Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79001) Mercutio_ válasza .mf (#79000) üzenetére


Mercutio_
félisten

"...ahányszor találkozunk, mindig már távolról integet és széles mosollyal üdvözöl"
Akkor tessék csajozni! ;)

Most nézem, hogy 2015-2019 között a Ghymesben is vokálozott, huhh, látszik, hogy rég nem követem a Szarka-testvérek dolgait :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#79002) Mercutio_ válasza Mercutio_ (#79001) üzenetére


Mercutio_
félisten

Bár, ahogy olvasom ő is úgy járt a Gyhymessel, mint sok más zenész, ráment rengeteg ideje, pénzt meg viccesen keveset kapott :(((

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#79003) gorgo válasza .mf (#79000) üzenetére


gorgo
őstag

https://youtu.be/LRRsJsmv34Q
Bocs, telómról vagyok. Szóval AP nem jót linkelt, ezt kellett volna! :DDD Mekkora Maiden nóta, eget-földet rengető
Nade nézzük amit Feri linkelt. Thy Catafalque, ők nem black metalt nyomnak véletlenül? Úgy emlékszem még 10 évvel ezelőttről...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#79004) Jahno


Jahno
őstag

En most Nefogazz! bulin iszom a söröm.

(#79005) gorgo válasza .mf (#79000) üzenetére


gorgo
őstag

Oké, csajszi is jó, zene is jó, mit jó, kiváló!
Feri ezt a csajt befűzöd, kiraly vagy!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#79006) Freddy76 válasza Mercutio_ (#79002) üzenetére


Freddy76
addikt

A Ghymes jelenséget próbáltam megérteni, de nem sikerült. Számomra igénytelen, primitív, ostoba, közönséges.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#79007) j.bravo válasza Freddy76 (#79006) üzenetére


j.bravo
addikt

Röstellem tudatlanságom, de azon túl hogy hallottam-láttam többször a nevüket, nem tudok róluk semmit. Azt mondod nem vesztettem sokat?

Whatever.

(#79008) Mercutio_ válasza Freddy76 (#79006) üzenetére


Mercutio_
félisten

Régen (1991-2003) jó zenét csináltak, hagyományos népzenei alapokról tudtak úgy tovább-/ellépni, hogy abban volt fantázia, egyediség, hangulat (szerintem).
Aztán a Szarka testvérek elszálltak maguktól, elkezdték hajtani a pénzt (Tamás mást is...), kirugdosták a régi tagokat, hogy olcsóbb zeneszekkel "pótolják"* őket, zenében is jött a recycling + a nemzethy dörgölődzés is beindult, a rajongói taborban is egyre több ilyen arc tűnt fel...
Már a 2006-os lemezt is csak beletekerve hallgattam, annyira távol volt az eredeti dolgaiktól :((( azóta is "kösz, de kösznem"

* amikor a nem szokványos slílusban játszó cimbalmos helyett egy szintis tolja az elég szar, de onnantól nem volt 2 klarinétos "párbajozás" se koncerten :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#79009) Mercutio_ válasza j.bravo (#79007) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem egy PMJ az tény :D
Üzenet, Tűzugrás, Rege, Smaragdváros, talán még a Héjavarázs nyomokban ami hozza azt ami miatt régen szerethető volt a zenekar, ezek az albumok fent vannak/voltak YT-on.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#79010) .mf válasza Mercutio_ (#79001) üzenetére


.mf
veterán

+Gorgo: ismerem már pár éve őt is és a párját is :)
Persze, hallottam már azt a mondást, hogy "csak az a csaj foglalt, akin fekszenek" de ezzel nem vállalok véleményközösséget :P Főleg, mivel Peti egy kétajtós szekrény :))
Átadjam az üdvözleteiteket? Valószínűleg holnap is találkozok vele :)) (Fekete Zaj fesztivál utóbulija lesz, szinte biztos, hogy ő is ott lesz)

Gorgo: na igen, itt már látszik, hogy mégiscsak jól tud gitározni.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#79011) Mercutio_ válasza .mf (#79010) üzenetére


