Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36501) aleister válasza Real_Necro (#36500) üzenetére


aleister
veterán

Már lent van a 3, de kedden még nem volt hozzá sub. Ma meglesem.
Nekem egyébként eddig bejön.

Attól tartok, hogy idővel elszaródnak majd a dolgok. Az első évad és a Strain is addig volt színvonalas, amíg a ködösítés ment. Amikor már napvilágra kerültek a háttértörténések, akkor szimpla kis túlélőhorror lett az egészből.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#36502) aleister válasza *Ropi* (#36469) üzenetére


aleister
veterán

Most jutottam csak ennek a végére. Ez nagyon kemény, ha valóban igaz.

Nem tudom más hogy van ezzel, de ilyenkor mindig előtör belőlem az igazságérzet, és kedvem lenne utánajárni a dolognak. Ha valóban ekkora egy féreg ez említett vállalkozó, akkor jól megcsapdosni, aztán még fel is jelenteni.
Csak hát kinek van energiája más problémájával foglalkozni. Az van elég a saját porta táján is.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#36503) Real_Necro válasza aleister (#36501) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tegnap néztük. Az előző rész után szerintem eléggé felpörög.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36504) *Ropi* válasza aleister (#36502) üzenetére


*Ropi*
félisten

Az emberek 99%-a így van vele...

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#36505) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

zene!

Holnap majd jól beletépünk...

(#36506) spanyoll válasza t_a_m_a_s (#36505) üzenetére


spanyoll
addikt

Amekkora volt a hype, annyi szart hallottam erről a tesláról.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36507) t_a_m_a_s válasza spanyoll (#36506) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Hogy a hely milyen azt nem tom (öreg vagyok én már ehhez), de ezt a zenét szeressem :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#36508) spanyoll válasza t_a_m_a_s (#36507) üzenetére


spanyoll
addikt

Ja a zene nem rossz, a helyet meg én sem tudom, irritálnak már az ilyen egymáshoz simulós izzadó tinifiúkat arrébblökdösős történetek.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36509) Studi


Studi
addikt

A szaktopikban leltem rá, nálam max pontszám! :R :K

(#36510) aleister válasza *Ropi* (#36504) üzenetére


aleister
veterán

Á!
Nagyon optimistán becsülted ezt az arányt szerintem. :)

(#36505) t_a_m_a_s:
Mi ez a zene...homoszexuális lettél? :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#36511) spanyoll válasza aleister (#36510) üzenetére


spanyoll
addikt

Na, gyorsan kompenzáljunk akkor, mert ez nem állapot kérem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36512) rbalint88


rbalint88
addikt

Mostanában kezdődik a koncert :)
Jó ez az album, megvan eredeti minőségben, remélem a szomszédok is szeretik :DDD

(#36513) t_a_m_a_s válasza aleister (#36510) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

No, azt azért nem! De nem lehet mindig hevimetált hallgatni... :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#36514) spanyoll válasza t_a_m_a_s (#36513) üzenetére


spanyoll
addikt

Persze, hogy nem lehet. Azokra az időkre van a glam metal, a metalcore, és a többi.
Ha valaki nem lenne otthon benne, akkor térképes segítség (ajánlott kattintani ha valaki nem ismerné).

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36515) Studi válasza spanyoll (#36514) üzenetére


Studi
addikt

:R Eddig nem tudtam a Brutal Death, mint zenei irányzat létezéséről. Ma már megérte felkelnem. :K :W

(#36516) spanyoll válasza Studi (#36515) üzenetére


spanyoll
addikt

Na ennek örömére jöjjenek puncik is, ha már van rendes zenei aláfestés (ami ez alatt a videó alatt szól az mondjuk foshányás, nem zene).
Seggek

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36517) t_a_m_a_s válasza aleister (#36510) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ali, neszeneked! :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#36518) aleister válasza spanyoll (#36514) üzenetére


aleister
veterán

Ez nagyon kúl! :R

(#36517) t_a_m_a_s:
Na ezt már nevezem! :)
Egyébként az előzővel sem volt semmi baj. :)

Én estére egy punk goes pop válogatást hoznék. Poén, és egész hallgathatóak a számok, ha az ember nem veszi őket komolyan.
Én ezekre szentelnék pár percet: Get This Party Started, I Want It That Way, Like A Prayer, a már linkelt bájbájbáj, Survivor, Sometimes, Heaven is a Place on Earth.

Ellenben Britney feldolgozásban ők jobban domborítanak:
Travis
Children Of Bodom ..ahogy rákeverték Britney-t a refrénnél a Drop D-s gittárra ...á...sírni lenne kedvem a gyönyörűségtől, a szóló meg a mai napig üt :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#36519) aleister válasza aleister (#36518) üzenetére


aleister
veterán

Ja, és igen...ha már feldolgozások... hallgassátok meg a Lady Gaga-féle Poker Face egy zseniális implementálását metálra!!

