Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36101) Larry303 válasza spanyoll (#36098) üzenetére


Larry303
addikt

:DDD jobban állnak neki ezek mint a komoly tesztek

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#36102) spanyoll válasza Larry303 (#36101) üzenetére


spanyoll
addikt

Amúgy igen. Múltkor tapiztak Ljubitel 166-ost, hát no. Vicces volt :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36103) Mercutio_ válasza Byk01 (#36096) üzenetére


Mercutio_
félisten

Remélem kemény voltál!?

j.bravo: Sz*pó volt, a Hankey nem volt készleten, és közölték, hogy át tudnak kérni a másik boltból 1 üveggel de valami mást kellene mellé még vennem, hogy megkapjam a kedvezményt. Trükkös fiúk. Hiába mondtam, hogy kérjenek 2 palackkal, és elviszem, játszották a hülyét, hogy csak 6-os packot tudnak átkérni (akkor 1-et hogy? :U ) így otthagytam őket a picsba.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36104) j.bravo válasza Mercutio_ (#36103) üzenetére


j.bravo
addikt

Hm, fura, velem eddig sose kekeckedtek, mindig rendesek voltak. Igaz sose akartam átkéretni semmit másik boltból. A 6os karton, 2 v 1 palack dolgot én se értem.

Whatever.

(#36105) Mercutio_ válasza j.bravo (#36104) üzenetére


Mercutio_
félisten

Régebben velem is, de most lett egy új eladó, és nagyon összebratyiztak, lehet ilyen e-penis ki mond nagyobbat versenyt nyomtak, vagy nem tudom.

De az is lehet, hogy több pénzt néztek ki belőlem mint észt, és gondolták csinálnak egy kis extra bevételt, és rámsóznak egy 15k-s maltot.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36106) spanyoll


spanyoll
addikt

Kis valami vidi

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#36107) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Szép álmokat mindenkinek: ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36108) *Ropi* válasza Real_Necro (#36107) üzenetére


*Ropi*
félisten

Biztos nagyon okos, ha ilyen aránytalanul nagy az arca. ;) :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#36109) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Srácok, nincs valakinek pár napra kölcsönbe egy VHS-C ---> VHS kazetta adaptere? Természetesen a megfelelő ellenszolgáltatás fejében. :K

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#36110) Mercutio_ válasza *Ropi* (#36109) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csak vhs magnó, de az akár örökbe is :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36111) Real_Necro válasza *Ropi* (#36109) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mi az a VHS? Mi az a kazetta? :p

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36112) Mercutio_ válasza Real_Necro (#36111) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mi ez a pocokfej? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36113) Lassú Víz válasza Real_Necro (#36111) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Te csak szeretnél ilyen fiatal lenni :P

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#36114) Byk01 válasza Mercutio_ (#36103) üzenetére


Byk01
senior tag

Kénytelen voltam. Azért a hó sem akkora még, hogy rendesen lehetne szánkózni, másrészt a reptérre is menni kellett.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#36115) aleister válasza *Ropi* (#36109) üzenetére


aleister
veterán

Nekem olyan van, ami a kicsi videokamera kaziból csinál nagy VHS kazit.
Arra gondolsz?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#36116) Real_Necro válasza Mercutio_ (#36112) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mobilnetrol vagyok, de nekem birja a nagy meretu kepeket... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36121) #40935168 válasza madgie (#36119) üzenetére


#40935168
törölt tag

:C :C :C :C :C

Necro: legalább ne szapulnál, amikor én a Nikonban CANONT szapulok :)) ;] ;) ;) Amúgy teljesen nonszensz, amit a két türkös gyártó csinál :D Esküszöm, komolyan.. Ób+ megint voltam stúdióban tegnap a tücsökpöccsel, beszabehu volt :K az AF pontosságon, a kihajtható kijelzőn a fejem fölé emelve (nem kellett a létra fentről lőni a modellt), a tapicskolós képlapozás mutogatás közben (touchscreen) bla bla bla, na , jó reggelt, jó napot :D :D :D

;]

Hát meg ez a 45 1.8 ahogy rajzol, paff..

