Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43001) Real_Necro válasza Studi (#43000) üzenetére


Real_Necro
veterán

Diákmunkást keresünk... :D

A többi helyre csak műszaki (gyártási) tapasztalattal meg jó német nyelvtudással.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#43002) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

(#43003) Mercutio_ válasza Real_Necro (#42999) üzenetére


Mercutio_
félisten

Majd az asztalon táncoló kolléganőkről jöhetnek a képek!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43004) fi:zi'k válasza Real_Necro (#43001) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mindenkinek kell németül tudnia ott?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#43005) Real_Necro válasza fi:zi'k (#43004) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mindenkinek nem, a sori dolgozóknak pl nem kötelező.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#43006) *Ropi* válasza Studi (#42996) üzenetére


*Ropi*
félisten

Simán (a szokásos óradíjakkal + 50% kölcsönzési felár). ;] ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#43007) L4mie


L4mie
veterán

uff lehet hülye kérdés, de van némi zavar nálam ez ügyben...licenszek, telepíthető gépek etc.

ha van egy eredeti májkroszoft windóz 95....őőőő 8.1 Pro-m ami nem OEM.

Akkor azt feltettem az otthoni gépemre minden szépésjó yupiiii.
De Keszthelyen is van egy gépem arra is feltehetem gond nélkül és rendes aktivált windows lesz azon is?
Vagy az csak egy gépre jó, mint az OEM, csak cserélhetek alaplapot anélkül, hogy újat kéne vennem.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#43008) Byk01


Byk01
senior tag

Merci, kerestél Daciát. Ez nem lenne jó? :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#43009) Real_Necro válasza L4mie (#43007) üzenetére


Real_Necro
veterán

Úgy tudom B verzió. Miért is lenne az a Microfosnak jó, hogy megveszel egy BOX kivitelt és felrakod X gépre?
Előferdülhet, hogx a box verzió másik gépre való telepítése is limitált. azaz nem lehet végtelen számú, de tuti van Winydóz totyik. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#43010) L4mie válasza Real_Necro (#43009) üzenetére


L4mie
veterán

megkeresem :D persze hogy van, de ti mindenhez értetek és olyan kedvesek vagytok, hogy csak na :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#43011) matyi012345 válasza L4mie (#43007) üzenetére


matyi012345
őstag

Minden további nélkül felteheted rá és aktiválhatod legálisan.

[ Szerkesztve ]

(#43012) Real_Necro válasza matyi012345 (#43011) üzenetére


Real_Necro
veterán

Úgy, hogy 1 licenszt használ több gépen?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#43013) matyi012345 válasza Real_Necro (#43012) üzenetére


matyi012345
őstag

Igen, legalábbis nekünk így volt. Anno még amikor otthon laktam akkor vettük meg a hetet dobozosan, az üzletben azt kaptuk hogy 1+4 gépre tehetjük fel, kettőre kellett. Feltettük, nem volt vele gond. OEM-el ezt nem lehet eljátszani mert géppel együtt adod veszed az oprendszert abban az esetben.

Vagy 1+3 és összesen négy? Nem emlékszem de nem egy az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#43014) L4mie válasza matyi012345 (#43013) üzenetére


L4mie
veterán

hát jó lenne, de windows 8 topicban azt írják, hogy egyszerre egy gépen lehet aktivált windowsod.
hát minde1 max nem aktiválom ősöknél lévő gépet :)) próbát megér majd.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#43015) Balinov válasza Real_Necro (#43012) üzenetére


Balinov
félisten

Real_Necro, neked nem csinal az NSA325 mostanaban olyat, hogy DLNA-n laggol az SD x264-es LOL release is, nemhogy 720/1080p? Hiaba van GB lanon...TM is korabban siman hasitott 8-10mbyte/sec-cel lefele, most meg van, hogy 20-30perc is eltelik, mire egy sok seedes linux isot elkezd gyalazatos sebesseggel (200-300k) tolteni. Igaz, egy idoutan felkuszik 1-2mbyte/sec-re...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#43016) matyi012345 válasza L4mie (#43014) üzenetére


matyi012345
őstag

Most rákerestem Én is erre, igaz hogy 8.1-re találtam táblázatot de ott azt írják, hogy a dobozos is egy gépre telepíthető de gépcsere esetén az újra is feltelepíthető, gondolom a 8 csak hasonló lehet. Lehet hogy nekünk valami direkt több licences cucc volt? Nem emlékszem már rá de akkor az lehetett.

