Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36301) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#36296) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Mi nyáron voltunk a veszprémiben, ott azért nem volt olyan büdös, hogy utána a ruhámon éreztem volna...

Szerk.: ja, hogy cirkusz. Akkor nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#36302) Studi válasza t_a_m_a_s (#36297) üzenetére


Studi
addikt

Én nem vagyok jártas az ilyesmiben, de egy 20k-s órában szerintem legyen benne minden póz elölről-hátulról! :DD

(#36303) t_a_m_a_s válasza Studi (#36302) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

;] :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#36304) Mercutio_ válasza Studi (#36302) üzenetére


Mercutio_
félisten

És milyen minőséget kapsz 20k-ért, mesélj! :DDD

real_necro: Jók ezek a gömbhalak, de szerintem betta lesz, az látványosabb, úgy asszony is támogatóbb a kérdésben. Ezeket megmutatom neki, és fujj-fujj lesz a reakció :DDD szerk:Ez mekkora aki?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36305) Real_Necro válasza Real_Necro (#36299) üzenetére


Real_Necro
veterán

Takarítással el vagyok maradva, majd holnap. :B Meg már nyírni is kellene a mohát.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36306) Novics válasza t_a_m_a_s (#36297) üzenetére


Novics
senior tag

A másodikra gondoltam. Valóban az első linkelted Mercinek, valószínűleg arra írta, hogy nem jön be neki. Szóval izé. :)) Bár a zöld helyett jobb lenne barna szíj, de hát ennyi belefér. :) 40 pénzem most amúgy sincsen órára, szóval csak kibickedek. :U

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#36307) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#36297) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez a Citizen se rossz:

[link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36308) Mercutio_ válasza Real_Necro (#36305) üzenetére


Mercutio_
félisten

Úgy nyírd, hogy nekem is jusson :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36309) j.bravo válasza fi:zi'k (#36267) üzenetére


j.bravo
addikt

Mikor? :P

Whatever.

(#36310) Real_Necro válasza Mercutio_ (#36308) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mohából szinte bármikor tudok adni. Fél év alatt egy 9W-os kompakt fénycső alatt elburjánzik. ;)

j.bravo:

Ne légy türelmetlen! :P ;]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36311) m3ss válasza Larry303 (#36274) üzenetére


m3ss
veterán

:DD :C

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#36312) forceberg válasza t_a_m_a_s (#36287) üzenetére


forceberg
veterán

Ha már megint órák...
Kaptam nemrég(na jó, vagy 1 éve :D) egy Breitling Bentley Mulliner replikát(biztos nem eredeti)
Nagyon szép, de jó nagy, mennyit érnek ezek?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#36313) rbalint88 válasza forceberg (#36312) üzenetére


rbalint88
addikt

5-10ezer között. sajnos az üvegről egyből levágós, hogy egypálcás óra... a krómozás is kopik rajtuk, meg nem is valami pontosak. plusz ha egyszer véletlen leejted, akkor esélyes, hogy szétugorjon a szerkezet is.

(#36314) Freddy76 válasza forceberg (#36312) üzenetére


Freddy76
addikt

Replika és replika között óriási a különbség. Egy szép, jó minőségű szerkezettel szerelt replika érhet 20-30 ezret, vagy többet.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#36315) forceberg válasza rbalint88 (#36313) üzenetére


forceberg
veterán

Pedig bíztam benne, hogy azért legalább ér annyit, mint az Orientem ért valaha... Mondjuk egyiket se hordom, szegény Orientet anno fejlámpásan törtem, aztánmióta javíttattam a belsejét, pontatlan lett, a betört üveg helyére meg valami vacak kerülhetett.

(#36314) Freddy76 : egy külföldi oldalon épp most találtam hasonlókat, 103USD. [link]

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#36316) fi:zi'k válasza forceberg (#36312) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Kínából ~$150-ért van, így 10-15e talán. Kérdés, hogy quartz vagy esetleg egy unitas automata van benne? Esetleg turbillion? :DDD

Azért nézesd meg mielőtt eldobod. ;]

(#36309) j.bravo
Sorry. 1 perc.

(#36315) forceberg
Ha esetleg vmi értelmes van belül, akkor lehet értéke.
Egész jók már a kínai automaták is ahogy olvastam.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36317) forceberg válasza fi:zi'k (#36316) üzenetére


forceberg
veterán

Mivel ajándék volt, így nem fogom eldobni, max. néha napján felveszem.
Majd letekerem a hátulját, hogy legalább a belsejének a borítását lássam :D
Á, már legalább 2éve megvan, 2013-ban is beírtam ide, csak akkor még a típusát sem tudtam :))

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#36318) fi:zi'k válasza forceberg (#36317) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nyilván csak vicc volt a dobálózás. ;)
Tényleg javasolnám, hogy nézesd meg. Vagy ha felnyitod az is megteszi. :K

Amúgy nem igazán értem miért vesz bárki is ajándékba egy replikát bármi ilyesmiből. No offense. :B

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36319) Larry303 válasza Freddy76 (#36314) üzenetére


Larry303
addikt

thaiföldön válogathatsz ezekből :)

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#36320) forceberg válasza fi:zi'k (#36318) üzenetére


forceberg
veterán

"Amúgy nem igazán értem miért vesz bárki is ajándékba egy replikát bármi ilyesmiből. No offense."
Ez egy külön sztori... konkrétan apám kapta postán, egy rég elfeledett külföldön élő unokatestvérétől...

