Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36851) Agostino válasza TayRol (#36850) üzenetére


Agostino
addikt

de édes, imádom ezeket a nagy macikat : )) eddig akárhány pitbullal hozott össze az élet, jámbor melákoknak ismertem meg őket. inb4 összefutok majd egy idegbeteggel: meglehet, de akkor sem a kutyát fogom hibáztatni.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#36852) Real_Necro válasza Mercutio_ (#36849) üzenetére


Real_Necro
veterán

Gyanítom sem te, sem én nem tudnánk annyi időt rászentelni, hogy fele ennyi dolgot megtanítsunk a majdani kutyáinknak. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36853) cOxeR válasza Real_Necro (#36852) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ott a pont... :))

(#36854) crey válasza Mercutio_ (#36849) üzenetére


crey
MODERÁTOR

1,5 éves koráig egy telephelyen élt 10 másik kutyával egy kennelben, és az volt a dolga hogy ugasson mindent ami a kerítésen túl van, azt ugasson. Ezért megértem a dolgot, de egyszerűen nem tudják leszoktatni róla, akárhogy hordják kutyasuliba.

Persze ettől nem hülye a kutya, csak egyszerűen ez rögzült nála.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#36855) Mercutio_ válasza crey (#36854) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az ilyet valami tanyára kellene elvinni, ahol nem zavar senkit, és hasznos ez a tulajdonsága.
Kérdés persze van-e és hány tanya még ami funkcionál.

MÁS: Ez volt már? És ez

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36856) *Ropi* válasza TayRol (#36850) üzenetére


*Ropi*
félisten

És ha megnő, befér majd az ajtón? :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#36857) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ütős kis GoPro demó, kutyus/spanyoll gondolom nektek a fesztiválos rész fog tetszeni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36858) spanyoll válasza Mercutio_ (#36857) üzenetére


spanyoll
addikt

Nekem leginkább az egész tetszik, és felidegesít, hogy se goprora, se ennyi utazásra nincs keret, pedig mindkettőhöz lenne kedvem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36859) Real_Necro válasza spanyoll (#36858) üzenetére


Real_Necro
veterán

Marad az SJ4000 meg kis hazánk... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36860) fi:zi'k válasza spanyoll (#36858) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Add el a D300-at és stoppolj. ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36861) spanyoll válasza Real_Necro (#36859) üzenetére


spanyoll
addikt

Annak is örülnék. Vagy úgy általában bárminek, ami tud 1080p-ben videót felvenni (nem, telefonom nem tud, majd az új, de az még kérdés, hogy mikor és milyen)

@Fizik: Ne hergelj. Nagyon ne hergelj. Szerinted hányszor fordult meg a fejemben, hogy eladom az összes cuccom, veszek 20-30 tekercs minőségi filmet, x100ast (vagy valami olyan kaliberűt), túratáska, félig-meddig quality túracuccok a pénzből, költőpénz kajára és menni amerre a szél visz addig, amíg még a húszas éveim élem. Ebből lett inkább egyetem és papírcsinálás, hogy hosszútávon (ha nem is itthon - ha nincs munka) legyen munkám, meg strohmankodás kajapénzért.
Félreértés ne essék, nem sajnáltatni akarom magam, kurva jó sorom van millió és milliárd emberhez képest, csak tré belegondolni, hogy valószínűleg az egyik álmom (a fent felvázolt) soha a büdös kurva életben nem valósul meg, mert beszari, megfontolt, előrelátó, tapasztalatlan, lusta voltam.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36862) rbalint88 válasza spanyoll (#36858) üzenetére


rbalint88
addikt

a gopro kit érdekel, csak utazni lehetne. nem vagyok nagy fesztiválos, de tomorrowlandre azért nagyon elmennék.

(#36863) spanyoll válasza rbalint88 (#36862) üzenetére


spanyoll
addikt

Á, Tomorrowland egy nagy Ozora csak. A fényshown, effekteken, kívül semmivel nem tud többet a legtöbb fesztnél (ja meg a zenétől sem fekszem hanyatt ... aztán lehet én vagyok tájékozatlan). Akkor már Burning Man. Na az látványosság, meg túlélőtúra egyben.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36864) rbalint88 válasza spanyoll (#36863) üzenetére


rbalint88
addikt

Tomorrowland azért elég kulturált környezetnek tűnt. Burning Man megint más világ, az is érdekelne, de az inkább csak úgy kimenni, megnézni, nomádkodáshoz nem ilyen környezetet választanék.