Mercutio_
félisten

Äräny tezsvírem, oszt-ászt honnan kék tudni, hogy pasija van és még jóban is vagytok? :)) Csak amit írtál az alapján ötleteltünk neked/érted.
Btw én a helyedben már rég elpöttyintettem volna, hogy épp nincs barátnőm és a sok pofára esés után örülnék egy kedves leanyzónak aki értékeli a normális pasikat ;) Kissé már megfakult emlékeim szerint az ekkora ismeretségi körrel bíró lányoknak mindig van 1-2 ilyen barátnő a tarsolyában :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#79012) gorgo


gorgo
őstag

Szerintetek a Fonóban koncerten lehet fotózni? Fölöslegesen nem vinnék gépet, hogy vigyázhassak rá... Unalmamban úgy döntöttem elmegyek a Gyémánt & Harcsa Veronika koncertre.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#79013) gorgo


gorgo
őstag

csoki! :)

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#79014) .mf válasza Mercutio_ (#79011) üzenetére


.mf
veterán

Oké, én ezt a "józene-jócsaj" vonalra írtam, amihez még odabiggyesztettem, hogy nem csak jócsaj és tehetséges, én is meglepődtem, milyen kedves és barátságos - a csajozás részét már csak ti láttátok bele :)) Tegnap sajnos nem találkoztam vele, lehet, hogy a járvány miatt hagyta ki...
Naja, az lehet célravezetőbb lenne, én is láttam már ilyet, hogy két barátnő beszélgetett, hasonló sztorinál az egyik már egyből kezdett kombinálgatni, hogy kit kivel lehetne összehozni. Gondolkozok, ki ilyen ismerősöm van :DDD nehezítés, hogy nálam a világjárás/utazás egy elég speciális kitétel, és bár a legtöbb lány azt mondja, hogy minden vágya - aztán kiderül, hogy de csak olyan formában, hogy szervezett út, sokcsillagos szálloda, teljes kényelem - szóval még véletlenül se kelljen a komfort-zónából kilépni. Én viszont nem a turistás helyeket keresem. Nekivágni vezetés és részletes terv nélkül, elfogadni, hogy járhat kényelmetlenségekkel, viszontagságokkal, az már kevésnek fér bele.
Erre is van ötlet: egy hónap múlva lesz a Járatlan Utakon Fesztivál, az pont az ilyen világjárók és világjárás iránt érdeklődők gyűjtőhelye, és véletlenüléppen én leszek az egyik előadó...
(Aztán lehet ez se jön be, tavaly az indiai útról a beszámolómra eljött egy régi ismerős csaj, aki régen is nagyon tetszett, csak akkor még volt barátja; nagyon érdeklődve figyelte - az előadást és engem is -, ott is elindult valami, csak az is egy szép baleset lett: elkezdtünk dumálni, de nem sokkal később egy hónapra elutazott, addig írogattunk, miután visszatért, elhívtam valahova - nem kimondva, hogy randi, de elég nyilvánvalóan az volt -, el is jött, de egy sráccal, és engem totál semmibe vett...)

Gorgo: fotóztam már a Fonóban 2-3x (kisgéppel - EM5+fixek, diszkréten), nem szóltak rám.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#79015) Mercutio_ válasza .mf (#79014) üzenetére


Mercutio_
félisten

"Nekivágni vezetés és részletes terv nélkül, elfogadni, hogy járhat kényelmetlenségekkel, viszontagságokkal, az már kevésnek fér bele."
Részletes terv nélkül inkább önsz*patásnak nevezném ;]
Itt nyilván nem percre lebontott tervre gondolok én se, csak minimum egy kb. utazási mód, költség, idő, szállás hol/milyen/mennyiért + ha bebaszik valami mi a B-terv mindezek tekintetében jellegűre.
Aztán érdemes felkészülni a hol mi vár(hat) rám, milyen a jellemző időjárás, milyen meglepetések érhetnek lakosság/állatok/ételek/probléma esetén témában is, főleg ha nomádkodás a cél.

Egyébként nekem úgy tűnik az ilyen jellegű utakra járó csajok elég öntörvényű/badass típusok, kérdés ez mennyire működne nálad egy kapcsolatban....