Sebaj, a Canon kijött véééégre az 50 megapixeles Sony szenzorral. Vééégre, már úgy vártam. Kiv leszek, mit tesznek majd alá a népek, a 24-105-öt, vagy ébredve a szörnyű valóságból, elkezdenek spórolni a Zeiss OTUS-ra ? :DDD Arra még inkább kíváncsi leszek, mikor jön ki a Nikon valami válasszal. Valahogy mindketten amúgy mellélőtték a 8k natív méret (~40MP) méreteit, nehogy esetleg alját-tetejét croppolva 16:9-es natív 8K képeket tudjon lőni a paraszt, újraméretezés (és annak minden hátránya) nélkül :U

Annyira hülyék :)

[ Szerkesztve ]

(#36122) cOxeR válasza #40935168 (#36121) üzenetére


cOxeR
Ármester

Halkan de oldalba böklek... minden egyes gépváltáskor, megy ez az örvendetes hújajdeatyaúristendejóvázam üvegem van... :) Most is ki fogod nőni... :)

(#36123) rbalint88 válasza mormota (#36120) üzenetére


rbalint88
addikt

Ez nem adok-veszek topik. A canonba dobd be esetleg (ha a moderátor megtűri), hogy fórumtagoknak kedvezményes áron, vagy rakd be aláírásba és hívd fel arra a figyelmet. De leginkább hardverapró, az ottani hirdetés linkjét berakni aláírásnak. És várni türelemmel. Index fórum adok-veszekbe is érdemes felrakni.

coxer: szerintem Kutyus hosszú távon vagy Sony A7 szériából fog venni valamit (mondjuk hogy mit teker rá, az jó kérdés) vagy Oly E-M1/Pana GH3-4 és megveszi hozzá a pro üvegeket.
Ezt tegnap este lőttem szórakozásból egy 3 éves konstrukciójú vázzal, aminek a jpeg motorját és a színeit divat szidni. Sooc jpeg, egy jelenleg 40ezer Ft környékén megvehető "tücsökpöcs" vázból. Az obi rajta 20/1,7, nyitva.
Gondolj bele, hogy egy sokkal fejlettebb szenzorú gépből, utómunkával mit lehet kihozni egy hasonlón éles obival. Szerintem 99%-nak az a képminőség, amit a mai MFT tud, már nem korlátozó tényező.

[ Szerkesztve ]

(#36124) #40935168 válasza cOxeR (#36122) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ez Nálad is így van, tulajdonképpen újat nem mondtál.
Bökivissza. :D

Az ember mindig örül az új dolgoknak és ez nincs másképp nálam sem. Csak én nem kettőt lépek előre, hanem tizet. Már értem ezt arra, amire használom a gépet. Pl. a magas iso nem kell (abban nem is erős a mostani gép). Boldogabb vagyok ezzel, mint valaha. Free your mind ! ;)

Ezek ellenére nem tettem le én se a fulframe-ről (de egyelőre minek a behemót üveg?) se a Nikonról, de inkább racionálisan döntök, érzelem egyikhez sem fűz (Oly-hoz sem), egyik sem fizet nekem érte, hogy ragaszkodjak a hátrányai ellenére is a márkához, szóval..

[ Szerkesztve ]

(#36125) cOxeR válasza #40935168 (#36124) üzenetére


cOxeR
Ármester

Én munkára veszem... semennyire nem érdekel, hogy most hány megapixeleket szórnak... meg milyen érintő meg hajtogatható kijelzőt... :) Ezen pörögnek... egy csomóan... de a végeredmény AZ amit átadsz, ez csak töredéknyit befolyásolja. :)

Ha így érzed, akkor jó, végül is ez a legfontosabb. :)

Úgyhogy most el is húzok dolgozni. :)

[ Szerkesztve ]

(#36126) #40935168 válasza cOxeR (#36125) üzenetére


#40935168
törölt tag

Hát nálam a végeredményt befolyásolta főleg, mert amikor nyomtatok (amire kezdek rákapni) A4-be, már egy fullhd kép fókuszpontatlansága is kijön (ki a fene gondolná), bár általában teljes felbontású retust viszek nyomtatni (de volt két fhd-m A4-re és beszartam, mire elég olyan kevés megapixel).

