Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39001) L4mie


L4mie
veterán

Nagykérdés:

még nem ufo Civic vagy E12-es Corolla

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#39002) rbalint88 válasza L4mie (#39001) üzenetére


rbalint88
addikt

amelyik jobban tetszik. lakatos ismerős legyen, főleg a civichez.

(#39003) Chapel


Chapel
addikt

Szögkeresővel van valakinek több tapasztalat?
Régóta kéne egy, most van indexen, de fogalmam sincs itt mennyire számít a márka vagy van e nagyon tudásbeli különbség.
thx. :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#39004) L4mie válasza rbalint88 (#39002) üzenetére


L4mie
veterán

hh lakatos? O.o miért rohadnak?

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#39005) rbalint88 válasza L4mie (#39004) üzenetére


rbalint88
addikt

igen, rozsdamanó csámcsog rajtuk rendesen.

(#39006) Novics


Novics
senior tag

Na gyerekek, nem elég, hogy meghajlítottam a bicaj vázát, most az ssd is bemondta az unalmast a gépben.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#39007) Mercutio_ válasza Novics (#39006) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ideje egy aura vizsgálatnak ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39008) Larry303 válasza Mercutio_ (#39007) üzenetére


Larry303
addikt

majdnem írtam valamit, de inkább nem, mer nem ismerem a kollegát
használunk pár kifejezést 1-2 kollegára :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#39009) Mercutio_ válasza Larry303 (#39008) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem volt ott Novics a balcsin?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39010) Novics válasza Mercutio_ (#39009) üzenetére


Novics
senior tag

Nem, sajnos a suli miatt nem mentem. Csak a Velencei-tónál voltam.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#39011) Mercutio_ válasza Novics (#39010) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hm, akkor ki volt az a bringás, sildessapkás arc? :U (nem zolka78)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39012) Lassú Víz válasza Mercutio_ (#39011) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Karima?

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#39013) Mercutio_ válasza Lassú Víz (#39012) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ehh, akkor kevertem Noviccsal :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39014) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Merci:

Ezek nagyon gagyik?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39015) Mercutio_ válasza Real_Necro (#39014) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nemtom, hülye vagyok én az órákhoz is.
De mióta a kici kínaiak photoshop-olják az órafotóikat az se biztos, hogy úgy néz ki amit kapsz, mint a képeken.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39016) Real_Necro válasza Mercutio_ (#39015) üzenetére


Real_Necro
veterán

Arra meg jo a refund. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39017) fi:zi'k válasza Real_Necro (#39014) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Igen. :D

(#39018) rbalint88
Reális áron nincs baj az Invicta-val sem. Csak a gyártó vagy a boltok szeretnék fentebb pozicionálni a magasabb árral és ez nem tetszik sokaknak. :)

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#39018) rbalint88 válasza Real_Necro (#39014) üzenetére


rbalint88
addikt

egypálcás kategória. a kinézet jó, de azért a részletességnél már kilóg a lóláb. nekem a napi játszós egy ilyen fazonú invicta, a szakértők már ezt is szeretik köpködni. 380 eurót tényleg nem ér meg, de 110-ért postával rendben volt, bírja a strapát.
a szíj nem a sajátja, hanem egy karbonszövet/bőr kombó hirsch, a gyárija fém.

[ Szerkesztve ]

(#39019) rbalint88


rbalint88
addikt

Freddy, vegyél autót: [link]
összkerékhajtás, megbízható benzinmotor, nagy csomagtér, napfénytető, kényelmes és határozott tartású ülések, nagyszerű dynaudio hifi, fiatal, keveset futott. az automataváltó miatt Jana is könnyen tudja vezetni, körben tolatóradar, szóval parkolni is könnyű vele. a 300 lóerőt és a fogyasztást meg megemészti :D
és ennél a lányod kérését sem nehéz teljesíteni: Apa, apa, gyorsabban! :K

(#39020) fi:zi'k válasza rbalint88 (#39019) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem is tudtam, hogy Passatból van R verzió. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#39021) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#39014) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Igen.

A múltkor már kiveséztük ezt a témát, de mégegyszer leírom, hogy vegyél inkább 15-ért valami casiót mint ilyen kínai szarokat 6500-ért...

Holnap majd jól beletépünk...

(#39022) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#39021) üzenetére


Real_Necro
veterán

Abból már kettő ilyet veszek és variálhatom. :DDD Egyébként nem értem miért akkora divat a Casio (pedig nekem is van), sőt, azt sem, miért probléma, ha az ember kínai órákat néz. A kínai telefon vagy tablet nem probléma? A kínai távirányító vagy obisapka sem probléma? Akkor ennek minek ekkora feneket keríteni?

De induljunk neki másként. Ajánljatok automata Casio-t 15-ért. ;)

Rbalint88:

Az az Invicta megszólalásig olyan mint amit linkeltem, csak drágább... ja és más van ráírva. :D

Lehet egy helyen készülnek?