"addig írogattunk, miután visszatért, elhívtam valahova - nem kimondva, hogy randi, de elég nyilvánvalóan az volt -, el is jött, de egy sráccal, és engem totál semmibe vett...)"
Nem akarlak lelombozni, de akkor "elég nyilvánvalóan" eredetileg is max B-terv voltál.
Másrészt eszerint csak neked volt nyilvánvaló, hogy ez randi, mert te azt szeretted volna.

szvsz a kóstolgatós kétértelmű dumák csak akkor működnek, ha rövid időn belül lépsz vagy már nem kétértelműen kommunikálsz, egyébként csak az "ennek is csak a szája jár" kalapba kerülsz, rosszabb esetben a meleg/szárazbarát kártya is kiosztásra kerülhet.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#79016) Lassú Víz válasza .mf (#79014) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Azért lassan el kellene döntened, hogy mit is akarsz. A hozzád hasonló felfogású lányokat elriasztja a családalapítás gondolata, aki meg családot szeretne, annak nem hiányzik a nomád élet, meg a hónapokra Ázsiába lepattanó apuci. Barátkozz a fűtött/hűtött, zuhanyzóval, WC-vel felszerelt szálláshelyekkel, meg az etetőszék meglétének gondolatával.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#79017) gorgo válasza .mf (#79014) üzenetére


gorgo
őstag

Hát ja, ha megkérdezi az ember (van olyan korrekt/hülye) akkor nem lehet.
Mondjuk leszarom, a koncert volt olyan jó, hogy az aláírásomban írt érvényessé vált: nem vettem el a fotózással az zene élvezetét! :K

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#79018) #31733248 válasza .mf (#79014) üzenetére


#31733248
törölt tag

Ahogy korábban javasoltam: irányítsd a nőket, szeretik a határozottságot.

"Nekivágni vezetés és részletes terv nélkül, elfogadni, hogy járhat kényelmetlenségekkel, viszontagságokkal, az már kevésnek fér bele."

Ne csodálkozz rajta, a nők fészekrakó típusok, nincsenek oda a kényelmetlenségekért és a bizonytalanságért. Az enyém például motorostúrázni nem akar, csak kocsival/repülővel, kényelmesen, tulajdonképpen meg tudom érteni.

(#79019) .mf válasza Mercutio_ (#79015) üzenetére


.mf
veterán

"Itt nyilván nem percre lebontott tervre gondolok én se, csak minimum egy kb. utazási mód, költség, idő, szállás hol/milyen/mennyiért + ha bebaszik valami mi a B-terv mindezek tekintetében jellegűre.
Aztán érdemes felkészülni a hol mi vár(hat) rám, milyen a jellemző időjárás, milyen meglepetések érhetnek lakosság/állatok/ételek/probléma esetén témában is, főleg ha nomádkodás a cél."

Jajh nem csak végletek léteznek :) A szervezett út (ahol vezetés és fix napiterv és programok vannak, ha törik, ha szakad) ellentéteként mondtam - nem terv nélkül, hanem megfelelően utánajárva (pont amiket írsz), de még elég rugalmasan ahhoz, ha egyik napon X helyen / dologhoz rossz az idő vagy nem jön be vagy beüt valami, akkor van B-terv és lehessen még mást csinálni, máshova menni helyette; meg az, hogy nem csak a nagyon turistás helyekre megyek, nem turista-busz visz hanem helyi járat, nincs vendéglő minden sarkon, puritánabb a szállás.
Nem nomádkodás a cél (mármint a nagyobb utakon, az itthon egy hétvégére elmegyünk túrázni és sátrazni az más tészta), ahol van elérhető és ésszerű opció, én is inkább azt választom. Ázsiában csak Japánban nomádkodtam, az esetek felében ott is kényszerből (rámesteledett a hegyen és túl necces volt az út sötétben a következő szállásig, nem volt több vonat már, elfogytak a megfizethető árú szállások)

"Egyébként nekem úgy tűnik az ilyen jellegű utakra járó csajok elég öntörvényű/badass típusok, kérdés ez mennyire működne nálad"

Két dudás egy csárdában, igen, lehetnek belőle konfliktusok. Nem tudom, amíg ki nem próbálom. De az olyan lányok sem működnek, akik viszolyognak már egy hétvégi kempingezéstől is, vagy egy már a lájtin túlmutató kirándulástól is (volt ilyen csajjal is dolgom, ez sem működött).

Lassú Víz: tudom, mit akarok: ha lesz társ, akkor vele még 1-2 évet utazgatni, világot látni, aztán jöhet 2 gyerek, addig itthon nyugi, amíg elég nagyok nem lesznek ahhoz, hogy nyárra és/vagy télre 2-3-4 hétre lehet már velük is utazni erre-arra. A nomádságra meg ld fentebb

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#79020) Freddy76 válasza .mf (#79019) üzenetére


Freddy76
addikt

Nemármegintizé

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#79021) gorgo válasza Freddy76 (#79020) üzenetére


gorgo
őstag

:D kicsit erős, de jólmegmondta.
Azért az élet néha bonyolultabb ennél, az is igaz.