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#36520) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#36505) üzenetére


Real_Necro
veterán

Éppen csak belekattintottam, de a lázas fejemnek ez most olyan jól esett: [link] :B

Gyerekek, ne betegedjetek le, szar érzés... :(

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36521) Mercutio_ válasza Real_Necro (#36520) üzenetére


Mercutio_
félisten

Köszönjük mester, hogy megosztottad velünk ezt a titkos tudást:R
JJobbulást!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36522) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#36520) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Én 2(!) hét után most jövök kifelé belőle... Lázas talán 1,5 napig voltam, de volt minden. Kicsit makacs dolgok mostanság ezek a vírusos meg influenzás sz*rok, sok jóra ne számíts:(

Jobbulást!

Holnap majd jól beletépünk...

(#36523) *Ropi* válasza Real_Necro (#36520) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ha elég nagy hangerővel hallgatod akkor nem csak a füledet, de az orrodat is tisztíccsa. :D Meg a szomszédokét is. ;] :DDD

Jobbulást! :K

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#36524) psycroptic válasza aleister (#36519) üzenetére


psycroptic
őstag

Itt is van egy átirat...

PSNID: Tomy83PS

(#36525) zool1


zool1
őstag

Idézetek rendőrségi jegyzőkönyvekből

„A helyszínen megállapítást nyert, hogy a fent nevezett személy a birtokában lévő lőszereket szétszerelte, azzal játszott, melynek során az a kezében elműködött!”
“Az elkövető vékony, csenevész volt, leginkább az “iti” figurájára emlékeztetett.”
„Négyen voltak: három rendész és két német juhász kutya.”
Gyanúsítotti jegyzőkönyvből: “Levittem az alagsorba és meghomoszexuáltam, amit éreztem iránta.”
“Nevezett nőszemély megérkezésünkkor csak a felszólításomra volt hajlandó a szoknyája alá, a lába közé erősített nagyméretű szatyorból előadni az eltulajdonított 3×50 dkg Karaván kávét.”
„Felszólításomra azt válaszolta, hogy azt csinál, amit akar, majd szoknyáját felkapta és hirtelen lekuporodva újra a lépcsőre folyatta. A szabálysértés ténye több méter hosszan csordogált.”
“A társadalmi tulajdont sértő bűncselekmények száma az utóbbi öt évben hullámzóan stagnált, a trend lefelé mutat.”
“Verekedéshez mentem ki, ahol a verekedő elküldött melegebb éghajlatra. Én elmentem, majd másodmagammal visszatértem.”
“Tetten értem, amint a padon fekve csavargott.”
Kárbecslő álláspontjáról ír a rendőr: “Hátulról megnyomták az asszonyt Paksnál.”
„A tósoki Dobó Katica utcában leszállított biciklis ember legudvariasabb cselekedete az volt, hogy nem vert meg.”
„A hullán a gatyáján kívül semmi személyazonossági igazolvány nem volt.”
“A helyszínen a bizottság egy emberi bélsárral szennyezett gatyát talált. Valójában szaros gatya.”
“Észrevettem, hogy egy ember hímvesszejével szennyezi a környezetet. Felém fordult, és míg hímvesszőjét lóbálta, felszólítottam a cselekmény abbahagyására, erre nyomatékosan felszólított az anyámmal való közösülésre. Kérem a lóbálást súlyosbítóként figyelembe venni.”
„És akkor bejött az irodába két női hölgy.”
„A feljelentő szerint bevitték a nudistákat a rendőrségre, ahol megruházták őket.”
„A férj egy idegen nővel ment a kocsiján, karambolozott. A helyszínen megjelent a feleség is. Mondta a rendőrnek, hogy a férjének nincs sérülése, de otthon majd lesz.”
„Véres volt az egész kultúrház. Látszott, hogy nem író-olvasó találkozó volt előtte.”
„Gyanúsított a husáng felemelése által elkövette a hatósági közeg elleni erőszak kísérletének vétségét, tekintetbe véve, hogy a hivatalos sapka kétségkívül az intézkedő közeg fején helyezkedett el. Mindazonáltal a helyzet gumibot útján megnyugtatóan rendezésre került.”
„A gyanúsított gépkocsijával Ajka belterületén elütötte a vele azonos irányban haladó ismeretlen személy által hajtott kerékpárost.”
„Az esti órákban ismeretlen tettes felgyújtott egy utcai könyvesboltot. A kár nem haladta meg a hasznot.”