(#36865) Mercutio_ válasza spanyoll (#36861) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lehet tévedek, de szerintem ha belehúznál össze tudnál szedni annyit max 1 év alatt, amiből kijönne 1/2 év Thaiföldön. Az azért nem egy szar projekt :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36866) spanyoll válasza rbalint88 (#36864) üzenetére


spanyoll
addikt

Ozorán is lehet értelmesen élni, nem muszáj vadulni mint nekünk tavaly, hogy bementünk az erdőbe, tereprendeztünk és ott vertünk tábort.
@Mercutio: Tévedsz, legalábbis jelen helyzetemben. HA elviszik végre a d300at és megtörténik a váltás ÉS tényleg megkapom azokat a melókat amiket mondtak, akkor már más a tészta. Akkor viszont én sem itt fogok nyüszögni a hajón elúszkáló álmaim miatt, hanem bérelek a megkeresett pénzemből motorcsónakot és összeszedem a rohadékját.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36867) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Hamarosan itt a V-betűs nap (mint Vendetta :D)... :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#36868) madgie válasza crey (#36854) üzenetére


madgie
titán

Nekünk a szomszéd korcsa ilyen, nem tudunk úgy lemenni a kertbe, hogy ne ugatna akár órákon keresztül, folyamatosan. Mondjuk egy percig sem a kutyát hibáztatom, az elvarázsolt szomszéd láncon tartja, mert szerinte elszökik, ha elengedi (ok-okozat magas lehet neki, azért szökik el, mert láncon van).

Most még ez talán OK, de ha lesz gyerkőc, akkor lesz ebből egy balhé... nem azért vettünk kertes házat, hogy a gyerek le se merjen menni a kertbe, mert Pamacska vau-vau-zik.

(#36869) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Egész nap kint játszok a szabadban. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#36870) Mercutio_ válasza *Ropi* (#36867) üzenetére


Mercutio_
félisten

Klassz a portfoliód ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36871) Lassú Víz válasza *Ropi* (#36867) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ha megjelenne nálad egy-egy ilyen pár, hogy fotózást akar, mit csinálnál? Elküldenéd vagy megpróbálnál a szarból várat építeni?

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#36872) L4mie válasza *Ropi* (#36867) üzenetére


L4mie
veterán

Tényleg!
Párral rendelkező pösti népek!
Szombatra, nem túl drága, de jófajta,
romantikus vacsorára alkalmas éttermet keresek :) ajánlatok?

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#36873) j.bravo válasza L4mie (#36872) üzenetére


j.bravo
addikt

Főzz otthon! Itt egy tutorial
Úgy van megírva mintha első randi lenne, de a lényeg, azaz a receptek meg az előkészítéssel, tálalással foglalkozó részek univerzálisak.

A sajnalatosan elterjedt vélekedéssel (miszerint buzis) szemben a csajok ugye bírják ha a pasi tud táncolni és/vagy zenélni, és főzni.
Ha tudsz, akkor nincs kérdés, ha meg nem, akkor ez alapján el lehet indulni.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#36874) L4mie válasza j.bravo (#36873) üzenetére


L4mie
veterán

A baj, hogy otthon nem csak ketten vagyunk, így nem tudunk romantikázni.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#36875) j.bravo válasza L4mie (#36874) üzenetére


j.bravo
addikt

:( :( :|

Whatever.

(#36876) Mercutio_ válasza L4mie (#36872) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pocakos Lakatos? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36877) Freddy76 válasza L4mie (#36872) üzenetére


Freddy76
addikt

Mi a nem túl drága?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#36878) Studi válasza j.bravo (#36873) üzenetére


Studi
addikt

Egyszer csináltam otthon gyertyafényes vacsorát. Nem az a hölgy volt a legokosabb barátnőm. Az asztal fölött áthajolva akart megcsókolni. Az égett haj roh@dt büdös, szerencsére nem sok lógott bele a gyertyalángba.

(#36879) .: JuSzT :. válasza Studi (#36878) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Azt mondjuk nehéz lett volna összehozni, hogy a Te hajad lógjon bele :P :B

(#36880) spanyoll válasza L4mie (#36872) üzenetére


spanyoll
addikt

Csak mi vagyunk barátnőmmel olyan gázak, hogy leszarjuk ezt az egész valentinozást?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36881) madgie válasza spanyoll (#36880) üzenetére


madgie
titán

Nem, mi is. Kap valami gazt vagy csokit oszt csók.

(#36882) Studi válasza spanyoll (#36880) üzenetére


Studi
addikt

Nem, én is lesz@rom. Ha van ellenvélemény azt is lesz@rom. :DDD Nekem anyukám születésnapja, úgyhogy hiába is próbálna bárki bármit belemagyarázni ezen felül. :)

(#36883) spanyoll válasza madgie (#36881) üzenetére


spanyoll
addikt

Mi a gazos csokis részt is kihagyjuk. Több marad készleten a boltokban másoknak.
Amúgy ha már itt tartunk én a névnapokat is nagyon erősen leszarom és a falnak tudnék menni amikor valaki úgy ünnepelteti a névnapját, mintha minimum az esküvője lenne. Múltkor is egyik barátom megsértődött, hogy kihagytam a "Balázsolást". A saját születésnapom kevésbé érdekel, mint mások névnapja, akkor mégis mit foglalkozzak ezzel is?
Mondjuk én minden kötelező programot utálok, kezdve a szilveszteri kötelező ivászattal, záródva az aug.20-ai "jééé, még nem láttam ezerszer tűzijátékot, ami pont ugyanilyen volt ... tapossuk egymást halálra a rakparton" alkalommal.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36884) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Össze kell jönni egy Bálinttal, aztán le van tudva ez a téma :D

(#36885) madgie válasza spanyoll (#36883) üzenetére


madgie
titán

Amúgy is meg szoktam lepni, most legalább számít rá.

