Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46001) aleister


aleister
veterán

Urak, tudtok ajánlani olyan droidos alkalmazást, ami rögzíti a beszélgetéseket?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#46002) *Ropi* válasza aleister (#46001) üzenetére


*Ropi*
félisten

Van egy nagyon jó multiplatformos alkalmazás, a neve: pillanatragasztó. ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#46003) Mercutio_ válasza aleister (#46001) üzenetére


Mercutio_
félisten

androrec

Zenéjjünk

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#46004) spanyoll válasza Real_Necro (#45998) üzenetére


spanyoll
addikt

Akkor már Hofi után szabadon: Egészség legyen meg beteg.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#46005) aleister válasza Mercutio_ (#46003) üzenetére


aleister
veterán

:R

(#46002) *Ropi*
Az ácskapcsot vártam Tőled. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#46006) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Autós szakik: Ezmiez? És mit érhet?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#46007) *Ropi* válasza aleister (#46005) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem vagyok én olyan... :DDD

Most láttam egyet nMag-on: valami "call recorder" néven fut.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#46008) Mercutio_ válasza *Ropi* (#46007) üzenetére


Mercutio_
félisten

allcallrecorder, régebben azt használtam, de Lenovo A820-on csak engem rögzített, így lett lecserélve az androrec-re, de készülékfüggő melyik melyiket támogatja, ki kell próbálni.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#46009) *Ropi* válasza Mercutio_ (#46008) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem, simán csak "call recorder". :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#46010) Real_Necro válasza Mercutio_ (#46006) üzenetére


Real_Necro
veterán

Roncs... ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#46011) m3ss válasza rbalint88 (#45990) üzenetére


m3ss
veterán

147? 156? ajjaj. elkapott a benzingoz, alfasziv meg minden? meresz vagy. gl :DDD
amugy vezetesi elmenyre visszaterve, igaz h egy audihoz kepest pl qrvaelvezetes egy alfat vezetni (valtot leszamitva mondjuk :D) de osszessegeben azert vezetesi elmeny...hat nem tudom. inkabb vezetesi frusztracio amikor ki akarsz kanyarodni egy elsokeres sperr nelkuli autoval akarhonnan is...foleg olyanokkal amik orrnehezek mint az alfak. en egyetlen olyan elsokerekes autot vezettem ami elvezetes volt, nem csak egyenesben, az az integra.
amugy tudom, hazafele beszelek, pedig nem is fizet a mazda. van 1 teoriam, ha adnank minden vezetni szereto embernek egy 1.8as nbfl sportiveot 1 hetre tesztelni, kb csak ilyen autok szaladgalnanak a varosban :DDD tokeletes az az egesz csomag alapjaraton. ha eleg a 2 ules :)

(#46006) Mercutio_ gyonyoru szine van :DDD amugy ez elsokerekes. meg csunya is :P

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#46012) Real_Necro válasza m3ss (#46011) üzenetére


Real_Necro
veterán

Pár napja mesélte kollégám, hogy ha esik az eső vagy hó, a sok hátsókerekes csoda ott szokott állni a domb aljában ahol felkanyarodik a házához, mert a meredek úton képtelenek felmenni ha csúszik. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#46013) Byk01 válasza m3ss (#46011) üzenetére


Byk01
senior tag

an 1 teoriam, ha adnank minden vezetni szereto embernek egy 1.8as nbfl sportiveot 1 hetre tesztelni, kb csak ilyen autok szaladgalnanak a varosban :DDD tokeletes az az egesz csomag alapjaraton. ha eleg a 2 ules :)

Hát, én nem vennék magamnak olyat :DD Melletted pl nem láttam ki előre, mert kitakart mindent a szélvédő felső kerete :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#46014) m3ss válasza Byk01 (#46013) üzenetére


m3ss
veterán

enyem nem olyan, az regebbi. bar kilatni az ujabbol sem sokkal egyszerubb...amugy ja, te magassaggoddal mar kompromisszumos szuk.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#46015) Real_Necro válasza Byk01 (#46013) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor neked kell egy régi pilóta szemüveg meg egy ülésmagasító. :D De akkor valószínűleg nekem is. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#46016) .: JuSzT :. válasza Real_Necro (#46012) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Az ilyen időben azért van annyi hátsókerekes autó kint, mert drága a gumi, szárazon ....