Szerk.: ok, most meglesve számlap más, másodpercmutató is, óra mutató kicsit eltér. Belsőre kíváncsi lennék.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39023) L4mie válasza t_a_m_a_s (#39021) üzenetére


L4mie
veterán

noh az én kínai szarom nem annyira szar mint gondoltátok,
amúgy meg majd az idő megmondja, még csak 1 hónapos :P de pontos és megy.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#39024) cOxeR


cOxeR
Ármester

(#39025) .: JuSzT :. válasza L4mie (#39023) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Nekem 10 kínai szarom van, közülük van ami 2 éve megy és pontos, van amiben fél év alatt megállt az elem.
De egyiket sem az idő mutatása miatt vettem, azt a telefonomról nézem úgy is. pár a sok közül

Pont azért veszek olcsó szarokat, mert képtelen vagyok vigyázni rá. A 10 óra volt együtt 15e ft :)

[ Szerkesztve ]

(#39026) Real_Necro válasza L4mie (#39023) üzenetére


Real_Necro
veterán

Még ez sem rossz: [link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39027) L4mie válasza Real_Necro (#39026) üzenetére


L4mie
veterán

hát inkább a olyan mint ami nekem van, fekete számlappal :P itt a keret nem bejövős.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#39028) L4mie válasza cOxeR (#39024) üzenetére


L4mie
veterán

[link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#39029) crey válasza Larry303 (#38861) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nekem van :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#39030) Freddy76 válasza cOxeR (#39024) üzenetére


Freddy76
addikt

Vótmá

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#39031) gboszi


gboszi
senior tag

Sziasztok, megnéztük asszonnyal idehaza a Csillagok között c. filmet. És nem jött az az érzés, amire annyira vártunk. Valaki fel tudna világosítani, hogy miért volt ez annyira fantasztikus és egyedi film? Mondom ezt úgy, hogy tényleg nagy Nolan fanok vagyunk. Filmes fórumban nem merem megkérdezni, mert ott megölnének..:)

"If you're good at something, never do it for free!"

(#39032) Real_Necro válasza gboszi (#39031) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mi is meglestük, szerintem kellemes volt, nekünk tetszett, észre sem vettük milyen hosszú a film.

Ajánlom még Az Európa rejtély-t

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39033) L4mie válasza Real_Necro (#39032) üzenetére


L4mie
veterán

Noh azt már egy ideje tervezgetem.

Jah hobbit 3 fent van eNcore webshopon :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#39034) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Volt valaki a Csók István kiállításon?

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#39035) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#39022) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Erről már múltkor leírtam mit gondolok, nem akarom újrakezdeni...

A kínai telefon vagy tablet nem probléma? A kínai távirányító vagy obisapka sem probléma? Akkor ennek minek ekkora feneket keríteni?

Ennyi erővel miért nem öltözöl a kínaiból? A kínai cipő, ing, póló sem probléma... Én azt gondolom, hogy minimális többlet befektetéssel vehetsz egy sokkal normálisabb, nevesebb, márkásabb holmit. Azt gondolom, hogy egy férfiember - hamár órát hord - akkor hordjon rendeset. Lehet, hogy arcolás, sznobság, lehet, hogy egy belső késztetés, igény, fax tudja.

De tiszteletben tartom az álláspontodat, álláspontotokat.

Holnap majd jól beletépünk...

(#39036) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#39035) üzenetére


Real_Necro
veterán

Alsógatyát/zoknit/puha türcsit csakis kínaiból... :D

Ha megtehetném, vennék szép márkás órákat és azokat hordanám felváltva, de van most 2 amit használok, abból az egyik elég drága, a másik a Casio.. Sima automatám nincs is, most meg szeretném kipróbálni. Elemes pl szóba sem jöhet, elég cserélgetni a Casioban. De célozzunk meg 10-15eFt-ot. Milyen új automatát kapok annyiért?

Szerk.:

Merci, jöhet egy nagy kép? ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39037) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Urak,

dobnék egy más témát, nem óra, nem p*nci, nem szarzene, de érdekel a véleményetek, sokkal jobban mint a fenti témákban;)

Sokan vagyunk itt apukák, többen állunk gyermekáldás előtt, többeteknek van egészségügyis kontaktja.

Kérdésem, ki mit gondol a köldökzsinór vér levételről, őssejt tárolásról? Ki csinálta, ki nem, és miért? Aki levetette az melyik céggel intézte?

Mi az Ábelnél levetettük a Cord Blood Centerrel. Most a másodiknál nem tudom kellene-e, ha igen, akkor ugyanott-e vagy máshol? Stb...

Vélemények?

Holnap majd jól beletépünk...

(#39038) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#39036) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Az automata szerintem egyetlen órának jó, mert ha felváltva hordod másik 2-3-5 órával, mindig megáll, mindig állítgatni kell. Ha több/sok órát variálnék, akkor inkább a quartz/eco drive stb vonalon gondolkodnék. Tudom, hogy nem lehet itthon 15-ért automatát kapni, de tényleg hagyjuk ezt...

Volt egy klasszikus aláírásod, és mindketten mérnökök vagyunk... ;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#39039) TayRol válasza t_a_m_a_s (#39037) üzenetére


TayRol
veterán

Szerintem pénzlehúzás. Nagyon kevés betegséget tudnak csak vele gyógyítani. Van tapasztalati infó is (rokonoknál), szóval ezért ez a véleményem. De nem akarok flémet.

