Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35545) m3ss válasza #40935168 (#35535) üzenetére


m3ss
veterán

"Ezzel nem értek egyet. Rendeszeresen pályázok és sokkal többször jönnek ki egykettesek a belsőbe (én meg laza lesemírommennyivel), mint mikor mögém érkezik be 2 kilóról egy BMW vagy Porsche, hogy akkor húzás van ... "
pont ezen gondolkodtam, hogy egy kezemen meg tudom szamolni hanyszor tortent velem ilyen...mondjuk mostani kocsival nem is palyazok szinte semmit. ha meg ilyen tortenne elengedem, legalabb letakaritja az utat :)

"Az egykettes meg a gyökkettő agyával kábé arra sem képes, hogy belenézzen a visszapillantóba: messziről látom, hogy ott poroszkál a kamion mögött, na mondom ez kihúzza elém mindjárt"
ahh, akiknek meg a szabalyosan vezetes is nehezen megy...ne is gondoljunk bele mi tortenne ha megcsuszna az autojuk, ki kellene hirtelen kerulni vkit, stb...
eloitelek tudom, de megvannak azert azok az autotipusok/kasztok akiktol en is rettegek az uton (foleg motorral) de nem a porschesek azok :N
persze kivetelek vannak, mint pl ez a lambos :U

"Néha az 1.2-esnek is, meg a 8 szelepes régi motornak is ki kell mennie előzni mert van 40 km/ó sebességkülönbség közte meg a kamion között."
nem az 1.2-esekkel van a bajom, inkabb a vezetoikkel :) amikor benzines kocsival 2500as fordulaton akar elozni...aztan elvaltja 4e-nel. autoszerelo cimboram szokott jo sztorikat meselni ugyfelekrol, sokan nem a fogyasztas miatt nem porgetik pl a benzinmotorokat, hanem mert feltik a motort..hiszen olyan hangos fent, biztos art neki...
amugy ha meg jonnek mogotte gyorsabban, meg is lehet varni h elmenjenek a gyorsabb autok..nekem sem esik nehezemre.
legjobbak a kamion/teherauto soforok. ok meg a fogyasztas miatt eloznek gyokketto sebessegkulonbseggel. tempomat, +5 km/ora..es 2 perc alatt meg is elozi a masikat. oket szeretem a legjobban :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.