokkal döcögni lehet máshol is.

Egy ideje a fentiek miatt én nem is igen járok moziba.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#38040) t_a_m_a_s válasza Lassú Víz (#38031) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ez a kajálás egy érdekes berögződés. Anyukámmal Bpre sem tudok úgy elindulni, hogy ne hozna kaját... Hiába mondom neki, hogy egyrészt kb 50 perc az út, másrészt úgysem eszünk a kocsiban, harmadrészt pedig kb félúton van egy benyakút, Pesten meg minden sarkon valami beszerzési lehetőség, tehát max 20 pércig maradunk kaja nélkül ha gond lenne, mégis mindig hoz valamit :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#38041) Lassú Víz válasza t_a_m_a_s (#38040) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Az utazás határeset. Volt már 8 órás vonatutam felsővezeték szakadás miatt, és vártunk órákig autómentőre egy ismeretlen paraszt miatt, amelyik nem volt képes megkötni vagy bekeríteni a kib... kutyáját. Azóta úgy vagyok vele, hogy víz legyen nálunk, és egy nap alatt még nem halt éhen senki. De egy cukorbeteg pl. nagy bajba kerülhet ha nem tud enni ilyenkor. Tehát ha ő csomagol, azt megértem.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#38042) #40935168 válasza Studi (#38029) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ezdeki*ott epic :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :C :C :C

A meki pedig rohadt finom. Egy jó bigi mmmmm :K nagy krumplival, ketchup, majo, barbecue, hozzá csirkés cézár saláta cézár öntettel, Zero Coke jég nélkül, mmm ... A legvégén egy McFreeze (epres), vagy almás táska, mmm. :D

[ Szerkesztve ]

(#38043) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#38040) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez ilyen rendszerváltás előtti létből eredő beidegződés lehet + ezt látták a szüleiktől :U

madgie : Korán reggel éhgyomorra fuji topic keményebb mint egy vizespohár házipálesz. szerk. ha űberelni nem is tudom azért [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38044) Studi válasza #40935168 (#38042) üzenetére


Studi
addikt

Havonta egyszer-kétszer nagyon jól tud esni egy tisztességes hambi kólával, sült krumplival. Igaz ez nekem nem a Big Mac, hanem a Whopper, de szinte mindegy. Nem hiszem, hogy ezek a gyors kaják az ördögtő valók lennének, nincs benne semmi olyasmi, amit egyébként ne ennénk meg más formában.

A moziban pedig én is pattogatott kukoricázom, és lesz@rom, mi erről másnak a véleménye. :DDD Nekem hozzá tartozik a mozi feelinghez. :) A pofázást viszont én sem szeretem.

(#38045) Larry303 válasza #40935168 (#38042) üzenetére


Larry303
addikt

nemá, hogy finomabb a zero, mint a classic...nem vagyok egy nagy kólás, de az édesítők ízét rühellem, és ki is szúrom többnyire.
aszondod' a zero nem ilyen?

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#38046) #40935168 válasza Studi (#38044) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nekem is a Western Whopper a kedvenc és a múlt héten felfedeztem a partner salátát a hozzá adott balzsamecetes öntettel (a Kühne német cég csinálja nekik), isteni. :K

De ritkán tolom, mert "mérgező" kaják, bár a Whopper szerintem "egészségesebb" egy fokkal, mint a bigi a mekdónál.

(#38047) madgie válasza Mercutio_ (#38043) üzenetére


madgie
titán

Hja, a Fuji topik brutál, megint szétb@ssza az egészet süteményúr, pedig kezdett egy jókat képelő társaság összejönni ott.

(#38048) Mercutio_ válasza madgie (#38047) üzenetére


Mercutio_
félisten

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38049) aleister válasza Larry303 (#38045) üzenetére


aleister
veterán

Dehogynem. Eléggé érződik a Light és a Zero esetén, hogy nem az igazi valami.

(#38044) Studi:
"A moziban pedig én is pattogatott kukoricázom, és lesz@rom, mi erről másnak a véleménye. :DDD Nekem hozzá tartozik a mozi feelinghez. :) A pofázást viszont én sem szeretem."

Látod a fentiben az ellentmondást? Ha bevallottan "leszarod" a másik embert, akkor nem várhatod el másoktól, hogy rád tekintettel legyenek.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#38050) Studi válasza aleister (#38049) üzenetére


Studi
addikt

Nem hiszem, hogy ellentmondást lenne: a pattogatott kukorica fogyasztása a pofázáshoz képest egy igen halk tevékenység.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.