(#36319) Larry303: add el a fotós szetted, azt fizess be minket egy útra oda :D

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#36321) fi:zi'k válasza forceberg (#36320) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Még a végén lehet igazi. :)
Majd jelezd mire jutottál, most már érdekel a végkifejlet. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36322) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#36316) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha nálam 15k-ért 150$ jár be szeretnék váltani pár millát :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36323) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ha valaki nem követné az m4/3 topicot :milc bőr fél-tokkal [link]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36324) Real_Necro válasza Mercutio_ (#36323) üzenetére


Real_Necro
veterán

Neked is jó reggelt: ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36325) *Ropi* válasza Real_Necro (#36324) üzenetére


*Ropi*
félisten

A leesett kontaktlencséjét keresgéli, vagy a Te leesett álladat? :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#36326) Byk01 válasza *Ropi* (#36325) üzenetére


Byk01
senior tag

Te nem tudod, hogy a harmadolók (a jobb oldali és a felső) metszéspontját kell nézni? :DDD

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#36327) Karima


Karima
őstag

Sziasztok! Mobilos témában szeretnék segítséget kérni, hátha járt már úgy más is, ahogy én, és van tapasztalata. Szóval a telefon az asztalon töltőn volt, leesett, de a töltőkábel valamennyire megfogta, ezáltal valószínűleg a telefon alján lévő usb csatlakozó kiszakadt/kitört a helyéről, mert azóta nem tölt. Külsérelmi nyom nem látszik rajta, csak annyi, hogy ha bedugom a töltőt, akkor nagyon lötyög, és nem tölt. A szervizes dolgot nehezíti még az is, hogy nem Magyarországon forgalmazott telefonról van szó (Zopo – Kínából jött), bár gondolom ha tényleg kitört, akkor ez nem nagyon számít, mert „csak vissza kell forrasztani”. És az sem lenne rossz, ha ott előttem csinálnák meg, mert elég fontos cuccok vannak a telefonon, nem szeretném, ha turkálnának benne. Na tudtok olyan helyet, ahol ez mind megvalósulna? :)

(#36328) fi:zi'k válasza Karima (#36327) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Esetleg a telefon topikjában is érdeklődj. Esetleg a dual-simes topikban is.
Ha tényleg kitört, akkor kérdés, hogy sérült-e más is.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36329) Karima válasza fi:zi'k (#36328) üzenetére


Karima
őstag

Köszi. Más hibát - így fél nap használat során - nem tapasztaltam.

(#36330) *Ropi* válasza Byk01 (#36326) üzenetére


*Ropi*
félisten

Hogy mit? :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#36331) fi:zi'k válasza Karima (#36329) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Kíváncsi leszek vállalja-e majd vki. Nem egyszerű már ezeket szerelni.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36332) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Létezik valami orvosi kamara stb ahol be lehet panaszolni háziorvost? Tartok tőle még egy beszólása lesz párom felé és lemegyek és megtaposom a doki arcát... :(((

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36333) madgie válasza Real_Necro (#36332) üzenetére


madgie
titán

Kikéred a kartonját, átmentek máshoz.

(#36334) Real_Necro válasza madgie (#36333) üzenetére


Real_Necro
veterán

Pont azért nem az enyémhez ment anno mert az öreg csigalassú meg kb csak a vérnyomásméréshez meg az augmentin felíráshoz ért.
Ez a másik meg akkora hülye pics@, leordítja a beteg fejét, hogy hogy mer beteg lenni stb... aztán meg felírná azokat a gyógyszereket amire allergiás. Legközelebb megyek vele és ha nem tetszik a beszólása én fogom leordítani a doki fejét, de abban nem lesz köszönet.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36335) madgie válasza Real_Necro (#36334) üzenetére


madgie
titán

És csak ez a két doki van?

(#36336) Real_Necro válasza madgie (#36335) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem, van gyerek orvos is...

Egyébként nem értem, inkább autózzam át a fél várost hogy a levont TB-ért megfelelő szolgáltatást kapjak? Inkább bemegyek és megpofozom az orvost...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36337) Mercutio_ válasza Real_Necro (#36336) üzenetére


Mercutio_
félisten

Garantált lesz az elvárt szolgáltatás..... tuti.....

Egyébként ez csak súlyosbodni fog ahogy húznak el külföldre + a rutinosak kiöregednek a fiataloknak pedig nincs aki átadja a tapasztalatot.