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#79022) gorgo


gorgo
őstag

Annyira várom az óraállítást, mint még soha! Ólmos fáradság van rajtam, csak aludnék. Egyre inkább az a véleményem hogy az óraállítás JÓ! Van értelme. Nem töröljék el! Az őszit mindig is vártam, mondjuk lehet a tavaszit nem...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#79023) Freddy76 válasza gorgo (#79022) üzenetére


Freddy76
addikt

Lehetne minden évben csak ősszel óraállítás.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#79024) Mr.Csizmás válasza Freddy76 (#79023) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

és szilveszterkor resetelődik? vagy mindig előrébb állítjuk amíg körbeérünk?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#79025) Jahno válasza gorgo (#79022) üzenetére


Jahno
őstag

Én meg nem tudom, mintha nem ezen múlna a felkelésem, csak ne lenne mostanában ilyen korán.

(#79026) cdl válasza Mr.Csizmás (#79024) üzenetére


cdl
senior tag

Egyszer oda, egyszer vissza.

(#79027) Freddy76


Freddy76
addikt

Tegnap a tévében volt az Igazság Ligája. Miután az utóbbi időben láttam több szuperhős filmet, gondoltam, megnézem. Ez egy nagy kalap sz@r volt. Eleve nem értem Supermant, mi pláne van egy olyan hapsiban, amely gyakorlatilag legyőzhetetlen? Másrészt a film maga is össze-vissza, logikátlan, kusza volt, mintha a Bosszúállókat koppintanák (vicces, képregényfronton viszont állítólag a DC erősebb).

Az viszont hihetetlen, hogy Gal Gadot egyszerűen nem tud nem eszméletlen gyönyörű lenni...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#79028) Jahno


Jahno
őstag

Ha már néha idelesek, akkor offolok egy erőset. Sikerült korán kelnem, hogy ködös tájat képezzünk, viszont a szép sárga napfelkelte elmaradt :-/

Azért igyekeztünk, kicsit nehezített terepen:

(#79029) gorgo válasza Jahno (#79028) üzenetére


gorgo
őstag

Tökig vízben egy jó kis ködért! Elég fanatik vagytok...
A tökig vízben még csak, mert ugye nincs rossz idő csak alkalmatlan ruházat, de a korán kelni, az nekem nem :N ! rühellem!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#79030) Jahno válasza gorgo (#79029) üzenetére


Jahno
őstag

Korán én sem, de ilyenkor néha működni kell. Amúgy kollegina még reggel töksötétben majdnem nyakig bement, csak ott nem ismerte a terepet és térkép szerint lett volna egy csatorna meg hasonló, még így a víz alatt, aztán éppen elég volt a bokrokat meg szirszart kerülgetni, ott azt a részt fel is adtuk. Ide célirányosan 1 kilométert gyalogoltunk be adott ponthoz, nekem kellett egy kis vargabetű, mert csak térdig ért a csizmám és itt-ott mélyebb volt. El van a gyerek ha játszik, de ja.

Ráadásul nekem ez még 90 kilométer autóval és tavasszal megcsináljuk napfelkeltésben is, ami még -1 óra :DD

De végre nem csak a pofám volt nagy, hanem ügyeskedtem is valamit.

(#79031) randras_83 válasza Jahno (#79028) üzenetére


randras_83
addikt

Ez azért elég hardcore:D:D:C

https://www.flickr.com/randras83/

(#79032) Lassú Víz válasza Jahno (#79028) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Mondd, hogy legalább a lányért megérte!

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#79033) Mercutio_ válasza Jahno (#79028) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gumimatrac/csónak nem volt? :U
Sört vettél? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#79034) Jahno válasza Mercutio_ (#79033) üzenetére


Jahno
őstag

20 centis vízben itt-ott nehéz, meg aztán a pontok közt vinni szintén. Amúgy megfordult a fejemben, hogy azon húzni a cuccot egyszerűbb lenne és kicsit biztonságosabb is.

Sör és üveg viszki várt odahaza az egyértelmű. Helyiek jó arcok, kihúzták a kocsit a sárból, NÉBIH is örült az elhullott róka bejelentésének, ment a kaland rendesen, de legalább röhögtünk.