(#43017) Real_Necro válasza Balinov (#43015) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem vettem észre, ellenben nálam még mindig nincs frissítve sem a firmware.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#43018) *Ropi* válasza L4mie (#43007) üzenetére


*Ropi*
félisten

OEM verzió 1 db gépre telepíthető és annak egy alkatrészéhez kötött (jellemzően az alaplaphoz, annak a BIOS-ába van beégetve a SLIC-be az aktiváló kulcsa). 3x lehet online újra aktiválni, utána csak az MS ügyfélszolgálaton, telefonon keresztül.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#43019) Balinov válasza Real_Necro (#43017) üzenetére


Balinov
félisten

ez ugy 1-2 honapja jott elo, de ha jol remlik akkor a 4.71-es fw tavaly osszel jott ki, akkor nem volt semmi gond.

Lehet, szerzek egy 16$-s kabelt, aztan tolok ra speci linuxot, az admin felulet elegge fapados (bar eddig tette a dolgat rendben)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#43020) crey


crey
MODERÁTOR

Srácok, Win8 óta nincs hagyományos értelemben vett OEM. Az OEM azt jelentette, hogy csak azon az egy gépen aktiválhatod, amivel együtt szállították, vagy megvetted hozzá. Kötődik az alaplap+processzor pároshoz, nem aktiválhatod újra akkor sem, ha új gépet vettél.

Aki át akarta vinni új gépre a megvásárolt Win-t, annak BOX verzió kellett, ami 1,5x annyiba került.
Jelenleg már átviheted bármikor a Win 8.1-et, újra aktiválhatod, de maxium egy gépen futhat az adott licenc.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#43021) *Ropi* válasza crey (#43020) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ez már kimaradt nekem, köszönjük! :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#43022) matyi012345 válasza crey (#43020) üzenetére


matyi012345
őstag

És mi történik ha dobozos win8-am van, cserélem a gépet, de a régit meg akarom tartani adattárolni vagy letölteni vagy akármi más. Akkor le kéne szedni róla a Win-t és annyi volt, különben vehetem meg újra? Ergo nem lehet két működő számítógép a tulajdonomban, csak ha duplán megvásárolom az oprendszert?

[ Szerkesztve ]

(#43023) fi:zi'k válasza matyi012345 (#43022) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Vhol ez a logikus (gyártói szemszögből).

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#43024) *Ropi* válasza matyi012345 (#43022) üzenetére


*Ropi*
félisten

Miért ne lehetne (bármilyen más oprendszerrel). ;) :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#43025) *Ropi*


*Ropi*
félisten

FB-ról:

Motiváció

Prof: – Hiszel Istenben?
Diák: – Teljes mértékben, uram.
Prof: – Jó-e Isten?
Diák: – Természetesen.
Prof: – Mindenható-e Isten?
Diák: – Igen.
Prof: – A bátyám rákban halt meg, annak ellenére, hogy imádkozott Istenhez, hogy gyógyítsa meg. Legtöbbünk törekedne arra, hogy segítsen másokon, akik betegek. De Isten nem tette ezt meg. Hogyan lehetne akkor jó Isten? Hmm? – A diák hallgat.
Prof: – Erre nem tudsz választ adni, ugye? Kezdjük elölről, fiatalember. Jó-e Isten?
Diák: – Igen.
Prof: – Jó-e Sátán?
Diák: – Nem.
Prof: – Honnan származik Sátán?
Diák: – Istentől?
Prof: – Így van. Mondd meg nekem, fiam, van-e bűn ebben a világban?
Diák: – Igen.
Prof: – A bűn mindenhol jelen van, nemde?
Diák: – Igen.
Prof: – És Isten teremtett mindent. Így van?
Diák: – Igen.
Prof: – Tehát ki teremtette a bűnt? – A diák nem válaszol.
Prof: – Vannak-e betegségek? Erkölcstelenség? Gyűlölet? Csúfság? Mindezen szörnyű dolgok léteznek ebben a világban, ugye?
Diák: – Igen, uram.
Prof: – Tehát, ki teremtette mindezeket? – A diák nem felel.
Prof: – A tudomány állítása szerint öt érzékünk van, melyekkel felfogjuk és megfigyeljük a dolgokat magunk körül. Mondd meg nekem, fiam! Láttad-e már valaha Istent?
Diák: – Nem, uram.
Prof: – Mondd meg nekünk, hallottad-e már valaha a te Istenedet?
Diák: – Nem, uram.
Prof: – Érezted-e már valaha a te Istenedet, megízlelted-e a te Istenedet, vagy érezted-e már a te Istened illatát? Különben is, volt-e már valamilyen kézzelfogható tapasztalatod Istenről?
Diák: – Nem uram, attól tartok nem.
Prof: – És mégis hiszel benne?
Diák: – Igen.
Prof: – A tapasztalati, igazolható, bemutatható bizonyítékok alapján a tudomány kijelenti, hogy a te ISTENED nem létezik. Na erre mit mondasz, fiam?