(#39040) t_a_m_a_s válasza TayRol (#39039) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én sem flémet akarok, hanem véleményeket;)

Nem vagyok képben pl, hogy testvéreknél az egyik gyerkőc őssejtje milyen %-ban ok a másik gyerkőc gyógyítására... Ábelnél megcsináltuk, első gyerek, minden szart megad/megvesz az ember, nem is kenyérre kellett az ára, most a pénzügyi helyzetünk is lájtosabb kicsit, illetve én úgy vagyok vele, hogy egy adag őssejt már van, ha jól tudom az egyenes ágon elég jól felhasználható, elég az...

A konkrét tapasztalatot, ha publikus, priviben szívesen veszem.

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#39041) m3ss válasza Mercutio_ (#38941) üzenetére


m3ss
veterán

hardtop mindre rarakhato utolag, 100-150 korul lehet kapni hozza. de tul sok ertelme nincs amugy...olyan kicsi a legter, hogy befuti par perc alatt telen is. esetleg jobban ki lehet latni hardtopbol, meg futheto uveg (bar ujabb softopokon is futheto a hatso uveg)
nem lopjak ezeket a kocsikat amugy, nincs is erteke, eladni is nehez lenne...
ha van javitashoz turelmed/ismerettseged erdemes kisse torotteket nezni, kint sokkal olcsobbak...olyan szerviz meg javitasi koltsegek vannak h sokszor meg sem csinaljak oket. itthon meg van miataforumon bontos srac, van neki minden, levagja neked az auto komplett hatuljat 50k-ert :DDD

amugy en 1.8 nb sportive-ot neznek. az kicsit dragabb, de soookkal jobb, mint egy 1.6 nb. bilstein futomu, sperr, nagyobb fek.

amit nezni kell nb-nel, elso nyulvany hajlamos szetrohadni...eleg draga megcsinaltatni. eleg sok autot erint. angliaban emiatt vonjak ki oket folyamatosan a forgalombol...hatso sarvedok is szoktak rohadni. ha komolyan erdekel es mennel megnezni vmit sikits.
tenyleg, nem tud vki megbizhato, de olcso lakatost/fenyezot? :)

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#39042) gboszi válasza t_a_m_a_s (#39037) üzenetére


gboszi
senior tag

Mi szerettük volna, de anyagilag akkor nem fért bele. Tervbe van véve, hogy lesz kistesó, és akkor mindenképp megcsináljuk, mert elvileg felhasználható testvéreknél. Az én véleményem, hogy aki megengedheti magának, az csináltassa meg. Volt erről szó a Balázsék Morning Show-ban, és arra a következtetésre jutottak, hogy elég ha csak azt az egy betegséget gyógyítja, amit kell...

"If you're good at something, never do it for free!"

(#39043) cOxeR válasza Freddy76 (#39030) üzenetére


cOxeR
Ármester

Néha kimarad pár hsz... ;) :))

(#39044) aleister válasza t_a_m_a_s (#39040) üzenetére


aleister
veterán

Az egyik spanomnál most ellett az asszony. Kérdeztem tőle, hogy vetetnek-e őssejtet. Azt mondta, hogy nem, mert utánajártak és eddig szinte alig használtak fel gyógyítási célra ilyet kis hazánkban, azt is másoknál (nem azoktól akitől levették).
Ezek után ők úgy gondolták, hogy nem éri meg.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#39045) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#39037) üzenetére


Real_Necro
veterán

Bátyámék mindkét gyerkőcnél elrakatták, ha jól tudom a Krio Intézetnél és a gyerkőc 18 éves koráig tárolják, utána újra kell valamennyit fizetni. Hogy jó ötlet volt e, nem tudom, mi szerintem el fogjuk rakatni, pont azért, amit gboszi is írt. Elég ha 1 betegségben segíteni tud. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39046) Studi


Studi
addikt

Amit Nóri átélt Kevével, azt nem kívánom az ellenségemnek sem. De így elég erős rálátása van az egészségügyre. Összefoglalom az őssejttárolás lényegét a tudomány jelenlegi állása szerint:

(#39047) j.bravo válasza Real_Necro (#39045) üzenetére


j.bravo
addikt

Nem tudod hogy kb mibe kerül a szolgáltatás 18 éves korig?
(mondjuk 18 éves kor környékén épp elég nagy kiadás várható, ha tovább akarják tárolni, az fájdalmas döntés lesz gondolom, hacsak nem megy roppant jól a családnak)

Whatever.

(#39048) Real_Necro válasza j.bravo (#39047) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az árak kint vannak az oldalon. Lehet 20 év az a 18, nem tudom pontosan.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#39049) aleister


aleister
veterán

Most nézem a videó híreket a márc 15-ös mókákról.
Jövőre biztos is, hogy felmegyek Pestre egy rakat popcorn-nal meg egy rekesz sörrel.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#39050) Real_Necro válasza aleister (#39049) üzenetére


Real_Necro
veterán

Siralmas... :(

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.