Abból, hogy olyan gyógyszert ír fel amire Tündi allergiás én már levontam volna a következtetést, és igen, ha fogorvos /ortopédus /stb esetén simán utazol 1/2 órát egy normális körzeti esetén se kellene, hogy gond legyen ez, nem olyan gyakran kell oda menni, de ha igen akkor fontos, hogy időben és megfelelően mérje fel a problémát, ismerje fel, ha szakemberhez kell tovább küldeni és a megfelelő helyre irányítson, mert lehet, hogy azon múlik mennyi ideig tart a gyógyulás.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36338) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36339) Real_Necro válasza Mercutio_ (#36337) üzenetére


Real_Necro
veterán

No ezért nem az én orvosomat választotta...
Az enyém azt műveli, hogy késik másfél órát, utána meg olyan lassú, hogy utoljára mikor nála voltam fél 4-re érkeztem, 4-től este 7-ig rendelt, előttem 8-an voltak negyed 8-kor kerültem be a rendelőbe és utánam még 21-en várakoztak... ja és szokásos augmentines recepttel jöttem ki... nekem 9 év alatt még mást nem írt fel, pedig nem egy panasszal fordultam hozzá, igaz szerencsére nem sokszor.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36340) L4mie válasza Real_Necro (#36339) üzenetére


L4mie
veterán

itthon vagy van pénzed magánrednelést leperkálni , vagy benfentes vagy, vagy megdöglesz

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#36341) madgie válasza L4mie (#36340) üzenetére


madgie
titán

Hja, kábé.

Illetve ilyen esetben meg lehet játszani az ügyeletet is, tapsztalataim szerint ott jobban foglalkoznak az emberrel.

(#36342) crey válasza Mercutio_ (#36337) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Én a Kunhalom utcai rendelőben vagyok, ott a Hornyák dokinál. Ti ott a Káposztásmegyeriben?

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#36343) .: JuSzT :. válasza L4mie (#36340) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Medicover egész jó áron biztosít magánrendelést. Mondjuk azt a "nem sok" pénzt havonta kell fizetni, akkor is ha nem vagy beteg.

(#36344) Real_Necro válasza madgie (#36341) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az ügyeleten tegnap már voltunk....

Juszt:

A Medicover egy baromi nagy látszatcsarnok idegbeteg széthajtott meg idióta tünetkezelő orvosokkal. Tisztelet a kivételnek, bár olyan még nem nagyon akadt.
Párom munkahelye szerződésben áll velük, nem egyszer voltunk is rendeléseken meg laboron stb... tudnék elég sok negatívumot mesélni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36345) zolka78 válasza Real_Necro (#36344) üzenetére


zolka78
senior tag

Be tudod a dokit panaszolni, a kamaránál is, meg van ilyen betegjogi képviselet is, csak éppen nem érsz egyikkel se semmit. Annyira kevesen vannak, hogy hagyják őket állatkodni. Mi most fogjuk a gyereket átíratni a harmadik dokihoz, mivel mindegyikkel van valami probléma. De lehet a végén tényleg valami magán doki lesz. A páromnál is az volt a megoldás az allergiás asztmájára, hogy magándokihoz kezdett járni, és kiderült, hogy egy terhes anyukának nem feltétlenűl kell folyton feküdnie és várnia a fulladásos halált, mert nagyjából így áltak hozzá az sztk-s orvosok annak idején amikor terhes volt.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#36346) Real_Necro válasza zolka78 (#36345) üzenetére


Real_Necro
veterán

A nagy gond, hogy magánban is sok a sarlatán. Két intézményt is meg tudok pl nevezni akik csak tünetkezelést végeznek, de valós orvoslás nem nagyon van mögötte. Persze ki kell fogni a jó orvost is. Manapság elég nehéz, vagy éppen keményebben zsebbe nyúlós.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36347) zolka78 válasza Real_Necro (#36346) üzenetére


zolka78
senior tag

Hát nem tudom, nem vagyok otthon a témában. De az biztos, hogy a páromnak eddig éves szinten eddig max. 20000 volt az orvosi költsége. Én azt mondom ez megéri, hogy kezelve van és nem küszködik olyan gondokkal mint előtte, meg nem heteket kell várni egy sima gyógyszerfelírásért. Gyerekorvosból olyat találtam a környékünkön akinek a vízdíjat max. 4000 és a szülők nem panaszkodnak mert kevesebb gyógyszerköltséggel megússzák a dolgot.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#36348) spanyoll


spanyoll
addikt

Legutóbb nem bírtam végignézni, de most eszembe jutott és végigküzdöm magam rajta... Ha akartok (számomra) beteg művészfilmet nézni, akkor íme.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36349) rbalint88


rbalint88
addikt

(#36350) Real_Necro válasza rbalint88 (#36349) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez bosszút kér. ;]

De itt egy LOTR verzió is ;]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.