Diák: – Semmit. Nekem „csak” HITEM van.

Prof: – Igen. A hit. Pontosan ezzel van problémája a tudománynak.

– A professzor ezzel befejezettnek tekintette volna a szemléltetést, de a diák nem mozdul.

Diák: – Professzor úr, kérdezhetek valamit?
Prof: – Persze, kérdezz csak.
Diák: – Professzor úr, létezik-e a hő?
Prof: – Igen.
Diák: – És létezik-e a hideg?
Prof: – Igen.
Diák: – Nem, uram, téved! Nem létezik!

– Az események ezen fordulatára az előadóterem elcsendesedik.

Diák: – Uram, lehet sok hőnk, még több hőnk, túlhevíthetünk valamit, vagy még annál is jobban felhevíthetjük, lehet kevés hőnk, vagy semennyi hőnk. De nem lesz semmink, amit hidegnek hívnak. -273 fokkal tudunk nulla alá menni, ami a hő nélküli állapotot jelenti, de annál lejjebb nem mehetünk. A hideg nem létezik. A hideg szót a hő nélküli állapot jellemzésére használjuk. A hideget nem tudjuk lemérni. A hő: energia. A hideg nem az ELLENTÉTE a hőnek uram, hanem a HIÁNYA.

– Az előadóteremben ekkor már egy gombostű leejtését is meg lehetne hallani.

Diák: – És mi van a sötétséggel, Professzor? Létezik-e a sötétség?
Prof: – Igen. Hogyan beszélhetnénk Az éjszakáról, ha nem lenne sötétség?
Diák: – Ismét téved, uram. A sötétség valaminek a hiányát jelzi. Lehet kis fényünk, normális fényünk, nagy erejű fényünk, villanó fényünk, de ha sokáig nincs fény, akkor nincs semmi. S azt hívjuk sötétségnek, így van? De a valóságban a sötétség nem létezik. Ha létezne, még sötétebbé tudnánk tenni a sötétséget, nemde?

Prof: – Tehát, mire akarsz utalni mindezzel, fiatalember?
Diák: – Uram, azt akarom ezzel mondani, hogy a filozófiai eszmefuttatása hibás.
Prof: – Hibás? Meg tudod magyarázni, miért?
Diák: – Uram, ön a kettősségek talaján mozog. Azzal érvel, hogy van az élet, utána pedig a halál, van egy jó Isten és egy rossz Isten. Az Istenről alkotott felfogást végesnek tekinti, mérhető dolognak. Uram, a tudomány még egy gondolatot sem tud megmagyarázni.
Elektromosságot és mágnesességet használ, de sohasem látta egyiket sem, arról nem is szólva, hogy bármelyiket is megértette volna. Ha a HALÁLT az ÉLET ellentéteként vizsgáljuk, akkor tudatlanok vagyunk arról a tényről, hogy a halál nem létezhet különálló dologként. A halál nem az élet ellentéte, hanem annak hiánya! És most mondja meg nekem, professzor: Ön azt tanítja a diákjainak, hogy a majmoktól származnak, így van?
Prof: – Ha a természetes evolúciós folyamatra célzol, akkor természetesen igen.
Diák: – Látta-e már valaha az evolúciót a saját szemével, uram?
– A professzor megrázza a fejét.
Diák: – Mivel eddig még senki sem látta az evolúciós-folyamatot végbemenni, sőt azt sem tudja bizonyítani, hogy ez egy folyamatos történés, azt jelentené mindez, hogy Ön a saját véleményét tanítja, professzor? Akkor ön nem is tudós, hanem prédikátor?