...na , ez a labda is le lesz csapva :D

(#46017) Real_Necro válasza .: JuSzT :. (#46016) üzenetére


Real_Necro
veterán

Aszondod kő alá sikosítóóó? :DDD

Egyébként 3. kerületben tegnap kb éjfélkor drift parádét tolt valami agyas... mesze hallatszott a nyikorgás.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#46018) L4mie válasza .: JuSzT :. (#46016) üzenetére


L4mie
veterán

Gumi nélkül, fűrészporral + extra csípős üvegszilánkos vazelinnel

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#46019) .: JuSzT :. válasza Real_Necro (#46017) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Mi csak külterületen csinálunk ilyet.

(#46020) Real_Necro válasza .: JuSzT :. (#46019) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez valahol a Bojtár utca körforgalmas kereszteződése környékén volt az MTVA szomszédságában.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#46021) Balinov válasza Real_Necro (#46012) üzenetére


Balinov
félisten

errol ennyit. UK 2-3eve, hatsokerekes 1-es bomos.. :C :C :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#46022) Mercutio_ válasza m3ss (#46011) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jó, hát nem ismerem őket, azért kérdeztem, legyél inkább konstruktív! :P

Tényleg, holnapi sörözésre jössz?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#46023) m3ss válasza Mercutio_ (#46022) üzenetére


m3ss
veterán

lehet megyek, bar studi nem akarja nekem eladni a 100 f2-jet, ugyhogy nem is akarom latni :DDD
amugy holnap lesz a legmelegebb, nem is tudom ki akarok-e mozdulni ilyen idoben..meglatjuk.
vmikor ezt az eleszto nevu helyet is megnezhetnenk, liliom tuzolto utca sarok. tok jo kezmuves sorok vannak.

te most duster melle keresel vmi jatszosat? vagy csak belefutottal ebbe? :) elhintetted parszor ezt az mx5 dolgot is..

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#46024) .: JuSzT :. válasza m3ss (#46023) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Az élesztő jó. Jók a sörkoktélok. Nagyon ügyes és alázatos srác csinálgatja a koktélokat.

(#46025) Mercutio_ válasza m3ss (#46023) üzenetére


Mercutio_
félisten

Duster asszonyé, swift szedánt eladjuk én meg gondolkozom rajta, hogy kocsival járjak melóba, (úgy is reggel általában még a dugó előtt indulok, és délután sokzor 6 után végzek, amikor már újra lehet haladni.) persze előtte vennem kellene 20-30 órát, mert 3 éve vezettem utoljára, de ha már autó, akkor valami játszós, annál meg azt dobta a matek, hogy ami nem roncs, vagy pénztemető, az legolcsóbban miata.

De még a franc se tudja, ha miata, akkor csak ősszel, akkor nincs szezonja és olcsóbb :B szerk:de ha találok valami normális garzont, nem rettenet helyen akkor marad a BKV :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#46026) Studi válasza Mercutio_ (#46025) üzenetére


Studi
addikt

Erre a bejárásra, és a gyakorlatszerzéésre a legjobb amúgy a Sedan. ;) Próbáld ki, menj be néha vele.

(#46027) Byk01 válasza Real_Necro (#46015) üzenetére


Byk01
senior tag

Csak az eső ne kapjon el, mert a tetőt már nem tudom a fejemre húzni :D

(#46025) Mercutio_
persze előtte vennem kellene 20-30 órát, mert 3 éve vezettem utoljára

Az asszony nem fogja bevenni, hogy azért kellett új órákat venned, mert attól fogsz tudni vezetni ;]
Nincs jó hatással az órás topik olvasása :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#46028) fi:zi'k válasza Byk01 (#46027) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

:C

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#46029) Ear001 válasza Mercutio_ (#46006) üzenetére


Ear001
addikt

Mazda MX3 és nem túl sokat így ránézésre.