Nekem abban segített sokat, hogy nem kell a képeket visszanézegetnem a kijelzőn. Nincs az a nonstop szemem elveszem, play gomb, megnézem a kijelzőn, belenagyítok, jó, újra belenézek, következő shot, megint eltávolodok a géptől, kijelzőt nézem, belenagyítok ... Tudod, ez a nonstop bújás, hogy egy - számomra - kritikus képnél, amit precízre várok el egy 1 misis szettől, ne legyen ez a kényelmetlen izélés. Azt meg nem mertem sosem megtenni, hogy lövök ötöt (lassan, nem sorozatban bután), mire megnézem őket, mert lehet a harmadik pozíció, kéztartás, szem nézés, stb... nagyon beadja majd, csak pont félre egy picit a fókuszsík és már nyafi van nálam, a modell meg az ötödik után, hogy meglőttem, elkezd mozogni, belazul, kijön a pózból, rágózik, anyámkínja (túlzok, de érted). :)

Itt most az van, hogy tudok a modellre és a kompóra 100% figyelni, tudok kreatívkodni agyban, belenézek a keresőbe és úgy meglövök pár képet, hogy nem távolodok el tőle, mert 1) tudom, hogy pontos lesz mind, kivétel nélkül könyörtelenül pontos az arcfelismerő, 2) ha mégis bámulnom kell a képet 1 mp-ig, hogyan tartja 1-1 végtagját, stb, azt a keresőben látom azonnal szintén és kompót, mindent tartva tökugyanazt meglövöm a szükséges pici módosítással (hajtsa bentebb vmijét pl) 3) live hisztogram vagy highlight-shadow villogtatás még expó előtt az élőképen a keresőben, hatalmas királyság, hogy elkerüljem az arccsontok, orrnyereg stb. kiégését, amit annyian elkövetnek hibaként.. utána meg sem kell néznem a képet, ha nem villog, simán tudom, hogy belefér, .. ilyenek ..

Ezektől a nüansztoktól a stúdiófotózás sokkal de sokkal könnyebb, a végeredmény precízebb, utómunkában jobban tudok korrigálni, el tudom finoman vinni a fényeket a kiégés határáig (de nem engedni bele) ha kell, mindezt EVF-ből, még mindig a gép mögött. Egy álom vele dolgozni és szerintem ez a jövő, nagyon kíváncsi leszek komoly PhaseOne videókra youtube-on, hogy majd hogyan használják az első középformátumú milcet, mert ezekre az is képes lesz (tethered shooting a köv lépcső, az is fincsiség).

Amire én használom, sokkal jobban bejön. Nyilván eskire felejtő, nappal még csak-csak, de este, vagy beltér, 3200-es iso-n vagy felette nem, de hát az nem is érdekel engem.

Ha most eldönteném, hogy divatfotó stúdióban, magazinoknak, de akár kültéren, stúdióvaku stb, szóval alacsony iso-n, hogy szép legyen a kép, tuti vennék egy marék ilyen Oly-t :D és szétfunolnám az agyam velük :D aztán ráfognám, hogy munka - mert hát az - és meglenne az indok, hogy mekkora workhorse az OM-D E-M10 :D

Ez megint túlzás, de annyira egyértelmű, hogy a milc a jövő, és én nem azért verem az asztalt, hogy amúgy rosszindulatból szapuljam a gyártókat, de sajnálom azokat, akik képesek lennének a milliós szettjükkel sokkal precízebb képeket is lőni, csak a két tükrös gyártó szopatja őket még ezzel a tükör mizériával, a Canon a szenzorral, a Nikon a quality control-lal és az AF-el, az irány, ahova haladnak, gáz, mert alapvető problémát (berázás, shift, stb) nem kezelnek, a munkás fotósnak meg most ha nincs igénye arra, hogy pixelszinten legyen éles a menyasszony szeme egy egészalakos fotón, hmm értem én, csak akkorsem áll össze, hogy miért költ akkor 1+ misit ezekre :)

Sokan félreértenek itt engem, hogy úristen hype meg új gép meg izé. Benne van, hogyne, örül az ember, pedig van ennek is annyi hülyesége, menü, auto iso nem finomhangolható és ilyenek, hogy :W - de a végeredmény, hogy precíz, borotva fotókat kapjak tőle és ezt nonstop, na ezt kevés rendszer hozza, főleg, ha azt nézem, hogy 170 volt a gép, 80 a 45 1.8 (90 ekv). Pfffh...