– Nagy zajongás támad az osztályban.

Diák: – És csak egy utolsó kérdést engedjen meg, professzor úr. Van-e valaki az osztályban, aki látta már valaha az Ön agyát?
– Az osztály nevetésben tör ki.
Diák: – Van-e itt valaki, aki hallotta már a Professzor agyát, érezte, megérintette azt, vagy érezte az illatát? – Mivel nem érkezik válasz, a diák folytatja: – Úgy tűnik, senki sem tette. Tehát, a tapasztalati, állandó, kimutatható bizonyítékok megalapozott szabályai szerint a tudomány kimondja, hogy önnek nincs agya, uram. Ne vegye tiszteletlenségnek, uram, de hogyan adhatnunk így bármilyen hitelt az előadásainak?

– A teremben síri csend. A professzor a diákot nézi, arca kifürkészhetetlen.
Prof: – Azt hiszem, a hit alapján kell elfogadnod, fiam.
Diák: – Erről van szó, uram! Ember és Isten között is a HIT a kapcsolat. És ez mindennek a mozgatója és éltetője!

A diák neve Albert Einstein volt.

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#43026) fi:zi'k válasza *Ropi* (#43025) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

:F

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#43027) Mercutio_ válasza *Ropi* (#43025) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ne papolj! :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43028) #40935168 válasza fi:zi'k (#43026) üzenetére


#40935168
törölt tag

Most miért ? Sztem frankó :)

Kaja, pia, nők, zenék, egyéb faxságok helyett néha be-be esik egy értelmes post is.. én élveztem. :K :U

(#43029) aleister válasza *Ropi* (#43025) üzenetére


aleister
veterán

Hatásvadász iromány, megspékelve pár sarkítással.
FB-n unatkozó kismamáknak ideális az aktuális Nőklapja gasztro cikk és egy "Töltsd ki a tesztet, megmondjuk mi voltál előző életedben" kvíz között. :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#43030) fi:zi'k válasza #40935168 (#43028) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Lásd vámpírkoma válaszát. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#43031) rbalint88 válasza aleister (#43029) üzenetére


rbalint88
addikt

te előző életedben tuti kecsege voltál :DDD ;]

(#43032) Real_Necro válasza aleister (#43029) üzenetére


Real_Necro
veterán

Azt is írhattad volna, hogy: Ctrl + C, Ctrl + V

Nem kell ezt figurázni. :P ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#43033) aleister válasza rbalint88 (#43031) üzenetére


aleister
veterán

Juhúúú!
Akkor ez az én évem! :D :P

Necro:
Node akkor hol marad a stílus? :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#43034) Mercutio_ válasza aleister (#43029) üzenetére


Mercutio_
félisten

:K :C

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#43035) Balinov válasza aleister (#43033) üzenetére


Balinov
félisten

Ki volt az a gyökér, aki a durbincsra szavazott??

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#43036) Freddy76 válasza *Ropi* (#43025) üzenetére


Freddy76
addikt

Kamu. Akkora, mint ide Lacháza.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#43037) rbalint88


rbalint88
addikt

Elmentünk ma haverral autót nézni, egy Yaris T-sportot nézett ki, 1m-ről már annyira csúnya volt, hogy ki se kértük a kulcsot. Viszont betáraztam egy Alfa 156-ot, az egyik legdrágábbat, hogy a kínálat tetején kezdjük az ismerkedést, mintegy referenciának. Mondhatni hiba volt. Annyira egyben van az az autó, hogy teljesen rápörögtem, hogy kell egy ilyen. Gokart futómű, tank masszivitás, atomjó automataváltó, zenélő motor. Amire kellene, hogy hetente 2x üljek bele, viszont akkor fülig érő szájjal, tökéletes.
Autóbuzulás és blogó OFF