(#79035) Jahno válasza Lassú Víz (#79032) üzenetére


Jahno
őstag

Alapban nem nomális, mondjuk terepen elég erős a történet mert folyton latinul beszél és kisvasútnál a peronon összeszedett egy pókot, amit majd később el kell engedni biztonságosabb helyen, meg ilyenek, szóval nagy a baj...

(#79036) Mr.Csizmás válasza Jahno (#79035) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ijjá :DD :C akkor jó társaság lennék ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#79037) Jahno válasza Mr.Csizmás (#79036) üzenetére


Jahno
őstag

Állítólag holnap bandázunk.

(#79038) Mr.Csizmás válasza Jahno (#79037) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

déli?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#79039) Jahno válasza Mercutio_ (#79033) üzenetére


Jahno
őstag

Na, kiszedtem a telefonból, szóval kb. tényleg a semmi közepén, de itt már legalább világos volt, oszt leghangosabb dolog amit hallasz az a masina stabilizátora. Aztán leszáll pár ezer kacsa a vízre :-D

[link]

(#79040) Jahno válasza Mr.Csizmás (#79038) üzenetére


Jahno
őstag

Bár 1 órával benéztem és kurva sötét lesz, de úgyis ez az utolsó ilyesmi móka. Meg hétvégén veresi tavak ködös fotózás, aztán valamikor novemberben kisvasút, aztán csillagjárás, aztán.... :-D

(#79041) Lassú Víz válasza Jahno (#79040) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Szerintem te csíped, ha valaki nem normális :DDD , másképp nem csinálsz vele ennyi közös programot.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#79042) Jahno válasza Lassú Víz (#79041) üzenetére


Jahno
őstag

Eleve az idióták viszik előre a világot és nincs olyan, hogy valakinek nincs valami agylövése. Nekem néha kicsit több az átlagnál, de oszt akkor mi van? Most ha válogatni kellene, hogy néptánc, vagy salsaklub vagy ilyesmi legyen, esetleg megint mellközépig érő 10 fokos vízben, ismeretlen terepen caplatni a sötétben, akkor még mindig a terepet választanám és legközelebb már viszek rendes lámpát :-D

(#79043) j.bravo válasza Jahno (#79042) üzenetére


j.bravo
addikt

Én egymást követő napokon, mindkettőt, a sorrend mindegy :DDD (mondjuk, normális körülmények között. A jelen helyzetben a terepet. )

Whatever.

(#79044) Freddy76


Freddy76
addikt

A qrva anyját az Alzának. Nyomják a reklámot, hogy itt vedd meg a karácsonyi ajándékot, meg ezt vedd meg ajándékba, és tolják a reklámot gyerekeknek szóló műsorok előtt-közben-után.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#79045) madgie válasza Freddy76 (#79044) üzenetére


madgie
titán

Hol?

(#79046) Studi válasza Freddy76 (#79044) üzenetére


Studi
addikt

És? Emiatt felejtetted el, hogy mitől lesz ereje a lenyugvó napnak is? :DDD

Annyira jól megvagyok TV műsor nélkül, szerencsére amit nézni akarok, azt megtalálom youtubeon, ncoreon, valahol a neten. Amit meg nem találok meg, az annyira nem is érdekel. Régen is csak a sport miatt volt bekapcsolva TV adás. Jó, nem mondom egy-egy meccset néha megnéznék azért, de annyira nem, hogy emiatt variáljak előfizetéssel.

(#79047) Surfym@n válasza Freddy76 (#79044) üzenetére


Surfym@n
senior tag

pereld be őket... :DDD

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#79048) Freddy76 válasza madgie (#79045) üzenetére


Freddy76
addikt

Hetedhét kaland előtt, Állati cukiságok szünetében. Az Ifjú Sheldont nem rovom fel, azt nem kellene nézni a gyereknek...

Okés, hogy 9 évesen már nem feltétlenül kell hinni a Jézuskában, de ne már egy szar Alza reklám ébressze rá, hogy évek óta átveri mindenki :DDD .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#79049) Byk01 válasza Studi (#79046) üzenetére


Byk01
senior tag

"megtalálom youtubeon, ncoreon, valahol a neten."

Már nem elég a PH? :DDD

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#79050) Studi válasza Byk01 (#79049) üzenetére


Studi
addikt

A másik PH? :DDD A gyerek még nem nézi. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.