A Nikont 820-ért vettem, a Tamit 320-ért, az 50-eseket is annyiért amennyiért, úgy, hogy az 50 1.8G mondjuk, ami durván 45 1.8 árban van, tágon egy sötét ködös homály az Oly üveghez képest és stabilizálatlan, akkor most wtf van, kérdem magamtól..

[ Szerkesztve ]

(#36127) Real_Necro válasza #40935168 (#36121) üzenetére


Real_Necro
veterán

Örülök, hogy örülsz és boldog vagy a masinával. De amikor az ember egy szakmai topicban már huszadjára olvassa azt, hogy "de hülyék vagytok én meg de happy", akkor már egy idő után kicsit sokk és idegesítő. Ha ennyire meg szeretnéd osztani a boldogságod naponta ugyanarról, írj blogot és szerintem lesz aki elolvassa. Még lehet néha én is. De hogy 5 hozzászólásonként jöjjön egy beröfögés valakitől, hogy "megmondom a tutit", az engem már személy szerint idegesít.

Mondom, nincs problémám nekem egyik rendszerrel sem, oda kerülök egyszer lehet én is váltok, de ne dobáljuk már 2 naponta a szart a ventilátorba... :U :R

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36128) #40935168 válasza Real_Necro (#36127) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nem túlzol ? Légy pontos kérlek, ha már modi babérokra törsz, ha jól látom, messze vagyok még nagyon a minden ötödiktől, de szívesen, most hogy így hergelhetlek vele... ;]

(#36129) cOxeR válasza #40935168 (#36126) üzenetére


cOxeR
Ármester

Amúgy az egész hozzászólásom kizárólag (#36118) Real_Necro miatt volt. Megkaptad a litániát amit hiányoltál! ;] :DDD :))

Tényleg rohanok, de majd reagálok rá. ;)

(#36130) #40935168 válasza cOxeR (#36129) üzenetére


#40935168
törölt tag

:C Amúgy mindig bennem van, hogy nem kéne, aztán áhh, röhögjetek csak, aki meg végigszenvedi, úgy kell neki :D Néha nem megy rövidebben.

De amúgy jóók a Canonok meg minden, komolyan, JB haddéje is, olyan finoman kattan hogy omg, egy Nikon egy ágyúdörgés hozzá képest :D csak .. szerintem FB-n ismerősöm vagy, most cseréltem a profilképem. Haddé, sigma art 35. A vállam szép éles :D

(#36131) Real_Necro válasza #40935168 (#36128) üzenetére


Real_Necro
veterán

Elég ha csak 2-3 ilyen muki van...

Azért kíváncsi lennék mennyire lenne fújás modira ha a felesleges trollkodás ki lenne gyomlálva. Nem mondom, hogy én korábban nem vettem benne részt, de már kezdett szépen vissza terelődni a saját medrébe a topic, erre megint felkavarja valaki a leülepedett matériát... most éppen te voltál a bűnös, rajtad csattant.... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36132) fi:zi'k válasza #40935168 (#36130) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Tényleg átmehetnél vmi szakmai topikba ömlengeni. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36133) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Szeretem, hogy ph-n mindig megtalálnak az okosak. :))

Kindle-t akarok venni asszonynak, mert mostanában sokat olvas és ne a nagy könyveket kelljen cipelnie.
Írtam Kindle topikba, megtudtam amit akartam. Rendelném a német amazonról (~31e FT), de nem engedi, átirányít a .com-ra, ahogy jóval drágább (~39e Ft).
Ellenben tudok intézni (a japán amazonról is ~29e FT), csak arra várni kell egy kicsit.
Ezeket nagyjából leírtam a topikba is, erre jön a jómadár, hogy milyet akarok? Persze van hirdetése (37e), mondom neki, hogy már intézem magamnak. Erre jön hogy "kár", meg hogy "mennyiért?", mert hogy őt is érdekelné. :U
Persze a linkelt japán amazon már annyira nem tetszett neki. :DDD