Magamat meg új géppel lepem meg, ha a DHL hajlandó lesz kiszállítani végre :D

(#36886) Studi válasza .: JuSzT :. (#36884) üzenetére


Studi
addikt

Sokat bratyiztok rbalint88-al, ez valami gyakorlati tapasztalat részedről? :P :DDD

(#36887) TayRol válasza madgie (#36885) üzenetére


TayRol
veterán

csak megvetted az xt1-et?

(#36888) .: JuSzT :. válasza Studi (#36886) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Voltunk már olyan állapotban hogy egymás mellett ébredtünk, de erről nem beszélünk :D

(#36889) L4mie válasza Freddy76 (#36877) üzenetére


L4mie
veterán

10-esből kijövünk ketten, főétel, desszert, bor :)

mi is leszarjuk, alapból havonta elmegyünk egyszer valami helyre, csak most így jött ki, meg kapóra is jön egy kis romantikázás a malomkerékből kiszabadulva, kiöltözni kézen fogva, gyertyafény, kettesben, szerintem kifejezetten hasznos. E-hónapban csak ez a hétvége jó, a probléma hogy nehéz lesz szabad asztalt találni....

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#36890) madgie válasza TayRol (#36887) üzenetére


madgie
titán

Meg. Velencéből kábé két és fél óra alatt Lipcsébe ért, onnan bő kettőfél Budapest, azóta meg azt nézem, hogy fél napokig tart, hogy egyik DHL lerakatból furikázzák a másikba.

DHL Express, ja, egészen a magyar határig.

(#36891) TayRol válasza madgie (#36890) üzenetére


TayRol
veterán

Olaszoktól vetted?

(#36892) madgie válasza TayRol (#36891) üzenetére


madgie
titán

Jaja, eBay, olasz bolt. Az X-E1-em angol, az X-A1 francia, én aztán EU állampolgár vagyok :D

(#36893) Studi válasza .: JuSzT :. (#36888) üzenetére


Studi
addikt

Köszönjük! :R :DDD

(#36894) fi:zi'k válasza L4mie (#36889) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

E-cigiről hallottam már, de e-hónapról. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36895) TayRol válasza madgie (#36892) üzenetére


TayRol
veterán

Ja, nem azért, csak az olaszoktól én nem merek semmit se rendelni.:)

(#36896) madgie válasza TayRol (#36895) üzenetére


madgie
titán

Paypal van, nem? 99,9%-os eladó, minden kérdésemre.azonnal válaszolt, rendes, "igazi" boltjuk is van.

Na, majd leküldenek egy B30-as téglát :D

[ Szerkesztve ]

(#36897) j.bravo válasza Studi (#36882) üzenetére


j.bravo
addikt

Mázlista. Mármint hogy anya szülinapja ott van mint alibi.

V mint virágboltosok ünnepe. Kell néhány hetente/havonta valami esemény amikor megcsinálják az éves forgalom oroszlánrészét... szalagavatók, Bálint, Zoltán (márc 8), Anyák napja, ballagások, nyáron ott vannak az esküvők, ősszel nem is tudom mit tudnak behúzni.

Spanyollhoz csatlakozva, aug20-i izét szerencsére jó ideje leszarjuk, egyikünk se szereti a tömeget. A szilveszterrel, azon kívül hogy kötelező hatalmasat bulizni, hasonló a gond, mármint a tömeg.

A karácsonyt is sikerült megbeszélni, hogy legalább mi felnőttek nem traktáljuk egymást ajándékokkal illetve kényszerítjük bele egymást az ajándék hajkurászásábam meg költekezésbe. Ha valaki nem akar üres kézzel jönni, akkor tálca süti vagy üveg bor és bódottá.

A Zoltán illetve Bálint nappal meg ugyanaz van, hogy bakker én máskor is viszek virágot, máskor is odafigyelek az asszonyra, miért kényszerítenek rá hogy csatlakozzak a csordához akik ilyenkor pótolják be az egész évet?
(az a baj hogy asszony hiába tudja, meg hiába értékeli a 365 napos törődést (ami a default kéne legyen mindenhol), ha ilyenkor nincs valami gaz, mégiscsak hiányérzete van. )

Whatever.

(#36898) madgie válasza j.bravo (#36897) üzenetére


madgie
titán

Március 7-én van az asszony szülinapja :D

(#36899) Studi válasza madgie (#36896) üzenetére


Studi
addikt

Közjegyző jelenlétében bontsd a dobozt. :DDD

(#36900) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Mi sem szoktunk túlzásba esni valentin napon. Max valami kisebb virágcsokor.... nőnapra több illatos virágot kapni, akkor szoktam egy szép csokrot készíttetni. Inkább a házassági évfordulón megyünk éttermezni, bár tavaly Blink182 koncerten voltunk... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.