(#46030) rbalint88 válasza Ear001 (#46029) üzenetére


rbalint88
addikt

jah, ez egy igazi meg-ne-vedd autó. régi, ritka, japán rohad, de legalább semmi nincs hozzá :DDD ja és osztrák papíros, úgyhogy dolgozik benne lightweight package.

mai napra 3 autó volt betervezve, 2 bp-i, egy váci. bp1: körbenézve lelakott kicsit, ahhoz képest drága, otthagytam. a váciról a nepper beszélt le, úgyhogy el se mentem megnézni. bp2: nincs a telepen az autó, majd talán jövő héten. (akkor minek hirdeted, fasz?!) mindezt legalább flegma stílusban, a laptopból alig felnézve, póló nélkül. ide akkor se megyek már vissza, ha más értelmes darab nem marad.
de szerencsére marad, voltam egy alfás szereldében/bontóban, mondtak pár okosságot, amivel tudom tágítani a keresést. pl eddig csak tempomatosat kerestem, mert nem tudtam, hogy utólag be lehet-e rakni és mennyiért, most kiderült, hogy 40-ből megvan a buli, így rögtön kb duplaannyi autó közül lehet nézelődni :)

[ Szerkesztve ]

(#46031) Real_Necro válasza Byk01 (#46027) üzenetére


Real_Necro
veterán

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#46032) Mercutio_ válasza Byk01 (#46027) üzenetére


Mercutio_
félisten

:DD :C

Studi: Szedánon van a biztosítás, amíg nincs eladva, a Duster A0-lal ketyeg, szóval az mindenképp megy, meg kezdetben inkább az oktató járgányát veszélyeztetném :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#46033) cOxeR válasza Real_Necro (#46031) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nekem jó lenne. :DDD

(#46034) L4mie


L4mie
veterán

Összefognak a magyar fotósok az Európai Parlament ellen

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#46035) Studi válasza Mercutio_ (#46032) üzenetére


Studi
addikt

Elvileg ha a Swiftet átveszed üzembentartói szerződéssel, akkor köthetsz rá te kgfb-t, és így az asszonyé érdekmúlással megszűnik. Ezután ő átviheti a Daciára a besorolását.

Jó, tudom, nem egy midlife crisis közepén álló férfinak nem számítanak az észérvek, csajozós kabrió az, ami megnyugtathatja. :P :DDD

(#46036) Real_Necro válasza Studi (#46035) üzenetére


Real_Necro
veterán

"midlife crisis közepén álló férfinak"

De gonosz... :DDD Miért nem írtál csak annyit, hogy "E-Penis"? ;] :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#46037) cOxeR válasza Real_Necro (#46036) üzenetére


cOxeR
Ármester

Szegény m3ss... elég hamar midlifeba került :DDD

(#46038) Mercutio_ válasza Studi (#46035) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ott indul, hogy fel kellene rakatni a nyári gumikat -6k
És egyedül úgy se kockáztatnék még, szóval oktató akkor is lesz, aztán meglátjuk akarok-e egyáltalán kocsit...ennyi időre pedig nem fizetnék biztosítást, meg most a szedánt is gyorsabban elviszik, mint ősszel.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#46039) Balinov válasza Mercutio_ (#46038) üzenetére


Balinov
félisten

Az nem lenne megoldas,hogy asszonnyal kimenni a megyebe es valami alsorendu uton gyakorolni? gondolom 3evvel ezelottig azert gyakorlott vezeto voltal (mast nem is mernek feltetelezni ;] ), szoval lehet 1-2 ilyen karika utan visszajonne a gyakorlat es egy ido utan a magabiztossag is.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#46040) Mercutio_ válasza Balinov (#46039) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem voltam :( akkor 10 év után frissítettem, mert állást kerestem.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#46041) Studi válasza Mercutio_ (#46038) üzenetére


Studi
addikt

Minden megoldásban a problémát látod, nem jó ez így. :DDD Amúgy nem szabad túlparázni ezt a vezetés dolgot, de tényleg. Ugorj el rövidebb utakra 2-3 naponta, ismert útvonalakon. Ott a Suzuki, nem olyan észvesztő érték, ha beüt valami gebasz. De nem fog. Figyelni kell, meg betartani a szabályokat, amik lássuk be nem túl bonyolultak. Ha nem lesz ilyen jó gyakorló kocsid megint nagyobb sz@rban leszel, ha meg veszel valami normális szekeret azt félteni fogod. Most van itt a pillanat, hogy vezess! Ha az asszony közbeszól, akkor hagyd inkább otthon.

