Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35535) #40935168 válasza m3ss (#35532) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ezzel nem értek egyet. Rendeszeresen pályázok és sokkal többször jönnek ki egykettesek a belsőbe (én meg laza lesemírommennyivel), mint mikor mögém érkezik be 2 kilóról egy BMW vagy Porsche, hogy akkor húzás van ... Ilyenkor legszívesebben azt kívánnám, hogy legyen az autóm 6 tonna és körbe "dögvetővel" ellátva, azaz a lökhárítók helyére elöl-hátul 1-1 vasúti síndarab felszerelve. De a lánctalp sem árt, csak az ugye nem bírja a szpídet.. :D

Amikor én kamiont látok a külsőben (és én is ott haladok, mivel pályán is érvényes a jobbra tarts), már kb. 100-150 méterrel mögötte kényelmesen behúzom a belsőbe. Ha előznének engem, még van időm elengedni és a kamion mögött "csak" 90m körül húzom a belsőbe, ha meg nincs senki a belsőben éppen, akkor tényleg jó messziről behúzom és ennyi.

Az egykettes meg a gyökkettő agyával kábé arra sem képes, hogy belenézzen a visszapillantóba: messziről látom, hogy ott poroszkál a kamion mögött, na mondom ez kihúzza elém mindjárt (én már a belsőben, készülök elhaladni mellette). Erre behúzza elém. Satufék. Anyád.

*nagylevegővétel*

Szépen süt a Nap Debiben. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.