(#36526) fi:zi'k válasza zool1 (#36525) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez olyan jellemző. Eddig csak 1x voltam feljelentést tenni, de ott is olyan megfogalmazásokat használt a nyomozó, hogy ihaj.
A husángos mondjuk csak simán frappáns.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36527) zool1 válasza fi:zi'k (#36526) üzenetére


zool1
őstag

Egyszer saját vallomásom írásos "lenyomatát" kellett aláírnom. Mondom elolvasom mégis azt írták el le amit mondtam, köszönő viszonyban sem volt persze. :U

(#36528) fi:zi'k válasza zool1 (#36527) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Szerintem tanítják őket erre. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36529) Novics válasza fi:zi'k (#36526) üzenetére


Novics
senior tag

Oh, hát ilyen hivatalos vackokat én is rühellek írni. Vért izzadok, mire egy hosszabb, minden tekintetben hivatalos, ugyanakkor informatív levelet megírok. Vagyis izzadnék, mert ilyet még nem sikerült alkotnom. :DDD Pár hete írtam egy levelet minden kollégának, hogy küldjék be az iratmintáikat, hogy egységesítsem, feltöltsem az iktatórendszerbe sablonnak. Hát nem értették meg sokan. Aztán leírtam, hogy "olyanokat, amikben van egy csomó rizsa meg pár személyes adat". Ebből már tudták, hogy mit akarok. :D

De amúgy én is jót derültem pár megfogalmazáson. :K

A KSH már korán reggel felnyomta a vérnyomásomat. Jött egy hibalista, hogy szerintük mi nem jó. Egyből rágörcsöltem, hogy tényleg nem az. Aztán megnéztem, és visszaírtam, hogy minden adat stimmel, csak tán nem kéne elvárni, hogy a tavalyi ÁT-s szám záró egyezzen az idei ÁT+TN nyitóval. Érdekes módon az nem zavarta őket, hogy a TN-es nem egyenlő az ÁT+TN-nel. Viszont az már sok volt nekik, hogy 25=25, mert írták, hogy szerintük meg nem egyenlő. :C

De legalább itt szépen havazik. Meg is fog bénulni a közlekedés. :W

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#36530) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#36528) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kontraszelekcio + az egymástól eltanult, de jelentésűk ismerete nélkül használt bikkfanyelv.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36531) Studi válasza Novics (#36529) üzenetére


Studi
addikt

Hol havazik? Lehetne már valami normális hó Büdipest környékén is. :U

(#36532) fi:zi'k válasza Novics (#36529) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez nem hivatalos, max hivatásos, de leginkább rendőrnyelv. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36533) Novics válasza Studi (#36531) üzenetére


Novics
senior tag

Na hat nem tudom, hogy sikerült e a képet fellőni telefonról.
Hogy a kérdésre is feleljek: a déli parton. Legalábbis a nyugati medencében.

szerk: sikerült. :))

fi:zi'k Úgy értettem, hogy tán nem így beszélnek otthon a zasszonnyal is. Bár nekem van gimis osztálytársam, aki rendőrnek állt, és ő már gimiben is majdnem így beszélt. :D

[ Szerkesztve ]

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#36534) Studi válasza Novics (#36533) üzenetére


Studi
addikt

De hiányzik már egy rendesebb, 2-3 hétig megmaradó hó... :( Ezer éve nem volt ilyen felénk, ha véletlenül esik is kicsit több, legkésőbb 2 nap múlva már villámgyorsan elolvad. Hó nélkül pedig nehezebben viselem a hideget. :(

(#36535) aleister válasza psycroptic (#36524) üzenetére


aleister
veterán

Hú de fülbemászó a verse riff. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#36536) Lassú Víz válasza Novics (#36529) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Nekem a TN az LCD panel technológia, az ÁT-ről fogalmam sincs.
Magyarul nem találtam, de a lényeg talán átjön így is ;)

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#36537) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

A Nikonban ez a Viktorgyerek lesz az új mumus???

Az 1. hsz-be be kéne írni, hogy ne kérdezzen senki semmit, vegyen egyből FX-et 1,4-es fixekkel, mert az alatt nem ember az ember... Aztán a topik zárható :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#36538) forceberg válasza t_a_m_a_s (#36537) üzenetére


forceberg
veterán

Nyugalom... D4-ekben utaznak :)) Tudod, ezeknek egyszer kéne odabaxni egy jó súlyos szettet, a 90%-uk a következő héten már 4/3 MILC-cel szaladgálna.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#36539) Studi válasza t_a_m_a_s (#36537) üzenetére


Studi
addikt

Ilyen keresztnévvel csak az antikrisztus lehet! :D

(#36540) aleister válasza t_a_m_a_s (#36537) üzenetére


aleister
veterán

Arra nem emlékszem, hogy a múltkor is ő ajánlotta a belépő vázas srácnak az FX-et?
Pár hete volt, és akkor is jeleztem, hogy nem biztos, hogy ez a legjobb tanács, ami adható. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.