(#46042) fi:zi'k válasza Studi (#46041) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

+1

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#46043) m3ss válasza Studi (#46041) üzenetére


m3ss
veterán

+1. csak emlekszel melyik pedal melyik... :DDD oktato miben fog segiteni? ha kijottel a gyakorlatbol, azt csak a vezetes oldja meg...ahhoz meg nem kell oktato.
de egy single maltert cserebe sztem sokan vallalnak itt oktatast :DDD

(#46037) cOxeR mondja ezt az aki pont kabriokat nezeget :DD

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#46044) Real_Necro válasza Studi (#46041) üzenetére


Real_Necro
veterán

Miért lenne baj tanárral venni pár órát? Szerintem jobban fogja látni hogyan kacsázik jobbra balra az úton vagy hogyan nem tud kicsi vagy nagy ívben kanyarodni esetleg rendesen fel meg lefelé váltani, parkolni stb. Ad egyfajta magabiztosságot is, hogy korrigálnak ha elszúrod. Persze 20-30 óra szerintem nagyon sok, 10 bőven elég, ha egyszer már normálisan megtanították. Az meg senkinek nem jó, ha egy forgalmasabb szakaszon beüt a gebasz és megrongyolja saját kocsit meg másét is. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#46045) Ear001 válasza Studi (#46041) üzenetére


Ear001
addikt

+1
Pénzt ne adj oktatásért, többet ér egy nyugis barát mellett levezetett fél óra. Aztán irány a forgalom egyedül. Vagy ha pénzt akarsz kiadni, irány egy vezetéstechnikai tréning, ahol kiderül, hogy a kocsi és a te határaid sokkal messzebb vannak, mint gondolnád.

Real Necro Azért rossz, mert önbizalom kell neki, pontosabban egy nagy elhatározás, hogy kézfogás nélkül menjen. Ezen az oktató nem segít, ez csak olyan időhúzás.

[ Szerkesztve ]

(#46046) Real_Necro válasza Ear001 (#46045) üzenetére


Real_Necro
veterán

Önbizalomból nincs hiány a pesti utakon... vezetni meg kb az autósok harmada nem tud... az, hogy a pedálokat ismeri nem elég... szerintem.

Oktató akkor szerintem jó, ha abszolut bizonytalan mindenben. Ha a vezetés amúgy megy, akkor természetesen elég a gyakorlás. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#46047) Byk01 válasza Mercutio_ (#46040) üzenetére


Byk01
senior tag

+1 a vezetéstechnikai tréningre. Ott tényleg azt tanítják meg, amire a forgalomban szükséged van (legalábbis nekünk a cégesen csupa ilyen jó dolgot mondtak/mutattak).

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#46048) Mercutio_ válasza Ear001 (#46045) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nyugis barát mi a sz*rt csinálna ha egy váratlan szituban idegességemben fék helyett a gázra lépek vagy fordítva, marha nagy előny az a plusz pedálsor.
Másrészt ahogy necro írja bizonytalan vagyok és - most még - 1000 olyan dologra kell figyelnem ami másnak már készségszinten megy.
Ismerem magam, szükségem van egy nyugis,a dolgokat praktikus módon elmagyarázó oktatóra aki át tudja érezni egy (újra)kezdő helyzetét. (Ha valaki tud ilyet jelezze ;])

Byk01: Tervben van az is, de előbb az alapok legyenek meg.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#46049) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#46048) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Merci, te tudod, de szerintem túlparázod.

Régi sztori már, biztos meséltem: asszony anno úgy helyezkedett el dolgozni, hogy feltétel volt a jogsi, meg be volt lengetve a cégautó... Aztán telt múlt az idő, egyszercsak szóltak, hogy megvannak az autók, forgalombahelyezés bla-bla, egy hét múlva lehet menni a kocsiér. Előtte a jogsi megszerzés óta nem vezetett. Egy ismerőssel ment kb 3-4-szer egy órát, aztán Pécs-Dujv az új autóval, gond nélkül.

Ha már a jogsit letetted meg kicsit vezettél is, nincs az az isten hogy összekevered a pedálokat. ;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#46050) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#46049) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jó, azért más az országút és a Pesti belváros / forgalom.
Másrészt asszonynak lehet van érzéke hozzá, nálam ez még kérdéses :DDD céges autót én se félteném :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.