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36134) Real_Necro válasza fi:zi'k (#36133) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mesélj... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#36135) rbalint88 válasza fi:zi'k (#36132) üzenetére


rbalint88
addikt

Savanyú a szőlő, mi? :P
Amúgy viccet félretéve, szerintem mára eljutott oda technológia, hogy a hivatásosokon és a wannabeken kívül egy jobb kompakt elég mindenkinek mindenre. Csak röhögök a sok turistán, megveszik a szettet egy hegy pénzért, aztán kattintgatnak vele zöldmódban... És tuti, hogy autoban kattog, mert nem nyomogat semmit, csak lő, fordul, lő, fordul. Ilyen 5D meg D600-800 gépekkel. Erre egy Fuji X10/20/30, Pana LX7/100, Sony RX100 széria bőven tökéletes. A dereka se szakadna le, hülyének se néznék és a képei se lennének rosszabbak. Maximum az önbecsülését kellene ápolgatni pár napig, hogy ő mégsem akkora kurvanagyfotós, dehát az önbecsülés, meg a nagyravágyás termeli a GDP-t :)

(#36136) fi:zi'k válasza rbalint88 (#36135) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem beszólni, nekem is milcem van. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36137) *Ropi* válasza aleister (#36115) üzenetére


*Ropi*
félisten

Azaz: igen, arra! :K Később írok PÜ-t, hogy tudjuk megoldani, de előre is köszönöm! :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#36138) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Ki találja meg az Agostino fórumtársékról készített képemet? :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#36139) aleister válasza *Ropi* (#36137) üzenetére


aleister
veterán

Figy, jövő hétvégén megy fel Anita (lehet, hogy én is) görényversenyezni Pestre. A Lurdyban át tudja majd adni. Vissza meg ráér bármikor. Én még oda is ajándékoznám, de fateré.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#36140) fi:zi'k válasza *Ropi* (#36138) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Meh, fb...

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36141) mormota


mormota
senior tag

cOxeR:
te fotós cuccokat árazol?
vagy hol zajlik az árazás?

Illusztrálok, tehát vagyok

(#36142) fi:zi'k válasza mormota (#36141) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Írsz ide és vársz türelmesen.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36143) *Ropi* válasza aleister (#36139) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nagyon köszönöm: tökéletes, keresni foglak miatta! :)

(#36140) fi:zi'k: Én is csak akkor láttam, hogy FB-s like-olós, amikor indult a verseny... :N

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#36144) Andrew31 válasza *Ropi* (#36143) üzenetére


Andrew31
senior tag

Hát igen és egy újabb alkalmazás... :s Ha szavazok vele és aztán törlöm az alkalmazást, az rájt?

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#36145) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ha esetleg vki albérletet keres.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36146) madgie válasza fi:zi'k (#36145) üzenetére


madgie
titán

Azta, megyek Pestre!

(#36147) *Ropi* válasza Andrew31 (#36144) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem tudom, próbáld meg! Vagy pár napig (a verseny végéig) hagyd fent, mert lehet közben még promotálja a versenyt és visszaellenőrzi, aztán ha nem aktív akkor törlik a rajta keresztül beérkezett szavazatokat is.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#36148) *Ropi*


*Ropi*
félisten

(#36149) Freddy76 válasza *Ropi* (#36138) üzenetére


Freddy76
addikt

A Nyugat.hu-t úgy b@szná meg a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság ezért az adatkezelésért, hogy két hétig nem ülne senki a szerkesztőségben. Megjegyzem, meg is érdemelnék.

Én ilyen tróger brigádnak nem adom egy adatomat sem, az biztos.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#36150) L4mie válasza fi:zi'k (#36145) üzenetére


L4mie
veterán

azt nem, de 1.4 es faceliftes 2004 es corollát keresek olcsóért :P :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.