(#43038) Real_Necro válasza rbalint88 (#43037) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem azt mondták régen az Alfákra, hogy szerelőt is tart mellé?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#43039) j.bravo válasza rbalint88 (#43037) üzenetére


j.bravo
addikt

Mennyi az a kínálat teteje? Priviben is jöhet ha nem akarod itt (bár miért lenne ciki)
Punto II sporton akadt meg a szemem ma hahun vagy jofogason, 6seb. Sargaban nem is ronda.
De par napja láttam a lepukkant sarki kozert elott egy szívszaggatóan gyönyörű, piros Alfa Brerát. Csak hát annyim végképp nincs. De egy 156-ra, vagy faceliftes 147-re még akár lehetne is...
Csak ne lenne sokkal okosabb ugyanannyit egy Jazzre költeni.... :F

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#43040) Chapel


Chapel
addikt

Na, már elég volt ennyi az internetből...bocs, nem akarok témázni, de ez kellett mint tortára a hab. Értitek, egyedüli induló...wtf??? :U

Freddy76: "Kamu. Akkora, mint ide Lacháza"

Ez szerintem inkább valahol a Jupiter és a Szaturnusz pályája között lehet ;]

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#43041) rbalint88 válasza j.bravo (#43039) üzenetére


rbalint88
addikt

e!: [link]

Real Necro: semmivel nem nagyobb szívás, mint bármi más - a japánokon kívül.

(#43042) j.bravo válasza rbalint88 (#43041) üzenetére


j.bravo
addikt

Szép! :R
Azt hittem több lesz.

Whatever.

(#43043) fi:zi'k válasza rbalint88 (#43041) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem mondom, hogy nem láttam szebb belsőt, de eléggé rendben van. :K
Én most a Mazdák után a Honda Accordra vagyok rákattanva. :W

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#43044) .: JuSzT :. válasza rbalint88 (#43041) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

b+ ez szép

(#43045) j.bravo válasza rbalint88 (#43041) üzenetére


j.bravo
addikt

Oké hogy muzsikál a motor, de mekkora hangerővel teszi ezt? Tehát, menet közben mennyire hangos; ha simán melóba menne vele az ember, zavaró lenne vagy jó? :D

Whatever.

(#43046) fi:zi'k válasza j.bravo (#43045) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Kinek? ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#43047) rbalint88 válasza j.bravo (#43045) üzenetére


rbalint88
addikt

Nem hangos, de nem veszed hangosra a rádiót, mert a motor is zenél. Ja és úgy nem hangos, hogy sportdob van rajta, de nagyon szolid. Gyárihoz képest alig hangosabb, inkább mélyebb hangú. Engem nem zavarna melóba járásnál :)

Fizik: accord is jo, drivers car, de az alfaban jobb a szinhaz :P igaz, valoszinuleg tobb a drama is vele

[ Szerkesztve ]

(#43048) Chapel válasza rbalint88 (#43047) üzenetére


Chapel
addikt

Valahogy úgy aposztrofálták Clarksonék az alfákat hogy, igazi kincsek, főleg a régebbiek, nem is vagy igazi gearhead/petrolhead ha nem volt alfád még...és hogy ugyan a vele töltött idő 90%ban (nyílván költői túlzás) csak fekszel alatta, de abban a varázslatos pár órában míg mükszik, vissza adja/ meghálálja magát.

Nekem nem volt, ismerősöknek volt régi és újabb is és ha nem is ennyire sarkítottan, de kb. egyetértettek. :)

Ha már régi és olasz és igazi ikon akkor én egy Lancia Delta Integrale mellett döntenék szívem szerint. :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#43049) fi:zi'k válasza Chapel (#43048) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én ebből a korosztályból inkább vmi jó nőt vinnék el, ugyanis szívesebben "feküdnék" alatta az idő 90%-ban szerelés helyett. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#43050) j.bravo válasza rbalint88 (#43047) üzenetére


j.bravo
addikt

Köszi! Csak ki kéne próbálni bakker...
Ránézek a japó összhangzatokra is akkor... Bár vsz nagy, civic elég lenne, de az ufót nemszeressem.

Amúgy amióta az Alfa tulképp Fiat, csak high end, nem változott ez a dolog?
Reménykednék, mert asszony grande Puntója nem problémamentes ugyan mint egy japó, de azért egyáltalán nem szopóroller. Sógor Roomstere többé kerül mint a Punto (igaz, többet is megy vele).

Ja, Alfát (J)TS helyett JTD-vel "kell"venni, vagy vállalható a benyás? Normál benya kell vagy prémium, mint egy RS Octaviába?

Vagy takarodjunk az autós topikokba? :D

[ Szerkesztve ]

Whatever.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.